מכשירים סלולריים

(gadi800) #3138

[QUOTE=sus;1698228]סמסונג גלקסי 7 אדג’- אני רוצה לקנות אותו (בישראל) עם אחריות לשנתיים. מישהו יודע איפה אני אמצא בהכי זול?

בנוסף, אם למישהו יש את המכשיר אני אשמח לשמוע ביקורות, די סגור עליו כי הוא נראה כמו היחיד שיחזיק יותר משנתיים (אולי חוץ מהפיקסל אליו אני גם מחכה אבל כנראה שאעדיף את סמסונג) אבל יש עוד זמן להתחרט[/QUOTE]
אני בדיוק באותו מצב כרגע, מחפש להחליף את הנקסוס 4 שלי מלפני שלוש וחצי שנים, אז אשמח להמשיך את השאלה פה:)
במיוחד עכשיו שהפיקסל יצא והביקורות הם די טובות, אבל הטלפון מרגיש כמו מוצר לא מוגמר. למכשיר אין תקן IP68 של עמידות במים מכיוון, לפי מיטב הבנתי, שהם פשוט לא הספיקו והיו צריכים לשחרר את המכשיר. בנוסף, נראה שהדברים התהפכו בכמה שנים האלו שלא הייתי בעסק, בזמנו אייפון היה חרא מכשיר והמעבדים של קוואלקום - סנאפדרגון, היו השיא של השיא. עכשיו המעבדים של אפל לא רואים ממטר את קוואלקום שמרגישים כאילו הם “בסדר” וזהו. אני מציין את זה כי לפיקסל יש את האחרון - סנאפדרגון 821. בנוסף יש גם חיי סוללה סבירים, אבל חוץ מזה הוא תותח בהכל.

לעומת זאת הגלקסי 7 אדג’ הוא חיה מהסרטים, יעיל במיוחד עם המעבד בארץ של סמסונג אקסינוס 8890 וזה מתאפיין גם בחיי סוללה מדהימים. הבעיה הכי גדולה שלו היא שאין אפשרות, בגלל המסך “העקום” שלו למצוא מגן מסך טוב ולשלב אותו עם כיסוי, הרבה הולכים פשוט בלי מגן מסך מה שיכול לפגוע בשימוש לטווח הארוך, והאמת אני חושש מזה.

מה ההמלצות?

(Michael Scofield) #3139

התחדשתי בV20 של LG. מכשיר מדהים, מומלץ.

//youtu.be/2g2UJhzxwjU

(Eytan) #3140

ה"פתרון" של הוייבר אינו פתרון ורלוונטי רק לגלקסי הראשון, השתדל לא להטעות.
אמנם זהו אחד המכשירים הפופולריים, אך אינו היחיד.
למיטב זכרוני זה פשוט לשחק עם הbuild prop על מנת שיזוהה כנקסוס S.

אגב, למי שהתקין S-VOICE על מכשיר שאינו S3 וקיבל שגיאת רשת, הפתרון זהה פשוט להגדיר את המכשיר כS3.
רוט הכרחי כמובן.

מעולה!:becool:[/quote]

אני לא יודע אם תדע לענות לי על זה, אבל אנסה בכל מקרה…

יש מספר אפליקציות שהיה לי ברום הישן של אורנג’ שאשמח להצליח להשיג בחזרה:[ol]
[li][B]רדיו.[/B] אין לי אף רדיו ברום הנוכחי. חיפשתי בגוגל פליי אבל שם הכל זה אפליקציות של רדיו אינטרנט. אני מעוניין ברדיו הרגיל שמשתמש במקלט של המכשיר.[/li][li][B]מנהל היישומים.[/B] אין לי אף מנהל יישומים ברום הנוכחי. את זה כמובן אין בעיה למצוא בגוגל פליי, אבל היו שם כל מיני מנהלי יישומים אחרים - הייתי שמח להשיג את אותו אחד פשוט וקומפקטי שהיה ברום הקודם (הוא היה בברירת מחדל של המכשיר).[/li][li][B]נגן המוסיקה[/B]. מה זה האפולו הזה? איך אני משיג את הנגן הנורמלי הרגיל?[/li][/ol]תודה.[/QUOTE]
[/QUOTE]

סורי על הציטוט המסורבל אני לא יודע איך לצמצם ציטוט ממקור אחר, אבל אני מגיב להודעה פרטית כדי לענות למשתמשים עתידיים:
שלוש האפליקציות הנ"ל לא יעבדו לך בCM שכן, זהו רום מבוסס AOSP, על מנת שהאפליקציות יעבדו יש צורך בממשק הטאצ’וויז.
הדבר אגב, נכון גם לגבי חלק מהווידג’טים שהיו לך. וליתר דיוק כל מכשיר סמסונג אנדרואיד(S\S2\S3\ACE\NOTE וכו’) שהותקן עליו רום AOSP לא “יהנה” מהתמיכה של רוב האפליקציות.

(Mufasa) #3141

אני מעוניין לרכוש Huawei P9 plus , האם המחיר הדי גבוה שלו מצדיק ? (2850 ש״ח) והאם לא שווה כבר לחכות להכרזה על הP10 בעוד שלושה שבועות …

(t-rix) #3142

קניתי לפני שבועיים ה one pluse 3
מכשיר מצויין בכל היבט אפשרי. קצת נופל במצלמה לדעתי (איכותית מאוד אבל פחוד חדה מהגלאקסי) אבל בשאר הפרמטרים הוא מעל השאר. מהיר בצורה מטורפת, מסך מצויין שמע גרפיקה ומעל לכל זה ניצב מעב 6 ג’יגהram!!!
פשוט חיה.
ואם מכניסים למשוואה את התמורה למחיר המצחיק של 2150 ברשת eline כולל אחריות מורחבת לשנתיים +15% הנחה על נזקים שלא באחריות + מגן ומגן מסך מבינים שזו פשוט עסקה מצויינת.

המכשיר מאוד קל לשימוש, אין בו כמעט שום אפליקציית רקע מובנת כזו שאתה לא יכול למחוק וסתם תופס לך מקום (64 ג’יגה rom ) וזה שומר אותו מאוד קליל מהיר ופשוט לתפעול.

(Alessandro Del Piero) #3143

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=930918

מבחינת עלות - תועלת סדרת המכשירים הזו (לי יש את הגרסה הקודמת) היא הכי טובה By far. אין שום סיבה לשלם כפול על מכשירים אחרים.

(Merengue) #3144

LG V20 נראה לי טלפון אדיר, מישהו יכול לשפוך לי קצת אור על המכשיר ? מומלץ או לא ?
יתרונות חסרונות…

(Colombian Cowboy) #3145

כשקונים סמארטפון צריך לדעת שאין מכשיר מושלם בניגוד למחשב נייח שאפשר להרכיב את החתיכות, ואפילו במחשבים ניידים יש אופציה להרכיב מה שאין כן בסמארטפון.

לכן אשאל אותך קודם - מה השימושים שלך?

(Merengue) #3146

רמקול , מצלמה ומהירות, שלא יקרטע לי כבר אחרי חצי שנה של שימוש כמו שקרה לי עכשיו.
גם הרמקול נחלש לי כשהטלפון מצלצל או כשאני רואה סרטוני וידאו ביוטיוב, כל זה קרה אחרי עדכון גרסא.

(Colombian Cowboy) #3147

אתה מודע לזה שזה פאבלט, כלומר, גודל המסך (לא הפלאפון - שזה פלוס מסגרת) הוא 5.7! זה ענק בקטע שלא נכנס בשום מכנס (אולי XXL) וצריך בשבילו יד של שחקן פוטבול או כדורסל כדי להחזיק אותו ביד אחת…

מצלמה - יש לו סופר איכותית. גם הקדמית וגם הרגילה.
רמקול? אין לי מושג…

הבטריה ביחס לפאבלט 3200 אמפר זה קצת קטן בהתחשב בזה שהפאבלטים לוקחים יותר דלק.

וידאו - מסך איכותי. IPS זה מעולה. בנוסף הבהירות שלו - זאת אומרת כמה הוא יסחוב בשמש אז קשה לנו לראות יותר - היא גבוהה. אם אתה משתמש ברחוב עם המכשיר אז בפן הזה הוא מעולה.

מה עוד? לא בטוח שזה הפבלט המושלם, או המתאים לצרכיך. אם תהיה סבלני אחרי פורים בשלישי הבא אוכל יותר לחפש לך.

(Lukaku) #3148

טס לארצות הברית של אמריקה ומעוניין לקנות אייפון 7, ל-מה צריך לדאוג כדי שיעבוד גם בארץ? מאיפה כדאי? אפשר (ורצוי) דרך חנות אינטרנטית, יש קרוב משפחה שאפשר לנצל את הכתובת למשלוח.

תקנה רק מחנות של אפל.
אתה צריך את הדגם שפתוח לכל הרשתות.
זה נקרה unlocked iphone.

(Oleguer 23) #3150

יש לי huawei p9, פתאום כמה אפליקציות החלו להשתגע, מקשים שלא נלחצים, עיצוב שהתחרפן, זה הגיע למצב שאני הייתי חייב לעשות פירמוט אחרי יומיים שלמים בהם ניסיתי למצוא דרך לגבות דאטאבייס של אפליקציות שלא ניתן לגבות אותן.

בסופו של דבר התפשרתי, והפלא ופלא, שום דבר לא תוקן: אותן אפליקציות לא עובדות, אפילו להתקין אפליקציה שהורדתי ממקור חיצוני אני לא מצליח כי הלחצן של “התקן” פשוט מסרב להילחץ…

יש לציין שרק לפני חודשיים בערך יצא עדכון, ורק לאחרונה זה השתגע. הטלפון אצלי כולה שנה ואני אובד עצות!

מישהו יודע על מה אני מדבר?