בטח שמתם לב ש - מהדורת "עולמי"

(Ehud) #3128

בא לי להקיא…:sick:

(Merengue) #3129

רק השילוב של המבטא הפורטוגזי עם אנגלית עושה לי רע…

(moshe34) #3130

יש דברים שמחדשים לי את האמון מחדש במין האנושי.
הנה דוגמה טובה לזה:
[RIGHT]האוהדים של גו אהד איגלז ההולנדית מוחאים כפיים בדקה ה-61 לזכרו של אימו של שוער היריבה, NAC ברדה…
קרדיט לאוריאל דסקל:
[FBV][/RIGHT]1163417907041996[RIGHT][/FBV]
[/RIGHT]

(Michael Scofield) #3131

זה אמנם היה צפוי…
אבל לסטר פאקינג סיטי - אלופת אנגליה!

אין דברים כאלה.

(Ehud) #3132

האליפות הכי מדהימה בהיסטוריה של הכדורגל!

אבל יש לנו את הפורום האנגלי הנהדר בשביל זה וכולם מוזמנים לשם :slight_smile:

(Corwin) #3133

הייתה אולי אליפות אחת יותר מדהימה, אבל כל אחד שישפוט לעצמו…

(borntorun) #3134

ברוח המשחק אתמול… בטח שמתם לב לקמע של הכדורגל העולמי - תומאס מולר. האיש שמביא מזל טוב לקבוצתו. (או שהוא פשוט טוב בכדורגל).
[B]
מונדיאל 2010[/B] - מולר הוא מלך שערי הטורניר. גרמניה איתו כובשת רביעיות מול אנגליה וארגנטינה. בחצי הגמר, מולר מושעה מול ספרד - גרמניה מפסידה. הוא חוזר למשחק על המקום השלישי, אותו היא מנצחת כמובן.

[B]יורו 2012 - [/B]גרמניה מגיעה לחצי הגמר עם מולר בהרכב. בחצי הגמר מול איטליה, יואחים לב עושה את המעשה שלא יעשה ומספסל את מולר. ומפסיד 2-1, כאשר שני השערים לחובתם מגיעים כשמולר על הספסל. מולר עלה בדקה ה71, וגרמניה כבשה שער.

[B]ליגת האלופות 2012[/B] - מולר לוקח את הקבוצה עד לגמר, ומבקיע שם שער יתרון מאוחר מול צ’לסי. היינקס מוציא אותו לטובת בלם (ואן בויטן), במטרה לשמור על התוצאה. באיירן סופגת שער כמעט מיד, מחטיאה פנדל ומפסידה את המשחק.
[B]
ליגת האלופות 2013[/B] - מולר משחק בכל המשחקים הגדולים, באיירן זוכה בטורניר.
[B]מונדיאל 2014[/B] - מולר משחק בכל המשחקים הגדולים, גרמניה זוכה בטורניר.

[B]ליגת האלופות 2014[/B] - גווארדיולה מספסל את מולר בחצי הגמר הראשון, באיירן מפסידה 1-0 ולא כובשת שער חוץ. מולר משחק בגומלין ומפסיד 4-0 (הפגם היחיד בתיאוריה :sad:), אבל אין ספק שההפסד בברנבאו והיעדר שערי החוץ השפיע על ההתמודדות כולה.

[B]ליגת האלופות 2015[/B] - גווארדיולה מוציא את מולר כשהוא בפיגור 1-0. באיירן מתמוטטת וסופגת שתי שערים נוספים כמעט מיד. בגומלין מולר משחק ובאיירן מנצחים, אבל זה לא מספיק.

[B]ליגת האלופות 2016[/B] - גווארדיולה שוב מספסל את מולר, הפעם במשחק החוץ מול אתלטיקו. באיירן מפסידים 1-0. מולר משחק במשחק השני ובאיירן מנצחים, אבל שוב, זה לא מספיק.

המסקנה? מאמני גרמניה ובאיירן העתידיים, פשוט תנו למולר לשחק…

(Parliament) #3135

איפה ואן חאל שיקח את הקרדיט על מולר?!

(BannedT) #3136

זוכרים אותו מתרוצץ לו ומבקיע מול מכבי חיפה בעונת הפריצה?

(Ehud) #3137

זוכר גם זוכר, כבש צמד פה ברמת גן לדעתי.

(Pedja Mijatovic) #3138

בטח שמתם לב לזה שמ11 הגמרים האחרונים של ליגת האלופות, 6 מהם היו עימותים כפולים. פעמיים מילאן-ליברפול, פעמיים ברצלונה-יונייטד, פעמיים ריאל-אתלטי.

(LIOROM12) #3139

יתרה מזאת- כולם נערכו עם הפסקה של שנה בין שני המשחקים. באמת מדהים.

(Madridista#1) #3140

יפה ששמת לב לנתון הזה. אגב, בפעם האחרונה בארסה יצא עם ידה על העליונה בשני המפגשים שנערכו בתוך שנתיים, לפני זה מילאן נקמה על ההפסד האכזרי באיסטנבול. מה יהיה הפעם? נחכה ונראה.

(BannedT) #3141

[QUOTE=Ehud;1678243]זוכר גם זוכר, כבש צמד פה ברמת גן לדעתי.[/QUOTE]

אני חושב שאתה צודק ושהוא כבש צמד גם בגרמניה.

(Dovi) #3142

לא יכול להיות שהוא כבש צמד בגרמניה כי מכבי חיפה הפסידה את כל המשחקים שלה באותו קמפיין בתוצאה 1-0 למעט המשחק הראשון ברמת גן.

(BannedT) #3143

אז כנראה שהצמד הזכור לי הוא ממשחק הבית של חיפה.

(Merengue) #3144

[QUOTE=BannedT;1678366]אז כנראה שהצמד הזכור לי הוא ממשחק הבית של חיפה.[/QUOTE]

זה מה שקרה, הופעה ראשונה בליגת האלופות וצמד, אחלה קבוצה לפתוח עליה קריירה מעולה בצ’מפיונס.

(Pedja Mijatovic) #3145

שהקבוצה שבמדיה מירוסלב קלוזה כבש הכי הרבה היא… לאציו!
החלוץ האגדי כבש במדי לאציו אליה הגיע רק ב2011 כ-54 שערים, 4 יותר מאשר בוורדר ברמן. עם זאת, בנבחרת גרמניה הוא כבש הכי הרבה שערים- 71.
לא יודע מה איתכם, אותי הנתון הזה מדהים ומפתיע.

(oded23) #3146

אם לדייק הנתון שהבאת מתייחס רק לשערי ליגה. בסה"כ- ליגה, אירופה, וגביע, הוא כבש 63 במדי לאציו ו60 במדי ורדר ברמן. עם זאת, בברמן הוא כבש 0.47 שערים למשחק ובלאציו 0.37. [B]בלאציו הוא רשם יותר הופעות מבכל קבוצה אחרת![/B] ועוד אומרים שחלוצים איטלקיים פורחים מאוחר…
פשוט מדהים- חלוץ שלא הגיע אפילו ל70 שערים במדי קבוצה אחת, הוא מלך שערי המונדיאל בכל הזמנים. יש לו 0.52 שערים למשחק בנבחרת ו0.38 שערים למשחק בקבוצות.

(דניאל.) #3147

פאק זה ממש מוזר.