כריסטיאנו רונאלדו: פותח דף חדש, רונאלדו מצטרף לגברת הזקנה

ריאל-מדריד

(barakpxp) #4781

מתנצל שאני מתערב אבל מה שכתבת פה זאת בדיחה עצובה. אומר שטויות כמו שמסי הוא השטן ורונאלדו הוא אל טהור נפש(בהגזמה).
שניהם תורמים אינסוף כסף לנזקקים… שניהם העלימו מסים בכמויות(שלדעתי הם בכלל לא התעסקו בזה או שאולי אני פשוט תמים :sweat_smile:)… לפחות תהיה עקבי. אל תגיד שאחד עושה ככה והשני לא עושה כלום מזה. ועל עניין הרודנות לא אגיב בכלל כי זאת תגובה פתטית.
שניהם שחקנים ענקיים, שניהם אחד במינם, שניהם שחקנים של מאני טיים וסקוררים מעולם אחר. אתה יכול לאהוב יותר את רונאלדו, אך להמשיך להגיד דברים מתוך שנאה קיצונית כמו שרשמת למעלה, לא תודה.

(האחיין של קרלס) #4782

[quote=“Igorthecrazy, post:4780, topic:6751, full:true”]
מסי מעלים מסים [/quote]

גם האל היווני שלך (ואיך זה קשור לאופי שלו בכל מקרה?).

שוט. אני מחכה.

(Igorthecrazy) #4783

בספר של זלאטן לא חסר :slight_smile:

(Uriah) #4784

אתה מדבר על הנוןפיקשן שהפך לפיקשן? :laughing:

(האחיין של קרלס) #4785

ניסיון מביך, שמתאים לשגיא כהן. זלאטן (לא בדיוק איש של פוליטקלי קורקט, כן?) אומר באופן מפורש פעם אחר פעם, בכל מקום, שהבעיה היחידה שלו בבארסה הייתה פפ גווארדיולה ועם כולם חוץ ממנו הוא תמיד הסתדר מצוין ללא כל בעיות. מעבר לכך, הוא מרעיף על מסי שבחים בכל הזדמנות (וזה גם לא ממש משהו שזלאטן עושה הרבה). בנוסף, הוא מצביע לו במקום הראשון לכדור הזהב 7 שנים ברצף.

פה ופה, לדוגמה, הוא מדבר על כמה שמסי יחיד במינו.

(Raulito-7) #4786

הערב של כריסטיאנו

מייד עם שריקת הסיום בגמר בקארדיף, המצלמה ידעה טוב מאוד לאן לגשת - היא הלכה לכריסטיאנו רונאלדו. אותה כריעה על הדשא כמו לאחר הסיום בדסימה, אבל יחי ההבדל הקטן. כריסטיאנו הגיע לרבע הגמר עם שני שערים בלבד, ומאז? 7 בום! ההתופצצות. כריסטיאנו כבש צמד נגד באיירן במשחק הראשון, שלושער במשחק השני, הפגיז מול אתלטיקו בברנבאו ובדיוק ברגע הנכון, עם צמד מחשמל בגמר ליגת האלופות - חלף על פני מסי והפך למבקיע המצטיין בליגת האלופות בפעם החמישית ברציפות(עם 12 שערים) והשישית במהלך הקריירה. הפעם, זה היה גמר שחתום יותר מכל על שמו של כריסטיאנו. הוא הגיע כבר ל-105 שערים בליגת האלופות, הפך לשחקן היחיד שכבש בשלושה משחקי גמר, אבל הוא עדיין רעב. כל גול עם מיקום עילאי, מינימום מאמץ ונגיעה אחת בכדור ברחבה.

כצפוי, כריסטיאנו זכה בתואר ה-MVP, השחקן המצטיין של הגמר, ועבורו זו הייתה סגירת מעגל מרגשת כאשר אלכס פרגוסון הגדול היה זה שהעניק לו את הפרס ובירך אותו. את השער הראשון הוא כבש בדקה ה-20, ובדקה ה-64 החל את האות לחגיגות המוקדמות עם ה-3:1. “זה שיא אדיר שמגיע לנו, אנחנו מאוד שמחים. זידאן האמין בנו, דירבן אותנו, חילק את הכוחות. ידעתי שאנחנו קבוצה טובה יותר והוכחנו עליונות ברורה במחצית השנייה. זו הייתה עונה מדהימה וסיימו עם הדאבל ההיסטורי, אין לי מילים. ברמה האישית סיימתי את השנה בצורה הטובה ביותר, עשיתי הכל כדי שזה יקרה. ניצחנו את הקבוצה החזקה ביותר חוץ מאיתנו. אני מודה לזידאן ולשאר חבריי בקבוצה כי בלעדיהם זה לא היה מצליח”.

כריסטיאנו הגיע בתזמון מושלם ל-600 שערים בקריירה. 406 מהם במדי ריאל מדריד, 118 במדי מנצ’סטר יונייטד, עוד 5 בספורטינג ליסבון ו-71 בנבחרת פורטוגל. שימו לב לשנה האחרונה שעברה עליו - הזכייה בצ’מפיונס עם ריאל מדריד ולאחר-מכן ביורו - היסטוריה גם עם פורטוגל, ובהמשך הוא זכה בדאבל עם ריאל מדריד. אין עוד מלבדו. גוטי וארבלואה כתבו עוד בזמן המשחק בטוויטר - ‘כדור הזהב לכריסטיאנו, בבקשה’. בתקשורת הפורטוגלית נהנו מכל רגע וב-Bola כתבו - “כריסטיאנו וריאל מדריד עשו היסטוריה בקארדיף. רונאלדו התעלל ביובנטוס ושמר את הגביע אצלו”.

“זה היה משחק מאוזן בהתחלה. יובנטוס התחילה טוב יותר ואיימה על השער וגם כבשה שער יפה מאוד, אבל המחצית השנייה שלנו הייתה מרשימה, אולי הטובה ביותר בתולדות הגמרים. הקשרים שלנו עשו עבודה גדולה בהגנה ודחפו קדימה. השתלטנו על המשחק והגולים היו עניין של זמן לאור הדומיננטיות. קשה לנצח בליגת האלופות, יובנטוס ספגו רק שלושה שערים עד היום וזה מוכיח מה ההישג שלנו”. כריסטיאנו הודה לאוהדים על התמיכה - “הגביע הזה הוא שלהם, הם עודדו אותנו מההתחלה ועד הסוף וריגשו כל פעם מחדש”.

בהמשך הוא התייחס לביקורת נגדו. “אני חושב שאין ביקורת עליי, אין מה לדבר. המספרים לא משקרים, הם מדברים בעד עצמם. האמת שאפשר לומר את זה בכל שנה ולאנשים לא נמאס לשאול. אני כבר לא הכי צעיר אבל אני ברגע גדול בקריירה שלי ורוצה שזה יימשך. השנה זכינו שוב בתארים ושלטנו באירופה. אני רוצה לזכות בגביע גם בעונה הבאה. אני מחזיק בשיאים”. על השאלה לגבי כדור הזהב הגיב כריסטיאנו בחיוך - “שום דבר לא יפתיע אותי”. תבינו לבד. עם 4 זכיות בליגת האלופות, כריסטיאנו השתווה לכוכבים כמו מסי, אינייסטה וסיידורף, והוא כמובן לא יודע שובע. מה נאמר ומה נגיד, זכינו. במארקה השוו בינו לבין דון די-סטפאנו…

(CF R.Madrid) #4787

לא יודע מה איתכם רונאלדו מזכיר לי את גורדן, לא השחקן הכי וירטואוז, אבל השחקן הכי אתלט, שהכי עובד קשה, שתמיד שאף לשלמות והרי שלמות זה בלתי אפשרי, לכן תמיד היה טוב יותר ושהוא היה בכושר טוב הוא היה בלתי ניתן לעצירה, וכמובן הווינר הכי גדול בתולדות הכדורסל.

רונאלדו גם כזה, אתלט הכי טוב, עובד הכי קשה תמיד שואף לשלמות ומשתפר כל הזמן וכאשר הוא בכושר גם הגנה הטובה בעולם לא מסוגלת לעצור אותו.
ועל הוונריות שלו אין מה לדבר, מה שהוא עשה אם יונייטד, ריאל מדריד ופורטוגל זה היסטוריה.

רונאלדו בן 32 ויש לו 600 שערים חסר לו 206 שערים לעקוף את יוזף ביקאן האגדי, השחקן עם הכי הרבה שערים רשמיים 805(כולל נבחרת וכל המסגורת אם הקבוצה, בכל המשחקים גם הלא רשמיים יש לו 1405).
בקצב של רונאלדו (50 שערים לעונה)הוא יגיע אליו תוך 4-5 עונות בגיל 36-37, רונאלדו מסוגל להגיע לשם ואולי אפילו מוקדם יותר.

רונאלדו הפך לאגדה עוד בחייו, כל שער או אסיסט אצלו זה היסטוריה ושיא חדש.
אני מודה שהיה לי האפשרות לראות אותו משחק, לא יודע מתי עם בכלל ישבר שיא השערים שלו בריאל מדריד(השיא ממשיך לגדול).

(F.Redondo) #4788

צמד באליאנץ ארינה.
שלושער מול באיירן בברנבאו.
שלושער מול אתלטיקו בברנבאו.
צמד מול יובנטוס והגנת הברזל בגמר!

מסע מהאגדות. סיום עונה חלומי. הגיע במאני טיים בגדול.
לא היה דבר שכזה.
אגדה!

(hasanElmatador) #4789

העיקר שהבעיה שלו זה שהגיע בזמן של מסי. :joy::joy::joy:

פעם זאת בהחלט הייתה הדעה הרווחת. ריאל הציגה קבוצה חזקה שהגיעה למספר נקודות עצום בכל עונה ועדיין הפסידה לברצלונה, לא פעם ולא פעמיים וגם לא עשר בגלל מסי.
שחקן שמנצח כל כך הרבה פעמים בברנבאו, מנחיל תבוסות ואוסף תארים על ימין ועל שמאל כאשר כמעט כל שחקן פעיל ובעבר אומר שהוא השחקן הגדול בהיסטוריה.

אבל אני כבר כמה עונות אומר ששני השחקנים ההיסטוריים האלה רק מפיקים מהתחרות וההשוואות, רונאלדו רק משפר את עצמו ולומד וכך גם מסי, לא לחינם שתי הקבוצות שולטות בכדורגל העולמי בשנים האחרונות (בארסה בכל תקופתו של פפ וגם בשנה וחצי הראשונות של לוצ’ו, ריאל עם 3 גביעי אלופות ב4 שנים בנוסף להגעה לשלבי הרבע והחצי באופן קבוע גם בשנים שלא זכו).

רונאלדו הוא שחקן היסטורי, כזה ששינה את אופן המשחק שלו מספר פעמים רק כדי להמשיך ולהיות בטופ 2 בעולם בכל שנה מאז 2007-2008. הגיל משפיע, הזריזות נעלמה, הדריבל ירד משמעותית ועדיין הכדור ברשת, לא להאמין כמה הוא גולר וווינר. אין ספק שברגע שהשניים האלה יפרשו עולם הכדורגל לא יראה אותו דבר.

אין אף שחקן חוץ משניהם ששמר על רמה כזאת גבוהה במשך כל כך הרבה שנים!
עולם הכדורגל יתחלק ללפני מסי ורונאלדו ואחרי.

(Mr.Maestro) #4791

רונאלדו זאת פשוט תופעה, בניגוד למסי שבורך בכשרון נדיר, רונאלדו השיג הכל בזכות עבודה קשה, התמדה וכוח רצון. זה לא שלרונאלדו אין כשרון, יש, אבל לא ברמה של מסי. הרצון הבלתי נגמר הזה להיות הטוב ביותר, זה משהו מדהים. הרי הוא היה יכול לחפף פה ושם, ואז היינו מקבלים עוד שחקן טוב אבל לא וורלד קלאס, ויש כאלה שיגידו הטוב בעולם. אם אני לוקח שחקן שיכול להוות דוגמה אישית, זה אך ורק רונאלדו! דוגמה וחיקוי לכל ילד שרוצה להגיע למשהו!

(whykds) #4792

מה שמבדיל את מסי מהאחרים זו קריאת המשחק שלו. יש לו גולים בלתי מוסברים, מקרים שבהם הוא עומד על הפנדל, מתחיל לרוץ ואז משום מקום הכדור נוחת לו על הרגל. אני נוטה לחשוב שמדובר בסוג של יכולת נדירה, כמו למשל אנשים שקוראים חפיסת קלפים בשבריר שניה (משהו שאי אפשר ללמד או לפתח גם אם אתה רוצה מאד). במקרים רבים היכולות האלה, שנראות מבחוץ כעל טבעיות, מאפיינות אנשים על הספקטרום האוטיסטי. לא אתפלא בכלל אם הוא סוג של אספרגר, הוא די נראה כזה.

(Mr.Maestro) #4793

זה בעצם מה שאני טוען, שלמסי יש דברים שאי אפשר לרכוש על ידי עבודה קשה. כמה יש כמו מסי? רונאלדו בניגוד אליו הגיע למה שהוא היום בעיקר בזכות עבודה סזיפית וקשה, והרבה כוח רצון, ועל זה אני מעריץ אותו. קחו את חאמס לדוגמה, הרגל הימנית שלו היא רק בשביל לעלות במדרגות, אז במקום לעבוד עליה, כמו שעשה רונאלדו עם השמאלית שלו, הוא די מחפף, ובאמת שרמת הכשרון עצמו אצל חאמס לא נופלת מזאת של רונאלדו, אבל איפה זה ואיפה ההוא!

ובכלל עד עכשיו אני לא מעקל שעד רבע הגמר רונאלדו הפסיד למסי 11-2 במלכות השערים, ובסוף ליגת האלופות זה 12-11 לטובת רונאלדו, כשבדרכו הוא דורס קבוצות מהטופ העולמי, פשוט אגדה!

(Iker_Casillas) #4794

מישהו יודע מה קרה לדוד? והאם ידוע על מקרה מתועד של מנת יתר מאכילת כובעים?

(SantiagoBernabeu) #4795

לא יודע, תשאל את גיא, הם כנראה ביחד…

(Mr.Maestro) #4796

הוא עוד לא עיקל את קרוס, אתה רוצה שהוא כבר יעקל את רונאלדו?!

(סארי) #4797

תחסוך ממני את דיון קרוס, קרוס עד החודשיים האחרונים של העונה היה מתחת לכל ביקורת, בזמן האחרון הוא השתפר פלאים, שיראה לי את זה שנה הבאה אז נוכל לדבר.

(Mr.Maestro) #4799

רק בעייני הפורום הזה!

(Guy) #4801

אין דבר יותר מצחיק מהתנשאות של מטומטמים.

האלה מדריד!

(Mr.Maestro) #4802

תירגע חבר, קצת ציניות… תבחר את המילים שאתה משתמש בהם, לא אני זה שאכלתי כובעים בסוף עונה!