מכשירים סלולריים

(Shlomix) #2923

[QUOTE=dkaro;1580775]בכלל, הנקסוס החדש מאכזב מאוד. זה לא רק הגודל המוגזם, אלא גם המחיר, וההודעה של גוגל שאין יותר ראשוניות לנקסוס בכל הקשור לעדכונים. זה נראה כאילו גוגל החליטה לקחת את כל היתרונות שהיו לנקסוס על המתחרים, ולבטל אותם. ואז להוסיף חטא על פשע ולפתח את המכשיר עם מוטורולה שלהם.

אני בכנות לא רואה שום יתרון ברכישת הנקסוס החדש. חבל.[/QUOTE]

[QUOTE=Bliss;1581029]?
הנקסוס החדש באמת מיותר. חשבתי כבר להתקדם אליו אחרי 3 שנות (ויותר!) מוצלחות עם ה-S2 האלמותי, עכשיו הוא לגמרי ירד מהפרק.[/QUOTE]

דוד, איפה שמעת שאין יותר ראשוניות לנקסוס בעדכונים? נקסוס 4,5,7 אמורים לקבל את העדכון כשבוע-שבועיים אחרי השחרור של נקסוס 6 ו-9 החדשים, ככל הנראה כדי להעניק אפקט ראשוניות. זה היה המצב גם עם הנקסוס 5 וגם עם הנקסוס 4.

חבר’ה, המטרה של תוכנית הנקסוס של גוגל היא לא למכור סמארטפונים בזול, אלא להוציא מכשירים שיסמנו את הסטנדרט למכשירי הדגל האנדרואידיים.
אתם אולי לא זוכרים, אבל רק הנקסוס 4 ו-5 היו מסובסדים ע"י גוגל ורק בתנאי שקונים אותם דרך חנות ה-Play Store שלה. (אגב, זו הסיבה שהנקסוס 5 כל כך יקר בארץ בייבוא רשמי: לא גוגל מייבאת אותו, אלא LG) גוגל למעשה מכרה אותם במחיר עלות ואולי אפילו הפסד על מנת לחזק את התחרות הפנימית בין האנדרואידים השונים ולהמריץ את היצרניות השונות לשפר את מכשיריהן.

המצב בשנה האחרונה השתנה, וגוגל ממשיכה עם התוכנית שלה כרגיל: מכשיר עוצמתי שימשיך את המסורת ויהווה סטנדרט למכשירי הדגל שיצאו מעכשיו, אך הפעם היא לא מסבסדת אותו משום שהתחרות נפתחה במעט בזמן האחרון עם ההתחזקות של HTC, LG, היצרניות הסיניות ואפילו הנקסוס 5 עצמו על חשבון סמסונג שהייתה השליטה הבלתי מעורערת של האנדרואיד. לא רק זה, המחיר של הנקסוס 6 הוא עדיין סביר ביחס לחומרה שהיא הכי חזקה בשוק בלי מתחרים ועם מסך כל כך גדול ויקר, וכל זה מגיע עם הממשק החדש והנפלא של אנדרואיד לוליפופ.

גם אני עדיין עם ה-S2 המדהים, וגם תיכננתי לקנות את הנקסוס 6, אבל ירדתי מהרעיון כבר לפני כמה שבועות כשהתברר שהוא מגיע עם מסך מפלצתי. מרשים, תודה, אבל לא בשבילי. כנראה שאקנה דווקא את הנקסוס 5, כי חלאס, הגיע הזמן להנות מ-ממשק אנדרואיד טהור בלי כל מיני שטויות מסביב, אבל אחכה לירידת מחיר כי המחיר בארץ כרגע מופקע.

(dkaro) #2924

[QUOTE=Shlomix;1581086]דוד, איפה שמעת שאין יותר ראשוניות לנקסוס בעדכונים? נקסוס 4,5,7 אמורים לקבל את העדכון כשבוע-שבועיים אחרי השחרור של נקסוס 6 ו-9 החדשים, ככל הנראה כדי להעניק אפקט ראשוניות. זה היה המצב גם עם הנקסוס 5 וגם עם הנקסוס 4.[/QUOTE]

קראתי את זה באחד מהאתרים בארץ (כבר לא זוכר איזה) שסיקר את ההכרזה הרשמית של גוגל. אין לי מושג אם הם הקריצו את זה או לא…

(Eytan) #2925

[RIGHT]הקריצו. [/RIGHT]

(Bob Sacamano) #2926

קיבלתי הזמנה ל-oneplus one אבל הם לא שולחים לישראל, מה עושים?!

(Blu) #2927

לאחרונה הגיעו לאוזניי שמועות על מערכת ההפעלה אנדרואיד L, וכמחזיק גלאקסי 5 הבנתי שהוא מגיע גם למכשיר שלי.
מישהו יכול לשפוך קצת אור על מערכת ההפעלה הזאת?

(sus) #2928

[QUOTE=Viva la Vidic;1581003]לפי הבנתי הoneplus one הוא גם מעיין פאבלט עם מסך מאוד גדול יחסית… או שאני טועה?[/QUOTE]
5.5 אינצ’. בדיוק כמו אייפון 6+.

[QUOTE=Bob Sacamano;1581131]קיבלתי הזמנה ל-oneplus one אבל הם לא שולחים לישראל, מה עושים?![/QUOTE]

שולחים לחברים/משפחה מאמריקה ומחכים שמישהו יעביר לך במזוודה. אם לא, נדפקת

(דניאל.) #2929

[QUOTE=Bob Sacamano;1581131]קיבלתי הזמנה ל-oneplus one אבל הם לא שולחים לישראל, מה עושים?![/QUOTE]

רוץ על זה בקטע מפחיד! איך קיבלת?

(DoctorGonzo) #2930

אתה יכול להשתמש ב-courier כמו buy2usa, mustop - כשאתה נרשם לאתרים הללו אתה מקבל כתובת בארה"ב שזה מרכז השילוח שלהם. לשם אתה יכול לשלוח את ההזמנות שלך והם ישלחו את זה מחדש לישראל (כמובן פלוס משלוח פלוס מיסים).

(HJKL) #2931

שמעתי דברים טובים על http://www.shipito.com. חשוב מאוד להגיד שעדיין לא השתמשתי בשירות שלהם, אבל אני מתכנן להשתמש בהם בהזמנה הבאה מארה"ב.

עד עכשיו השתמשתי בbuy2usa והשירות שלהם מצויין, פשוט הם משתמשים בחברת משלוחים כדי להעביר את המוצרים לישראל, כל המוצרים עוברים במכס. shipto אפשר לשלוח סתם דרך שירות הדואר הרגיל של ארה"ב, התשלום עבור המשלוח זול יותר, ויש סיכוי טוב שהמוצר לא יעבור במכס. (החסרון הוא שיקח למוצר יותר זמן להגיע אליך)

(chelsea777) #2932

אני ארבע שנים מחזיק באייפון (אייפון 4 ועכשיו אייפון 5 במשך השנתיים האחרונות) ואני רוצה לשדרג אבל לאנדרואיד. אני מאוד אוהב את העיצוב של האייפון 5 ככה ששמתי לב לגלאקסי אלפא שיצא לפני חודש בישראל. בארץ הוא עולה בערך 3300 שקל לזיכרון של 32GB מובנה עם מפרט טכני זהה לזה של האייפון 6 ובעיצוב שמזכיר את האייפון 5S ועם מסך של 4.7 אינטש, כמו זה של ה… אייפון 6 הרגיל. כמובן שמבחינת מחיר הוא משתלם יותר כשאייפון 6 עם 32GB עולה בערך 1000 שקל יותר (!). אייפון 6 עם 16GB עולה פה הכי זול 3500.

למישהו כבר יצא להכיר מקרוב את האלפא הזה?

(Shlomix) #2933

לא ממליץ.
אומנם לא התנסיתי בו באופן אישי, אך המפרט שלו הוא לא יותר מבינוני+ (כן, גם זה של האייפון), ולמרות העיצוב המרשים, הוא פשוט לא שווה מחיר כזה…
יותר מזה, זה מכשיר שככל הנראה הוא רק ניסיון של סמסונג לשלב חומרים יותר איכותיים בסמארטפונים שלה לקראת השילוב שלהם בסדרת ה-S הראשית, כך שככל הנראה לא תהיה בו תמיכה ארוכת טווח מבחינת העדכונים לאנדרואיד.

אם אתה רוצה אנדרואיד מעוצב שנותן תחושה יוקרתית, לך על ה-HTC One M8, מכשיר נפלא מכל בחינה, אולי מלבד המצלמה, והוא גם כבר לא כ"כ יקר.

(F. Hierro) #2934

יש לי בעיה רצינית. לפעמים אני הולך לישון ,מעביר את הטלפון למצב שקט ומחבר אותו למטען. בבוקר, בלי שנגעתי בו, הטלפון חוזר להשמיע צלילים, דבר שמעיר אותי הרבה פעמים סתם ככה. יש לי LG G2. יש למישהו רעיון למה זה קורה ואיך אפשר למנוע את זה?

(sus) #2935

יש לי נקסוס 5 שדי דומה אליו. אצלי הסאונד מחולק ל3 חלקים כשבתפריט הראשי אתה שולט רק בעוצמה של הרינגטונים. תוודא בהגדרות שכל האפשרויות ווליום כבויים

(Daniel 23) #2936

[QUOTE=F. Hierro;1582658]יש לי בעיה רצינית. לפעמים אני הולך לישון ,מעביר את הטלפון למצב שקט ומחבר אותו למטען. בבוקר, בלי שנגעתי בו, הטלפון חוזר להשמיע צלילים, דבר שמעיר אותי הרבה פעמים סתם ככה. יש לי LG G2. יש למישהו רעיון למה זה קורה ואיך אפשר למנוע את זה?[/QUOTE]

בזמנו הורדתי אפליקציה שמעבירה את הטלפון למצב שקט בשעות מוגדרות. אולי זה יוכל לעזור לך:

(F. Hierro) #2937

אני אנסה היום את ההצעה של בדיקת כל האפשרויות. אם לא אבדוק גם את האפליקציה. תודה רבה.

(t-rix) #2939

[QUOTE=Shlomix;1582537]

אם אתה רוצה אנדרואיד מעוצב שנותן תחושה יוקרתית, לך על ה-HTC One M8, מכשיר נפלא מכל בחינה, אולי מלבד המצלמה, והוא גם כבר לא כ"כ יקר.[/QUOTE]
סתם סטיגמה. יש לי אותו, מצלמה של 4 מגה פיקסל בתוכנת אולטרא פיקסל שהופך כל פיקסל ל4! מה שנותן איכות ברמה של 16 מגה. כמו כן הצילום בתנאי תאורה קשים פשוט מדהים. המצלמה הקדמית שלו היא באיכות 5 מגה פיקסל!! הרבה יותר מכל מכשיר אחר בשוק. אגב, השימוש באופציית ה3D והמשחק עם זה פשוט מדהים ביופיו. הוא גם מהיר כמו שד.

(Eduardo) #2940

יש לי גלאקסי 4.

לאחרונה התחילה בעיה מוזרה. כאשר אני מתכתב בוואטסאפ או במסנג’ר, המקלדת פתאום פשוט לא מגיבה. במקרה הטוב לאחר מספר שניות, המשפט שאותו רציתי לרשום נכתב במהירות של 100 קמ"ש ובמקרה הגרוע הוא לא נרשם כלל, המקלדת נתקעת, הטלפון נתקע וזה עובר רק אחרי 30 שניות בערך. חשבתי שהבעיה היא ספציפית במקלדת המקורית של גוגל והורדתי מקלדת מהחנות, אבל גם שם נרשמה הבעיה.

מישהו?

(juve for life) #2941

אהלן חברים, מישהו יכול להמליץ על מגן טוב לגלקסי 3 מאיביי? סביבות 50-100 שקל

(אור ק.) #2942

לא יודע אם עבר פה המידע לגביו או לא, אבל אני רוצה להמליץ על:

[B]Xtreamer Q[/B]!
מכשיר מעולה עם 4 ליבות, גודל מסך 4.7’, מצלמה של 13MP ומחיר מצחיק של כ1000 שקל שלא צריך לשבור בשבילו את החזיר!

[QUOTE=chelsea777;1582523]אני ארבע שנים מחזיק באייפון (אייפון 4 ועכשיו אייפון 5 במשך השנתיים האחרונות) ואני רוצה לשדרג אבל לאנדרואיד. אני מאוד אוהב את העיצוב של האייפון 5 ככה ששמתי לב לגלאקסי אלפא שיצא לפני חודש בישראל. בארץ הוא עולה בערך 3300 שקל לזיכרון של 32GB מובנה עם מפרט טכני זהה לזה של האייפון 6 ובעיצוב שמזכיר את האייפון 5S ועם מסך של 4.7 אינטש, כמו זה של ה… אייפון 6 הרגיל. כמובן שמבחינת מחיר הוא משתלם יותר כשאייפון 6 עם 32GB עולה בערך 1000 שקל יותר (!). אייפון 6 עם 16GB עולה פה הכי זול 3500.

למישהו כבר יצא להכיר מקרוב את האלפא הזה?[/QUOTE]
חיקוי זול של אייפון 6 מבחינה חיצונית וחומרה ממוצעת+.
לא מומלץ

(lolothe2nd) #2943

אהלן חברה
גלאקסי 4
איך אני מסדר את הבעיה?

נראה שיש מקום, אבל משום מה אני לא מצליח להוריד אפליקציות

מתנצל על הגודל הרב