מכשירים סלולריים

(OreoCookieh) #2986

מסתבר שבדו קרב החדש של S6 וM9, הפעם סמסונג יצאו עם ידם על העליונה, לפחות לפי הביקורות ביוטוב : https://www.youtube.com/watch?v=z5tqAaXkRv8

מה דעתכם?

(דניאל.) #2987

שצריך להיות נמאס מעניין הטלפונים.

(עידן.) #2988

לא מזמן קניתי אייפון 6 במקום ה4S העתיק שהיה לי…

באייפון הקודם הייתה לי את אפליקציית ITUBE, אך כשעברתי לאייפון החדש האפליקציה נמחקה כנראה מהאפ סטור… האם יש אפשרות להעביר מהטלפון הישן לחדש את האפליקציה ?

(Lukaku) #2989

כן, מזמן כבר הורידו אותה מהאפסטור (יצאה על זה הודעה בתוך האפליקציה), אבל אין לך מה לנסות להעביר אותה כי עכשיו יצאה הודעה שעוד יומיים היא תפסיק לפעול.

ממה שהבנתי כנראה יוטיוב שינו משהו בהגדרות שלהם,
מה שמחייב עכשיו את כל האפליקציות מהסוג הזה לתכנות מחדש בעניין ה- Cache (מה ששומר את השיר על המכשיר שלך מבלי לטעון מחדש).
היות והאפליקציה הוסרה מהאפסטור הם לא יכולים להוציא עידכון, ויש צורך באפליקציה חדשה.

אני עדיין לא גיליתי איזו אפליקציה משתווה לה (אשמח להמלצות אם יש), בכל אחת אני מוצא בעיות אחרות,
עכשיו הורדתי אחת אחרת אבל גם בה נכתב שרק בימים הקרובים תיפתר הבעיה עם ה- Cache, כרגע היא לא שומרת על המכשיר- אני מקווה שזה יסתדר.

(m.p.w) #2990

לא יודע איפה לשאול את זה אז אני יניח את זה פה. הייתי בחו"ל והפלאפון שלי היה עלי, עשיתי הפניית שיחה לחבר שבארץ, והוא ענה לפלאפונים שלי. חזרתי לארץ וכל השיחות שהוא ענה חוייבו כשיחות חו"ל. מישהו יודע האם החיוב הזה חוקי?

(t-rix) #2991

סמארט אסס…
בוודאי שזה חוקי, הרי כאילו השיחות הגיעו אליך ואתה חייגת לחבר שלך.
אם זה היה ככה אף אחד לא היה קונה חבילת שיחות לחול. היה מפנה את השיחות למזכירה או משו ואם הוא צריך הוא מחייג.

תפתח את הכיס חביבי :becool:

(מיצ'ל סלגאדו) #2992

נמאס לי כבר מהאייפון הזה ונמאס מאי-טיוב, למישהו יש תוכנת שירים קלילה יעילה ופשוטה לאייפון?

(m.p.w) #2993

[QUOTE=t-rix;1616588]סמארט אסס…
בוודאי שזה חוקי, הרי כאילו השיחות הגיעו אליך ואתה חייגת לחבר שלך.
אם זה היה ככה אף אחד לא היה קונה חבילת שיחות לחול. היה מפנה את השיחות למזכירה או משו ואם הוא צריך הוא מחייג.

תפתח את הכיס חביבי :becool:[/QUOTE]
המבאס הוא שעשיתי חבילת חו"ל לסים השני, וההפניית שיחה קיימת תמיד.

(dkaro) #2994

לצערי נגנב לי הטלפון. אני מחר נוסע לאילת וארכוש שם חדש. אני מתלבט בין ה-Nexus 5 ו-Galaxy S3 NEO. הפרש המחירים הוא של פאקינג 1,000 שקל… מי יודע להמליץ האם זה באמת שווה את ההפרש (או בלי קשר אשמח להבעת דעה לגבי הגלקסי)?

תגובה מהירה חשובה… :slight_smile:
תודה.

(Shusaku) #2995

אישית אני שונא את הגלקסי 3 על כל גירסותיו. טלפון נכה ומפגר. הייתי ממליץ לך על S4, כמו שלי יש.

(Viva la Vidic) #2996

שאלה קצת מוזרה כי זה בטח נורא פשוט אבל אני לא מצליח למצוא את הפתרון בהגדרות.

יש לי G3 ועד לפני כמה זמן הוואי פאי היה שומר רשתות ומתחבר אליהם אוטומטית כשהוא בקרבת מקום. עכשיו זה כבר כמה זמן שאני צריך תמיד להכנס להגדרות(נתקע לפעמים משום מה) ואני צריך להכניס את הסיסמא ידנית.

חיפשתי בהגדרות של הWIFI ואין שם שום רמז לדבר…מישהו יודע אולי?

(agalma) #2997

טוב אני אומר בי בי לגלקסי 3 המאוס והאיטי, איזה אנדרואיד הכי מומלץ?

(Shusaku) #2998

הבנתי שהG4 משהו בן זונה. אני הייתי הולך עליו אם היה לי צורף להחליף את הS4 שלי.

(agalma) #3000

מחפש LG G4 לקנות בארץ, איפה כדאי?

(Ricardo) #3001

Shlomix, אני שמעתי שיש איזשהי בעיה עם הגלקסי S6 (משהו עם הרום?)

מישהו יכול להמליץ על טלפון עם חיי סוללה טובים+ והכי חשוב שלא יתקע? ישלי תקציב של 2500~ שח.

(chelsea777) #3002

Z3

(#4) #3003

Oneplus one

חברים שלי שקנו מאוד מרוצים ממנו וכנראה שמדובר בטלפון הכי טוב בשוק מבחינת יחס מחיר-תמורה. לי יש נקסוס 5 כבר קצת יותר משנה וחצי ואני מאוד מרוצה ממנו ועדיין הייתי מעדיף אותו על Oneplus one, בעיקר בגלל מערכת ההפעלה הנקיה, אך אם תכונה זו פחות מעניינת אותך, אז oneplus one הוא אופציה מצוינת עם סוללה, מסך ומצלמה מהטובים בשוק.

(Eduardo) #3004

[QUOTE=Shusaku;1617894]אישית אני שונא את הגלקסי 3 על כל גירסותיו. טלפון נכה ומפגר. הייתי ממליץ לך על S4, כמו שלי יש.[/QUOTE]

מוזר בהתחשב בעובדה שאנשי סמסונג עצמם הודו לא אחת שה-3 טוב יותר מה-4. יש לי 4 ולאחי יש 3 והייתי מתחלף איתו בשמחה. הוא פשוט לא מעוניין. ה-4 מפוצץ בבאגים ובלאגים. לאחר ששידרגתי ללוליפופ 5, המצב השתנה במעט.

בכל אופן אני חסיד של סמסונג. המפרט של ה-6 הוא מהטובים בשוק ואילולא המחיר הגבוה, הייתי רץ לרכוש אותו עכשיו. נחכה שיירדו קצת המחירים או שארד לאילת הקיץ אינשאללה.

(Shusaku) #3005

באמת? זה ממש מוזר לי. אני כבר שנתיים עם הS4 שלי ואני מאושר איתו, עוד לא שידרגתי ללוליפופ. לא מכיר מישהו אחד שלא סיפר לי שיש לו ים תקלות ב3, וזו הסיבה שנשארתי גם עם הS2 שהיה לי שנתיים.

(Eduardo) #3006

אני לא אמרתי שכל ה-4 גרועים. יכול להיות שאתה נפלת על אחד מוצלח. אני סובל ממנו מהיום הראשון בו רכשתי אותו: בעיות קליטה, איטיות בלתי נסבלת ועוד. השידרוג ללוליפופ שינה מעט את המצב לטובה, אבל אין ספק שאם הפרוטה הייתה מצויה בכיסי כרגע, הייתי מוכר אותו אפילו ב-800 שקל, מוסיף ומשדרג ל-6.