מכשירים סלולריים

(Viva la Vidic) #3028

מאחר והLG G3 שלי מאכזב מאוד, נתקע כל הזמן, עושה בעיות והסוללה נזלזלת במהירות, חשבתי על לקנות פלאפון חדש כשאני מתעניין בOP2 כמובן ובהוואווי P8 הזה, יש פה מישהו שיכול להסביר לי בקטנות מה עדיף ומה יותר משתלם?
אני מאוד לא מבין בדברים האלה… תודה :slight_smile:

(דניאל.) #3029

אני לא יודע מה המצב של הטלפון שלך אבל סתם חבל לי על אנשים כמוך, עוד חצי שנה מהיום תרצה להחליף גם את החדש. לא חבל על הכסף חבר?

(Viva la Vidic) #3030

אני דווקא לא מחליף פלאפונים סדרתי. קניתי את G3 אחרי שלוש ומשהו שנים על הגלאקסי 2, פשוט התאכזבתי ממנו מאוד…אולי אעשה פרמוט ואקנה סוללה חדשה, אבל אני בספק…

לשאלה שלי, יש לך תשובה?

(#4) #3031

OP2?

MOTO X Style!

(דניאל.) #3032

[QUOTE=Viva la Vidic;1632356]אני דווקא לא מחליף פלאפונים סדרתי. קניתי את G3 אחרי שלוש ומשהו שנים על הגלאקסי 2, פשוט התאכזבתי ממנו מאוד…אולי אעשה פרמוט ואקנה סוללה חדשה, אבל אני בספק…

לשאלה שלי, יש לך תשובה?[/QUOTE]

לא האמת שלא כי כבר לא אכפת לי. פעם הייתי נכנס כל יום לפורומים של אנדרואיד ואייפון להתעדכן ולשמחתי זה כבר לא מעניין אותי, מתישהו אתה מתחיל להבין שעושים ממך צחוק בעולם והכל זה עניין של כסף.

בסופו של דבר כולה ווטסאפ, מצלמה וטלפון, כל השאר זה סתם פלוציאדה שאנשים השתעבדו אלייה ( “הטלפון נורא איטי” “אוי יש לי רק 6955TB זיכרון” , “המצלמה שלי לא טובה כמו של הנשיונאל אני לא יודע מה לעשות” וכו)…

הקנייה הבאה שלי תהיה משהו בוודאות זול, מהסוגים הסיניים שנחשבים דווקא סבבה (המייזו אם שמעת) או באמת ONE + ONE שהוא במחיר שפוי. העיקר לא להוציא 4000 ש"ח על שטות.

:flowers:

(אלכס) #3033

פנייה למביני הסמארטפונים למיניהם: אחרי שמאסתי בגלקסי 4 הנוראי שלי, החלטתי לקנות סלולרי חדש. אני, בדיוק כמו דניאל, מתעניין בעיקר בוואצאפ ומצלמה. אין לי כוונות להריץ עליו משחקים כבדים, אבל כן חשוב לי שיפעל במהירות, שהמצלמה תהיה איכותית, שתהיה סוללה (לפחות יחסית) טובה ושהטלפון יהיה אמין. עדיפות לטלפונים עם חריץ להרחבת זיכרון וסוללה נשלפת. אני מוכן להשקיע עד 2,000 שקל, כשהמחיר הוא המחיר הזול שניתן למצוא בזאפ ולא מה שאורנג’ ודומותיה ממציאות.

אשמח לעזרה ממביני עניין שגולשים כאן :grin:

(#4) #3034

[QUOTE=אלכס;1632717]פנייה למביני הסמארטפונים למיניהם: אחרי שמאסתי בגלקסי 4 הנוראי שלי, החלטתי לקנות סלולרי חדש. אני, בדיוק כמו דניאל, מתעניין בעיקר בוואצאפ ומצלמה. אין לי כוונות להריץ עליו משחקים כבדים, אבל כן חשוב לי שיפעל במהירות, שהמצלמה תהיה איכותית, שתהיה סוללה (לפחות יחסית) טובה ושהטלפון יהיה אמין. עדיפות לטלפונים עם חריץ להרחבת זיכרון וסוללה נשלפת. אני מוכן להשקיע עד 2,000 שקל, כשהמחיר הוא המחיר הזול שניתן למצוא בזאפ ולא מה שאורנג’ ודומותיה ממציאות.

אשמח לעזרה ממביני עניין שגולשים כאן :grin:[/QUOTE]

OP1 - עונה על כל הדרישות שלך.

(1700-2000 ש"ח בזאפ)

(Blaz00r) #3035

במחיר הזה, כבר עדיף ללכת על G3 במשהו כמו 1800 שקל.

לגבי ה-One plus 2, מקווה בשביל החברה (ובשביל המשתמשים) שהפעם הבדיקות איכות שלהם יהיו טיפה יותר קפדניות. בעיית הטאץ’ שהיתה במכשיר הראשון (שהיתה אצל אחוז עצום מהמשתמשים, סביב ה-80%), גרמו לי לגמרי לפקפק באמינות שלהם. אמנם בסופו של דבר יצא תיקון, אבל זה לקח “רק” 4 חודשים.

(דניאל.) #3036

הטאץ’ לא עבד?

(ערן א.) #3037

אני לא יודע על איזה טאץ’ אתם מדברים. לי יש op1 ולא היו לי שום בעיות עם הטאץ’. להיפך מכל המכשירים שהיו לי זה היחיד שיש לו טאץ’ מושלם שלא נתקע ועובד כמו שצריך. בכלל אני חושב שזה מכשיר נפלא, ולפני שקניתי אותו, הייתי על סף רכישת אייפון 6, היקר בהרבה. אך בעקבות הבן שלי שרכש את ה op1` כמה חודשים קודם (וגם לו לא היו שום בעיות בטאץ’ ) רכשתי גם אני את אותו מכשיר.

כפי שאמרתי זה מכשיר נהדר, שעולה כמעט בכל פרמטר על הסמסונגים שהיו לי קודם, ולפי מה ששמעתי מחברים גם על חלק ממכשירי האייפון.
יש לו מספר מגרעות, שמבחינתי הן לא משמעותיות בכלל :

1- לא ניתן לעבור למצב שקט בלחיצת כפתור אחת אלא צריך ללכת ל"הגדרות " ולהוריד בהגדרות הקול את הווליומים לאפס.
2- הסוללה לא נשלפת.
3- במסך הודעות טקסט (אס אם אס בלבד ), בתצוגת רשימה שמות הנמענים נכתבים בעברית הפוכה .
4- אופציית נעילת המסך כוללת ארבע אפשרויות מסורבלות מעט ולא כל כך נוחות.
5- בהורדת תמונות מהאינטרנט חייבים לבחור תמונות ברזולוציה מתאימה בלבד אחרת התמונה יוצאת מטושטשת או מרוחה וקשה עד בלתי אפשרי לתקן.

(Blaz00r) #3038

[QUOTE=דניאל.;1632856]הטאץ’ לא עבד?[/QUOTE]

עבד…רק שגרם לך לרצות להתאבד תו"כ. פספס לחיצות, “המציא” לחיצות, לא הגיב טוב, ובכלליות גרם לשימוש במכשיר להיות בלתי נסבל. מסקר שעשו בארץ ב-iAndoid ובעמוד הפייסבוק הישראלי של המכשיר, מצאו שכ-80% מהמשתמשים חוו את הבעיה הזאת בשלב זה או אחר (אמנם המדגם מוטה, אבל עדיין מדובר בכמות עצומה של מכשירים). גם בפורומים הבינלאומיים המצב לא היה יותר טוב.

החברה התנערה מאחריות, הציעה לאנשים שפנו אליה לצרוב “קובץ מיוחד” (רום בסיס) שכמובן לא עשה כלום. היו כאלה שקיבלו מכשיר חדש במקום הישן, אבל כמובן שגם בחדש הבעיה צצה. לבסוף יצא תיקון תוכנתי לפני משהו כמו חודשיים שתיקן את הבעיה לגמרי (באיחור של 3-4 חודשים).

[QUOTE=ערן א.;1632864]אני לא יודע על איזה טאץ’ אתם מדברים. לי יש op1 ולא היו לי שום בעיות עם הטאץ’. להיפך מכל המכשירים שהיו לי זה היחיד שיש לו טאץ’ מושלם שלא נתקע ועובד כמו שצריך. בכלל אני חושב שזה מכשיר נפלא, ולפני שקניתי אותו, הייתי על סף רכישת אייפון 6, היקר בהרבה. אך בעקבות הבן שלי שרכש את ה op1` כמה חודשים קודם (וגם לו לא היו שום בעיות בטאץ’ ) רכשתי גם אני את אותו מכשיר.

כפי שאמרתי זה מכשיר נהדר, שעולה כמעט בכל פרמטר על הסמסונגים שהיו לי קודם, ולפי מה ששמעתי מחברים גם על חלק ממכשירי האייפון.
יש לו מספר מגרעות, שמבחינתי הן לא משמעותיות בכלל :

1- לא ניתן לעבור למצב שקט בלחיצת כפתור אחת אלא צריך ללכת ל"הגדרות " ולהוריד בהגדרות הקול את הווליומים לאפס.
2- הסוללה לא נשלפת.
3- במסך הודעות טקסט (אס אם אס בלבד ), בתצוגת רשימה שמות הנמענים נכתבים בעברית הפוכה .
4- אופציית נעילת המסך כוללת ארבע אפשרויות מסורבלות מעט ולא כל כך נוחות.
5- בהורדת תמונות מהאינטרנט חייבים לבחור תמונות ברזולוציה מתאימה בלבד אחרת התמונה יוצאת מטושטשת או מרוחה וקשה עד בלתי אפשרי לתקן.[/QUOTE]

כמה זמן יש לך את המכשיר? איזו גרסה? בגרסה החדשה כאמור הבעיה כבר תוקנה.

לגבי שאר הדברים שרשמת - למעט 2, אלו “בעיות” של האנדרואיד ולא של המכשיר עצמו. ספציפית לגבי 1 - אפשר ללחוץ ווליום למטה/למעלה ואז לבחור ב"None", זה שם את המכשיר על מצב שקט.

(Bliss) #3039

אז ככה.
כרגע אני עם מכשיר שיש לו סים רגיל. הזמנתי מכשיר חדש שדורש נאנוסים. הבעיה היא שאני מעוניין להשתמש במכשיר החדש כמכשיר יומיומי ובמכשיר הנוכחי כמכשיר גיבוי(לטיולים, הופעות וכדו’). השאלה היא איך אני יכול להשיג סים נוסף בלי ש’יבוטל’ לי הסים הנוכחי? האם ברגע שישלחו לי סים חדש הסים הקודם כבר לא יעבוד? זה אפשר בכלל? הרי זו חתיכת פלסטיק, אין לה ‘שכל’, איך אפשר לבטל אותה?

מקווה שהשאלה שלי ברורה, בשורה התחתונה, אני מעוניין בשני סימים(לאותו מס’ כמובן) פעילים, אחד נאנו ואחד ישן. יעבוד? תודה.

(Shusaku) #3040

נאנו סים זה פשוט סים שחותכים אותו ועושים אותו קטן. אני לא יודע אם המפעילה שלך מאשרת 2 סימים לאותו מספר, אבל זה משהו שאתה יכול לבדוק איתם בכמה דקות.

(HJKL) #3041

באורנג’ אפשר עוד כרטיס סים, בתוספת תשלום חודשי והכרטיס הוא שיחות בלבד בלי אינטרנט סלולרי. מניח שבשאר החברות זה דומה, אולי בלי המגבלה של האינטרנט. נראה לי שיהיה יותר פשוט עבורך לקנות מתאם נאנו סים-> סים רגיל, וכשתרצה להחליף למכשיר גיבוי תשתמש במתאם וזהו.

כל סים משדר לרשת הסלולרית מזהה ייחודי שמקושר למספר הטלפון שלך, ברגע שאתה מזמין סים חדש אז מוחקים את הקישור בין מספר הטלפון שלך למזהה של הכרטיס הישן.

(MichaelB) #3042

Bliss,
יש מין מסגרת כזו ששמים סביב נאנו סים כדי לגרום לו להתאים לפלאפונים שמשתמשים בסימים רגילים. אתה יכול לקנות את זה בכל חנות פלאפון.

(Bliss) #3044

[QUOTE=MichaelB;1645077]Bliss,
יש מין מסגרת כזו ששמים סביב נאנו סים כדי לגרום לו להתאים לפלאפונים שמשתמשים בסימים רגילים. אתה יכול לקנות את זה בכל חנות פלאפון.[/QUOTE]

[QUOTE=HJKL;1645064]נראה לי שיהיה יותר פשוט עבורך לקנות מתאם נאנו סים-> סים רגיל, וכשתרצה להחליף למכשיר גיבוי תשתמש במתאם וזהו.
[/QUOTE]
אוי, זה אדיר. לא הכרתי את זה, זה בדיוק מה שאני צריך.

תודה רבה לכם!

(Shusaku) #3045

(ManutdFan) #3046

שאלה,
אני סוף סוף רוצה להתחדש. לעבור מאייפון 4 לגלאקסי S6.
האם יש דרך להעביר את האנשי קשר ואת שיחות הוואטסאפ מהאייפון לאנדרויד? אם כן, כיצד?

(Shusaku) #3047

את הוואטסאפ אתה מעביר לSD, וזה פשוט יקלט לך בפלאפון החדש. את אנשי הקשר תסנכרן עם הgmail שלך, וברגע שתכניס את הג’ימייל לפלאפון החדש הם יופיעו גם שם.

(ManutdFan) #3048

קודם כל תודה רבה.
אבל אתה תוכל להסביר איך אני עושה את זה בדיוק? כי למען האמת, אין לי מושג.