כריסטיאנו רונאלדו: 300 שערים בלה ליגה

ריאל-מדריד

(shum22) #4761

לא היה באותו הלבל של רונאלדו עדיין.

לא צריך להגזים, ב07/08 הוא עדיין לא היה הטוב בעולם, קאקה היה השחקן הטוב בעולם באותה עונה. כריסטיאנו ומסי היו באותה רמה, כמו היום.

(shum22) #4763

קאקה היה הטוב בעולם ב-06/07, רונאלדו ב07/08 ומ-08/09 התחילה התחרות בינו לבין מסי.

אשמח להבא, שלא תתנפלו ולא תסלפו את דבריי.

לא לקחתי כלום ממסי, אני הראשון שאגיד שהוא הטוב בהיסטוריה.

רוק וראול אמר פחות או יותר את מה שניסיתי להגיד בנושא בארסה של 2009.
שחקן אדיר, כבר אז הטוב בעולם, אבל לא הוא מה שהגדיר את ברצלונה ההיא, היא הייתה יותר ממסי, וגם עם שחקני טופ אחרים היא הייתה זוכה בטראבל לדעתי.

כנראה שלא הצלחתי להסביר את מה שניסיתי להגיד כמו שצריך. עמכם הסליחה.

אתה צודק, התבלבלתי בין עונת 07-06 ל07-08. 2007 קאקא, 2008 רונאלדו, 2009 מסי.

(harozim) #4766

איזה ווינר. 01:40 במשחק והוא נותן גול ומרגיע אותנו.

ירדתי עליו היום, אמרתי בצחוק שווין רוני טוב ממנו כדי להעיר את המפלצת משנתה והנה, כנראה שזה עבד…:wink:

כריסטיאנו פאקינג רונאלדו, עדיין יש אנשים שרוצים למכור אותו “לכל המרבה במחיר”?

(HJKL) #4768

(Juanito 7) #4769

יותר בכיוון של למסמר אותו בוולדבבאס.
השחקן הזה הוא פשוט מכוכב אחר.

נתפלסף מחר, כשהראש יהיה צלול במעט מעכשיו. ריאל מדריד- אלופת אירופה. כריסטיאנו רונאלדו- אלוף אירופה.

(F.Redondo) #4770

CR600

5 שערים בספורטינג ליסבון.
118 שערים במנצ’סטר יונייטד.
71 שערים בנבחרת פורטוגל.
406 שערים בריאל מדריד.

600 שערים רשמיים בקריירה!!!

(whykds) #4771

(bixente) #4772

תביאוו את הכובע הכי גדול שתמצאו. תביאו בעצם 2.
אחד שאוריד בפני כריסטיאנו ואחד שאני צריך לאכול כי אני לגמרי אוכל את הכובע.
רוב העונה ירדתי עליו על היכולת (זה שזה היה בצדק זה לא משנה היום) אבל מאז הרבע גמר נגד באיירן זה פשוט משהו אחר. זה לא פחות ממפלצת. ההגעה של בחור הזה למאני טיים היא מפחידה.
5 נגד באיירן ברבע , 3 נגד אתלטיקו בחצי ועוד צמד נגד ההגנה הכי טובה בגמר. פאקינג וואו
ועוד נתון או 2 :
אחרי השמינית גמר נגד נאפולי רונאלדו היה עם 2 שערים בליגת האלופות העונה (שאותם כבש בתחילת שלב הבתים) ובצורת של 5 או 6 משחקים ללא כיבוש.
האם מישהו העז לחשוב בשלב הזה שהוא יסיים את העונה כמלך השערים של הצ’מפיונס? עם 10 שערים נגד יובה באיירן ואתלטיקו ?
וכן על הדרך הוא גם השחקן היחיד שכובש ב3 גמרים שונים.
מפלצת, אמרתי כבר?

(SantiagoBernabeu) #4773

האמת שרבים מאיתנו צריכים לאכול את הכובע. אני כבר שנתיים ברצף טוען שהוא סוס מת ופעם אחר פעם הוא מאכיל אותי קש. אבל פייר? לא אכפת לי לטעות. זה כיף. אתה מקבל את רונאלדו במתנה שוב פעם, מה רע?
הדאגה הראשית איתו היתה שהוא כופה את עצמו על המשחק, ומכריח את המאמן להרכיב אותו בכל משחק. מכיוון שלבעיה הזאת זידאן מצא פיתרון בדמות הגעה להבנה עם רונאלדו, והוא נח המון, ובד בבד עם זה הפך ליותר רגוע על הדשא ולא מכניס את המערכת ללחץ כמו שהיה נוהג לעשות.

(Michael.M) #4774

אגב הוא כבר לא כופה את עצמו גם תוך כדי משחק. סוג של בגרות מסויימת. כבר לא רואים נסיונות של בעיטות מ90 מטר או נסיונות נואשים לעבור שחקנים בדריבל. הוא בעיקר מתמקד במה שהוא עושה הכי טוב אולי בהיסטוריה - לכבוש.

אגדה!

(CF R.Madrid) #4775

אין מה לעשות רונאלדו התחיל לא טוב את העונה אחרי שחזר מפציעה קשה, ולא עשה קדם עונה כמו שצריך, לקח לו זמן להיכנס לכושר, זידאן עשה איתו עבודה מעולה ונתן לו לנוח ולא לקרוס בסוף העונה כמו שנה שעברה.
אבל שהוא נכנס לכושר לקראת הרבע האחרון של העונה(16 שערים ב10 משחקים האחרונים), רונאלדו חזר להיות בלתי ניתן לעצירה, רונאלדו היה ההבדל בשלבי הנוקאוט, כאשר שיחקנו מול 3 קבוצות שהיו שותפות לחצי גמר וגמר ב4 שנים האחרונות.

אין מה לעשות שחקן שלא מתחיל את העונה כמו שצריך ולא עושה קדם עונה נורמלי היה לו קשה להיות בכושר משחק רוב העונה, גם בנזמה וקיילור נבאס סבלו מאותו דבר ובסוף בעונה חזרו לכושר משחק טוב…

(Igorthecrazy) #4776

העונה הזאת מראה כמה רונאלדו וינר וכמה הוא מופיע ברגעי האמת. אין מה לעשות, רונאלדו שחקן מבוגר ובמיוחד הוא מבוגר לשחקן שהיה בנוי על זה שהוא האתלט הטוב בעולם הכדורגל. חששתי מהרגע הזה שרונאלדו יזדקן ובהתחלה הוא הצדיק את החששות, ממשיך לנסות לעבור שחקנים בלי שום הצלחה, ממשיך לנסות להשיג מגינים מהירים בספרינטים ולא מצליח, היה נראה שהוא לא מוכן לקבל את מה שהגוף שלו גוזר עליו. אבל אז הגיע זידאן ושינה את התפקוד שלו ובמקום שחקן כנף בינוני קיבלנו את החלוץ הטוב בעולם. בגיל של רונאלדו זה מהפך מדהים וזה קצת מזכיר לי את לברון. לברון ירד טיפה מהאתלטיות שהייתה לו (עדיין האתלט הטוב בעולם אבל הוא חייזר בן של אלים מהאולימפוס או משהו ולא ממש קשור לבני האנוש), הבין שהגוף שלו כבר לא מסוגל לסחוב כמות דקות ומשחקים רציניים וגם במשחקים שהוא משחק הוא מחפף ברוב העונה הרגילה בהגנה ובהתקפה. אז נכון הוא לא יזכה בMVP יותר, וקליבלנד לא תרוץ למקומות הראשונים בעונה הרגילה אבל מתי שזה באמת חשוב הוא מופיע, בפלייאוף זאת חיה אחרת לחלוטין.
אז בכדורגל אין פלייאוף אבל יש מאני טיים, רונאלדו חיפף רוב העונה, היה חלק מהרוטציות, נח על המגרש חלק מהזמן (כמו שמסי עושה כל הזמן) הכל כדי להופיע בחודשיים האחרונים, מתי שזה באמת חשוב. ריאל לא צריכה את רונאלדו בשביל לנצח את כל הגראנדות והדפורטיבו למיניהן, גם ככה הוא סתם היה מנפח את מאזן השערים שלו בלי משמעות אמיתית, היא צריכה אותו לרגעי ההכרעה והוא הגיע בדיוק לזה וזאת המשמעות של השחקן הכי טוב בעולם. אין לי שום בעיה שרונאלדו ימשיך לחפף ב"עונה הרגילה" כל עוד הוא ימשיך להופיע כמו שהוא עשה השנה החל מאפריל

אני רוצה להתעכב על המכונה הזאת שנקראת כריסטיאנו רונאלדו.

יש הרבה אנשים בעולם שלא מתחברים אליו, בניהם גם אוהדי ריאל, בגלל האופי השחצני משהו שלו ועל אמירותיו (“אזכר בהיסטוריה גם לא אזכה” ושאר פנינים).

אני מסתכל על השער של מסי בגמר גביע המלך מול בילבאו שבו הוא משכיב חצי קבוצה ומבקיע, על הסלאלום מול ריאל בחצי גמר הצ’מפיונס ב2011, בסלאלום מול חטאפה ב2007. אני מבין למה אנשים אומרים שמסי עדיין הטוב בפלאנטה בפער מרונאלדו.

אבל שורה תחתונה, תכל’ס, בכדורגל המטרה היא להבקיע שערים והרבה. לנצח משחקים ולזכות בתארים. את זה רונאלדו עושה טוב יותר מכולם למעט מסי. נכון שמסי יש יכולות טכניות גבוהות משל הפורטוגלי, אבל האם ההיבט הזה(טכניקה) הוא זה שקובע אם השחקן הוא טוב יותר או פחות? האם זה שרונאלדו נותן שלב נוק אאוט לא מהעולם הזה זה לא מספיק? אני לא יודע. רונאלדו מבשל הרבה שערים, הוא מבקיע בכמויות אדירות. האם לא ראויי לתת לו את הכבוד ולהיות באותה שורה עם מסי לכל הפחות?

אם נסתכל מבחינה טכנית אז גם הנרי היה שחקן וירטואוזי ממנו. אבל הרעב המטורף, הספורטיביות המעוררת קינאה, והיכולת להבקיע שערים במאני טיים לדעתי מציבים אותו באותה השורה עם האדון מקאטלוניה.

(Igorthecrazy) #4778

לאנשים גם קשה להתחבר למה שנראה להם מטרה בלתי מושגת. הרבה יותר אנשים בעולם נראים וזזים ועם רמת האתלטיות של מסי מאשר כמו רונאלדו ויותר קשה להם להתחבר לזה. האחד הוא גמד לא מהיר במיוחד ועושה קסמים ומהשני אתה מצפה להיות הכי טוב בעולם כי הוא בנוי כמו אל יווני ויותר מהיר וחזק ואתלטי מכולם.
אני שוב אגע בNBA כי שם הפערים בין בני אנוש למוטציות יותר גדולים. השחקן שרוב האוהדים הניטרליים וגם הלא ניטרליים התחברו אליו היה אלן אייברסון, כי הוא נראה כמונו. למי יותר קל לך להתחבר לבחור שהוא 1.80 ביום ממש חם ושוקל 80 קילו או למפלצת כמו שאקיל או לברון או אפילו ג’ורדן? הרי מהאנשים האלה אתה מצפה להיות הכי טוב בעולם, האחד הוא האדם הכי חזק וגדול ששיחק בNBA שזז במהירות לא קשורה לגודל שלו, השני הוא בכלל רובוט והשלישי היה האתלט הכי גדול בזמנו בליגה עם דרייב לא אנושי. אתה מצפה מהם להיות הכי טובים שיש ואם לא אז זאת נפילה. אתה לא מזדהה איתם כי אתה לא 2 מטר גובה שקופץ לשמיים, אתה מזדהה עם אייברסון כי הוא כמוך רק שהוא עושה דברים דברים מדהימים נגד כל הסיכויים, אתה רואה המון תגובות לגבי לברון בסגנון של “הוא אף פעם לא יהיה הגדול מכולם, אין לו חן, הוא משאית שדורסת את כולם”, “ביג דיל, אם הייתי נראה כמוהו גם אני הייתי הכי טוב בעולם”, “קרי שחקן הרבה יותר טוב, איזה חן יש לו בתנועה עובר אנשים כמו אוויר, לא דורס אותם”, זה תמיד אותו הסיפור עם אנשים שאלוהים בירך אותם בנתונים פיזיים באמת מופרכים, שום דבר אף פעם לא יהיה מספיק טוב בשביל האנשים שמבקרים אותם כי מבחינתם או שהם יהיו הכי טובים בעולם בפער ענק או שהם סתם אפסים בלי טכניקה שדורסים את כולם (הייתי מאוד רוצה לראות איך קרי או כל אחד אחר היה עובר שחקנים אם היו בגודל של לברון וכנ"ל איך מסי עושה את ה"קסמים שלו" עם עוד 15 ס"מ גובה ו20 קילו משקל) . אותו הסיפור בעיני עם מסי ורונאלדו, לאנשים יותר קל להזדהות עם מסי מאשר עם רונאלדו.

ואין קשר לאופי? יכול להיות שאם רונאלדו היה בנאדם יותר צנוע, לא הספורטאי הפופולארי בעולם, לא אחד שעובר מדוגמניות כמו פמלה אנדרסון ועד איריינה שייק, לא אומר “אני הטוב בעולם” / “אני אחרט בהיסטוריה גם אם לא אזכה היום”, בעל אופי כמו של ראול למשל, אנשים היו יותר מתחברים אליו?

לא מן הנמנע שהרבה יותר אנשים היו מתחברים אליו ולא מגמדים את ההישגים הבאמת לא אנושיים שהוא מגיע אליהם.

(Igorthecrazy) #4780

היחידים שמגמדים זה בארץ, ארץ הקטלוניה החדשה. ברוב העולם יודעים להבדיל בין הישגים ספורטיביים לבין אופי כזה או אחר.
ג’ורדן היה חלאה שאין דברים כאלה, היה מרביץ לשחקנים בקבוצה שלו, רודה בכולם, טראש טאקר למוות ובצורה כללית יצור די דוחה. יש מישהו שיגיד שהוא לא הכי גדול אי פעם? קובי אנס ושילם כדי להעלים את הסיפור, מסי מעלים מסים ויש ים עדויות על רודנות טוטאלית בבארסה בכל השנים של מסי סופרסטאר. אם תסתכל אובייקטיבית רונאלדו הרבה יותר נוח ואדם טוב מכל אלה שתורם המון כסף, הציל לא יודע כמה ילדים בתרומות שאף אחד לא שמע עליהם עד הרבה אחרי, כל חבר לקבוצה שהיה לו אומר שהוא בנאדם נהדר וספורטאי ענק. אבל זה אף פעם לא יספיק, אתה אף פעם לא תצליח להתחבר לבנאדם שנראה כמו שהוא נראה ובורך כמו שהוא בורך, הרבה יותר קל להתחבר למישהו שנראה כמו השכן הגמד שלך מאשר למישהו שנראה כמו אל יווני. שוב בעיני רונאלדו=לברון, הם בחיים לא יקבלו את ההכרה שמגיעה להם בגלל הנתונים הפיזיים שלהם ולא בגלל שום דבר אחר.