דיון המולטימדיה: תקצירים, תמונות וקליפים בלבן

ריאל-מדריד

(La_Decima) #5856

תופעת טבע כבר אמרנו ???

(Kawa) #5857

התחלתי ציור של זידאן, עוד לא גמור מן הסתם, אבל רציתי לשתף בינתיים.

(Kawa) #5858

וסיימתי.

(dkaro) #5859

זה באמת אתה עשית?

(Kawa) #5860

זה באמת אני עשיתי.
אין לי אינטרס לשקר בפורומים אינטרנטיים :slight_smile:

(Merengue) #5861

מדהים, רק הרקע צורם לי… בלאוגראנה משהו…

(Kawa) #5862

תודה!

יותר כיוונתי לצרפת ברקע…אבל עכשיו שאתה מעלה את זה, יש משהו במה שאתה אומר

(Raulito-7) #5863

במסגרת השיעורים ב’תוכן’ בתקשורת היינו צריכים לצלם אייטם חדשותי. מפה לשם החלטתי להוריד מובי מייקר חדש והג’וק הזה של העריכה תמיד בער בי. מחר, ה-6 במרץ אתם בטח יודעים מה קורה. ואחרי ההקדמה הזו:

הגשמתי את החלום הצנוע וערכתי [B]קליפ על כל ההיסטוריה של ריאל מדריד[/B]. 11 וחצי דקות שגזלו ממני כמעט 11 וחצי שעות(אולי מחצית מהזמן). עד שכל הנשמות הטובות מיוטיוב ירצו לתבוע על זכויות יוצרים, מוזיקה, כותרת וכל דבר אפשרי - רוצו לראות את [B]הסרטון!
[/B]ברוב הסרטונים שלי אני אוהב ‘לבלבל’, בלי סדר כרונולוגי מסוים אבל הפעם החלטתי על דרך אחרת כי אחרת הייתי הולך לאיבוד. הסרטון מתחיל ללא מוזיקה ורק עם השדר הספרדי כדי שניכנס לאווירה: קטע של איקר בוכה מהדסימה; שידור לגול של ראול מהקלאסיקו ב-2006/07; כריסטיאנו רונאלדו מוצג רשמית לתקשורת; ואחר-כך הצרחות של נדב יעקובי ‘ועכשיו - אספניולן משווה ל-2:2’.
בלתי-אפשרי לספר את ההיסטוריה של המועדון הזה גם בשעה שלמה אז ברור שהיו המון קטעים טובים שהשארתי בחוץ. עוד ראול, עוד רונאלדו, עוד היירו, עוד רוברטו קרלוס. הסרטון מתחיל עם ימי די-סטפאנו ופושקאש ומציג בשחור לבן את הזכיות בגביע אירופה. בהמשך, עדיין עם שיר ההמנון הישן - הוספתי ממש מעט - בוטראגיניו, חואניטו, סנטיאנה, זאמורנו חוגג את השער שלו במאניטה. ואז עוברים לכל התארים. גולים מכריעים מהגמרים בליגת האלופות, רונאלדו נגד בילבאו, ואן-ניסטלרוי נגד ולנסיה, היגואין נגד אוססונה וגם מהזמן שלנו - כריסטיאנו נגד ברצלונה בליגה וגם בגביע. אח"כ הקטע אולי האהוב עליי לצלילי הפתיח של הליגה הספרדית - ‘השואו של הגלאקטיקוס’ ואפילו הוולה של מקמנמן נגד טנריפה. בהמשך עם מוזיקה קצבית יפה גלשנו יותר לפרויקט הגלאקטיקוס 2. העקב של גוטי לבנזמה, החגיגות של ראול ורונאלדו אחרי השער האחרון של הקפטן, צ’אבי אלונסו בבישול הגאוני בדרבי; הגולאסו של די-מאריה נגד סוסיאדד, קאקא במאסטייה וקצת גולים משתי העונות האחרונות של מוריניו. בעונת האליפות: בנזמה נגד אוססונה, כריסטיאנו נגד סביליה, כריסטיאנו נגד אתלטיקו, היגואין נגד בילבאו; ומהעונה האחרונה: מרסלו נגד סיטי, ואראן נגד ברצלונה בגביע והחגיגות עם מוריניו, ראמוס נגד ברצלונה בליגה ומודריץ’ נגד יונייטד; ואז מתקרבים לסוף: Hasta el final, Vamos Real! - הדרך לגמר בליסבון כולל קטע(ישן) של האוהדים. וכמובן הדסימה. הסיום: מבט על ארון התארים, פפה מסמן את הדסימה בקלאסיקו ומסיימים עם קטע מההמנון.

[YT]watch?v=_-Jg551XcIA[/YT]

(Número_Siete) #5864

השער הענק של היגוואין בברנבאו מול סלטה
[FBV]984837344886158[/FBV]

(Raulito-7) #5865

כמה תמונות מאתר Uefa לכבוד יום ההולדת של המועדון הטוב בתבל:

הדסימה

ה-לה-נובנה, הזכייה התשיעית ב-2002:

חוגגים את הגול של זידאן ב-2002:

התמונה המפורסמת של ראול

שריקת הסיום:

ההרכב בגמר נגד לברקוזן:

זידאן כובש בקאמפ-נואו:

ההרכב בזכייה בפריס בשנת 2000:

החגיגות אחרי הניצחון:

התמונה האל-מותית של ראול ומוריינטס:

מיאטוביץ מחזיר את הגביע הביתה ב-1998 אחרי 32 שנים עקרות:

ההיסטוריה, רבותי:

(Jesé Rodríguez) #5866

וואו חח, איזה שער מצאתי בערוץ שלי מימי פיפא14

//youtu.be/qE9q2_3U6WI

(David_Silva) #5867

שלום לכולם, אני מחפש תמונות של גוטי יקירתי ובמיוחד יקירי בסגנון הזה מימיו בריאל מדריד-

כמו כן, אני לא אתנגד בכללי לתמונות איכותיות אחרות של גוטי, בין אם זה במגרש או מחוץ למגרש.
תודה לכל העוזרים :slight_smile:

(Jesé Rodríguez) #5868

(EmanuMan) #5869

שלום,
שמי עמנואל וסטודנט לעיצוב גראפי. במסגרת הלימודים בחרתי לעצב אתר תדמית לקבוצה ריאל מדריד, מטרת האתר תהיה להעביר לגולש בצורה כמה שיותר ויזואלית ומעניינת על מה היא בעצם ריאל מדריד ועל הערך שלה בעייני האוהדים - מעבר למועדון מצליח ועשיר.
לשם כך יש לי אליכם שתי בקשות:

1. אני צריך מאגרי תמונות איכותיות של הקבוצה - תמונות רשמיות של השחקנים ותמונות ממשחקים.
  2. צריך את עזרתכם בבחירת 7-10 האירועים ההיסטוריים החשובים ביותר שעיצובו את המועדון מכל הזמנים.
    אני מודע לזה שלמועדון שלנו יש היסטוריה ערוכה ועשירה מאוד, אבל חשוב להתמקד רק ב 7-10 קולעים וחשובים.

מאוד מקווה להיענות.
תודה רבה :slight_smile:

(Raulito-7) #5870

לא יודע מה איתכם, אני כבר באווירת הקלאסיקו. אלה לא רק שלוש הכתבות שיצרתי במהלך הלימודים במכללה השבוע.
הפעם יש גם וידאו! גאה להציג בפניכם עוד סרטון מבית היוצר של ‘רומנו-מדיה’.
הדם הרע, השנאה, היריבות, האמוציות והתשוקה וגם הגולאסוס והרגעים הגדולים - מהצד הלבן כמובן. מזאמורנו דרך ראול ועד כריסטיאנו וראמוס.
הקליפ נפתח עם השער של אמוויסקה לצלילי השדר הספרדי המרגש - המאניטה מ-1995, דרך הפאסיו, ועוד ועוד.
הסוף כמובן אופטימי עם חגיגות הניצחון של ראמוס, כריסטיאנו ושות’ על רק הפרצופים הגמורים של פיקה, ניימאר ומסי.

La guerra del Clasico - Real madrid vs Barcelona

[YT]E1CZQYoYeRo&feature=youtu.be[/YT]

(Arjen_Robben) #5871

קלוז-אפ על פפה בקלאסיקו למי שפספס:

[YT]pYzCaB-Sky0[/YT]

אני תמיד מתנגד לאובר ברוטליות שלו מידי פעם, אבל די שמחתי שהוא סגר חשבון שמה עם סוארז על האגרוף שקיבל ממנו, וידע להחזיר לו שמה קטנה.

(Efm89) #5872

תגובה ל EmanuMan

בגלל שאני אוהד ריאל רק 20 שנה אני אתבסס בעיקר על אירועים שחוויתי, אבל הוספתי כמה שאני יודע שהם משמעותיים מאוד.

1. La Decima 2014.
  2. הזכייה השביעית בליגת האלופות (1998 עם הגול של מיאטוביץ’ אחרי 32 שנה מאז הזכייה האחרונה).
  3. הזכייה הראשונה באליפות אירופה (55-56).
  4. הזכייה החמישית ברצף באליפות אירופה 59-60 (3:7 על פרנקפורט במה שנחשב לאחד המשחקים הגדולים בהיסטוריה).
  5. האליפות המטורפת של 2006-2007 (עונת הרמונטאדות).
  6. הזכייה התשיעית (2002 עם הגול של זידאן).
  7. הזכייה השמינית (2000, 0:3 על ולנסיה).
  8. התלבטות בין שתי הזכיות בגביע אופ"א (84-85 ו- 85-86) בשתיהן ריאל עברה את אינטר
    בחצי הגמר אחרי קאמבקים אדירים).
  9. אליפות 100 הנקודות של 2011-2012 (בדגש על שער הCalma של רונאלדו בקאמפ נואו).
  10. הגביע של 2011 (0:1 בהארכה מגול של רונאלדו).

קשה לי להגיד שאיזושהי אליפות אירופה “פחות חשובה” מזכייה באליפות, אופ"א או גביע, אבל ניסיתי לגוון.

(esproN) #5873

אומנם אני אוהד ריאל רק עשר שנים אבל אני חושב שהפסיאו מ2007/08 היה אחד האירועים המיוחדים של המועדון,במיוחד שהוא סימל את שבירת ההגמוניה של ברצלונה בתקופת רייקארד-רונאלדיניו.

(Jesé Rodríguez) #5874

(Parliament) #5875

למקרה שפספסתם, צילום מחדר ההלבשה של ריאל אחרי הניצחון על וולפסבורג:

[YT]G9SXDR53yxg[/YT]