בטח שמתם לב ש - גרסת יובנטוס

יובנטוס

(humusman) #1122

שנה טובה לכולם:)

(JuveNumber1) #1123

שקופית תמונות בטוטוספורט האיטלקי על הסגל של יובה ב2010- איפה השחקנים היום וגם נותן קצת פרופורציה לדרך המשוגעת שהמועדון עבר ועובר

(קאלצ'יוהוליק) #1124

[B]
יום הולדת שמח לגברת!
היום מציינים ביובנטוס 119 שנים להיווסדו של המועדון.
[/B]
מאחר ו"עד 120" לא בא בחשבון, מה תאחלו לגברת (הזקנה)? [B]
[/B]

(bolenat15) #1125

הגביע עם האוזניים כבר השנה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(Ofer g) #1126

קצת באיחור ולא קשור ליובנטוס, אבל בטח שמתם לב לאסון הנוראי שקרה אתמול כאשר המטוס שהוביל את קבוצת שאפקואנסה הברזילאית בדרך לגמר הליגה האירופאית של דרום אמריקה מול אתלטיקו נאסיונל, התרסק וכמעט כל הקבוצה מצאה את מותה בהתרסקות.

מאותו רגע, הרבה מחוות יפות לקראת המועדון נראו מצד מועדונים אחרים, אתלטיקו נאסיונל ביקשה ששאפקואנסה תוכרז כמנצחת של הטורניר, קבוצות רבות מברזיל הציעו את אנשי הצוות שלהם והשחקנים שלהם בהשאלה כדי לשקם את המועדון ופלימאראס ביקשו לשחק את משחק האליפות(המשחק האחרון בליגה) עם החולצות של שאפקואנסה.

מדובר באסון לא נורמלי, שלצערנו קרה כבר בעבר למספר קבוצות כולל היריבה העירונית שלנו שהייתה בשיא שעד היום אינה מסוגלת לשחזר.

(Ofer g) #1127

בטח שמתם לב למחווה היפה של הקבוצות היום לאסון הנוראי שקרה בברזיל.
האיצטדיון הוחשך והחלק היחיד שהיה מואר היה מרכז המגרש בו עמדו השחקנים בשקט מוחלט במשך דקה.

לאחר שסנדרו כבש הוא לא חגג את השער והוציא חולצה שעליה כיתוב מחווה לשאפקואנסה.

(humusman) #1128

יובנטוס החליטה להגדיל את תכולת האיצטדיון מ41500 מושבים ל56 אלף מושבים.

(Ofer g) #1129

מדהים! חיכינו לזה הרבה זמן ואני לא יכול לחכות לראות איך האיצטדיון יראה וירגיש עם 56 אלף מושבים.

בקצב הזה יובנטוס תגדיל גם ל65 בעתיד הלא רחוק.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

(Ofer g) #1130

בטח שמתם לב השבוע שרוגאני חתם על חוזה ל5 שנים. נהדר שהילד מקבל קרדיט, גם בגיל צעיר הוא מרשה שהוא שווה המון והוא נותן משחקים מעולים, אין ספק שהוא יהיה בלם העתיד של יובה ונבחרת איטליה ואין לי ספק שהוא יהיה אגדה.

לצד החדשות הטובות על ההחתמה של רוגאני והשמועות על החתמה ל5 שנים של בונוצ’י ודיבאלה, מי שחתם על חוזה היום הוא לא אחר מסטורארו שחתם עד 2021 במועדון.
לא ברור לי למה החתימו אותו ל5 שנים אלא אם הם חושבים שהוא הולך להימכר בקיץ בהרבה מאוד כסף ויובה יכולה לעבוד על קבוצה אחרת כדי לעשות עליו קופה(אולי לתת אותו לקונטה בצ’לסי). כל דקה שסטורארו נשאר ביובה היא אסון, 5 שנים זה הרבה דקות.

(BannedT) #1131

שמע עופר, אני רוצה להגיד משהו בנושא סטורארו כבר זמן מה, תעביר את תגובתי לדיון אחר אם אתה רואה לנכון. אני בניגוד לרוב אוהדי יובה לא חושב שזה כזה אסון שסטורארו בסגל, אני פשוט חושב שהוא מסוגל רק להרוס ליריב ולנו התקפות. יש מקרים ספציפיים שבהם הוא יכול להיות יעיל והעונה לא הגיע כזה מקרה, אלגרי סתם נותן לו להסריח את המגרש מתי שלא צריך. התפקוד שלו על המגרש מול ריאל ב-2015 היה מבריק מבחינה טקטית וטוב מבחינת סטורארו עצמו. מה שכן, אני מעדיף אותו מחוץ למועדון אם אלגרי מתכנן להמשיך להשתמש בו כשחקן שאמור למסור פס או להחזיק בכדור.

(JuveNumber1) #1132

סטורארו בהגנה לא רע, אפילו טוב. אבל בהתקפה הוא רק הורס וגם אם לא אז יובה תוקפת עם שחקן אחד פחות.
מספיק לראות את התרומה שהיה לוידאל ופוגבה בשביל לראות שאין מה לעשות היום השחקנים בקבוצה ברמה של יובה צריכים לדעת לעשות הכל, בטח קשר אמצע. אפילו מספיק להסתכל על צ’לסי שמשחקת בדיוק כמו יובה רק עם חלוץ מטרה שיודע גם לרוץ עם הכדור לעומת מנדוקיץ’ ועם קשרים כמו פאברגס והזארד במקום סטורארו וחדירה.
חדירה הוא שחקן שאפשר לומר עליו שהוא לא רע בשביל הסגל ובשביל רוטציה- סטורארו ואסמואה לא!

(JuveNumber1) #1134

ברור שמול ריאל הוא התאים כי יובה רק הגנה ויצאה למתפרצות, אבל זה לא שהוא איזה עילוי הגנתי. פוגבה, מרקיזיו, חדירה ווידאל הרבה יותר טובים ממנו הגנתית ולפחות הם מסוגלים להחזיר פס ולא להוריד כדור עם הראש ולחשוב שהוא מאחוריהם.
מנדרגורה הכישרון הצעיר בן ה20 חוזר מפציעה סוף סוף והוא הולך כנראה לפסקרה כדי לקבל דקות, קיוותי שהוא יציל את יובה מהרננס, אסמואה וסטורארו.

(BannedT) #1135

[QUOTE=JuveNumber1;1704392]ברור שמול ריאל הוא התאים כי יובה רק הגנה ויצאה למתפרצות, אבל זה לא שהוא איזה עילוי הגנתי. פוגבה, מרקיזיו, חדירה ווידאל הרבה יותר טובים ממנו הגנתית ולפחות הם מסוגלים להחזיר פס ולא להוריד כדור עם הראש ולחשוב שהוא מאחוריהם.[/QUOTE]

אבל שוב, פוגבה, וידאל, חדירה ומרקיזיו לעולם לא יוכלו להיות מוגבלים נטו לתפקיד קשר הורס כמו שסטורארו שיחק נגד ריאל, תראו איזה פספוס פוגבה היה בצרפת ביורו. המחויבות של סטורארו להגנה מול ריאל מדריד הייתה בדיוק במידת הצורך של יובה, כולל ההצלה הענקית עם הקצה של הנעל וההדבקות הבלתי מתפשרת לשחקני היריבה. זה יתרון כשיש לך שחקן כזה בסגל, זה יתרון בדיוק ברגע שאתה צריך אותו, אבל חסרון כשאתה משתמש בו בצורה שגויה. עכשיו, נשאלת השאלה: האם אלגרי נותן לסטורארו דקות כי הוא חושב שהוא טוב מספיק בשביל לשחק בקישור של יובה? אם כן זו טעות. האם אלגרי נותן לסטורארו דקות כדי לרצות אותו ולשמור אותו שמח ביובה? אם כן זו טעות. סטורארו צריך לשחק לעתים נדירות, רק כשהוא נחוץ מבחינה טקטית, ואם הוא לא מרוצה מזה הוא צריך לעבור קבוצה.

(JuveNumber1) #1136

לקחת משחק אחד שהוא היה גדול וכל יובה הייתה מעולה.
סטורארו לא שחקן גרוע, הוא פשוט לא ברמה של יובה. גם הרננס, אסמואה ולדעתי גם אברה.
יובה רוצה להיות ברמה של בארסה, באיירן וריאל היא לא יכולה להרשות לעצמה שחקנים חד-גוניים כמוהם. היום שחקנים רצים הרבה יותר, חזקים הרבה יותר וגם אלו שיודעים לעשות הגנה צריכים לדעת לעשות דברים התקפיים מדי פעם- בונוצ’י.
היום אין כמעט חלוצי מטרה שרק מחכים ברחבה ונוגחים, יש שחקנים כמו סוארז, דייגו סילבה, לבנדובסקי, אובמיאנג שיודעים גם לרוץ עם הכדור, לעצור אותו עם הגב לשער, שהבלמים מפחדים ממה הם יעשו.
היום אין קשרים הורסי משחק כמו גאטוסו ולידם פירלו שיעשה את כל החלק ההתקפי, יש שחקנים כמו בוסקאס, יאיא טורה ווידאל שגם ידעו לחלק פס וגם לרוץ לרחבה ולשים גול בנגיחה.
בקבוצה כמו יובה שרוב המשחקים שלה היא צריכה לשים גול מול קבוצה שמתגוננת היא לא צריכה שחקן כמו סטורארו, היא צריכה שחקן שלא יהיה קל לעבור אותו באחד על אחד אבל גם ידע לרוץ עם הכדור ולתת פס. לא חסרים שחקנים כאלה על הספסל בקבוצות קטנות יותר מיובה.
פוגבה בצרפת היה בתפקיד שהוא רק הורס את ההתקפות ולא בא לידי ביטוי כי דשאן נתן לו לשחק יותר מדי מאחורה, אחת הסיבות לזה שצרפת הפסידו גם לפורטוגל הייתה כי במקום לתקוף מול קבוצה מפוחדת בלי המנהיג שלה הוא חשש מלחטוף גול והוא בסוף גם קיבל אותו. יובה משחקת רוב הזמן עם 3 קשרי מרכז והם לא יכולים להיות בינוניים.

(Ofer g) #1137

אני דווקא מברך את הדיון הזה כי אני מסכים קצת עם 2 הגישות.
מצד אחד, סטורארו צעיר מאוד וראינו כבר שחקנים צעירים שהתפתחו והפכו לטובים יותר עם השנים. הוא מאוד נמרץ, נלחם בכל רגע שהוא מקבל היזדמנות ובאמת מנסה לתת הכל, משהו שאני מאוד מעריך. בסך הכל, בתור שחקן רוטציה אחרון לקישור רק במקרים שבהם יובה חייבת הגנה/קשר חזק מאוד שיעמוד מאחורה הוא לא הכי נורא שאפשר לדמיין ומלבד מרקיזיו הוא אולי הקשר היחיד ביובה שיודע לעשות הגנה ברמה סבירה נכון לסגל הנוכחי.

מהצד השני, סטורארו לא שחקן כדורגל טוב. הוא לא יודע לטפל בכדור כמו שצריך, הוא לא יודע לתת פס נכון, הוא לא יודע לעצור את הכדורים והרבה פעמים מתבלבל בין השחקנים של יובנטוס ליריבה. אני מאוד אוהב שחקנים שנלחמים, זו הסיבה שאני חולה על מנדזוקיץ’ ואחד השחקנים האהובים עליי ביובה תמיד יהיה סימונה פפה. שחקנים שאין להם המון כישרון אבל יש בהם רוח יובנטינית אמיתית. ההבדל בין השחקנים האלה לבין סטורארו שיש להם מעט מה לתת מעבר ללחימה והרוח, יש להם מעט כדורגל ברגליים והם יודעים מה צריך לעשות. סטורארו פשוט לא יודע, מלבד הלחימה המשוגעת שלו אין לו כלום וזו הסיבה שאני לעולם לא אוכל להתחבר אליו.

אם יובה הייתה משאירה אותו נטו למשחקים בהם הייתה חייבת לעבור למשחק הגנתי וצריכה קשר אמצע חזק שילך מכות אז הייתי שמח שהוא נשאר אבל בגלל שברור לכולנו שזה לא מה שיקרה, ההחתמה הזו היא לדעתי אסון שכן אנחנו נמשיך לראות את סטורארו בתפקיד ששיחק פוגבה בעבר או בתפקידים אחרים במגרש שהוא יעשה בהם רק נזק.

(BannedT) #1138

היום ראינו למה סטורארו ביובה, כשיש לך מולך שניים כמו נאיינגולן ודה רוסי אתה צריך מישהו שיכנס איתם ראש בראש, היום הוא גם הצליח לחבר מסירות.

(Ofer g) #1139

[QUOTE=BannedT;1704516]היום ראינו למה סטורארו ביובה, כשיש לך מולך שניים כמו נאיינגולן ודה רוסי אתה צריך מישהו שיכנס איתם ראש בראש, היום הוא גם הצליח לחבר מסירות.[/QUOTE]
הבעיה זה שההרגשה של כל האוהדים זה שצריך להיות מישהו כמו נאיינגולן או דה רוסי במקום סטורארו ביובנטוס ולא את סטורארו שיכנס איתם ראש בראש. סטורארו חזק ופיזי אבל זה כמעט כל מה שיש בו, אני חושב שרוב הקשרים היו מכניסים את השערים שהוא החמיץ אתמול.

סטורארו אם יהיה ביובנטוס רק בתור רוטציה רחוקה שנכנסת פעם במלא משחקים רק בישביל להתמודד מול קישור פיזי ורק כדי לשמור על תוצאה זה בסדר, בישביל כל דבר מעבר לזה יובה צריכה קשר טוב יותר.

(קאלצ'יוהוליק) #1140

יובה צריכה קשר טוב יותר מסטורארו. אין ספק.
אבל אני מתחיל יותר ויותר להאמין שעדיף שיהיה מישהו “משלנו” על הספסל, איטלקי, צעיר שמחובר למועדון ויש לו את התכונות המתאימות מאשר קשר מבחוץ שאולי לא יתאים.
יובנטוס תמיד היתה קבוצה איטלקית. ההגנה של יובה היא תמיד איטלקית וזה לא חדש. השנה, חוץ ממרקיזיו - אין איטלקים מקו מחצית המגרש וצפונה. הלוואי וסטורארו יתפתח להיות הגרזן שלנו למשימות מיוחדות.

(קאלצ'יוהוליק) #1141

לידיעה המשמחת של היום:

(קאלצ'יוהוליק) #1142

בטח שמתם לב שג’יג’י בופון ולאונרדו בונוצ’י נבחרו בנבחרת השנה (2016) של UEFA.
כל שאר הנבחרת לא מעניינת.