בטח שמתם לב ש - גרסת יובנטוס

יובנטוס

(JuveNumber1) #1010

כי חוסר הערכה כבר משפיע על המון דברים אחרים, יובנטוס מועדון ענק והוא לא מוערך מספיק באירופה- פוגבה ודיבאלה מוצגים בעיתונות כמו שבייל היה מוצג בטוטנהאם, כשחקן מעולה שנמצא במועדון מעבר לקבוצה גדולה.
צ’לסי, מנצ’סטר, ארסנל, ליברפול השיגו הרבה פחות מיובנטוס בשנים האחרונות גם באירופה ואף אחד לא ידבר על הכוכבים שלה כמו שמדברים על השחקנים ביובנטוס.

(La leggenda Alex) #1011

יש לי רק דבר אחד להגיב על מה שכתבת, חוצ מזה שאני מסכים עם כל מילה: געגועים למוג׳י

(קאלצ'יוהוליק) #1012

השער של זאזא בקריינות של זוליאני האחד והיחיד
[video]https://youtu.be/d2rgVWwzhlg[/video]

(AlexDP) #1013

אוי לא, אכלס… זה לא נראה כמו חינוך טוב.

(JuveNumber1) #1014

אחרי שנאפולי ופיורנטינה עפות ומנצ’סטר טוטנהאם וליברפול כבר בשלב הבא ותוסיפו שרומא כבר 99% עפה- יובנטוס ולאציו הם הסיכוי היחידי של איטליה לחזור ל4 קבוצות בליגת האלופות כשלאיטליה מספיק להשיג אותה כמות נקודות כמו אנגליה אבל לפי איך שהדברים נראים זה מתרחק מאוד.

(קאלצ'יוהוליק) #1015

[QUOTE=JuveNumber1;1666335]אחרי שנאפולי ופיורנטינה עפות ומנצ’סטר טוטנהאם וליברפול כבר בשלב הבא ותוסיפו שרומא כבר 99% עפה- יובנטוס ולאציו הם הסיכוי היחידי של איטליה לחזור ל4 קבוצות בליגת האלופות כשלאיטליה מספיק להשיג אותה כמות נקודות כמו אנגליה אבל לפי איך שהדברים נראים זה מתרחק מאוד.[/QUOTE]

עודדתי אתמול את האיטלקיות וקיוויתי לנפילה של האנגליות. חוץ מלאציו שעשתה את העבודה (אבל לדעתי לא תמשיך הרבה מעבר לשמינית) אין על מי לסמוך.
יונייטד יכולה לטייל עד גמר הליגה האירופית, טוטנהאם כנ"ל. סיטי כבר הבטיחה את מקומה ברבע גמר הצ’מפיונס. צ’לסי עוד לא אמרה את המילה האחרונה. לא רק שאיטליה לא תעדוף את אנגליה בשנה הבאה, לדעתי הפער מאנגליה יגדל במעט.

(JuveNumber1) #1016

אם יובנטוס תעבור את באיירן ותעבור את הרבע גם ולאציו תקבל הגרלות קלות אולי עוד יש סיכוי.

(קאלצ'יוהוליק) #1017

הגרלת שמינית גמר הליגה האירופית עושה מעט חסד עם איטליה כשהיא מפגישה את האנגליות ביניהן ומול יריבות קשות. לצאיו מול ספרטה פראג.

שחטאר דונייצק - אנדרלכט
באזל - סביליה
ויאריאל - לברקוזן
בילבאו - ולנסיה
ליברפול - מנצ’סטר יונייטד
פנרבחצ’ה - בראגה
דורטמונד - טוטנהאם
ספרטה פראג - לאציו

(קאלצ'יוהוליק) #1018

יש לי שאלה לחברי הפורום היובנטינים:

נניח שאתם נבחרתם להיות מהילדים האלה שעולים למגרש עם השחקנים בתחילת המשחק ויש לכם אפשרות לבחור:

ללבוש חולצה של יובנטוס ולעמוד לצד שחקני היריבה
או
ללבוש חולצה של אינטר ולעמוד לצד האליל שלכם מיובנטוס.

דעתכם?

(juve torino) #1019

[QUOTE=קאלצ’יוהוליק;1667053]יש לי שאלה לחברי הפורום היובנטינים:

נניח שאתם נבחרתם להיות מהילדים האלה שעולים למגרש עם השחקנים בתחילת המשחק ויש לכם אפשרות לבחור:

ללבוש חולצה של יובנטוס ולעמוד לצד שחקני היריבה
או
ללבוש חולצה של אינטר ולעמוד לצד האליל שלכם מיובנטוס.

דעתכם?[/QUOTE]
בחיים לא הייתי לובש חולצה של אינטר. מקסימום הייתי עומד ליד מדל ומרגיש טוב עם עצמי.

(La leggenda Alex) #1020

האינסטינקט ללבוש חולה של אינטר ולעמוד ליד בופון
אבל במחשבה שניה זה יהיה בילתי נסבל

(AlexDP) #1021

ממה שקראתי בפורומים אחרים, אוהד שהיה באצדטדיון קרוב לדשא שמע את מאנז’וקיץ’ צועק על שאר השחקנים “אם הם יכבשו שער לג’יג’, אני אשבור לכם את הרגליים”. איש ענק!

(BannedT) #1022

אולי שמתם לב שיובה מקבלת הרבה כבוד בתקשורת הספורט בישראל בתור קבוצה מהטופ 4 באירופה.
אתחיל בהקדמה: אתמול חזרתי מהצבא וישנתי לי 13 שעות טובות, התעוררתי בסביבות 12 ופתחתי את הטלוויזיה שהייתה על ערוץ 56 ועל התכנית ‘יציע העיתונות’, מהזווית בה שכבתי לא יכולתי להחליף את הערוץ (ממיר וזה) והיה דיבור על שינוי ליגת האלופות לפורמט הטופ 16.

בחור שאיני יודע את שמו ציין “בסופו של דבר ברצלונה, באיירן, ריאל,[B] יובה[/B], אומרות לעצמן בואו נעשה לעצמו סוג של סופר ליגה”. אחריו משה פרימו לקופמן, “אני מדבר על הגדולות, אלה שאתה אוהב, על [B]יובנטוס[/B], בארסה וריאל מדריד”. חוץ מזה לא הזכירו שמות של קבוצות גדולות.
נשאלת השאלה, האם יובה קופצת לאנשים האלה לראש בגלל הגמר מול בארסה וצמד המשחקים מול באיירן (עליה אומרים בארץ כי היא בוודאות בטופ 4), או מפני שיובה כבר נחשבת בטופ 4 גם על ידי אנשי תקשורת הספורט הזולים והחובבניים, אפשר לומר אפילו, של ישראל?

(קאלצ'יוהוליק) #1023

[QUOTE=BannedT;1669788]
נשאלת השאלה, האם יובה קופצת לאנשים האלה לראש בגלל הגמר מול בארסה וצמד המשחקים מול באיירן (עליה אומרים בארץ כי היא בוודאות בטופ 4), או מפני שיובה כבר נחשבת בטופ 4 גם על ידי אנשי תקשורת הספורט הזולים והחובבניים, אפשר לומר אפילו, של ישראל?[/QUOTE]

שתי אופציות, אופטימית וריאלית:

האופטימית - כן. גם בארצנו, שהיא בכלל קולוניה ספרדית, מתחילים להבין שיובנטוס הוא מועדון על ובטופ של אירופה. גמר ליגת אלופות, 4 אליפויות רצוף וכו’ וכו’.
הריאלית - זכויות שידור. ערוץ הספורט הפסיד את הליגה הספרדית, הליגה האנגלית כבר מזמן לא אצלו אז הוא תקוע עם מוצר שאין לו שום מושג לגביו אבל הוא חייב לשווק אותו.

(JuveNumber1) #1024

אומרים יובנטוס כי זה מועדון גדול, כי היא אלופת איטליה כבר 4 שנים רצוף.
אני לא מאמין שיהפכו את ליגת האלופות ל16 קבוצות- בטח לא אחרי שהיורו גדל והמטרה של פיפ"א להעצים את הקבוצות הקטנות ולנסות לסגור פערים עם החוקי פר פליי.
מה שמתנהל בכדורסל באירופה הוא בדיחה ועם הכדורגל ילך לכיוון הזה זה יפגע בו ברמה עולמית בצורה משוגעת.

(humusman) #1025

כמועדון, תמיד היינו טופ 4, ובשנתיים האחרונות, בעיקר החצי גמר עם ריאל, גמר עם ברצלונה והקרב שהיה מול באיירן, הרבה אנשים
התחילו להפנים שיובה חזרה להיות גם קבוצה גדולה, לדעתי אנחנו באמת טופ 4, אני לא רואה קבוצה שפייבוריטית מולנו חוץ מבאיירן וברצלונה, נכון להרגע, אפילו לא ריאל מדריד.

(Blaz00r) #1027

ואיך אפשר בלי מתנת פרידה מהמשחק המיותר הזה - חדירה (שוב) נפצע בחימום ובונוצ’י יורד על אלונקה.

מה יהיה??

(La leggenda Alex) #1028

[RIGHT]בטח שמתם לב שקונטה אולי מאמן טוב לליגה ארוכה ומיגעת, אבל מאמן פח אשפה לטורנירים.
לא לקח או התקרב לשום תואר מטורניר, לא גביע איטליה, בושות בליגת האלופות, ביזיון בליגה האירופית, ומאז שנכנס לנבחרת היא נראת קטסטרופה.
4 משחקי הכנה ללא ניצחון כשבמשחק הכי טוב שלה היא סוחטת תיקו וועכשיו גם מקבלת בראש ומושפלת מול נבחרת גרמניה בינונית, כולל תצוגת אימון מביכה שכוללת 3-4-3 שזה בעצם 5-4-1 סטייל נבחרת ישראל של שנות ה90 (אגב ככה איטליה גם נראת).

ברוך שפטרנו ממך אנטוניו גם מיובה וגם מהנבחרת.[/RIGHT]

(bolenat15) #1029

אני לא מבין מה יש לך מקונטה.
קודם כל איטליה מאז ומתמיד הייתה לא טובה במשחקי ידידות, בניגוד לישראל אגב.
חוצמזה קונטה הוא זה שבנה את היסודות לפיינליסטית ליגת האלופות. ובל נשכח 4 אליפויות רצופות, בשתיים הראשונות עם תחרות קשה מול מילאן די חזקה.
בנוגע לליגת האלופות, נכון לא היו קדנציות מעולות אבל הייתה עונה אחת שבה יובה נתנה הופעות יפות(רבע גמר מול באיירן אימתנית של היינקס).
לטעמי קונטה בין המאמנים העולים באירופה והלוואי יחזור יום אחד ליובה

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(קאלצ'יוהוליק) #1030

[B]עכשיו זה רשמי:
אחרי אינסוף שמועות, פול פוגבה סיכם את תנאיו בפאריס סן ז’רמן. ישתכר 8 מ’ יורו לעונה + בונוסים.
[/B][SIZE=2]
ברצלונה, ריאל מדריד, מנצ’סטר סיטי… מי לא רדפה אחרי השם החם בכדורגל האירופי, פול לאבילה פוגבה. כבר כמה עונות שאנחנו שומעים שאוטוטו זה קורה וברצלונה/ריאל/וואטאבר גונבות ליובה את היהלום ולבסוף אנחנו שמחים שזה לא קרה. בינתיים.
ביובנטוס ידעו שזו שאלה של זמן. במועדון, שאינו ידוע ככזה שמשלם משכורות גבוהות, או מחתים שחקנים במחירים מופקעים, הבינו שכל עונה שפוגבה לובש שחור-לבן זה בונוס וחיכו לרגע הנכון לגזור עליו קופון שמנמן.
הרגע הזה הגיע.
פוגבה וסוכנו, ראיולה, ניצלו את פגרת הנבחרות ואת ביקורו של פוגבה על אדמת המולדת בשביל לבצע עסקת ענק מתחת לאף של כולם.
פרטי העסקה עדיין לא ברורים ויש שמועות רבות. אחת האופציות מדברת על טרייד של קבאני+כסף או קבאני + שחקן נוסף (כנראה שבכל מקרה לא וראטי), כשגם אופציה של זלאטן בקאמבק שחור-לבן על הפרק. בימים הקרובים נדע יותר פרטים.

ולנו, כאוהדים, נותר רק לומר תודה לשחקן שהיה חלק מהחזרה של הקבוצה לטופ העולמי. כשפוגבה יהיה באמת ענק - תמיד נוכל להשוויץ שהוא ‘גדל’ אצלנו.
תודה ובהצלחה.
[/SIZE]