בטח שמתם לב ש - מהדורת "עולמי"

(SantiagoBernabeu) #3168

הכל נכון, אך במקרה הנקודתי הזה אין היגיון בדברים שהוא אמר. המקסימום שההתאחדות הארגנטינאית יכולה לעשות הוא לקבוע טיסה ולדאוג שהשחקנים יגיעו בזמן לטיסה. מרגע שהם נכנסו לתוך המטוס זה כבר לא בידיים שלהם. לא משנה, אולי הוא לא ידע את זה, הוא כדורגלן, לא טייס, פקח או משגר מטוסים.
אם הדברים כמו שאתה מפרש אותם גאנג’ו, אז אני מסכים עם מסי. הבעיה שאת זה אי אפשר להבין ממה שהוא כתב, הוא רק התלונן על כך שהטיסה נדחיתה ולא המריאה בפעם השניה.

(Shusaku) #3170

הפוסט מפנה את התלונות לקהל יעד שכן יודע ומבין את כל מה שליאור אמר, ככה שאין יותר מדי מה להתפלא שהוא לא פירט שם. אני גם לא חושב שזה נכון לפתוח יותר מזה לפני הגמר. מסי השמיע את קול השחקנים, ושם נגמר הסיפור.

(SantiagoBernabeu) #3171

חפור, חפור רצח.

(moshe34) #3172

הנה הסיבה האמיתית לעצבים של מסי:
פיפ"א הדיחה את צמרת ההתאחדות הארגנטינאית באשמת שחיתות.

(Ehud) #3173

ככה נראת הרגל של אלכסיס סאנצ’אס, 4 ימים אחרי גמר הקופה אמריקה.

(Zizou) #3174

אהוד, אין תמונה…

(Ehud) #3175

היה שהעלתי ועכשיו היא נעלמה ולא מצליח לעלות אותה בחזרה, לא יודע למה.

(Dovi) #3176

אני עדיין רואה

Sent from my iPhone using Tapatalk

(serginhо) #3177

סלטיק מפסידה לאלופת גיברלטר במוקדמות האלופות. אני אכתוב שוב: אלופת גיברלטר. סיק.

(Shusaku) #3178

בטח שמתם לב שזהבי מפציץ בליגה הסינית, ואחרי 3 משחקים הוא עומד כבר על 4 שערים ובישול.

אני לא יודע כל כך איך לאכול את זה. מצד אחד, זה נראה כאילו הליגה שם חלשה מאוד, אפילו בליגה שלנו היה לו קשה יותר.

מצד שני, שחקנים כמו ג’קסון מרטינז (הלך לקבוצה הכי טובה בסין, ועומד על 3 שערים ב10 משחקים), קאנוטה בזמנו (13 שערים ב46 משחקים), הולק (לא מצאתי סטטיסטיקות) או כל מיני שחקנים גדולים שהלכו לשם בשביל הכסף, לא מפציצים בכמויות ולמעשה אנחנו לא שומעים עליהם.

(אסף-בארסה) #3179

בתור אוהד הפועל אני אומר את זה, לזהבי יש תשוקה למשחק כמו של הגדולים ביותר. הוא תחרותי בטירוף ולמרות שהוא עבר לשם נטו בשביל הכסף הוא פשוט חולה כדורגל וינסה לתת הכל בכל שנייה.

ההימור שלי שג׳קסון ולבאצי פשוט זורקים זין. גם סביר להניח שהאתגר המקצועי עבורם בתור שחקנים שבאמת שיחקו ברמות הכי גבוהות הוא לא קיים, וזהבי מרגיש שיש לו מה להוכיח כביכול.

(Shusaku) #3180

הגול השני שלו נגיד: בסיבוב, מקצה הרחבה, עם הרגל החלשה, לפינה. אין לשוער סיכוי. אם הוא ימשיך ככה, אני בספק אם הוא ישאר בקבוצה הקטנה של העיר.

לפני שהוא הגיע הם היו די בתחתית, עם 4 ניצחונות ב15 מחזורים וגם בגביע הם עברו שני סיבובים בפנדלים וניצחון 1-0.

הקבוצה שקיבלה מזהבי היום שלישייה היא הקבוצה מהמקום השלישי בליגה.

יהיה מעניין עוד שבוע בדרבי של העיר גואנז’ו. אולי זהבי יפתח סוף סוף, נגד אלופת סין ב5 השנים האחרונות ואלופת אסיה היוצאת.

(moshe34) #3181

נו באמת…
אם היה לו תשוקה לכדרוגל כמו לגדולים באמת הוא לא היה בסין היום
(לא שיש לי בעיה כלשהי עם זה שהוא בחר בסין, לגטימי לחלוטין)
אין כדורגל בסין, זה פשט אוסף של כוכבים או בסוף הקרירה שלהם או שפשוט שם אך ורק בשביל הכסף.
כן אני יודע שעכשיו צבא האמת של זהבי יכנס בי, אבל זה האמת.
ברגע שזהבי הסכים לטוס לשם שהוא בשיא היכולת המקצועית,
הוא בהיסטוריה יזכר כשחקן ישראלי טוב אבל לא יותר מזה.
אי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
הבחירה שלו בסין היא רק מגלל הכסף וזהו.

(BannedT) #3182

אני דעתי נמצאת איפושהו ביניכם. זהבי שחקן מעולה והוא מראה מקצועיות, מצד שני הוא באמת ויתר על הסיכוי להיזכר פה בארץ בשחקן שהשאיר חותם גם בחו"ל. אני מבין את החתימה בסין במובן כלשהו כי הוא פשוט יחיה כאיש עשיר כל החיים, הוא סידר את המשפחה שלו ושאפו על זה, אבל מצד שני לא בגלל זה יש לנו או לו את התשוקה לכדורגל, זה גם לא כאילו שהוא ילד פאבלות וזה היה הכרטיס שלו החוצה, זהבי אוהב כדורגל ורואים את זה כשהוא משחק, אני פשוט תוהה מתי ישעמם לו כבר, זה נראה בלתי נמנע בליגה שהוא משחק בה. יכל לנסות ללכת לאירופה ולהרוויח יפה מאוד, אולי אפילו לזכות להצלחה מסוימת אבל הוא עשה את הבחירה שלו ובשבילו אני באמת מקווה רק שלא ישעמם לו ושימשיך להתאמץ כשהוא משחק, שלא יאבד את זה.

(Shusaku) #3183

משה, נו באמת. הבן אדם חתם על חוזה שמוערך בכ60 מליון שקל. אנחנו מדברים על בן אדם לא מלומד, שהקריירה המקצועית שלו הולכת להיגמר בעוד כמה שנים. הרבה מעברים של שחקנים אפשר לבקר, אבל לא את של זהבי.

(אסף-בארסה) #3184

משה, יש לו תשוקה אדירה לכדורגל. אני בטוח שגם באימונים הוא עושה הכל כדי להיות טוב ולנצח. יש לו גם תשוקה אדירה לכסף, מי כמוני כאוהד הפועל יודע את זה…

הוא בחר בסין כי זה היה או לפרק את הליגה הישראלית או לפרק ליגה חדשה. חוץ מזה ששם משלמים לו סכומים פסיכיים.

אני בטוח שאם הייתה לו הצעה מקבוצה טובה באירופה, אבל שהוא היה שם שחקן מוביל ולא סתם שחקן רוטציה (שוב, תשוקה לכדורגל, זהבי פשוט שונא לשבת על הספסל), אז הוא היה עובר גם בפחות כסף מבחינתו.

מעבר לזה, אף קבוצה באירופה לא הייתה משלמת למכבי את סכום ההעברה שהסינים שילמו למכבי, אפילו לא קרוב לזה, והם פשוט לא היו משחררים אותו בפחות.

ככה שבין להשאר במכבי בה הוא כבר השיג הכל, לבין ללכת לליגה חדשה גם אם היא בזויה ברמות, אבל לקבל סכומים מטורפים ולחוות חוויה מסוג שונה, הבחירה היא ברורה.

(moshe34) #3185

אין לי בעיה עם המעבר שלו.
זכותו מה שנקרא ל"עשות לביתו"
(למרות שזה די מגוחך הרי הצרות הכלכליות של זהבי הסתימו גם אם הוא היה נשאר במכבי…)
אבל אל תספרו לי שהוא מלא בתשוקה ושזה בחירה מקצועית.
אין אתגר מקצועי בליגה סינית. הוא שם רק בשביל הכסף.
ואני לא מתרגש מעוד רבונה שהוא עושה בליגה למקומות עבודה בסין.
זהבי מוכיח שהנאמנות היחידה שלו זה לחשבון הבנק שלו וזהו.
זה לגטימי, הוא לא ראשון ולא אחרון ואני באמת לא אכפת לי מזה.
התפקיד ההיסטורי שלו בכדורגל הישראלי הסתיים.
טל בקרירה שלו עד עכשיו הוא הבטיח את עתידו הכלכלי עד סוף ימי חייו גם בלי הליגה הסינית.
ודרך אגב, מספיק עם המיתוס השיקרי של “לכדורגלן יש קרירה קצרה”.
שכדורגלן מפורסם פורש מכדורגל, הוא ממשיך להנות מהפירות שהקרירה שלו כתור כדורגלן מאפשרת לו:
אם זה פרשן מאמן או חוזי פרסום שהוא מקבל…
הבעיה במה שקורה לשחקנים פחות מפורסמים או מצליחים וזה לא הבעיה של זהבי.

(Shusaku) #3186

אנחנו מדברים על 60 מליון שקל. אם הייתי אומר לך לעזוב את הכל, וללכת לחיות שנתיים וחצי בסין כדי לזכות בלוטו, לא היית עושה את זה? כל אחד היה עושה.

(moshe34) #3187

טל בפעם השלישית אין לי בעיה מוסרית עם הצעד של זהבי.
זה זכותו. אבל יש לי בעיה שאני שומע שזה מגלל תשוקה לכדורגל ומנסים לחפש לי איזה מניע ספורטיבי לצעד שלו.
צריך לקרוא לילד בשמו:
הוא שם אך ורק מגלל הכסף זהו.
הוא העדיף את המיליונים של הסינים שם במקום לחפש את האתגר שלהפוך להיות הישראלי הכי טוב בכל הזמנים פה בארץ.
אני מבין אותו, אבל זהו ערן זהבי סיים את תפקידו. בדירוג הוא ישאר במקום.

(t-rix) #3188

בשביל 60 מליון שקל, אדם ממוצע בישראל יהיה מוכן לעבוד זונה באתיופיה. כולל בשבת.
ב19 דק’ הוא עשה בונוסים יותר ממה שאני מרוויח כל השנה… למען השם :lipsrsealed: