מכשירים סלולריים

(SRamos) #3115

אהלן חברים, התייעצות קטנה.

הפלאפון שלי HTC M8 עשה את שלו והלך לעולמו, אני רוצה לקנות חדש אבל אני ממש לא בקיא בתחום ולא יודע מה יהיה הכי משתלם. בגדול התקציב הוא סביבות 3,000 שקל אבל מעדיף כמה שיותר לחסוך על זה. בגדול השימוש שלי מאוד פשוט, אינטרנט, וואצפ, ג’ימייל ושיחות, אם כבר אפליקציות אז דברים פשוטים שקשורים לעסק ולא משחקים כבדים וכאלה, שימוש מאוד צנוע. חשוב לי טלפון חזק ומהיר, שהסוללה מחזיקה הרבה זמן, וכמה שיותר נקי מג’אדטים וכאלה (בניגוד לסמסונג ו LG).

אני מאוד מרוצה מהHTC ולכן שוקל להחליף ל M10 אבל מינוס מאוד גדול זה שאין אפשרות להחליף סוללה וזה כבר פעמיים די תקע אותי, הייתי שמח להמלצות מאנשים שיותר מבינים בתחום.

תודה רבה.

(t-rix) #3116

אני עם ה M8 כבר קרוב לשנתיים וטפו טפו טפו עדיין מהיר והבטריה מחזיקה בקלות יום שלם למרות שימוש מסיבי…
אז אפשר להבין למען השם איך המכשיר שלך הלך לעולמו? =-O

אא כן, הייתי מציע לך ללכת על ה הוואווי החדש. נשמע בנזונה וזול מאוד יחסית (2600~).

(SRamos) #3117

[QUOTE=t-rix;1683193]אני עם ה M8 כבר קרוב לשנתיים וטפו טפו טפו עדיין מהיר והבטריה מחזיקה בקלות יום שלם למרות שימוש מסיבי…
אז אפשר להבין למען השם איך המכשיר שלך הלך לעולמו? =-O

אא כן, הייתי מציע לך ללכת על ה הוואווי החדש. נשמע בנזונה וזול מאוד יחסית (2600~).[/QUOTE]

איזה דגם אחי ?

הלך לי השקע טעינה פעמיים, כל פעם 350 שקל תיקון איבדתי תקווה כבר.

(t-rix) #3118

Htc m8 יש לי איטו מספטמבר לפני כמעט שנתיים… נפל לי אין ספור פעמים כולל פעם בשלולית מים… והוא עדיין מעולה בלי שום תקלות…
מהיר (גם אם לא כמו פעם) מסך ברור ואיכותי ותפעול קל ופשוט.

בלי קשר, אם אתה מתכוון לחדש, אני מציע את ה הוואווי החדש… 2600 שקל בחבילה פשוט מושלמת…

(SRamos) #3119

תודה אחי.

אנשים פה התנסו עם XPERIA 5 של sony ? עלה כאופציה מתאימה הייתי שמח לשמוע חוות דעת.

(Merengue) #3120

[QUOTE=SRamos;1683264]תודה אחי.

אנשים פה התנסו עם XPERIA 5 של sony ? עלה כאופציה מתאימה הייתי שמח לשמוע חוות דעת.[/QUOTE]

מחזיק בו כבר בערך 4 חודשים, מבסוט על כל שקל, מהיר, רמקול טוב, מצלמה מעולה שכמובן רק בהדפסה או בהקרנה על מסכים גדולים תבין את ההבדל והאיכות.
יש לי רק טענה אחת לגביו, וזה ששמו את לחצני הווליום בצד ימין למטה, לא הכי נוח.

(Lukaku) #3121

אשמח לעזרה מכל יודעי הדבר בנושא.

אני כרגע בדרום אמריקה ומתחיל לאזול לי המקום הפנוי באייפון. אני רוצה לגבות את התמונות כדי שאוכל למחוק אותן מהמכשיר ולפנות מקום.
מה הדרך הכי טובה לגבות תמונות מהאייפון בלי אייטונס? iCloud זה גיבוי מספק או שמדובר רק בשיתוף, ואם אמחק תמונה מהאייפון היא תעלם גם מהענן?

בנוסף לגיבוי כביכול שמוגדר לי בענן הורדתי לאחרונה (=אתמול) גוגל דרייב, אבל אין לאפליקציה גישה לכל התמונות שבמכשיר, היות ומוגדר לי שתמונות שעולות לענן נשמרות באייפון באיכות נמוכה כדי לחסוך מקום (ומעבר לזה ישנה גם את הבעייתיות באיטיות שבעניין, להעלות תמונה תמונה על הוויפי בהוסטל…). ניסיתי גם לחבר את האייפון למחשב ולהעביר תמונות דרך צפייה בקבצים אבל גם הוא כמו הדרייב נגיש לאותו מספר ספציפי של תמונות. מה הפיתרון?

(Dovi) #3122

באפליקציה הזאתשל גוגל יש אפשרות לגיבוי של כל התמונות.

(Lukaku) #3123

ואיפה התמונות נשמרות?

אגב אני דיי בטוח שגם היא לא תראה את כל התמונות, זה פשוט העניין ששאר התמונות שמורות על המכשיר ברזולוציה נמוכה כמעין קיצור דרך וצריך להוריד אותן כדי להציג.

(Oleguer 23) #3125

יש כאן מישהו עם huawei P9??
אחרי חודשיים כבר התחרפנתי, מקווה שאני לא היחיד ושלמישהו יש פיתרון לדברים הקטנים שמחרפנים, כמו מערכות קבלת ההתראות והמקלדת העלובות.

(Eduardo) #3126

סיני זה סיני. הכסף לא משקר. בכלל, אני לא מסוגל לסבול את אנדרואיד ולכן עברתי לאייפון.

(Eduardo) #3128

[QUOTE=Oleguer 23;1696416]

ושום מילה על זה שהעדפת את אייפון. אני ברחתי מזה ממיליון סיבות שאני רק נזכר בהן ואני חש חלחלה.[/QUOTE]

המערכת יציבה יותר, הטלפון נקי ועמיד לאורך יותר זמן. אז נכון, הוא סגור יותר ואי אפשר לעשות בו כל דבר כמו באנדרואיד, אבל אם אני קונה מכשיר, אני קונה אותו במטרה שישרת אותי לטווח הארוך, ואצלי אף אנדרואיד לא החזיק יותר משנתיים וחצי.

(Oleguer 23) #3129

הבעיה היא שהאייפון שלי התחיל להיתקע, פלוס העידכונים של אפל שנועדו לגרום לי לשדרג לאייפון החדש, כל כך הרבה דברים שפשוט ברחתי כמה שיותר מהר

(agalma) #3130

lg g4
שאלה- בזמן האחרון אני מטעין את הפלאפון, לא משנה מאיזה מטען, הטלפון מטעין לאט בקצב של צב, ויש את ההודעה: “חבר את מכשירך למטען רגיל לטעינה מהירה יותר”. מה עושים.

(sus) #3132

סמסונג גלקסי 7 אדג’- אני רוצה לקנות אותו (בישראל) עם אחריות לשנתיים. מישהו יודע איפה אני אמצא בהכי זול?

בנוסף, אם למישהו יש את המכשיר אני אשמח לשמוע ביקורות, די סגור עליו כי הוא נראה כמו היחיד שיחזיק יותר משנתיים (אולי חוץ מהפיקסל אליו אני גם מחכה אבל כנראה שאעדיף את סמסונג) אבל יש עוד זמן להתחרט

(agalma) #3133

[QUOTE=agalma;1696576]lg g4
שאלה- בזמן האחרון אני מטעין את הפלאפון, לא משנה מאיזה מטען, הטלפון מטעין לאט בקצב של צב, ויש את ההודעה: “חבר את מכשירך למטען רגיל לטעינה מהירה יותר”. מה עושים.[/QUOTE]
מישהו?

(Parliament) #3134

אם לא שמת CUSTOM ROM והתעסקת עם הגדרות כלשהן (אצלי ב CM 13 יש הודעה דומה אבל המכשיר מטעין רגיל זה פשוט באג קטן לא מעבר) אני מניח שזה קשור לשקע חיבור המטען. כניסות חיבור המטען יכולות להתקלקל עקב ריבוי ניתוקים חזקים של הכבל מהמכשיר (“תלישה”) וזה נראה כאילו זה הדבר הראשון שאתה צריך לבדוק.

(כל זה בהנחה ואכן אין לך איזה CUSTOM ROM וניסית יותר משני מטענים)

(HJKL) #3135

צריך לוודא גם שהמטענים הם באמת 5 וולט 2 אמפר. עדיין מוכרים מטענים של 1 אמפר בכל דוכנים/סופרים.

(Parliament) #3136

[QUOTE=Eduardo;1696527]המערכת יציבה יותר, הטלפון נקי ועמיד לאורך יותר זמן. אז נכון, הוא סגור יותר ואי אפשר לעשות בו כל דבר כמו באנדרואיד, אבל אם אני קונה מכשיר, אני קונה אותו במטרה שישרת אותי לטווח הארוך, ואצלי אף אנדרואיד לא החזיק יותר משנתיים וחצי.[/QUOTE]
אז אצלך לא החזיקו אני עם LG G2 כבר 3 שנים ולפני חודשיים שמתי מערכת הפעלה חדשה וחמודה שנותנת ביצועים מצויינים למכשיר ואפשר בשקט לסחוב איתו לפחות עוד שנה.

בנוסף כפי שאולגר הסביר, עדכוני מערכות ההפעלה של אפל מאיצים בך להחליף מכשיר מכיוון שמעדכון לעדכון מערכת ההפעלה נהיית בעצמה מעמסה על הטלפון וזה גורע מהביצועים ובסופו של דבר מחייב שינוי טלפון.
כל זה בלי להיכנס לנושא של הסנכרון ושמירת הנתונים שעל הטלפון וכל הפיצ’רים הבלתי נגמרים שאפשר להוסיף למכשיר והכי חשוב אפליקציות בחינם!

(SRamos) #3137

בעיה ממש מוזרה, אולי מישהו ממכם ידע.

אני לא מצליח לקבל שום מדיה בוואצאפ, לא תמונות לא סרטונים ולא קבצי קול. קרה באופן פתע בלי משהו שמצביע על זה מראש.
כמובן שבדקתי אם יש מקום בזכרון של הפלאפון, מחקתי והתקנתי מחדש, לא עובד. למישהו יש פתרון ? או רעיון מאיפה הבעיה יכולה להיות ?

תודה.

עריכה - עדכון ::

מסתמן שזו בעיה עולמית בוואצאפ, אבל לא מופיעה אצל כולם.