דיון המולטימדיה: תקצירים, תמונות וקליפים בלבן

ריאל-מדריד

(דניאל.) #5876

רק אני שמתי לב לפיצות ולנשנושים על השולחן? :grin: איפה התזונאי איפה?

(=Skyline=) #5877

חובה לכל מדרידיסטה:

//youtu.be/V1AbrPxqr2E

(Merengue) #5878

[QUOTE==Skyline=;1672515]חובה לכל מדרידיסטה:

//youtu.be/V1AbrPxqr2E
[/QUOTE]
יש כל כך הרבה שמגיע להם להיכנס לסרטון הזה שאפילו בכתוביות בסוף לא רשמו אותם, שזה כ’'כ עוול לעשות סרטון כזה, אבל נהניתי בכללי :slight_smile:

(=Skyline=) #5879

אני די מסכים עם הרשימה בסוף, אבל הייתי מכניס בסוף את RVN, מיאטוביץ’, מוריינטס, מקללה, צ’אבי אלונסו ובטח יש עוד כמה, אבל לא עולה לי לראש כרגע…

(Ehud) #5880

אולי אתם תתקנו אותי אבל לא אף אחד ממכם לא ציין את זה אז אשאל, לא הייתם מכניסים את חואניטו?
הוא לא פחות או יותר אל בשביל ריאל מדריד ואוהדיה או שאני טועה?

ואגב כן, מקללה היה אחד הדברים שלטעמי גרמו לריאל מדריד להיות בשנים שכונות בסוף העשור הראשון, העזיבה שלו פגעה בכם בטירוף והוא היה קישור של איש אחד בריאל.

(Merengue) #5881

[QUOTE=Ehud;1672558]אולי אתם תתקנו אותי אבל לא אף אחד ממכם לא ציין את זה אז אשאל, לא הייתם מכניסים את חואניטו?
הוא לא פחות או יותר אל בשביל ריאל מדריד ואוהדיה או שאני טועה?

ואגב כן, מקללה היה אחד הדברים שלטעמי גרמו לריאל מדריד להיות בשנים שכונות בסוף העשור הראשון, העזיבה שלו פגעה בכם בטירוף והוא היה קישור של איש אחד בריאל.[/QUOTE]
לא ראיתי אותו משחק מן הסתם, אבל רק על מה שהוא מייצג בשביל האוהדים צריך להכניס אותו לרשימה הזאת, מה גם שאם אתה יודע שצריך להכניס שמות כמו בוטרגניו או הוגו סאנצ’ז בלי לראות אותם משחקים אז כמובן שגם אותו צריך (אני בכוונה אומר שמות של שנות ה-80 כי את האגדות של שנות ה50-60 זה יותר ממובן מאליו).

עוד שם שלדעתי חייב היה להיכנס או להזכיר זה מאנולו סאנצ’יז , יכול להיות שהכניסו אותו ב-honorable names, ופספסתי.

אבל נפתח פה מיני דיון על סרטון ביוטיוב, נחמד…

(Jesé Rodríguez) #5882

ציון דרך חדש באבולוציית התספורות של איסקו, מעניין מה תהיה הבאה

(zidane21) #5883

//youtu.be/hqmVZWeseOo

(Jesé Rodríguez) #5884

אוהב שהוא חי את המשחק

נקווה שהרגע הזה לא יתברר כקריטי מדי

נראה משועמם קצת הבחור

ולסיום, אכן מלווה תחושת פספוס מהמשחק הזה

(Big9Benz) #5885

אני מחפש את המשחק המלא מול אתלטיקו בעונת 2009/2010, הדרבי השני באותה עונה. ביוטיוב לא מצאתי, מישהו יכול להפנות אותי לאתר מסוים שאפשר יהיה למצוא את זה שם או פשוט יוכל לקשר אותי עם לינק, גם להורדה זה יהיה מצוין. תודה מראש!

(Niro) #5886

למי שרוצה חווייה מתקנת מהתקיעות של אתמול, הנה המשחק המלא באיכות HD:

(zidane21) #5887

למי שרוצה לראות איך המאמן שלנו היה נראה במדים די חדשים של ריאל 2014 + שאר כוכבי עבר.https://www.youtube.com/watch?v=MyQ7i6ZUp1w
כוכבי עבר - יובנטוס - ריאל …+ דה לה רד. 2015

(Noam_I) #5888

//youtu.be/OCHksX3D8hY

תענוג.

(Michael Scofield) #5889

//youtu.be/3CxJqiPnMX8

(Michael Scofield) #5890

סרטון ששיתף בפייסבוק נדב יעקבי:

//youtu.be/OaAM77RzZRM

(Pedja Mijatovic) #5891

(Michael Scofield) #5892

היגוואין מזכיר את אותו חלוץ קטלני שהיה לפרקי זמן קצרים במדי ריאל, ונראה כמו אותו חלוץ שכולם קיוו שיהיה. שמח בשבילו, שחקן עם נשמה גדולה ואהבה ענקית למשחק.
כמה הוא יכל לתרום לנו השנה עם כל החיסורים של בנזמה והעדר חלוץ אחר.

[FBV]10154087439447752/?permPage=1[/FBV]

(Merengue) #5893

מישהו חייב להעלות איזה וידאו של ראול שר היום במילאנו COMO NO TE VOY A QUERER

(Pedja Mijatovic) #5894

ווואווו!!!

(רמי.א) #5895

ילד :lol: