עוד שחקן הלך לעולמו :: על טרגדיות בספורט.

(FCB1899) #62

עבר הרבה זמן מאז שכתבו פה משהו… חבל שצריך לכתוב כאן שוב.

חלוצה של הפועל כפר סבא, פטריק דופלה, בן העשרים בסך הכל נסע למשחק נבחרת בליבריה ונמצא מת בחדרו בבית המלון.
כתבה

(Doritoz) #63

[quote=FCB1899;1048480]עבר הרבה זמן מאז שכתבו פה משהו… חבל שצריך לכתוב כאן שוב.

חלוצה של הפועל כפר סבא, פטריק דופלה, בן העשרים בסך הכל נסע למשחק נבחרת בליבריה ונמצא מת בחדרו בבית המלון.
כתבה[/quote]
עצוב… דווקא היה נראה שהוא מהזרים הטובים או המספיק טובים שיש אצלנו בארץ. כי יצא לי לראות כמה משחקים של כפ’'ס בלאומית ויצא לראות אותו משחק איתם. נראה לי שהוא דיי התחבר לקבוצה .

אבל אומרים שזה כנראה לא מוות של דום לב או בליעת לשון וכדומה ששכיחים יותר בכדורגל .אלא יש חשד שזה מהרעלה . מעניין לדעת !

(TikiTaka) #64

[B][U]שחקן הפועל לשעבר אדפמי מת בתאונת דרכים[/U][/B]

הניגרי היה בדרכו לסידורים אחרונים לקראת חתונתו כשאיבד שליטה על רכבו ביוון. בעבר שיחק גם בהפועל י-ם, הכח רמת גן, בני לוד ואף בנבחרת ניגריה

(Corwin) #65

נאוקי מטסודה, שהיה שחקן נבחרת יפן בעבר, נפטר לאחר שעבר התקף לב באימון קבוצתו ביום שלישי.

http://nbcsports.msnbc.com/id/44014678/ns/sports-soccer/

(FCB1899) #66

לא כדורגל, הוקי קרח, לא שחקן, קבוצה שלמה…

(Art Vandelay) #67

בהמשך למקרה הטרגי של התרסקות המטוס הרוסי, וואלה ספורט עם סקירה של עשר קבוצות/נבחרות ספורט נוספות שנספו בהתרסקויות מטוס:

בין הקבוצות המוזכרות בכתבה נמצאת קבוצת הרוגבי האורוגוואית, שעל הסיפור המופלא של השרדות הניצולים מההתרסקות נעשה הסרט “לחיות” (Alive).

(Washar1) #74

עוד אחד נוסף לרשימה.

(Oleguer 23) #75

אני בהלם…גארי ספיד…

(kelazar) #76

באמת לא זכור לי שהת’רד הזה התמלא בכזה קצב. אחרי גארי ספיד בשבוע שעבר היום הלך לעולמו סוקרטס.

(Raulitos) #78

שנה שחורה עוברת על הכדורגל

כ"כ עצוב.

(t-rix) #79

אלוהים איזה עצוב זה…
אין מלים.

(Ricardo) #80

איך שהוא מנסה לקום ולא מצליח - שובר את הלב.

(monis) #81

כעת מתברר שמשפחתו פשוט חווה עוד טרגדיה.

אתם לא תעכלו זאת, אבל זו האמת: שני הוריו נפטרו בהיותו ילד, ואחיו היותר צעיר ממנו נפטר בתאונת דרכים לפני כמה שנים.

(Guy0) #82

[quote=Raulitos;1255889]שנה שחורה עוברת על הכדורגל

כ"כ עצוב.[/quote]
קראו את טוקבק 5 בכתבה הזאת…

(הבוגי) #83

צריך לעשות משהו , לא יכול להיות שכל שנה שחקנים מתים על המגרש.
זה מאוד מזכיר לי את המוות של אנטוניו פוארטה , מה יהיה?!

(monis) #84

אתמול רשמתי כאן שהוריו של מורוזיני נפטרו כשהיה ילד צעיר, ושאחיו הצעיר נהרג בתאונה. אם חשבתם שזו היא הטרגדיה האחרונה במשפחה המוכה הזו, אז טעיתם. הבוקר מתברר שלמורוזיני ישנה אחות הלוקה בנפשה שהוא זה שטיפל בה. ובמותו - היא נשארה בודדה! זה נשמע מצמרר ביותר אך זו היא האמת. כעת הרשויות המאימות באיטליה יטפלו באחות הבודדה.

זו התמונה האחרונה של מורוזיני ואחותו הלוקה בנפשה שצולמה לפני פחות משבוע.

(Raging Bull) #85

כל כך עצוב…

(הבוגי) #86

[B]“שחקנים באיטליה לא נבדקים מספיק”[/B]

(Art Vandelay) #88

הפעם לא שחקן פעיל אלא שחקן עבר אבל עדיין מאוד צעיר:
ראשיד יקיני הלך לעולמו

(Oleguer 23) #90

שוב מחזירים את הת’רד הזה…

מיקי רוקה, שחקנה של בטיס וליברפול לשעבר, נפטר מסרטן באגן.