בטח שמתם לב ש - מהדורת "עולמי"

(bixente) #3251

שמעו אני בעד הכנסת הטכנולוגיה אבל כן מסוגל להודות שהיום זה עדיין לא מושלם. בגול של גריזמן שנפסל הוא חגג והכל היה טוב ולקח כמעט 2 דקות לפסול את השער.
אבל אני עדיין בעד. ברגע שבאמת ילכו לכיוון הזה הכל יהיה טוב יותר. זה חדש , לא ציפינו שזה יעבוד מושלם מהיום הראשון נכון ? כמו כל דבר , ברגע שמשקיעים ומחליטים שזו הדרך זה רק הולך ומשתפר. לדעתי תוך זמן קצר הזמנים יתקצרו , ההחלטות יבוצעו בשניות ואפילו טכנולוגיות טובות יותר ייכנסו לצורך העניין.
ברגע שמבינים שזה הולך לשם יש המון משקיעים או בעלי רעיון שייתנו לזה את הפוש.

(Shusaku) #3252

אני אישית מעדיף גם שיקח 2 דקות שלמות לפסול גול, מאשר שקבוצות יקחו תארים על נבדלים :confused: .

(bixente) #3253

מסכים לחלוטין

(M4dridista) #3254

28 שנים מאז אסון הילסבורו, וזו הפעם הראשונה בה לא נערך טקס באנפילד, לבקשת המשפחות. לאחר 27 שנים, לפני כשנה יצא הצדק לאור ונתן קצת נחת למשפחות ההרוגים כשהוכרז רשמית שהאשמים באסון הזה הם אנשים המשטרה והאיצטדיון שעשו טעויות לפני האסון ותוך כדי האסון, ולא כפי שטענה המשטרה, העיתונות והממשלה - שהאשמה באוהדי ליברפול שהשתכרו, נכנסו לאצטדיון בלי כרטיס ונהגו באלימות.

אירוע שמעבר לאסון הגדול, מהאסונות הספורטיביים הגדולים שקרו לנו בתקופה המודרנית, היה אירוע קשה של הסתרה ושחיתות במשטרה ובממשלה, ואפשר ללמוד ממנו הרבה.

ממליץ מאוד על הסרט של הBBC שמתאר גם את האסון עצמו וגם את הסקנדל והמאבק של המשפחות מול המשטרה, הממשל ובית המשפט.

(Lukaku) #3255

בינתיים בגמר הגביע הרוסי:

(Paul Heyman) #3256

דברים שמוצאים ביוטיוב…

האחרון זה הדבר המדהים ביותר שראיתי…

(Ender) #3257

50 המאמנים הטובים בעולם לפי FourFourTwo

(Oleguer 23) #3258

אני מאוד מקווה שזה שאני רואה בדירוג המון מאמנים מקומיים בבריטניה (בצפון אירלנד, נשים צ’לסי, נשים אנגליה) זה רק כי בהמשך הדירוג נראה מאמנים מקומיים באיטליה ובספרד ולא כי הדירוג לא אובייקטיבי.

(Aimarito) #3259

שלום לכולם. יכול להיות שאין שום דיון פתוח על אליפות אירופה עד גיל 21? יש מצב שהשנה זה אחד מהטורנירים הכי טובים שזכורים לי משחקנים בגיל הזה.

(SantiagoBernabeu) #3260

אני אישית לא עוקב אחרי הטורניר, ואין לי מושג מה קורה בו. בכל מקרה אתה יכול לפתוח תרד חדש לגביו ולעדכן את כולנו מה קורה שם, זה יהיה נהדר.

מפחיד :scream:

(Dnlshrem) #3262

תגובה אוחדה לנושא קיים: ניימאר :: מספר 10 החדש של פריז