מכשירים סלולריים

(Shusaku) #2944

תעביר הכל לSD

(chelsea777) #2945

ההתלבטות שלי הגיעה לרגע המכריע. אייפון 6 נגד אקספריה Z3. מצד אחד אני רגיל לממשחק של אייפון אבל יש בי רצון לנסות משהו חדש ולהיות עם סמארטפון שיש לו סוללה אמיתית לשם שינוי. אצל אנדוראיד האקספריה הכי עשה עלי רושם גם מבחינת עיצוב וגם מפרט. הפיצ’ר שאפשר לסנכרן את הסמארטפון עם ה- PS4 ולחבר לו את הגו’יסטיק ולשחק בו את המשחקים שיש לי נראה אדיר.

מה אומרים?

(Shlomix) #2946

ממשחק של כמה דקות, ה-Z3 נראה לי מדהים, שווה לך ללכת לחנות ולהתנסות בו לפני הקנייה.
יש לו גם פלוס די רציני בעיניי: עמידות למים ואבק.

אבל אני לא כ"כ אובייקטיבי, אני לא מתחבר בכלל לאייפונים למיניהם, למרות שמבחינת איכות בנייה ועיצוב הם נפלאים, וגם התוכנה מותאמת בצורה מיטבית לחומרה, קשה לי מאוד עם אידאולוגיית הגן הסגור של אפל.

(bbva) #2947

[QUOTE=chelsea777;1584251]ההתלבטות שלי הגיעה לרגע המכריע. אייפון 6 נגד אקספריה Z3. מצד אחד אני רגיל לממשחק של אייפון אבל יש בי רצון לנסות משהו חדש ולהיות עם סמארטפון שיש לו סוללה אמיתית לשם שינוי. אצל אנדוראיד האקספריה הכי עשה עלי רושם גם מבחינת עיצוב וגם מפרט. הפיצ’ר שאפשר לסנכרן את הסמארטפון עם ה- PS4 ולחבר לו את הגו’יסטיק ולשחק בו את המשחקים שיש לי נראה אדיר.

מה אומרים?

[/QUOTE]

אייפון 6.

סרטון השוואה בין שני הדגמים:

//youtu.be/_x3Xgg22grw

(the - stretford end) #2948

אני מתלבט בין אייפון 5S לבין אייפון 6
והאם אתם יודעים על חנות אמינה בארץ שאפשר לרכוש דרכה אחד מהם?
בדיוטי פרי אזל כרגע האייפון 6 אז מחיר שאולי לא זהה לדיוטי אבל גם לא ממש שחיטה?

(אור ק.) #2949

[QUOTE=lolothe2nd;1584112]אהלן חברה
גלאקסי 4
איך אני מסדר את הבעיה?

נראה שיש מקום, אבל משום מה אני לא מצליח להוריד אפליקציות

מתנצל על הגודל הרב[/QUOTE]

אפליקציות תוכנות ומשחקים יכולם להיות מותקנים על המכשיר בלבד!
לעומת תמונות, שירים ווידיאו יכולים להתאחסן על הSD.
תעביר את כל הנ"ל לכרטיס וככה תוכל לאחסן עוד אפליקציות.

(Parliament) #2950

[QUOTE=the - stretford end;1584408]אני מתלבט בין אייפון 5S לבין אייפון 6
והאם אתם יודעים על חנות אמינה בארץ שאפשר לרכוש דרכה אחד מהם?
בדיוטי פרי אזל כרגע האייפון 6 אז מחיר שאולי לא זהה לדיוטי אבל גם לא ממש שחיטה?[/QUOTE]
תבדוק ב ELINE, ממה שאני יודע הם הכי זולים. יש להם 4 סניפים - ת"א, חיפה,חדרה וירושליים. אני וחברים קנינו מאצלם והם פשוט אחלה. יש שם גם אפשרות להחזרת מכשיר ישן (לא תקבל עליו המון אבל זה יוריד במחיר אם אתה לא מעוניין לנסות למכור את המכשיר שלך בעצמך).

(Viva la Vidic) #2951

אני נמצא בארה"ב כבר תקופה ואני הולך לקנות טלפון חדש. בין אם זה הg3 או הm8. השאלה שלי, אם אני קונה מכשיר סים פרי ושם את הסים הישראלי שלי, שכמובן בלי רשת פה או שום דבר, יעבוד לי הוואטסאפ והכל כרגיל…?

(סארי) #2952

אתה מתכוון אם זה יעבודמ כשאתה מחובר ל WIFI?

(Viva la Vidic) #2953

כן, אם זה בכלל יתן לי להתקין אותו… שמעתי על לא מעט מקרים…

(סארי) #2954

לא חושב שתהיה לך בעיה, אבל כדי להפעיל את החשבון אתה חייב לקבל הודעה למספר שלך,שיש בה קוד שאתה רושם ואז אתה מתחיל ליהנות.

(SRamos) #2955

למביני עניין, מה עדיף LG G3 או HTC M8 ? אני לא כ’'כ מבין במכשירים סלולאריים אבל אחרי המעבר מאייפון לגלאקסי אני נשאר עם אנדרואיד אך לא עם סמסונג.
שמעתי המון דברים טובים על 2 המכשירים ואשמח להכיר יותר את ההבדלים בניהם ומה יותר טוב אולי מניסינכם האישי \ אנשים שמכירים את התחום. לי אישית חשוב בעיקר ביצועים כי אני מניח שרוב הדברים יש ל2 הפלאפונים.

תודה מראש.

(kirok) #2956

אוקיי עשיתי את השטות של החיים שלי, אני מקווה שאפשר איך שהוא לתקן אותה.
לפני הטיול הגדול שלי רציתי לפנות קצת מקום בפלאפון חשבתי שגיביתי הכי (העברתי למחשב). רציתי להשאיר רק תמונות חשובות כמו תמונות עם החברה שלי, ובטעות מחקתי את כל התיקייה מהפלאפון.
מסתבר שלא עשיתי גיבוי לתמונות שצילמתי מהמצלמה של הפלאפון שלי וכל התמונות הלכו לעזאזל.

יש איזשהו סיכוי לשחזר את התמונות בדרך כלשהי? יש לי LG G2. מי שעוזר לי מלך!

(Oleguer 23) #2957

לא בטוח שזה יעבוד, אבל שווה לנסות, לחבר את הטלפון למחשב ולהתקין תוכנת שחזור קבצים.
תוריד getbackdata, תמצא סריאל מתאים ותנסה לשחזר את התמונות. בתנאי שלא הוספת שום קובץ או שינית מאז בכונן של הטלפון.

נסה, אולי זה יצליח, למרות שאני ספקן בקטע הזה.

(t-rix) #2958

[QUOTE=SRamos;1589673]למביני עניין, מה עדיף LG G3 או HTC M8 ? אני לא כ’'כ מבין במכשירים סלולאריים אבל אחרי המעבר מאייפון לגלאקסי אני נשאר עם אנדרואיד אך לא עם סמסונג.
שמעתי המון דברים טובים על 2 המכשירים ואשמח להכיר יותר את ההבדלים בניהם ומה יותר טוב אולי מניסינכם האישי \ אנשים שמכירים את התחום. לי אישית חשוב בעיקר ביצועים כי אני מניח שרוב הדברים יש ל2 הפלאפונים.

תודה מראש.[/QUOTE]
יש לי את ה HTC והוא מדהים… בכל פרמטר…
עם זאת אני ראיתי גם את ה G3 והוא מדהים לא פחות.
מבדיקת מהירות בפועל ה HTC היה קצת יותר מהיר, ל LG יש מסך איכותי קצת יותר -הכי איכותי בשוק- ומצלמה יותר טובה ברמת הפקסילים אבל עם פחות אפשרויות (לHTC יש אפשרות 3D מדהימה ברמות שקשה לתאר) וזום טוב בהרבה…
המפרט של הLG חזק יותר אבל הוא תומך במסך גדול ואיכותי יותר מה שמשאיר את הביצועים בפועל באותו הלבל עם יתרון קל ל HTC.

אישית הדעפתי ועדיין מעדיף את מה שיש לי, במקומך הייתי בודק את המחירים לראות לאן זה יכרע, ואם עדיין יהיו שווים תעשה אנ דן דינו :becool:

(serginhо) #2959

שאלה למומחים פה: יש איזו דרך לאתר מכשיר שאבד (המכשיר עדיין דלוק ומחובר לרשת, ז"א לא נגנב)?

(George Best) #2960

[QUOTE=serginhо;1592704]שאלה למומחים פה: יש איזו דרך לאתר מכשיר שאבד (המכשיר עדיין דלוק ומחובר לרשת, ז"א לא נגנב)?[/QUOTE]

אני יודע שלאייפון יש את האפליקציה find my iphone.
אין לי מושג לגבי אנדרואיד אבל מניח שיש משהו חופף.

(Shlomix) #2961

לאנדרואיד:
https://www.google.co.il/android/devicemanager

מומלץ להתקין את האפליקציה מבעוד מועד.

(Eduardo) #2962

מישהו יודע אם הנקסוס 6 אמור להגיע לארץ?

(sus) #2963

אז התקלקל לי המיקרופון בנקסוס והלכתי לתקן. החליפו לי אותו ואחרי שעתיים הוא התקלקל שוב. מגיע לי החזר מלא אם אני רוצה לתקן את זה מחדש במקום אחר?