מכשירים סלולריים

(Eduardo) #3070

איך הוא מבחינת ביצועים? הוא מהיר? כשאתה לוחץ על אפליקציה כלשהיא, לוקח זמן עד שהיא נפתחת?

אני שואל כי זה אחד הדברים הכי חשובים לי בטלפון, ואני סובל מהם קשות בגלקסי S4 המחורבן שלי.

(#4) #3071

[QUOTE=Eduardo;1658170]איך הוא מבחינת ביצועים? הוא מהיר? כשאתה לוחץ על אפליקציה כלשהיא, לוקח זמן עד שהיא נפתחת?[/QUOTE]

מהיר מאוד, וזה היתרון במכשיר נקסוס: על אף שהוא אינו תמיד מתהדר בחומרה הכי טובה בשוק (ועדיין, בד"כ הוא לא רחוק משם), חוויית השימוש במערכת ההפעלה שלו היא אולי הטובה ביותר מבין כל מכשירי האנדרואיד - בעיקר מבחינת זריזות ומהירות תגובה. מדובר באנדרואיד טהור בלי כל התוספות המעצבנות שיצרניות הסמארטפונים מעמיסות על מערכת ההפעלה. בנוסף, אאל"ט, גוגל עצמה מפקחת ומתערבת בתהליך הייצור של המכשיר על מנת שתהיה תאימות מלאה עם התוכנה, ולכן יש ניצול כמעט מקסימלי של הפוטנציאל שטמון בחומרה של המכשיר.

(Eduardo) #3072

כשאתה אומר “אנדרואיד טהור”, אתה מתכוון שהתוכנה היחידה ש"שתולה" במכשיר זו מערכת ההפעלה שלו? כל השאר נקי עבור המשתמש? הנקסוס לא מגיע עם אף אפליקציה שהיא build in?

(dkaro) #3073

מגיעה עם האפליקציות המובנות של גוגל כמובן. ההבדל הוא שאין אף אפליקציה מובנית אחרת שבדר"כ היצרניות האחרות מבנות על מערכת ההפעלה, כמו גם בכלל שינויים משינויים שונים שהן אוהבות להוסיף.

המערכת מגיעה בתולה לחלוטין, היישר לידיך המחככות בהנאה.

(Eduardo) #3075

וואו, איזה חשק אתה עושה לי לרכוש אותו. כמה אמרת שהוא עלה לך (בשקלים) מאמזון כולל הכל? עדיף להמתין עד שיגיע לארץ?

תכלס יש לי חבר כרגע באילת שיכול לרכוש לי את ה-5X. יש הבדל גדול ביניהם?

(Michael Scofield) #3077

לוח המוות באלג’י ג’י 4 מכה שנית. לא רק לי, ולא בפעם הראשונה.
עם כמה שהטלפון הזה מפנק מהרבה בחינות, אלג’י איכזבו עם התקלה החוזרת הזו אצל כל כך הרבה משתמשים.
פעם שניה שהטלפון נשלח לתיקון לשבועיים מבלי לקבל מכה, להירטב וכדומה. מתסכל.

(#4) #3078

[QUOTE=Eduardo;1658423]וואו, איזה חשק אתה עושה לי לרכוש אותו. כמה אמרת שהוא עלה לך (בשקלים) מאמזון כולל הכל? עדיף להמתין עד שיגיע לארץ?

תכלס יש לי חבר כרגע באילת שיכול לרכוש לי את ה-5X. יש הבדל גדול ביניהם?[/QUOTE]

עלה לי בערך 2600 ש"ח - כולל הכל. המכשיר כבר הגיע לארץ וגרסת ה 32GB נמכרת בכ-3K ש"ח.

על הנייר, המפרט של ה-5X (חוץ מהמצלמה - לשניהם יש את אותה המצלמה) נחות מזה של ה-6P, אך תיקח בחשבון שכל אחד מהם פונה לשוק מסוים. זה בערך כמו להשוות בין תפוחים לתפוזים.

(Sami_h) #3079

לפני שנה חשבתי גם אני לקנות נקסוס, אבל הדיל ברייקר בשבילי היה שאין חריץ הרחבה.
אז הלכתי על הנוט 4 32 ג’יגה, ומה אגיד לכם, תענוג אדיר. התקנתי עליו NOVA LAUNCHER, כי זה לא מכביד על המערכת, הוספתי MICRO SD של 128 ג’יגה וכשהסוללה התחילה לחרוק אחרי 10 חודשים קניתי חדשה של סאמסונג ב 15 יורו.
הטפשים בסאמסונג הסירו את שני היתרונות האלה מהנוט 5, כך שלא שווה לשדרג. אני כנראה אהיה עם הטלפון הזה במשך המון זמן.

באמאזון איטליה זה עולה פחות מ500 יורו, ובהתחשב בתחרות ובמחיר, זה אחד הטלפונים השווים ביותר, גם אחרי שנה.

(דניאל.) #3080

[QUOTE=דניאל.;1658673]סתם שאלה שעלתה לי בעקבות מחשבה קצרה: לפני המהפכה הסלולרית, שנדמה לנו שהייתה שנות אור מפה, אבל רק לפני 3 וחצי שנים היו לנו חבילות מוגבלות של סמסים, שיחות ואינטרנט, כשבסופן, בעיקר עם האינטרנט, לא הייתה לנו גישה לדפדפן ולשאר יישומים בטלפון שצורכים גלישה וכל שימוש יתר באחד מאלה היה עולה המון כסף אם נגמרה החבילה.

באותן השנים, איך המצב בחול היה מהבחינה הזו?

מוזר לחשוב שהיום אינטרנט וWIFI זה עניין של מה בכך, אבל רק כמה שנים אחורה המצב לא היה ככה.[/QUOTE]

מישהו?

(ranan90) #3081

איפה כדאי לרכוש את הוואוי 6P? יש לזה יבואן רשמי?

(Eduardo) #3082

איך יכול להיות שאני לא מקבל הודעות (רגילות, לא וואטסאפ) ממספר טלפון ספציפי ומהשאר כן? המכשיר הוא גלקסי 4 אם זה משנה. יכול להיות שחסמתי אותו בטעות? ואם כן, איך מבטלים את החסימה?

(Michael Scofield) #3083

[RIGHT]איך יכול להיות שאני לא מקבל הודעות (רגילות, לא וואטסאפ) ממספר טלפון ספציפי ומהשאר כן? המכשיר הוא גלקסי 4 אם זה משנה. יכול להיות שחסמתי אותו בטעות? ואם כן, איך מבטלים את החסימה?[/RIGHT]

אם הוא לא מצליח להתקשר אליך גם, אז דרך האנשי קשר. נכנס לדף של אותו איש קשר ומבטל חסימה. קורה לדי הרבה אנשים, באופן מוזר…
אם זה רק בסמסים, נסה דרך הגדרות ההודעות ומנהל הספאם, ותראה שלא הגדרת אותו בטעות כספאם.

(ספיר) #3084

שלום לכל העוזרים,
אני עברתי מאייפון לוואוי (מערכת הפעלה אנדרואיד), עכשיו באייפון האמוג’י היה מופיע במקלדת בכל אפליקציה שהיא. ההבדל באנדרואיד שהאמוג’י הספציפי הזה מופיע רק בווצאפ, אך בטלפון עצמו הוא לא נמצא וכל הסמיילים נראים באופן שונה לגמרי.

השאלה שלי איך אני יכול לעשות האמוג’י המפורסם והרגיל שיש בכל אייפון יהיה גם אצלי בכל אפליקציה שאני נכנס באנדרואיד. תודה לעוזרים!

(Shusaku) #3085

תוריד swiftkey.

(ספיר) #3086

[QUOTE=Shusaku;1669572]תוריד swiftkey.[/QUOTE]
הורדתי זה עדין אותם סמיילים של האנדרואיד וזה לא נראה כמו באייפון.

(Shusaku) #3087

אין את אתם סמיילים בדיוק, אבל הם מתאימים את עצמם באפליקציות מותאמות.

(Saeta Rubia) #3088

באיזה דרך אפשר למצוא מכשיר סלולרי שאבד (אין עליו אפיקציה של גילוי טלפון)?

(imblue) #3089

חברים מה אתם חושבים על LG G2?
אני שוקל לקנות. מחפש מכשיר זול יחסית (סביבות 1200 ש"ח), עם מסך עד 5.2 אינץ’ כי תפעול ביד אחת חשוב לי.

(Eduardo) #3090

לא יודע לגבי ה-LG G2 כי מעולם לא היה לי אותו, אבל צריכה להיות לך כף יד ממש רצינית אם 5.2 נוח לך לתפעול ביד אחת. אני עם גלקסי 4 שהמסך שלו לדעתי הוא 5 אינץ’ (אם אני זוכר נכון) וחייב להשתמש בשתי הידיים, לצורך התכתבות נניח.

(Michael Scofield) #3091

היה לי את הG2. מכשיר אמין מכל בחינה, סוללה, מסך, שמע, נוחות… נהנתי ממנו.
יש לי כף יד ממוצעת ואולי אף פחות, לא הייתה לי שום בעיה לתפעל אותו. זרת בתחתית המכשיר והכל טוב. בקטגוריית המחיר שציינת הוא מצוין לדעתי.