מכשירים סלולריים

(t-rix) #2902

אני קורא את זה ולא מאמין. אומר לעצמי בטוח זו בדיחה שרצה על חשבון מטומטמים כאלה ואחרים.
אני יורד לגובות ורואה אייפונים מטוגני לחלוטין… איזה פיגור… אנשים אשקרה הכניסו את זה למקרוגל.

(kirok) #2903

טריקס, אני לא מבין גדול בפלאפונים. כשחשבתי על הhtc שמעתי בעיקר שהבעיה זה עם השירות לקוחות שלהם בארץ.
האם זה באמת. שמעותי או שזה קשקוש?

(t-rix) #2904

למוכר היה HTC החדש. שאלתי אותו על העניין והוא אמר שברמת העיקרון יש בעיה במצב והוא נשבר\סובל מכל טכנולוגי כל שהוא כי מעבדות השירות הכי קרובות שלו הן ביוון(!!). מצד שני, הוא אומר שבשלוש שנים האחרונות הוא מסתובב רק עם מכשירים מבית HTC ואף פעם לא הייתה לו בעיה. כמו כן הלקוחות שהוא מוכר להם עדיין לא נתקל במישהו שבא אליו עם תקלה כזו או אחרת.

בכל אופן, זה אכן נקודה למחשבה. האחריות היא לשנה, וניתן להרחיבה לשנתיים בתוספת קצת כסף.

**אני חושב שעם הכניסה היותר חזקה של HTC לשוק המקומי עניין המעבדות פה בארץ זה רק עניין של חודשים.

(White Blood) #2905

אהלן
בבעלותי מכשיר אייפון 4 כבר קרוב ל-4 שנים. בחודש הקרוב אני אומר להחליף אותו ולקבל מכשיר חדש,הבעיה שלי היא כזו-עדיין לא החלטתי איזה מכשיר בדיוק.
מהי ההמלצה שלכם? המכשיר יגיע מארה״ב ככה שהמחיר פחות קריטי (לעומת הארץ)

(t-rix) #2906

הייתי עם האייפון 4 מ10\12 עד לפני שבועיים וחצי… דבר אחד אתה חייב לעשות, עזוב את אפל ועבור לאנדרוייד.
אני ממליץ אצ’טיסי M8 כמו שלי, אבל גם LG3 ואפילו סאמסונג 5 הם מצויינים.

(White Blood) #2907

אלו בעיקרון שלושת האפשרויות שעלו לי בראש,השאלה היא מה תהיה החבילה הכי ״שלמה״

(דניאל.) #2908

אשרף, בשיא הרצינות- הבנו שיש לך HTC M8 אתה לא צריך להפציר בזה בכל הודעה, מה גם שהוא בכלל לא טלפון מושלם.

ולבחור מעליי, אין דבר כזה חבילה הכי שלמה היום. בוא נדבר תכלס: היום חוץ מווטסאפ, אינטרנט וזהו אין יותר מדיי מה להתלבט לגבי סמארטפון, רוב מה שיימכרו לך זה לוקשים, פה מסך יותר טוב, מה רמקולים יותר חזקים, בוא איזשהי תכנה פלצנית שמכינה לך פופקורן וירטואלי בריח ניחוחות אביב- בקיצור הכל בלוף.

היום קונים סמארטפון לפי ההעדפה אישית, כלומר מה חשוב שיהיה לך בטלפון. זהו פחות או יותר.

כל כך נכון:

(DoctorGonzo) #2909

איזה חדשנות, איזה פיצ’רים מגניבים:

//youtu.be/znK652H6yQM

(t-rix) #2910

[QUOTE=דניאל.;1576627]אשרף, בשיא הרצינות- הבנו שיש לך HTC M8 אתה לא צריך להפציר בזה בכל הודעה, מה גם שהוא בכלל לא טלפון מושלם.
[/QUOTE]
שימעון, לא קוראים לי אשרף.

נ.ב. יש לי HTC ONE M8 :becool:

(Amiamiro) #2911

יש לי אייפון 5s ואחרי העדכון האחרון (IOS8) סרטונים ברשת (לא בספארי, לא באינסטגרם ולא בפייסבוק) פשוט לא עובדים, זה כאילו טוען לנצח…הסרטונים בגלריה וכל השאר עובדים כרגיל

מישהו יכול לעזור?

עריכה: יצא עדכון שתיקן הכל. אפשר למחוק

(Sari Falah) #2912

אם אני מעדכן את התוכנה דרך המכשיר האם האחריות נהרסת?
שלחו לי עדכון תוכנה למכשיר. יש לי גלאקסי S5 שקניתי מסלקום לפני חודש.

(Bliss) #2913
  1. זוכרים את הנוקיה הישן שהיה לנו, שכשהיית מכוון שעון מעורר ומכבה את המכשיר השעון בכל זאת היה מצלצל ומעיר אותך? אז איך זה ש’השתנמכנו’ עכשיו, בעידן הסמארטפונים והמכשירים פשוט מסרבים להפעיל את השעון המעורר כשהם כבויים? ובכלל, משהו עובד במכשיר כשהוא מכובה. עובדה, השעה תהיה השעה המודייקת כשאפעיל את המכשיר אחרי כמה שעות של כיבוי. זאת אומרת שאיזשהו חיישן עובד במכשיר, אז הוא בעצם עדיין צורך סוללה כשהוא סגור, ברמה נמוכה מאוד?

2. הורדתי את האפליקציה La Liga TV. באפליקציה אפשר לראות תקצירים ושערים. בדומה לערוץ היוטיוב של הלה ליגה(ממנו אני מניח האפליקציה שואבת את התקצירים), אי אפשר לראות סרטונים מישראל דרך האפליקציה. עכשיו יש כל מיני אפליקציות להסתרת ה-VPN הבעיה שהן בתשלום ושאין בהם את ספרד (שדרכה אפשר לצפות בסרטונים). יש פתרון יותר מתוחכם מאפליקציות קצת מפחידות שמשתלטות לי על החיבור אינטרנט? משהו שאפשר לשחק בהגדרות?

(Shusaku) #2914

[QUOTE=Bliss;1579973]זוכרים את הנוקיה הישן שהיה לנו, שכשהיית מכוון שעון מעורר ומכבה את המכשיר השעון בכל זאת היה מצלצל ומעיר אותך? אז איך זה ש’השתנמכנו’ עכשיו, בעידן הסמארטפונים והמכשירים פשוט מסרבים להפעיל את השעון המעורר כשהם כבויים?[/QUOTE]השבוע חשבתי על זה.

(Viva la Vidic) #2916

טוב הגלאקסי 2 שלי כבר לא, ואני צריך שדרוג. ממש חיכיתי לנקסוס 6 אבל הגודל שלו כנראה מוריד לי ממנו סופית. עכשיו אמי מתלבט בין הhtc m8 ל lg g3 או אפילו למוטו x. בגדול אני פתוח לכל סוג ואחקור קצת על הפלאפון גם ככה. אני לא גיימר ואמי אעשה שימוש רגיל בפלאפון. בכל אופן, מה אתם ממליצים?
אני בארה"ב אגב, אז המחיר פחות רלוונטי.

(dkaro) #2917

בכלל, הנקסוס החדש מאכזב מאוד. זה לא רק הגודל המוגזם, אלא גם המחיר, וההודעה של גוגל שאין יותר ראשוניות לנקסוס בכל הקשור לעדכונים. זה נראה כאילו גוגל החליטה לקחת את כל היתרונות שהיו לנקסוס על המתחרים, ולבטל אותם. ואז להוסיף חטא על פשע ולפתח את המכשיר עם מוטורולה שלהם.

אני בכנות לא רואה שום יתרון ברכישת הנקסוס החדש. חבל.

(OreoCookieh) #2918

[QUOTE=Viva la Vidic;1580771]טוב הגלאקסי 2 שלי כבר לא, ואני צריך שדרוג. ממש חיכיתי לנקסוס 6 אבל הגודל שלו כנראה מוריד לי ממנו סופית. עכשיו אמי מתלבט בין הhtc m8 ל lg g3 או אפילו למוטו x. בגדול אני פתוח לכל סוג ואחקור קצת על הפלאפון גם ככה. אני לא גיימר ואמי אעשה שימוש רגיל בפלאפון. בכל אופן, מה אתם ממליצים?
אני בארה"ב אגב, אז המחיר פחות רלוונטי.[/QUOTE]

אני בדיוק באותה דעה כמוך, תקוע עם אס2 וכל המקררים שיש בשוק לא ממש מפתים.

כל הח’ברה שאני מכיר הולכים על M8, חלקם הקטן עם G3 אבל הרוב עם M8 מאחר והוא על הנייר הכי מאוזן מבחינת ביצועים , גודל , באגים, מחיר וכו’

(royb) #2919

לדעתי כדאי לכם לשקול גם את האקספריה Z3 של סוני, קראתי עליו ביקורות טובות וכבר שני חברים שלי הזמינו וקיבלו אותו. למי שלא אוהב מכשיר גדול יש דגם קומפקט 4.6.

(sus) #2920

הoneplus one נשמע מדהים ויש לי חבר אחד שקנה אותו אחרי אייפון, נקסוס וגלאקסי ב3 שנים האחרונות והוא טוען שזה by far הכי טוב. נכון, הוא כבר חצי שנה בשוק אבל בגלל שחייבים לקבל הזמנה כדי לקנות את המכשיר רק בחודש שעבר נהיה קל לרכוש את המכשיר.

64 ג’יגה ו3100 mAh ומצלמה מטורפת וכמובן שמסך מטורף (למרות לא מייחס לזה חשיבות, התחרות כה מטורפת הגיע למצב שאני לא מבחין בהבדל בין שום מכשיר, אולי בבהירות). המחיר לדעתי הוא 350$ ל64 אבל בכל מקרה לא יותר מ400. אם אין לכם חבר שיש לו הזמנה זה נמכר באיביי ואמזון ב20$, בהחלט שווה לדעתי את הכסף.

(Viva la Vidic) #2921

לפי הבנתי הoneplus one הוא גם מעיין פאבלט עם מסך מאוד גדול יחסית… או שאני טועה?

(Bliss) #2922

[QUOTE=dkaro;1580775]וההודעה של גוגל שאין יותר ראשוניות לנקסוס בכל הקשור לעדכונים.[/QUOTE]
?

הנקסוס החדש באמת מיותר. חשבתי כבר להתקדם אליו אחרי 3 שנות (ויותר!) מוצלחות עם ה-S2 האלמותי, עכשיו הוא לגמרי ירד מהפרק.