עוד שחקן הלך לעולמו :: על טרגדיות בספורט.

(Alvaro Recoba) #41

אפשר בבקשה לינק למקרה המוות של ויויאן פואה הקמרוני, והשחקן הברזילאי מהליגה ההודית?

(14) #42

צ’סאווה נספוואה מהפועל באר שבע הפך לכדורגלן השלישי שמת על המגרש בתוך 10 ימים, אחרי שקודם לכן סבלו אנטוניו פוארטה מסביליה ואנטון ריד, שחקנה הצעיר של וולסאל, מדום לב.

אירוע נוסף שהתרחש היה דום לב כפול בו לקה קלייב קלארק מלסטר במחצית משחק הגביע מול נוטינגהאם.

נוסיף לזה את המוות המחריד בתאונת הדרכים של ריי ג’ונס, וככה הלכו לעולמם ארבעה שחקני כדורגל. כמה מחריד!

(RC6) #43

קליפ על מארק ויויאן פו:
http://www.youtube.com/watch?v=BDd8kDeMuPw&mode=related&search= :frowning:

(argentina) #44

גוסטבו אברטו, לשעבר שוער נבחרת ארגנטינה הצעירה וסגל בוקה ג’וניורס, נפטר בגיל 24 לאחר מחלה קשה.

(diego18) #45

suerte a la family la 12 esta con vos!
יהי זכרו ברוך. :(מכה קשה אבלבוקה תתגבר.

(AmoRealMadrid) #46

אתר ספורט 5 מדווח:

מוות שביעי במגרשים בחודש האחרון
הכדורגל ממשיך לגבות קורבנות: מנואל אלדז בן ה-31 מאקוודור התמוטט פעמיים במשחק ליגה מחוזית ונחנק למוות. זהו מקרה המוות השני בתוך שבועיים במדינה. פיפא תסייע להתאחדות המקומית בחקירת האירוע.

מגרש הכדורגל ממשיך לגבות קורבנות, 7 במספר בפחות מחודש. מנואל אלדז, שחקן אקוודורי בן 31 מת במהלך משחק בין קבוצתו, פופיז, לריבר פלייט במסגרת הליגה המחוזית במדינה.

בדקה ה-30 במשחק התמוטט לפתע אלדז. מספר שחקנים שרצו לעברו הבחינו כי בלע את לשונו, ולאחר שזו הוחזרה למקומה היה נראה כי אלדז התאושש. דקות אחכ צנח השחקן שוב ומת.

זהו המוות השני במדינה שמתרחש על כר הדשא ב-13 הימים האחרונים. אלדז, שימים ספורים לפני מותו אמר להוריו כי יהיה זה כבוד למות על המגרש, לא התכוון שהדבר אכן יקרה במציאות.

תוצאות הנתיחה לאחר המוות שנערכה באלדז הצביעו כי מותו נגרם כתוצאה מחנק וחוסר אספקת חמצן סדירה. התאחדות הכדורגל באקוודור פתחה בחקירת המקרה בשיתוף עם פיפא.

בין ארועי המוות האחרונים נמצאים מותם של אנטוניו פוארטה, מגינה של סביליה, שבלע את לשונו ואחכ קיבל דום לב כפול, וצ’סואווה נספאווה מהפועל בש שמת במגרש במהלך משחק אימון של הקבוצה.

יהיה זכרם ברוך. :’(

(Viva Barca) #47

זה פשוט לא נגמר. יהי זיכרו ברוך. :’(

(Raul Gonzalez Blanco) #48

ממש לא נעים לי לומר את זה, אבל שחקנים מתחילים ליפול כמו זבובים.
די עם זה, שיפסיק כבר! זה פשוט מצער אותי מפעם לפעם לראות איך חיי אדם נגמרים כל כך בקלות. יהי זכרו ברוך ותנחומים למשפחת אלדז.

(Raul Gonzalez Blanco) #49

פיל אודונל, קפטן מאת’ורל שבסקוטלנד, התמוטט במהלך משחק ומת.

פיל אודונל בן ה-35 התמוטט היום מסיבה לא ברורה רגע לפני שהוחלף, קיבל טיפול של כ-5 דקות על הדשא אבל הוא לא עזר. הוא הובהל לבית החולים הקרוב מחוסר הכרה, ושמה קבעו את מותו של קפטן הקבוצה. חבל מאוד.

(Raul Gonzalez Blanco) #50

איש בן 37, המתגורר בעיר לאבין, התחמם לקראת משחק כדורגל ידידותי באחד ממגרשי העיר, ובמהלך החימום, החליק הבחור לכיוון הכדור, החמיץ אותו והסתבך ברשת. הוא נפל ואיתו השער כולו. אחת מקורות השער פגעה בראשון של הבחור והוא נהרג במקום. לא יאומן.

וזה לא נגמר. שחקן נבחרת גאבון, גאי צ’ינגומה התמוטט ומת בליברוויל בשבת האחרונה. צ’ינגומה, קשר בן 21, התמוטט לאחר שנתקל בשחקן יריב, בשלב מאוחר של המשחק בין קבוצתו פ.צ 105 ליברוויל מול יו.אס מביליאנדזמי. השחקן נלקח לבית חולים באוטובוס של הקבוצה, אבל מת כשהגיע לבית החולים. מדהים.

(shai94) #51

מסכנים!
מה שקורה השנה עם המוות לא מפסיק.

(Santiago Bernabeu) #52

עוד מקרה מוות מזעזע התרחש, הפעם בקרואטיה. הרוויה קוסטיץ’, שחקנה של קבוצת זאדאר התנגש בקיר בטון שמתחת ליציע הרחב באיצטדיון הבית של קבוצתו לאחר גליץ’ לא מוצלח. השחקן התנגש בקיר הבטון עם הראש, פונה לבית החולים ומת. מיותר לציין שהאיצטדיון נסגר עד להודעה חדשה.

:cry:

(arena) #53

זה אחד המקרים היותר מצערים. כששחקנים מתים בגלל בעיות לב אני תמיד חש שזה תלוי גם בסמים ממריצים, אבל להתנגש בקיר בטון באיצטדיון? אוי, זה ממש טרגדיה. האם אולי לא הגיע הזמן לבדוק את המגרשים אצלנו? הרי בטח המגרשים בליגה השנייה לא בדיוק מתקנים ברמה גבוהה.

(Santiago Bernabeu) #54

הנחברת הצעירה או הנוער (אני לא ממש בקיא בסלקסיון שלכם :wink:) משחקת באיצטדיון כ"כ מסוכן שזה מפתיע אותי איך אופ"א נותנת להם לפתוח את האיצטדיון, בטח במשחקים בין לאומיים. רק לחשוב שילד בן 17 יכול להמשיך שני מטר של ספרינט יותר מדי ולהיכנס עם הראש בקיר.

(Alvarito) #55

אני לא מבין איך אופ"א לא מתערבת בדברים האלה. הריי מדובר בנבחרת ישראל שמשחקת בזירה בינלאומית באופן קבוע ונבחרות רבות מגיעות לארץ ומשחקות באצטדיונים הללו. זה פשוט אבסורד שעדיין לא טיפלו בנושא הזה.

(Morientes_9) #56

השוער ערך 8 הופעות במדי הנבחרת הגרמנית ועבר בין היתר בבנפיקה, בארסה ופנרבחצ’ה…

היה די הומני אנקה, אימץ ילדה והשתתף בקמפיין של PETA.
יהי זכרו ברוך…

(Interista) #58

יהי זכרו ברוך.

(Peter Pan) #59

[quote=ERREALA;852192]הוא איבד את ביתו לפני 3 שנים כשהיתה בת שנתיים, היא מתה מדום לב
אולי מאז כבר לא התאושש, כמה קשה לאבד ילד…
[/quote]
בנוסף לבתם אשר נפטרה לפני כשלוש שנים, אנקה ואשתו אימצו בת לפני כמה חודשים.

מסתבר שאכןמדובר בהתאבדות.

(רוני) #60

שיהיה זכרו ברוך

(רוני) #61

מה יהיה