מכשירים סלולריים

(Bliss) #3007

#4 שמח שהעלית את המכשיר הזה. הוא לא מספיק מדובר בארץ. בכל אופן אני מחכה לOnePlusTWO שנראה שהולך ומתקרב אלינו בצעדי ענק. אני אחכה שבועיים לראות שהביקורות לא מאכזבות ואנסה למצוא דרכים לרכוש אותו, מניח שיהיה לא פשוט. זה המכשיר היחיד שאני מוכן להחליף עבורו את הגלאקסי 2 האל-מותי שלי(כבר כמעט 4 שנים!).

(Ricardo) #3008

הבעיה עם הoneplus one זה שהסוללה לא יוצאת. בדיוק כמו הטלפון הנוכחי שלי וכשמגיעים למצב שבו רוצים להחליף סוללה זה הופך לכאב ראש.
הLGG4 לעומת זאת נשמע מושלם.

(ערן א.) #3009

הבן שלי רכש את ה one plus one והוא מאד מרוצה !!! לפני זה היה לו מכשיר גלאקסי 3 מיני, וכזה מכשיר בדיוק יש גם לי, ועד שראיתי את המכשיר שהוא רכש, הייתי חסיד גדול של מכשירי סמסונג, התחלתי עם סמסונג 2 ואחרי שנתיים שידרגתי ל 3 מיני ועכשיו אני איתו כבר שנתיים, ועד כה סירבתי להאמין לדעות השליליות עליו, אבל לאחרונה התחלתי להתקל בהן בעצמי : מכשיר מסורבל, כבד, נתקע יותר מדי פעמים, ועובד בקצב של צב, ומבחינתי הכי חמור, מקלדת כתיבת ההודעות היא קטנה כל כך שאין כמעט הודעה שאני כותב ללא שגיאת הקלדה אחת או יותר. לבן השני יש מכשיר אייפון 6 וגם הוא מכשיר נהדר, עכשיו אני שוקל באמת להפטר מהסמסונגים (לתמיד) ומתלבט אם לעבור לאייפון 6 או one plus one, כרגע היתרון הוא לטובת ה -one plus one , ואם לא יקרה משהו בלתי צפוי, אני חושב שבשבועיים הקרובים ארכוש אותו.
ראיתי את הבן שלי משתמש בו, ומלבד מקלדת הרבה יותר גדולה ונוחה יש לו גם מסך ענק 5.5 , ממשק נוח מאד לתפעול, ומהירות גדולה יותר משל הגלאקסי.

[B] נ.ב : הבוקר זה כבר היה יותר מדי, הסמסונג לא הפסיק להתקע לי ולזייף.
בעקבות זאת הזמנתי את ה one plus one . בתוך שבועיים יפסקו בערך שישה חודשי סיוט מהפלאפונים של סמסונג.[/B]

(Bliss) #3010

התקדמות משמעותית בתקופה האחרונה לגבי ה- Onw Plus 2.

[ul]
[li]ההכרזה הרשמית תתקיים ב-27 ביולי באירוע VR (מציאות מדומה, גם לי אין באמת מושג מה זה. אז מצאתי סרטון הסבר. תראו בהמשך). את ה-Cardboard עבור האירוע תוכלו להזמין כאן ברגע שזה יהיה זמין. אם אני לא טועה זה יהיה בחינם.[/li][li]המכשיר יכיל את השבב Snapdragon 810 v2.1. לא אומר לי הרבה, אבל הבנתי שהיו תלונות לגבי השבב הזה שהוא מתחמם במהירות. ב-OnePlus הבטיחו שיהיה בסדר.[/li][li]המכשיר יהיה בעל חריץ USB Type C. לא החריץ הסטנדרטי אבל הבנתי שהוא חריץ משופר, מהיר יותר ועם אפשרות לכניסה דו-כיוונית או משהו כזה.[/li][/ul]

קצת תמונות וסרטונים:

[YT]wZXjoMMigJU[/YT]

(F. Hierro) #3012

שידרגתי את הLG G2 שלי לאנדרואיד 5.0.2 דרך תוכנת הLG pc suite, הכל באופן מסודר ובלי לצרוב רומים או דברים כאלה. הבעיה שלי היא שאני לא מצליח להעביר את הטלפון לעברית. אין לי בהגדרות את השפה העברית לבחור, יש שלושים סוגים של תאילנדית אבל דווקא עברית אין. עזרה מישהו?

(Bliss) #3013

אירוניה זה כש-Apple משיקה שירות חדש שלה באמצעות שיר שקוראים לו ‘Freedom’. המודעות העצמית של החברה הזאת בקרשים.

(דניאל.) #3014

יש לי אייפון 5. כל פעם שאני מחבר אוזניות הVOICE CONTROL הארור הזה קופץ. מה עושים?

(Bliss) #3015

שמעתם על [B]Saygus V SQUARED?[/B]
ללא ספק המפרט הכי שאפתני שאפשר למצוא בשוק הסלולר כיום(כמעט חצי טרה{!!!} של אחסון אופציונלי, אנטנה משופרת, חסין מים, 2 חריצי סים, 21 מ"פ, חיישן טביעת אצבע, מסך 5’). כרגע קצת מרתיע אותי המחיר(700 דולר כולל משלוח) וגם כמובן העובדה שמדובר בחברה שצצה משום מקום. בכל אופן, ה-OnePlus2 יושק עוד חמישה ימים ואני מקווה שזה יהיה מכשיר מדהים, הציפיות שלי די בשמים.

[YT]N8ngpJqe2ko[/YT]

(דניאל.) #3016

טרה?! =-O

(Bliss) #3017

אני אדייק: 64 ג’יגה זכרון מובנה + 2 חריצי כרטיסי מיקרוSD שיכולים להכיל 200 ג’יגה כל אחד = 464 ג’יגה בית = כמעט חצי טרה.
פסיכי לחלוטין. בסרטון שהוספתי, בסיקור של המכשיר, חוזר המשפט “למה לכל הפלאפון האחרים אין את זה?!” וזה נכון, המכשיר הזה מלקט את התכונות הבולטות של כל ספינת דגל לתוך מכשיר אחד. מדהים עד כדי מוגזם.

(בני-קנטור) #3018

[QUOTE=Bliss;1630558]אני אדייק: 64 ג’יגה זכרון מובנה + 2 חריצי כרטיסי מיקרוSD שיכולים להכיל 200 ג’יגה כל אחד = 464 ג’יגה בית = כמעט חצי טרה.
פסיכי לחלוטין. בסרטון שהוספתי, בסיקור של המכשיר, חוזר המשפט “למה לכל הפלאפון האחרים אין את זה?!” וזה נכון, המכשיר הזה מלקט את התכונות הבולטות של כל ספינת דגל לתוך מכשיר אחד. מדהים עד כדי מוגזם.[/QUOTE]
לlg g4 יש יכולת הרחבת זיכרון של 1 טרה.

Sent from my GT-I9515 using Tapatalk

(Bliss) #3019

אפשר כבר להירשם לרשימת-ההמתנה-לקבלת-הזמנה-שמאפשרת-קניית OnePlus2.

אני במקום 39,119, אז שיהיה לנו בהצלחה…

(Tim_Duncan) #3020

[QUOTE=Bliss;1631037]אפשר כבר להירשם לרשימת-ההמתנה-לקבלת-הזמנה-שמאפשרת-קניית OnePlus2.

אני במקום 39,119, אז שיהיה לנו בהצלחה…[/QUOTE]
לא אמרו שהפעם לא תהיה שיטת הזמנות מעצבנת? :expressionless:

(Bliss) #3021

תהיה, תהיה. הפעם החברה טוענת שיהיו יותר מכשירים שייוצרו מראש, כך שיהיו יותר הזמנות. בנוסף, אפשר להירשם לרשימת ההמתנה ולקבל הזמנה מתישהו(כרגע יש 200,000+ ברשימה, כך שאתה מבין תוך כמה זמן תקבל הזמנה…)

(Bliss) #3022

זהו, ה-OnePlus 2 הושק.
[B]הפרטים החשובים:
[/B]מחיר: [B]16GB:[/B] 329$ [B]64GB:[/B] 389$
הפצה: 11 לאוגוסט
המפרט המלא
כל שאר הנתונים - כאן

סרטון המכשיר:
[YT]UATpMHitrA0[/YT]

סרטון ‘חשיפת’ המחיר:
[YT]0beQH0UdfFQ[/YT]

סרטון ההשקה המלא (סרטון מושקע אבל חובבני כזה, ב360 מעלות, די מגניב):
[YT]y02aDqOqcmg[/YT]

סיקור בסיסי של MKBHD:
[YT]91av8wCH7CI[/YT]

מי שעוד לא נרשם לרשימת ההמתנה לקבל הזמנה - הגיע הזמן

(Eduardo) #3023

שוקל ברצינות לרכוש אותו על פני הגלאקסי 4 הישן שלי. כדאי?

(Bliss) #3024

זו לא שאלה של כדאיות, זו שאלה של אפשרות. בשנייה שיש לך אפשרות לרכוש את ה-OP2 או לקבל הזמנה - תעשה את זה. בטח כרגע, כשכל כך קשה להשיג אותו. אתה כבר תמצא מה לעשות אתו. יש חסרון די משמעותי - אין חריץ להגדלת הזיכרון. חסרון די משמעותי אבל אני מניח שה-64GB יספיק לי. מעניין אם המכשיר Waterproof, משום מה הנושא הזה לא עלה עד כמה ששמתי לב.

(Eduardo) #3025

הוא לא צפוי להגיע לישראל?

הדבר [U]הכי[/U] חשוב לי בטלפון זה שהוא לא יהיה איטי. כלומר, אני לוחץ על אפליקציה ולא מעוניין לחכות יותר מדי זמן שתיפתח. אני יודע שאפל עולים בנושא הזה על האנדרואידים, אבל זה (בערך) היתרון היחיד שיש לאפל על פני האנדרואידים. אני לא רוצה לקנות טלפון שלוקה בבעיה הנ"ל כי השמועות שיש על מכשירים סיניים לא חיוביות במיוחד וה-OP2 הוא אחד מאותם סיניים.

(Bliss) #3026

בעקרון C Data היא היבואן הרשמי. בעיתונים היום היה כתוב שהמכשיר יגיע לארץ בספטמבר. כמובן, בארץ הוא לא יעלה 329/89$… המחיר ב-C Data יהיה יקר עוד יותר לדעתי. עכשיו הם מוכרים את ה-OnePlus1 ב-2,000 שקל, מחיר שאפשר למצוא כמעט 3/4 ממנו בזאפ. כמובן שתהיה אפשרות להשיג הזמנה בדרך לא דרך ואז יש מגוון של דרכים לשלוח ארצה. אני מכיר את BUY2USA, אף פעם לא קניתי שם ואני אשמח לשמוע תגובות מאנשים שהתנסו באתר הזה/באתרים בסגנון.

בנוגע לדבר ש[U]הכי[/U] חשוב לך בפלאפון לא אמורה להיות בעיה באף סמארטפון מהשורה הראשונה והשנייה בעולם. אבל זה כמובן תלוי בכמה זבל תעמיס במכשיר שלך, איך תתייחס אליו וכמה מקום תשאיר לו להתבטא.

איתן, השתיקה שלך לגבי ה-OnePlus 2 מטרידה אותי…

(Eduardo) #3027

[QUOTE=Bliss;1631925]

בנוגע לדבר ש[U]הכי[/U] חשוב לך בפלאפון לא אמורה להיות בעיה באף סמארטפון מהשורה הראשונה והשנייה בעולם[/QUOTE]

השאלה אם ה-OP2 מסתמן ככזה…