דיון המולטימדיה: תקצירים, תמונות וקליפים בלבן

ריאל-מדריד

(F.Redondo) #5917

הסרטון שחיכיתי לו.
מדהים, מרגש ומצמרר! דו קרב הפנדלים מזוויות שלא ראינו.

[YT]JHwIlP5h73E[/YT]

(MUFON) #5918

(ohadony) #5919

למי שפספס את חגיגות האונדסימה ברחבי העולם.
גם קטעים מירושלים נמצאים שם

(Michael Scofield) #5920

ההופעה של בייל בגמר. היה מעולה, נעצר לא פעם בעבירות, אחת כמעט הסתיימה בגול, השניה הסתיימה בשער של ראמוס, אחרי בישול שלו עם הראש אחורנית. בכלל ראמוס וגארת’ שחקנים של גמרים.

//youtu.be/bAPu7EkZn_c

(Efm89) #5921

כמה סרטונים שצילמתי במדריד:

//youtu.be/UyrBCegeG4c

//youtu.be/H2Rbsr84l1s

//youtu.be/Xw0I5a-hb_0

//youtu.be/w9RNZvT4FcM

//youtu.be/d61EaQEO8X4

//youtu.be/XDAoFWoImSE

//youtu.be/fG3R5ni7Ih4

//youtu.be/WDnV8xV4vik

//youtu.be/f1qBK0sh0Rc

//youtu.be/MEzx8rMqbB8

(F.Redondo) #5922

טוני קרוס באימון של גרמניה

(JRM) #5923

אפילו אחרי יותר משבוע מהאונדיסמה, עדיין כיף לצפות בוידאו כזה

//youtu.be/L-31TDD6Vg4

(Michael Scofield) #5925

//youtu.be/c64myPW_Fbw

(LOS BLANCO) #5926

:hmmm:

(Raul Gonzalez Blanco) #5927

[YT]katjmRVLhSA[/YT]

יש פה כמה בונבוניירות אמיתיות.

(Michael Scofield) #5929

עונה מצוינת לוולשי, רק שיפצע פחות:

//youtu.be/1BEmQ8DePMM

(Raulito-7) #5930

בדרך כלל אני לא פעיל כאן בדיון המולטימדיה מכל מיני סיבות. אתמול חיכיתי באוטו עד שחבר שקבעתי איתו יגיע ובמקרה אתם מכירים אותו, אור התותח שמנהל כאן. צפיתי בקליפ של ראול שאני הכנתי ובמקרה הגעתי [B]לקליפ הזה:[/B]

[B]ריאל מדריד 2011/12 - כל השואו, התרגילים, הטריקים והדריבלים

[/B][YT]jMGwu_gOVLg[/YT]

שמונה דקות זה קצת ארוך מידי אולי עבור קליפ אבל באמת שזה שווה. אתם בטח מכירים את הקליפ על הגולים הנבחרים של ריאל מדריד ‘המתפרצת’ של מוריניו ובראש ובראשונה הגול ההוא נגד אייקס בליגת האלופות. אבל לריאל מדריד ההיא היה הרבה יותר מזה. תביטו בקליפ. והאמת כשאני משווה את ריאל מדריד ההיא לקבוצה של השנה - זה חסר. הטכניקה והתחכום על שטח קטן, הטעייה אחת של זריזות רגליים או גאונות שתשאיר שניים-שלושה שחקנים מאחור. היכולת לפרוץ בונקרים. מודריץ’ עושה את זה ממש מעט, אולי איסקו אבל כריסטיאנו בכלל-בכלל-בכלל לא מסוגל ואילו מרסלו גם נראה טוב אבל פחות מהיר, כבר לא עובר שחקנים על סנטימטר ולא יכול לרוץ אגף שלם.
קאקא נראה שם בקליפ כאילו הוא חזר לימים הגדולים ממילאן אבל זה כמובן לא נכון. אני זוכר את ההצגות האלה נגד ויאריאל וגם נגד אספניול בעונת האליפות וזה היה מעט מידי. על די-מאריה(הבישול בראבונה במשחק הידידות - מרשים אפילו יותר מאשר נגד קופנהאגן) מיותר להרחיב, שחקן ענק ובלתי-צפוי, מאוד התאכזבתי שעזב, יותר מאשר אוזיל שגם מכדרר בחסד. בארסנל הוא פחות עושה את הדברים האלה היום.

(Chagi) #5931

אוזיל כזה שחקן מבוזבז, לטעמי אחד המבוזבזים שהיו.

(SantiagoBernabeu) #5932

ועם כל זאת ריאל מדריד של היום טובה ומושלמת יותר מזו של אז.
רק אם אנחליטו היה נשאר איתנו…

(gev keren) #5933

ממש לא חושב שאנחנו טובים יותר. לטעמי הכדורגל פשוט ירד.
ריאל של הזכיה הקודמת באלופות ושל האליפות הייתה קבוצה טובה יותר ומרשימה יותר לדעתי אך טיפה פחות טובה לעומת שאר הקבוצות.
לריאח של השנה לא הייתה את ברסה הגדולה ההיא מולה ובאיירן אז היו גם טובים מהיום.

(Raulito-7) #5934

זה דיון מעניין ודי סובייקטיבי, אבל ריאל מדריד של האליפות ההיא עם מוריניו היא הקבוצה הגדולה ביותר שראיתי. היא הייתה רחוקה רק פנדלים מול באיירן(תשישות מרגיזה אחרי משחק ענק בקאמפ-נואו נגד בארסה בעוד באיירן ויתרה כבר על הכתר) מזכייה כפולה, מאמין שהיינו מסתדרים מול צ’לסי בגמר. בעונת הדסימה הייתה לנו קבוצה מפלצתית - צמד המשחקים נגד באיירן הם הטובים ביותר שראיתי בתור אוהד, יותר מהקונצרט נגד יונייטד בברנבאו ויותר מהשביעייה נגד ויאדוליד או הפאסיו נגד בארסה, אבל ויתרנו על הליגה די ברשלנות(בסיום העונה רוב התוצאות היו לטובתינו)

אם נשווה באמת בין ריאל מדריד מודל 2011/12 לבין הקבוצה של העונה שעברה:

• דני קרבחאל - עדיף על ראמוס וארבלואה פי כמה.
  • גארת’ בייל - כובש שערים יותר טוב מדי-מאריה או אוזיל.
  • קארים בנזמה בעונתו הטובה בקריירה - אבל כמה זה יימשך?
  • הקישור שלנו קצת יותר טוב בזכות מודריץ’, עדיף על סמי הנגר ולאלונסו היו חסרונות.

ומצד שני המינוסים גדולים יותר:

• מרסלו קצת פחות טוב
  • כריסטיאנו רונאלדו רחוק מאוד מאותה יכולת, הוא רגל מסיימת בלבד וכבר לא כלי חשוב במתפרצות
  • די-מאריה היה בעל סגנון משחק ייחודי, מאוד יעיל טקטית ועוזר לפרוץ בונקרים גם הוא.
  • מסוט אוזיל תמיד ידע לשחרר את המסירה האחרונה בטאץ’ הנכון ובזמן הנכון.
  • ראמוס גם כן פחות יציב מאשר בעבר והוא איטי.

(Kawa) #5935

אני גם חושב שריאל של 100 הנקודות ו120 השערים הייתה הגדולה ביותר שאני ראיתי.
פשוט קבוצה מפלצתית שרק חוסר מזל בפנדלים (קאקא ורונאלדו מחטיאים… נו באמת) מנעו ממנה את הדסימה.

(SantiagoBernabeu) #5936

ריאל מדריד הגדולה ביותר לטעמי היתה ריאל מדריד של רצף הניצחונות תחת אנצ’לוטי.
עם מוריניו היינו טובים רק עם מתפרצות, לאחר מכן אנחנו היינו טובים גם מול בונקרים…

(Michael Scofield) #5937

חדש על פפה:

//youtu.be/dz0_qhUiApQ

(Niro) #5938

לא נראה לי שיש שחקן בעולם עם אחוז הצלחה גבוה יותר משל פפה באחד על אחד עם מסי.