בטח שמתם לב ש - מהדורת "עולמי"

(sh4rky) #3189

מוס, אני חושב שלאף אחד אין ספק שהוא הלך לשם אך ורק בשביל כסף.
הרמה של הליגה הסינית נמוכה בבירור, בטח שכשהוא בשיא הקריירה, השפה זרה, אנשים בקושי יודעים אנגלית, האוכל מוזר לישראלי הממוצע. אין שום סיבה מלבד הכסף.

אבל, להבדיל משחקנים אחרים שהגיעו ומגיעים לסין, נראה שזהבי אשכרה מתאמץ. כששחקנים כמו ג’רביניו, ראמירז לאבצי ואחרים או פצועים או פשוט לא מתקרבים למספרים של זהבי, המאמץ שלו ראוי להערכה.

כשמדברים על התשוקה של זהבי לכדורגל, מדברים על כך שהוא בא לליגה בה הוא לא צריך לעשות שום דבר כדי להיות איש מאוד עשיר. אפילו לא לשחק. עשו את זה לפניו ויעשו את זה אחריו. למרות זאת, הוא כן משקיע במשחק ונותן את מה שיש לו לתת.

אפשר להיות ציני ולטעון שגם את זה הוא עושה בגלל הכסף והבונוסים המובטחים, אבל החוזה שלו ממש לא יוצא דופן. בונוסים עבור שערים והופעות הם דבר שכיח בכדורגל, ואני בטוח שגם הכוכבים הגדולים שהגיעו לסין הכניסו סעיפים כאלו לחוזים שלהם. למרות זאת, אף אחד מהם לא משקיע כמו זהבי.

(אסף-בארסה) #3190

משה יקירי, אתה ממש מסלף את מה שאמרתי.

לרגע לא טענתי שזהבי בחר בסין בגלל אתגר מקצועי, להיפך טענתי שזה רק בגלל הכסף (איך אפשר לחשוב אחרת).

מה שכן אמרתי זה שלמרות שהוא משחק בליגה מצחיקה שבה כולם זורקים זין, הוא עדיין מגיע רעב למשחקים ונותן 100 אחוז, וזה בגלל התשוקה שלו למשחק, ואני מבטיח לך שהוא ייראה ככה בכל משחק.

(Dovi) #3191

צריך גם לזכור שמדובר במשחקים ראשונים ועדיין לא מכירים אותו שם (למרות שאין לי מושג מה רמת ההבנה והידע והלמידה של היריב בליגה הסינית) וראינו כבר הרבה פעמים פתיחות מרשימות ליגיונרים גם בליגות קשות יותר שמאוד מהא דעכו עד שנדחקו מחוץ לסגל ‘בגלל אנטישמיות’.
מאחל לזהבי רק טוב ושימשיך בכושר הזה עד הפרישה אבל לדעתי ההתלהבות מוקדמת.

(Shusaku) #3192

אז זהבי הגיע לדרבי מול אלופת סין ב5 השנים האחרונות ואלופת אסיה ב2013 ו2015, והקבוצה שלו פיגרה 1-0 במחצית. בישול ושער ניצחון של זהבי העמידו את הקבוצה עם 4 ניצחונות ליגה מ4 משחקים מאז שהגיע. לשם השוואה, לפני זהבי הם עמדו על 4 ניצחונות ליגה ב15 מחזורים.

(Mendieta) #3194

בטח שמתם לב שזהבי הוא אגדה והוא השחקן הטוב בעולם@##@@!

לא. דיי. ניפחתם ת’שכל על שחקן בינוני שלא משתווה אפילו לסוליה של ברקוביץ’\רביבו\בניון.

היום אחד אפילו אמר לי “למה אליפויות ישראל יש לרביבו? אה?”. פשוט מגוחך.

(Dovi) #3195

[QUOTE=Shusaku;1688288]אז זהבי הגיע לדרבי מול אלופת סין ב5 השנים האחרונות ואלופת אסיה ב2013 ו2015[/QUOTE]

רק להגיד שהיכולת שלהם על הפנים העונה והם למעשה כבר הודחו בשלב הבתים במפעל של אלופות אסיה.

עדיין סחטיין על זהבי.

(sh4rky) #3196

בהמשך לעניין זהבי, sky הבריטית קנתה את זכויות השידור של הליגה הסינית ל-3 עונות הקרובות.
הרשת מנסה לשווק את הליגה באמצעות השחקנים השונים שהגיעו אליה מהפרמייר ליג (פלה, רמירז, מרטינז).
השידורים יתחילו כבר בשבת הקרובה. המשחק השני שישודר הוא המשחק של גואנגז’ו R&F, קבוצתו של זהבי, ביום ראשון.

לדעתי, מדובר בחדשות נפלאות עבור זהבי.
אם הוא ימשיך עם הכושר המדהים בו הוא נמצא בליגה ה’זניחה’ הזו (ממש זניחה, לא רואה ליגה ישראלית משודרת בשום מקום חוץ מבישראל), ויציב את עצמו בעמדה בה הוא השחקן הכי טוב בליגה, הוא יקבל חשיפה ענקית גם מחוץ לסין. כנראה שזה לא יעזור לו להגיע לקבוצה גדולה באירופה, אבל מבחינה שיווקית הוא עשוי להמריא לשחקים.
שיהיה לו בהצלחה.

(moshe34) #3197

שלושת המועמדים לשחקן הכי טוב בארופה:
רונאלדו בייל וגרייזמן.
הזוכה יוכרז ב 25 לאוגוסט:

(Mendieta) #3198

זה מדהים כמה הפרסים האלה הולכים לרוב לשמות הנוצצים ולא באמת למי שהגיע. לבייל אין מקום שם-סוארז היה הרבה יותר טוב ממנו בצ’מפיונס. בייל לא בטופ כובשים ולא בטופ מבשלים. יודעים מה? אני מבין, סוארז לא מצטלם טוב. הצביעות חוגגת-צוללנים כן אבל מישהו שנשך לא. סבבה. למה לא לבנדובסקי שהיה שני לרונלדו בטבלת הכובשים? כי השם שלו פחות נוצץ מהוולשי? פשוט בדיחה.

(Ehud) #3199

הבחירות ממש לא הזויות.
3 שחקנים שהגיעו לגמר ליגת האלופות, 2 לגמר היורו ואחד לחצי שהוא סוחב נבחרת מפתיעה, אופ"א נותנת חשיבות יתרה ל-2 הטורנירים הללו מין הסתם כי הם שלה, זה לא הבלון ד’אור של פיפ"א זה מתייחס לרוב לשני הטורנירים האלה ושם סוארס שנתן עונה חלומית (ונפל עם הנבחרת) לא היה בשלבים המכריעים.

3 בחירות לגיטימיות לחלוטין בהקשר של אופ"א.

(Mendieta) #3200

אני לא חושב שבייל צריך להיות שם רק, אני לא מדבר עם גריזמן ורונלדו. אם אני לא טועה הוא לא כבש העונה בכלל באלופות, בליגה הוא לא שיחק יחסית הרבה וכבש 19 גולים כל העונה. ביורו הוא כבש 3 שערים אך ורק בשלבי הבתים.

לבנדובסקי כבש 9 שערים באלופות, 30 בליגה. יש לו 42 בכל המסגרות. בייל פשוט שם יותר נוצץ. כמו שאיניסטה היה יותר נוצץ מסניידר וכמו שרונלדו יותר נוצץ מגריזמן.

(t.a.l4) #3201

בייל זכה באלופות,והגיע עם ווילס לחצי גמר יורו,לגיטימי לחלוטין שיהיה מועמד,ואם כבר מישהו ראוי ממנו אז פפה- הצטיין גם באלופות,גם ביורו וזכה בשניהם.
סוארס? שחקן השנה בספרד בלי שום ספק,אבל הודח ברבע גמר ליגת האלופות ולא שיחק ביורו כי הוא לא אירופאי אבל זה לא משנה.

לבאנדובסקי היה מצויין באלופות,אבל לא הגיע אפילו לגמר,שלא נדבר על היורו המזעזע שלו,לא ראוי לשלישייה לטעמי.

הפעם לשם שינוי הרשימה די בסדר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

(AlexDP) #3202

לא ידעתי איפה לשים את זה, אבל בטח שמתם לב לתצוגה המזעזעת של קבאני ביום ראשון!

[STREAMABLE]zkny[/STREAMABLE]

(Ehud) #3203

הליגה הארגנטינאית חזרה אתמול וכבר הספיקה לתת לנו את החמצת השנה

[FBV]1268738316490495[/FBV]

(Ehud) #3204

בארגנטינה גם לכלבים יש יחוס קבוצתי בבית

(Ender) #3205

בטח שמתם לב ש… תומאס מולר לא טוב בשום דבר :azn:
אתם חושבים שבאתי להטריל אתכם? לא לא לא, EA באו להטריל אתכם. כולנו יודעים שמולר הוא שחקן מאוד מיוחד, עם מיקום ותנועה מצוינים, שקשה קצת להסביר למה הוא כל כך טוב (במובן של מדדים סטנדרטים יותר כמו דריבל או בעיטה). אז מסתבר שגם ל-EA זה היה קשה, כאשר הם באו לדרג אותו בפיפא 17, והציטוט בתחילת ההודעה שלי מיוחס לגורם מטעמם.
לינק ראשון, לינק שני.

(Santiago_Munez) #3206

בטח שמתם לב שהשם Dembele מאוד נפוץ בזמן האחרון, Karamoko Dembele שחקנה של סלטיק בן ה13 ערך השבוע את הופעת הבכורה שלו בקבוצה עד גיל 20.

@Golan Perel
יש ילד שנוסע בגיל 13 לטיול בר מצווה לראות כדורגל אירופאי.יש ילד שבגיל 13 עולה לשחק ב-U20 בכדורגל האירופאי.
דמבלה.
אני בטוח שסלטיק עושים את זה בשביל להשאיר אותו אצלם, ולכן נותנים לו גם דקות ב- U20. רק שיזהרו לא “לשרוף” אותו מוקדם מדי.
לקפוץ 6/7 שנתונים בגיל ילדים זה מסוכן מאוד, בסוף התהליך יכול לצאת לך שחקן לא שלם.

נקווה שזה לא הולך להיות על בסיס קבוע {להתאמן גם ב-U20], כי אז אני לא רואה מצב שיצליחו להוציא את המקסימום מהפוטנציאל שלו…

אני מסכים איתו, גם נוצר לו רף ציפיות מסוים שם של כוכב שבגילו הצעיר יכול להרוס אותו.
דרך אגב, לפני קצת יותר מחצי שנה הוא שיחק מול קבוצת הילדים המוכשרת של ברצלונה:

//youtu.be/nlLbiRLByBg

(Footy) #3207

שהשבת הזאת הייתה יום פספוסי הפנדלים הבינלאומי.
הרבה זמן לא ראיתי דבר כזה.

על אגוארו אני לא מדבר … אצלו זה כבר חודש פספוסי הפנדלים הבינלאומי. נמצא בתקופה רעה.

(BannedT) #3208

רק חסר שדיבאלה היה שם את שלו בחוץ.

(LOS BLANCO) #3209

[QUOTE=Footy;1697931]שהשבת הזאת הייתה יום פספוסי הפנדלים הבינלאומי.
הרבה זמן לא ראיתי דבר כזה.

על אגוארו אני לא מדבר … אצלו זה כבר חודש פספוסי הפנדלים הבינלאומי. נמצא בתקופה רעה.[/QUOTE]
יותר מידי טפסים נפלו בגלל זה :whistle: