מכשירים סלולריים

(Goalkeeper) #2964

למישהו יש פה ONE PLUS ONE?

(agalma) #2965

מקרה מאתגר ביותר בגלקסי S3

יום בהיר אחד נעלמה לי אפליקציית הוואטסאפ, לא ניתן להתקינה מהגוגלפליי בתואנה של ‘אין מספיק שטח איחסון פנוי’. העניין שיש מספיק שטח, בכרטיס חיצוני ופנימי. ולראייה ניתן להוריד שלל אפליקציות שונות עם אותה כמות זיכרון ואף יותר.
איתן? מישהו?

(shmulikk) #2966

agalma
זה קרה לי לא מזמן עם גלאקסי S2. לא נתן להתקין אף אפליקציה עם אותה הודעת שגיאה.
לאחר בדיקות ונסיונות שונים - הפתרון היחיד שעבד הוא פרמוט של הטלפון (דרך ההגדרות של האנדרואיד), כמובן - לאחר גיבוי של כל הנתונים על המכשיר (תמונות, הודעות וכו’)

(Eytan) #2967

[QUOTE=agalma;1594975]מקרה מאתגר ביותר בגלקסי S3

יום בהיר אחד נעלמה לי אפליקציית הוואטסאפ, לא ניתן להתקינה מהגוגלפליי בתואנה של ‘אין מספיק שטח איחסון פנוי’. העניין שיש מספיק שטח, בכרטיס חיצוני ופנימי. ולראייה ניתן להוריד שלל אפליקציות שונות עם אותה כמות זיכרון ואף יותר.
איתן? מישהו?[/QUOTE]

עוד רלוונטי ?

(agalma) #2968

[QUOTE=Eytan;1596630]עוד רלוונטי ?[/QUOTE]

עשיתי איפוס וזה עבר.
אבל יש לי שאלה אחרת, אנטנת ה-gps מזייפת מלא, גם ב waze גם בגוגל maps. יש לי גלקסי שלוש. יש מה לעשות בנידון?

(Eytan) #2969

בגדול, בלא מעט S3 לאחר פרק זמן מסוים(עפ"י מדגם [B]לא[/B] מייצג בעליל שמבוסס על נסיוני האישי עם מכשירים של מכרים) הGPS לא פועל כראוי.
*אנסה להעלות הצעות לפתרון בהנחה שאין מדובר בבעיית חומרה, למרות שהתקלה להערכתי חומרתית, אבל בזה יהיה קשה לעזור מרחוק.
כמו כן, ייתכן שמדובר בבעיה במע’ ההפ’ ואז מדובר על צריבת רום. לא תהליך מסובך מידיי אך בפעמים הראשונות דורש סבלנות וזמן שלא לכולם יש.
-אני מניח שכבר ביצעת אבל - וודא כי הרכיב פעיל באמצעות הגדרות המיקום.
-מעבר לכך, חפש באפליקציות המותקנות כאלו בעלות גישה למיקום, ייתכן שישנה התנגשות.
-נסה להוריד את אחת משתי האפליקציות הבאות(או שתיהן):

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.fastergps
הן לא אמורות לגרום לנזק ונתקלתי לא אחת בשיפור כך שלטעמי שווה לקרוא את התיאור של כ"א מהן ולפעול על פיו, זה לא דורש הרבה.

בהצלחה.

(roni-rooney) #2970

היי. יש לי אייפון 6, ומשום מה לפני יומיים המסך של הריבוי משימות (זה שלוחצים פעמיים על מקש הבית וזה מראה את כל האפליקציות שפתוחות כרגע) הפסיק לעבוד לי.
בדקתי שזאת לא בעיה במקש הבית עצמו - גם בassistive touch זה לא עובד.
למישהו יש מושג מה אפשר לעשות?

(OreoCookieh) #2971

יש לי הזדמנות לקנות סמארטפון מיפן. כדאי? חשבתי על HTC M8.

(Shusaku) #2973

יש מצב זו בעיית סוללה?

(sus) #2974

הכל יכול להיות, אבל זה לא קשור לתחילת החיים של הסוללה וזה קרה כמה פעמים ב36 שעות האחרונות וגם שלקחתי את זה לחנות תיקון פלאפונים והבנאדם פשוט פתח את המכשיר ועשה משהו שאני לא בטוח מהו. מה שכן, מאז שהוא עשה את זה במקום להיתקע כל כמה דקות זה נתקע כל כמה שעות.
למזלי הצלחתי לצלם את חלק מהתגובות של המסך. הנה הם: (לראשון צריך להיכנס ללינק)

[img=http://s21.postimg.org/tuweevmbn/IMG_20150212_WA0001.jpg]

(Blu) #2975

טוב, אז אחרי ההכרזה של סמסונג, מספר שאלות:

1. מישהו מוכן להסביר לי מה ההבדל לעזאזל בין ה-S6 ל-S6 EDGE? לא הבנתי אם המכשירים באותה קטגוריה, כמו האייפון 6 והאייפון 6 פלוס (שם אפל שיווקו מראש שהפלוס טוב יותר), או שאלו שני מכשירים שונים, כמו הגלקסי S5 והגלקסי נוט, שלא רלוונטי בכלל למי שרוצה סמארטפון?

2. האם המכשירים החדשים יהיו עמידים גם כן במים?

3. מה מיוחד ב-EDGE, ולמה מסך שגולש טיפה הצידה אמור להזיז לי?

(DoctorGonzo) #2976

אז איזה חלאה גנב לאמא שלי את האייפון הישן שנתתי לה 3gs (מי לעזאזל דופק פלאפון בן 6?), ומייד נכנסתי לחשבון ה-icloud שלי ובדקתי איפה הוא. רק מה, החלאה שגנב כנראה כיבה אותו והאייפון לא מופיע על המפה (offline). שמתי lost mode עם ססמא והודעה, והשאלה היא האם יש דרך לפרוץ את זה בכל מקרה (ואז לפרמט) או שה-3gs הזה כרגע טוב כמשקולת נייר בלבד?

עוד שאלה. היא כמובן לא גיבתה את התמונות, אבל היה גיבוי icloud, וממבט בגודל הגיבוי זה בערך 1.5 ג’יגה. רק מה, אפל לא מאפשרים לראות את התמונות או להוריד את הגיבוי ולחלץ מהגיבוי את התמונות, אלא רק למכשיר חלופי. יש דרך לראות מה יש בתוך הגיבוי הזה דרך תוכנה ולחלץ ממנו את מה שאפשר או שחייבים אייפון חלופי?

כיוון שכנראה נצטרך לקנות אייפון חדש, האם אייפון 4 או 4s יכול להריץ את חבילות ה-ios האחרונות, ואם כן, האם הוא מריץ את הגרסאות הללו בצורה נאותה? חשבתי על אייפון 5, אבל המחירים… חולים בראש.

(Shusaku) #2977

אני לא מבין גדול באייפונים, אבל לפי הבנתי אפל גורמים לגרסאות הIOS החדשות לגרום לאייפון 4 ו4S לזוז יותר לאט מקאסיאס בדקות האחרונות אתמול.

(the - stretford end) #2978

האייפון 4 שלי כבר בדרך לתלות את הנעליים, די, מ 2010 והוא כבר מקרטע כמו יונייטד העונה,
קניתי לאישתי אייפון 6 והיא מאוד מרוצה ממנו אבל לי די נמאס מזה שאפל מגבילה בכל הנוגע להורדת אפליקציות ולעומת מערכת ההפעלה של אנדרואיד, ולכן,
גלקסי 5S או LG G3?

או משהו אחר שיש לכם להמליץ עליו בסגנון הזה ועם מסך מספיק גדול אבל כזה שיהיה נוח להכניס לכיס.

תודה.

(George Best) #2980

[QUOTE=the - stretford end;1607058]האייפון 4 שלי כבר בדרך לתלות את הנעליים, די, מ 2010 והוא כבר מקרטע כמו יונייטד העונה,
קניתי לאישתי אייפון 6 והיא מאוד מרוצה ממנו אבל לי די נמאס מזה שאפל מגבילה בכל הנוגע להורדת אפליקציות ולעומת מערכת ההפעלה של אנדרואיד, ולכן,
גלקסי 5S או LG G3?

או משהו אחר שיש לכם להמליץ עליו בסגנון הזה ועם מסך מספיק גדול אבל כזה שיהיה נוח להכניס לכיס.

תודה.[/QUOTE]

די נו, תגיד שאתה רוצה את האפליקציה ההיא שסיפרת עליה שאפשר לראות משחקים מהפרמיירליג ויש אותה רק באנדרואיד, על מי אתה עובד נמאס מהאייפון? :slight_smile:

(the - stretford end) #2981

גם ראיתי את האפליקציה הזו (ב HTC)
אבל זה גם מסך גדול יותר (לגרפים) וכשהאייפון 6 יקר וגם אין בארץ
ובכלל עוד אפליקציות שבאפל פשוט אי אפשר להוריד.

(BUSQUETS16) #2982

חברים,מי שרץ לקנות את כל הפלאפונים החדשים שעולים המון כסף אני ממליץ על הNEXUS 6,אני לעצמי יש את ה5 אבל ממה שראיתי וקראתי הוא פלאפון מדהים.
הוא לא זול כמו אחיו הקודמים שגוגל סבסדה על מנת שיקנו יותר אנדרואיד,אבל עדיין טלפון משובח.

(k_700) #2983

יש לי נקסוס 5 והוא מדהים.

מהיר כמו שד, מגיע בלי הרבה שטויות עליו, אנדרואיד, עדכונים מצוינים, זול ומסך גדול.

אני עובד איתו המון עם קבצי PDF,גרפים בוורד, מצגות בפאוור פויינט והוא נהדר גם מההיבט הזה.

(OreoCookieh) #2984

אני נוטה לכיוון הM8 (או אפילו הM9 אם אתעקב עד אז) מאחר והוא מספק זמן סוללה מרשים מאוד ביחס למתחרים (ובכלל) וכמובן הפלאפון לכשלעצמו איכותי מאוד.

(t-rix) #2985

יש לי את הm8 מאוד ממליץ… מדהים מכל בחינה אפשרית. מהיר מאוד חזק איכותי סוללה שמחזיקה יום שלם בקלות רבה ואפילו נשאר עם עודף לעוד יום עבודה, … כמובן יש אפשרות לקנות לו מאיביי את ה דוט-ויאו שזה מגן מסך חכם והוא נראה מדהים.

החיסרון הגדול שלו שאין לו מעבדות תיקון בארץ, ואם תשבור מסך או משהו בסגנון שולחים אותו ליוון )!!( ומחזירים לך כעבור חודש.

בקיצור, אם אתה לא נוטה לשבור מכשירים, ממליץ בחום.