בטח שמתם לב ש - גרסת יובנטוס

יובנטוס

(monis) #1

[B][U]הידיעות הפיקנטיות; בטח שמתם לב ש…[/U][/B]

הנושא הזה היה נדרש. זה המקום לידיעות פיקנטיות סביב יובנטוס עצמה על כל ענפיה, מהדברים הטריוויאלים ביותר שחמקו מבין עינינו ועד הדברים ההזויים ביותר שחמקו מבין הכותרות. אתם מוזמנים להוסיף ידיעות משלכם, בתנאי שכמובן יעניינו את ציבור הקוראים.

כמובן שכאן אתם יכולים לפרסם, תמונות, סרטונים, קליפים מצחיקים ועוד כל מיני דברים פיקנטיים אחירים, הבמה שלכם חברה, תצחיקו אותנו.

מי שרוצה ללדעת עוד על הדיון הזה מוזמן לבקר בשני הדיונים התואמים בפורום העולמי ובפורום ברצלונה. מקווה שנצחק הרבה.

(Jurius) #2

הידעתם שליובה יש מעודדות? ובכן אז יש :smiley:

(bioman) #5

יצא לי לעבור על סרטון באינטרנט ואני כמעט בטוח שראיתי את צ’ירו פרארה מקבל כדור לפני שמעיף לו תמשקפיים.
להעביר ל1:57

(bioman) #6

[quote=bioman;1025110]יצא לי לעבור על סרטון באינטרנט ואני כמעט בטוח שראיתי את צ’ירו פרארה מקבל כדור לפני שמעיף לו תמשקפיים.
להעביר ל1:57

עריכה:הנה מצאתי את סרטון שמראה בברור שזה צ’ירוקי

(וייאלי) #7

[quote=bioman;1025111]עריכה:הנה מצאתי את סרטון שמראה בברור שזה צ’ירוקי

אחד המצחיקים

(monis) #8

:grin:

יאללה תחגגו בדיון הזה :kiss:

(monis) #9

שמתם לב שאם דל פיירו יאריך את החוזה שלו ביובנטוס הוא אולי אולי יחזיק בשיא גינס שאף שחקן בעולם לא השיג, דל פיירו כשיאריך את החוזה ישחק באיצטדיון החדש של יובנטוס, זה יהיה האיצטדיון השלישי של יובנטוס מאז דל פיירו הגיע למועדון. בהתחלה הוא שיחק בדלה-אלפי, כעת באולימפקו ובשנה הבאה באיצטידון החדש.

האין זה דבר מיוחד :becool:? השאלה היא אם באמת ישנו עוד שחקן שמחזיק ברקורד הזה?

(AlexDP) #10

[QUOTE=monis;1026169]האין זה דבר מיוחד :becool:? השאלה היא אם באמת ישנו עוד שחקן שמחזיק ברקורד הזה?[/QUOTE]

בופון.

(monis) #11

האמת שכחתי.

(Itzikk) #12

עם הרכישות האחרונות אל תבטל גם את טרזגה…

וזה רק אני או שג’קי מהאח הגדול דומה שתי טיפות מים לאקווילני?

(Emilopa) #13

פורסם לא מזמן על ידי משתמש אחר, מה שאולי הודלף ממשרדי נייק - אולי חולצת החוץ של יובה 11\12:

(bioman) #14

אתר ספורט 5 פרסם את 5 הכדורגלנים שלפי דעתם הם הכי מכסחים…היי תנחשו מה,יובנטוס מככבת עם 2 מתמודדים מתוך 5!

http://www.sport5.co.il/TrashTalk.aspx?FolderID=1464

(TheXfactor) #15

בטח שמתם לב שפליפה מלו משוגע על כל הראש:

:tongue:

(monis) #16

בטח שמתם לב שלדל נרי יש שפם שכמעט ולא שמים לב אליו :grin: אם לא רואים אותו אז תוריד אותו ג’יג’י. לא חבל לא להסתיר משיהו?

(monis) #17

משתתפי פורום יובנטוס בשפה הערבית בחרו כינוי חדש לאמאורי הזבל, הכינוי שלו הוא ״חמאורי״, מהמילה ״חמאר״ בשפה הערבית שמשמעותה היא חמור.

אני מתחיל להשתמש בה.

(monis) #19

זה לא קשור ליובנטוס אבל חובה לראות, פשוט דמעות של צחוק :grin:

(וייאלי) #20

זה קצת יעלה את המצב רוח של הפורום שתים מהשחקנים הטובים בעולם שהיו בקבוצה והגיעו מצרפת אני מדבר על פלטיני וזיזו

הלוואי היתי יכול לחזור בזמן ולראות את המשחקים שלהם בשידור חי באצטדיון העצמו

אני גם לא יודע למה אני מתרגש כל כך(דמעות בעיני)יכול להיות בכל השיר או השחקנים או שילוב של שיניהם

אבל אני מת על זה

(פרחח אנגלי) #22

[QUOTE=AlexDP;1026172]בופון.[/QUOTE]
אבל הוא הגיע ב2001 איך הוא הספיק להיות בשלושה ??

(vecchia-signora) #23

[quote=monis;1026169]שמתם לב שאם דל פיירו יאריך את החוזה שלו ביובנטוס הוא אולי אולי יחזיק בשיא גינס שאף שחקן בעולם לא השיג, דל פיירו כשיאריך את החוזה ישחק באיצטדיון החדש של יובנטוס, זה יהיה האיצטדיון השלישי של יובנטוס מאז דל פיירו הגיע למועדון. בהתחלה הוא שיחק בדלה-אלפי, כעת באולימפקו ובשנה הבאה באיצטידון החדש.

האין זה דבר מיוחד :becool:? השאלה היא אם באמת ישנו עוד שחקן שמחזיק ברקורד הזה?[/quote]

אם בופון ישחק ביובנטוס בשנה הבאה… הוא יספיק להיות בשלושה. אגב, גם קייליני יספיק לשחק בשלושה איצטדיונים שונים של יובה בשנה הבאה.

(Bouncer) #24

שמתם לב שיש דמיון מסוים בין ידידינו מרטינז לבין בילי וולש מ"הפמליה"?