בטח שמתם לב ש - מהדורת "עולמי"

(Santiago_Munez) #3230

בטח שמתם לב שבדקה ה-82 בזמן שכל הקבוצה רצה לחגוג כאשר טוראן כבש את החמישי של בארסה, שחקן אחד רץ לקחת את הכדור.

(Aimarito) #3231

למי שלא שם לב, גם בורוסיה דורטמונד התייחסה ליום השואה הבין לאומי כשהיא מעלה את התמונה הזאת בעמוד הפייסבוק שלהם יחד עם NEVER FORGET.

(Shusaku) #3232

כשהשופט יודע איך לעשות את העבודה שלו:

[FBV]1244253198955222[/FBV]

(Interista) #3233

עדכני ללפני שנתיים אבל עדיין מגניב - כמות השערים של זלעטן פר דקה:

(Washar1) #3234

פיליפ לאם יפרוש מכדורגל בסוף העונה.

(Santiago_Munez) #3235

בטח שמתם לב שהיום התרחש אחד המשחקים הכי הזויים בשנים האחרונות…
במסגרת המחזור השישי בליגה הויאטנמית קבוצת קבוצת Ho Chi Minh City פגשה את קבוצת Long An לקרב תחתית לוהט.
בדקה ה-90 כאשר התוצאה 2-2 השופט שורק לכדור עונשין מאחד עשר מטרים בפעם השנייה במשחק לזכות הקבוצה הביתית, שחקני הקבוצה האורחת טענו (בצדק) שלא הייתה עבירה ובתגובה ירדו מהדשא, לאחר דין ודברים הסכימו לעלות “לשחק”, מוזמנים לצפות מה קרה אחר כך:

https://www.youtube.com/watch?v=k4OheBvzD7U

עוד אירוע הזוי התרחש אתמול בליגה המקסיקנית כאשר מאמן קבוצת קלוב אמריקה עשה “גיא לוזון”:
https://www.youtube.com/watch?v=HfKTCjipZG4

(Santiago_Munez) #3237

בטח שמתם לב שבניגוד למה שרבים חושבים על פי squawka אין אף שחקן של ברצלונה ברשימת ה-TOP15 צוללנים של אירופה:

(Aimarito) #3238

למרות העובדה שאני אוהד ברצלונה, אני חייב להבין משהו, האם מדובר על צלילות בכללי, או צלילות שנשרקו עליהן פנדלים? יש לי הרגשה שלא מעט שחקנים (אפילו בברצלונה בלבד) עברו את ה6 צלילות בעונה, שלא לדבר על מאז 2014/15.

(Cholo) #3239

ולה אפילו בקבוצה שלו לא מס’ 1. ואיפה סבייה?
רשימה מפוקפקת, אבל אני שמח שדוד באראל זוכה להערכה.

(BannedT) #3240

חבר’ה, זה בכותרת: “שחקנים שנתפסו בצלילה”. כנראה מדובר בשחקנים שהשופט הוציא להם צהוב, אולי גם סימן להם לקום. אפשר בכיף לענות לך ששחקני בארסה מקבלים את השריקות ולא נתפסים (או באיירן או יובה או צ’לסי באותה מידה).
אני חושב שהדבר הכי פשוט שאפשר להסיק מהרשימה זה שבאיטליה שמים יותר דגש על צוללנים.

(moshe34) #3241

אני חושב שאפשר להסיק שתופעת הצלילות וההצגות זה משהו שמקובל בכל ליגה וקבוצות שונות.
כל אותם מיני אוהדים צבועים שחושבים שזה קיים רק אצל הקבוצות השנואות האליהם. ומעלימים עין מכל מיני שחקנים שעושים את אותו הדבר בקבוצות שלהם.
אם ניימאר או סוארז היו מתנהגים כמו וראדי אתמול כל הפורום פה היה צועק.

(cruzurry) #3242

בשתיי מישחקים של ברצלונה היום אני יכול ליספור יותר צלילות ממה שהרשימה הזאת סופרת בשלוש שנים.

הדבר הכי חשוב שצריכים באופ’'א להסיק מרשימה כזאת זה שרמת השיפוט והענישה נותנים לגיטימציה לכל השחקנים להמשיך ליצלול מבלי להיענש או להיתפס.

(moshe34) #3243

אני לא אוהב את ההתנהלות של המועדון שלי בשנים האחרונות בלשון המעטה, אבל שצריך לפרגן מפרגנים!

https://www.facebook.com/fcbarcelona.co.il/photos/ms.c.eJxVyLERACAIBMGOHF4e5fpvzMiADVehKriJj9yw9OckzLFrz0ki5kR1jtlYouEBp8EWGA~-~-.bps.a.10150151027519899.347813.160701154898/10155997394614899/?type=3&theater

(JRM) #3244

שהיום במשחק של צרפת נגד ספרד, שופט צפה במשחק דרך הטלוויזיה ואף השפיע על המשחק
במחצית הראשונה גריזמן הבקיע כשהמבשל שלו היה בנבדל והשופט לאחר צפייה חוזרת ביטל את השער. במחצית השנייה הקוון הרים דגל לאחר שער של דולפאו ולאחר צפייה חוזרת אושר השער.

מצד אחד השיטה הזו היא היחידה שיכולה להביא להגינות אופטמלית במשחקי כדורגל, אך מצד שני זה הרגיש מוזר לראות את השחקנים חוגגים ואחרי שתי דקות מתבאסים או להפך. בנוסף לזה קשה לקבוע קריטריונים שבהם צריך להיעזר בטלוויזיה, זה יתחיל בשערים, כרטיסים אדומים, פנדלים ויוכל להגיע עד לקרנות וכרטיסים צהובים, מה שיביא להרבה עצירות ושחקנים/מאמנים יבקשו צפייה חוזרת בכל החלטה שלא מוצאת חן בעיניהם.

(omer1) #3245

בגלל זה אני לא חושב שצריך לתת למאמנים זכות לערער (הם גם יוכלו לנצל את העירעור הזה בתור בזבוז זמן כמו שעושים עם חילופים), אלא כשהשופט לא בטוח במה שקרה, ולא היה בדיוק מול האירוע, יוכל להחליט בעצמו ללכת ולהסתכל בטלוויזיה. וכמובן שהוא ינצל את הטלוויזיה יותר באירועים חשובים כמו נבדל או פנדל ופחות על עבירות באמצע המגרש או חוצים, שגם ככה השופטים צודקים ברב האירועים האלה.

(moshe34) #3246

לא יודע מה איתך, אבל המשחק אתמול זה ניצחון עצום לטובת הכנסה של עזר טכנולוגי.
קודם כל זה עזר בלתקן שתי טעויות קשות מאוד מצד הקון. (אישור שער בנבדל של גריזמן ופסילת שער חוקי של דאולפאו).
יותר מזה, זה שלל את הטענה המרכזית של הבודדים שעדיין תקועים בימי הבינים ומתנגדים לעזר טכנולוגי בטענה שזה שזה יגרום לעצירה של השטף במשחק .
בגול של דאולפאו למשל, לקח לשופט 40 שניות של עצירה של המשחק על מנת לקבל את התיקון מהשופט שרואה את המשחק בתא סגור ולאשר את השער.
זו הטענה המרכזית נגד הכנסה של עזר טכנולוגי. ואתמול הוכח שאפשר גם להעזר בטלויזיה בלי שזה יעצור יותר מידי את שטף המשחק.

אפשר בקלות לקבוע קריטיונים ברורים איך אפשר להעזר במצלמות טלויזיה בלי להגזים.
עבירות באמצע מגרש או דברים שלא מכריעים משחקים אז אין צורך לעצור את המשחק.
אבל שמתרחש ארוע שמשפיע על גורל המשחק, פה העזר טכנולגי יכול לעזור.

(hasanElmatador) #3247

אני עם הכנסת טכנלוגיה לכדורגל אבל רק אם היא תהיה מושלמת ולא תפגע ולו טיפה בחוויה. שימשיכו בניסויים במשחקי ידידות גם לעוד 10 שנים עד שזה יגיע לשלמות, אחרת, אין מקום לטכנלוגיה בכדורגל. וכן, לא לדפוק ריצה אחרי שער כי השופט “מחכה לאישור” פשוט גורם לפיספוס הרגע. סתם דוגמה מאתמול.

תתארו את ההתקפה הבאה: כדור רוחב, הקוון מרים דגל, שחקני ההגנה עוצרים, השחקן היריב נוגח לרשת. הכל קרה בחצי שנייה. ההילוך החוזר מראה שאין נבדל. שער או לא שער? זה רק בשליפה, אפשר לחשוב על אלפי מקרים שהטכנלוגיה לא תפתור או אפילו תסבך עוד יותר.

(ganjo) #3248

הרמת דגל של קוון מעולם לא נחשבה לשריקה… השחקנים ממילא יודעים שעד שאין שריקה לא מפסיקים לשחק. אם הם ייעצרו זבשם.

(hasanElmatador) #3249

מקבל, למרות שזה יעורר סערה בכל מקרה. וזו רק דוגמה ובטוח שיהיו הרבה מקרים מעוררי מחלוקת, שלא לדבר כל מקרים גבוליים שיעוררו כל תאוריות הקונספרציה או אלפי הפנדלים שהשופטים מפספסים כיום.

(Lukaku) #3250

ומה זו ה’סערה’ שיגרום מקרה כזה לעומת הסערה מטעויות שיפוט היום?