מכשירים סלולריים

(David_Silva) #3049

יש עוד דרך לשמור על אנשי הקשר שלי אישית זה יותר נוח-
אתה הולך לאנשי קשר, לוחץ על תפריט > ייצא > ייצא לאחסון פנימי.
ואז כל האנשי קשר נשמרים בקובץ אחד שאותו אתה יכול פשוט להעביר לאן שאתה רוצה, אז אתה פשוט מעביר לטלפון החדש ואז עושה את אותה הדרך רק במקום ייצא אתה עושה ייבא.

(Michael Scofield) #3050

על מה אתם מדברים?
לאייפון אין כרטיס זיכרון בשום אחד מהדגמים.
את ייצוא אנשי הקשר אתה עושה לאפליקציה חיצונית או לג’מייל שלך ופשוט מושך אותם כשאתה מתחבר לאותו חשבון מהאנדרואיד החדש שלך.
את גיבוי הוואטספ אני חושב שהאפליקציה עושה בעצמה, פשוט תגדיר לה את זה. כשתתחבר לאפליקציה מהטלפון החדש אותו כנ"ל.

(Shusaku) #3051

הייתי בטוח שהבחור רשם שהוא כבר עם אנדרואיד. מצער שהוא עובר רק כעת.

(Dovi) #3052

[QUOTE=Michael Scofield;1647065]
את גיבוי הוואטספ אני חושב שהאפליקציה עושה בעצמה, פשוט תגדיר לה את זה. כשתתחבר לאפליקציה מהטלפון החדש אותו כנ"ל.[/QUOTE]

הוואטסאפ לא מגבה את עצמו מפלטפורמה לפלטפורמה.

יש כמה דרכים לנסות להעביר וואטסאפ, אחת מהן היא דרך הדבר הזה.

(Eytan) #3053

כרגע רק לאנדרואיד, בקרוב גם לאייפון:

(אלכס) #3054

מחפש סמארטפון עד 1000 שקל, בעדיפות שיהיה אנדרואיד ושיהיה מכשיר אמין עם סוללה טובה יחסית. מיועד לאמא שלי, כך שמדובר על שימוש בסיסי בלבד, ולכן גם הדגש על 2 הדברים שרשמתי. תודה רבה לממליצים!

(Michael Scofield) #3055

[QUOTE=אלכס;1652812]מחפש סמארטפון עד 1000 שקל, בעדיפות שיהיה אנדרואיד ושיהיה מכשיר אמין עם סוללה טובה יחסית. מיועד לאמא שלי, כך שמדובר על שימוש בסיסי בלבד, ולכן גם הדגש על 2 הדברים שרשמתי. תודה רבה לממליצים![/QUOTE]

lg g2 הרגיל \ המיני. לא אמורים לעלות יותר מזה לדעתי. טלפון מצוין, היה לי תקופה.

(Dovi) #3056

מצטרף להמלצה על lg g2 בצירוף אזהרה קטנה על המיני:
יש לו לפעמים בעיות אנטנת גיפיאס (מאבד לוונים וכללית אנטנה חלשה יחסית).
חשבתי בהתחלה שזה רק אצלי ואז גיליתי ברשת שזה דפק במכשיר ואפילו בסקירות שונות עליו כתוב על בעיית הגיפיאס.
אבל אם אתה לא חורש על הוייז אז הוא בהחלט מספיק, זה לא שלא עובד הגיפיאס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(אלכס) #3057

הרגיל עולה 1600 שקל בזאפ.

(Michael Scofield) #3058

[QUOTE=אלכס;1652855]הרגיל עולה 1600 שקל בזאפ.[/QUOTE]

לדעתי תמתין לבלאק פריידי או לחילופין אם מתקבל מבחינתך יד שניה.

(Eduardo) #3059

אני מתלבט בין שני מכשירים: LG V10 החדש או NEXUS 6P.

הבנתי שהנקסוסים מגיעים הכי נקיים שיש ומקבלים ראשונים את כל העידכונים. עד כמה ה-LG נקי? יותר או פחות מהנקסוס? לדוגמא, מכשיר שמגיע עם 4GB RAM ומלא באפליקציות זבל של היצרן שווה פחות (לדעתי) ממכשיר שמגיע עם 3GB RAM נקי.

(roni-rooney) #3060

מישהו יודע כמה אמור לעלות החלפת סוללה ומסך לאייפון 6?

(Michael Scofield) #3061

[QUOTE=Eduardo;1655318]אני מתלבט בין שני מכשירים: LG V10 החדש או NEXUS 6P.

הבנתי שהנקסוסים מגיעים הכי נקיים שיש ומקבלים ראשונים את כל העידכונים. עד כמה ה-LG נקי? יותר או פחות מהנקסוס? לדוגמא, מכשיר שמגיע עם 4GB RAM ומלא באפליקציות זבל של היצרן שווה פחות (לדעתי) ממכשיר שמגיע עם 3GB RAM נקי.[/QUOTE]

מן הסתם הנקסוס “נקי” יותר, אבל לא בהכרח קריטי מבחינת תפקוד.
אני עם הG4, המערכת הפעלה היא אותה מערכת הפעלה שמגיעה עם ה-V10 והיא פשוט שונה ויזואלית ותפריטית, אבל ממש לא עמוסה בשטויות כמו שסמסונג נהגה להטמין במכשיריה הקודמים. רוצה לומר - LG מייצרים מכשירים חזקים מאוד ולא כופים את עצמם כמו חברות אחרות. אמנם העדכונים מגיעים מאוחר יותר, אבל במצב של המערכות הפעלה היום לא חושב שתרגיש הבדל כלשהו או צורך עז לשדרג מהסיבה הפשוטה שהמערכות די שלמות, לפחות לדעתי.
אם אתה שואל אותי הייתי הולך על הV10 אבל מה שנראה לך כמובן.

(t-rix) #3062

מערכת ההפעלה הקיימת זה לא האישיו.
האישיו זה שאתה יודע למשל שאנדרויד 6.0 ירד ואתה עדיין לא קיבלת את זה למרות שאחרים כבר קיבלו. תאמין לי זה מתחיל לגרד לך. מאוד.

אגב, מישהו כבר התנסה באנדרויד 6.0 …?

(dkaro) #3063

אני כבר עם 6.0.1 (ככה זה כשאתה מחזיק בנקסוס).

בכנות, זה לא כזה משנה. גוגל עברה לשיטה בה היא מעדכנת את האפליקציות בנפרד בלי קשר לעדכון מערכת ההפעלה, ככה שהדברים נראים פחות או יותר אותו הדבר.

(t-rix) #3064

הבנתי…
אגב אני עם ה HTC M8, לי ולחברה שלי.
לפני חודשיים היא ניסתה להתחכם ולעשות איפוס משום מה וזה חזר הכל להגדרות המקור עם תפריט באנגלית. אצלי עדיין בעברית.
מה שכן מוזר, שאתמול היא קיבלה הודעה שאנדרויד 6.0 מוכן, ואצלי עדיין לא.

האם זה קשור לזה שאצלי בעברית והמערכת צריכה לעבור איזה הסבה מסויימת…?

(dkaro) #3065

אין לי מושג. תנסה את אותו הטריק, מה יש לך להפסיד?

(#4) #3066

בד"כ עדכוני מערכת הפעלה נעשים במספר גלים, הסדר נקבע על ידי החברה שמפיצה את העדכון ובד"כ הוא תלוי בסדרה של המכשיר (ברוב הפעמים אותו המכשיר מיוצר בכמה סדרות - לפי איזור גיאוגרפי, לפי מפיצים וכו’). לדעתי, 99% ששינוי השפה של מערכת ההפעלה לא ישפיע על המיקום שלך בתור. אני אישית הייתי ממתין בסבלנות - או מוריד את קובץ העדכון ממקור לא רשמי ומתקין אותו ידנית.

dkaro, אתה צודק - חלקית. עדכון של האפלקציות של גוגל דרך הסטור לא יכול לפצות על עדכונים של מערכת ההפעלה עצמה. זה כמעט כמו להתקין מנוע טורבו בסובארו 87’.

(gass12) #3067

[QUOTE=roni-rooney;1656186]מישהו יודע כמה אמור לעלות החלפת סוללה ומסך לאייפון 6?[/QUOTE]
אם זה עדיין אקטואלי 120 ש"ח לסוללה. מסך מקורי ( לעניין המגע זה חשוב ) באיזור ה 400 ש"ח

(#4) #3068

[QUOTE=Eduardo;1655318]אני מתלבט בין שני מכשירים: LG V10 החדש או NEXUS 6P.

הבנתי שהנקסוסים מגיעים הכי נקיים שיש ומקבלים ראשונים את כל העידכונים. עד כמה ה-LG נקי? יותר או פחות מהנקסוס? לדוגמא, מכשיר שמגיע עם 4GB RAM ומלא באפליקציות זבל של היצרן שווה פחות (לדעתי) ממכשיר שמגיע עם 3GB RAM נקי.[/QUOTE]

קיבלתי אתמול את הנקסוס 6P (עלה לי 617 יורו מאמאזון איטליה, כולל מסים ומשלוח עם UPS עד לעבודה. תוך 3 ימים היה כבר אצלי).

חוץ מהגודל שלו שאצטרך להתרגל אליו (גדול משמעותית מהנקסוס 5 שהיה לי ואינו מתאים לידיים שאינן גדולות), המכשיר פשוט נהדר:
המסך מדהים (AMOLED FULL HD), הסוללה טובה מאוד (במיוחד בהשוואה לסוללה של ה N5), המצלמה מצוינת - מתפקדת מצוין בתנאי תאורה קשים, רמקולים קדמיים עם צליל נקי וחזק (לא שאני אוהב לשמוע בווליום גבוה, אבל זה טוב שהאופציה קיימת) והבונוס - קורא טביעות האצבע שפשוט עובד מצוין. כל זה רץ כמובן על אנדרואיד מרשמלו טהור.

אחרי 24 שעות איתו, אני חושב שהמכשיר שווה כל אירו ששילמתי עליו.