כריסטיאנו רונאלדו: פותח דף חדש, רונאלדו מצטרף לגברת הזקנה

ריאל-מדריד

(Rock'N'Raul) #4740

תשמע אתה פשוט מדבר שטויות בקצב מסחרר. קודם כל נתחיל מזה שאני לא בעד למכור את רונאלדו - אין אף שחקן אחר בעולם שיכול לעשות גולים מכלום כמוהו למעט מסי וזה כולל את כל החלוצים הטובים ביותר בעולם כיום, על זה אין עוררין ואם תקרא את הפוסטים שלי פה תראה שאני אפילו לא חותר לכיוון הזה, ולכן אין סיבה לציין זאת בכלל בתגובה למה שכתבתי. שנית, כן - זה הטיעון הכי מגוחך שנתקלתי בו כאן, ממתי צריך אחדות אבסולוטית סביב שחקן מסויים? ואני מתכוון שלא לצרכי יח"צ… זה מה שיביא הצלחה לקבוצה? באמת? אתה בטוח בזה?

קודם כל ממתי יש חוק שהקפטן צריך להצביע עבורך בקרב על כדור הזהב? אני מסכים שמבחינת מה שזה משדר החוצה זה לא נראה טוב, אבל מדובר פה על אותו קפטן שגם הדליף לחברה שלו פרטים מתוך חדר ההלבשה של ריאל מדריד, שנכנס לסכסוך עם צ’אבי אלונסו וארבלואה כי הוא תפס את הצד הברסאי בחדר ההלבשה של ספרד וגם ירד לספסל בגלל סכסוך עם מאמן… עם כל האהבה לסאן איקר, לעיתים (קרובות) הוא העדיף את טובתו האישית על פני טובת ריאל מדריד.

בקיצור לא אלך סחור סחור, מה שאמרת הזוי לחלוטין ואין דרך שתצליח להפוך את זה לטיעון משכנע כי זה פשוט לא אחד כזה. אם האחדות סביב רונאלדו היא הסיבה לכך שאנחנו כנראה בגמר שני רצוף ותלויים בעצמנו בליגה, מה שהמציאות לא כ"כ מגבה כי בליגה רונאלדו לדעתי לא היה פקטור משמעותי השנה כמו בשנים קודמות שהוא הביא נקודות (והרבה) במו רגליו ובליגת האלופות הוא התעורר לפני חודש בסה"כ. אז כן, הוא חלק משמעותי מאוד במשחקים האחרונים בצ’מפיונס אבל לומר שהאחדות סביבו הביאה אותנו לאיפה שאנחנו היום, חודש לפני סיום העונה? מגוחך.

(Mr.Maestro) #4741

אחי חבל על העצבים שלך, חלק מהדעות פה של אנשים זה לא יותר מכפוי טובה וזכרון קצר. מנסים להשוות את הדעיכה של ראול לזאת של רונאלדו, אבל גם בעונות הכי טובות של ראול, במקרה הטוב הוא היה שווה למספרים של רונאלדו העונה. כל עוד שרונאלדו מספק 40 שערים רשמיים בעונה, מבחינתי שכל המשחק יעמוד ליד דגל הקרן. כאילו שיש אלטרנטיבות בחוץ. ברגע שאנשים יפסיקו להשוות את רונאלדו לעצמו של לפני 5 שנים, אולי יפול להם האסימון, שעדיין בגיל 32 רונאלדו הוא מהשחקנים הטובים בעולם!

(madridista25) #4742

שיש לך שחקן בסדר גודל של רונאלדו אחדות סביבו תגדיל את הסיכויים שלך לתארים פי כמה וכמה. מה שאני אומר היום אמרתי גם לפני 3-4-5 שנים. אתה מוזמן לבדוק ביוזר שלי. שיש לך שחקן בסדר גודל הזה כל הסגל ובמיוחד הקפטן צריכים להיות מאחוריו. וכן אני מאמין שאחדות וקבוצתיות הם הכי חשובים בקבוצת כדורגל וזה מה שיביא לך הצלחות באופן קבוע. ושוב זה חלק גדול מהבעיות שלנו ומהגדולה של ברצלונה.
תראה אולי אני לא מצליח להסביר טוב את הכוונה שלי, מודה ומתוודא יכולת ההבעה שלי בכתב לוקה בחסר. אבל אם אנשים פה לא שמים לב לשינוי התפיסה של רונאלדו ושל הקבוצה בכלל כלפיו אז באמת שאין לי יותר מה לומר. אני אישית רק מקווה שזה ימשך ככה כי יש לנו סוף סוף הזדמנות אמיתית לשושלת. מתי הייתה לנו כזאת? 20 שנה אני צופה בריאל מדריד וזאת אולי הקבוצה הכי מאוחדת שאני ראיתי כאן.
ואני ממש לא אומר את זה בגלל השבועיים האחרונים.

(de_la_red) #4743

קראתי את התגובה היטב. מצטער, אבל הפסקה האחרונה דרשה הסברים. אם כך אז אין לנו מחלוקת.

רונאלדו בכל אופן ידע לענות למבקרים שלו על המגרש ואני מקווה שיעשה את זה בעונה הבאה ובמשחקים המכריעים העונה. אף אחד לא שכח לו שהוא בקושי הופיע לחצי עונה השנה, אבל נכון לעכשיו הוא מכפר על כך ובגדול.

(CF R.Madrid) #4744

אני לא יודע עם אתה קורא או סתם כותב דברים חסרי משמעות, כי שום דבר ממה שרשמת לא קשור למה שאני רשמתי.
לא טענתי כלום ממה שאמרת ואתה ממש חיי בסרט עם הדיבור המזלזל שלך, אתה גיבור מקלדת טיפוסי.
הכתיבה שלך ירודה אפילו בשביל fxp, פשוט עצוב בכלל שאני מגיב לך, התלבטתי עם בכלל אתה שווה את זה.

רונאלדו סוקרר גדול לא בגלל השלושער נגד אתלטיקו, אלה בגלל ה400 שערים בריאל מדריד, בגלל רקורד של יותר משער למשחק בריאל מדריד, בגלל שיש לו כמעט 600 שערים בקריירה.

לריאל אף פעם לא היה סקורר כזה, לכן הוא מלך השערים של ריאל בכל הזמנים, ומלך השערים של אירופה בכל הזמנים.

(CF R.Madrid) #4745

רונאלדו ממש לא הבעיה של ריאל, וגם עם יורד טיפה ביכולת הוא מספק את הסחורה.

בעיה של ריאל זה בנזמה החסר תועלת, ובייל שרוב העונה פצוע.
אי אפשר לסמוך אליהם, זידאן חייב לתת לאסנסיו לשחק יותר ובצד השני או למצוא שחקן חדש או לשלב את איסקו/חאמס.

תגיד, יש לך טורט? כל כך התעצבנת שקראתי לך טרול שלא שמת לב שרוב ההודעה בכלל לא כוונה אליך.

איתך, דוקטור לכדורגל, יש לי בעיה כי פתחת בהתנשאות על כמה שהדיון “מפגר” והמשכת בהודעה שלא תרמה לו דבר ולא התייחסה לגופו של עניין.

אתה ותיירי הנרי צמד חמד. מבחינתכם אני שורש בעיות הפורום, למרות שלפי התגובות שלכם האויב העיקרי שלכם הוא השפה העברית. לשניכם גם כל כך “מביך” להגיב לי אבל אחד עושה את זה בדיונים אחרים ולא קשורים והשני טורח בהודעה ארוכה באיחור של שבוע.

אני לא מנסה לריב איתכם, זאת לא כיתה ד’. אני מבקש ממכם כבוד בסיסי, לא כזה מזויף של נימוסים, אלא לקרוא הודעות שאתם מגיבים אליהן ולא לענות בסיסמאות מתובלות בהיבריס. אני אולי לא נחמד, אבל אני טורח לענות על מה שאנשים כתבו ולא לדחוף אג’נדה בלי קשר לדיון כמו ילד בן 10.

(Rock'N'Raul) #4747

אחדות בין שחקני הסגל זה בהחלט הדבר החשוב ביותר בקבוצה, לטעמי מעל טקטיקה טובה ואיכות הסגל, אבל להתאחד מאחורי שחקן מסויים עקב מעמד זה טיפשי. אם המלך הוא עירום אני לא אקנא במי שעומד מאחוריו…

רונאלדו סקורר בחסד עם יכולות פיזיות לא מהעולם הזה, השינוי המהותי שעבר עליו במשך העונה הזו, בעיקר מתחילת 2017 זה שהוא כופה עצמו פחות ופחות על המשחק. מנסה פחות תרגילים אידיוטיים שלא עבדו לו גם כשהוא היה בן 26, משחרר את הכדור בזמן ולמי שיודע מה לעשות איתו על הדשא… יכול להיות זה מגיע מזיזו, יכול להיות שמרונאלדו עצמו, בכל אופן מבחינתי זה שינוי מבורך, אבל לומר שהאחדות סביב רונאלדו זה מה שמנע מאיתנו תארים - טוב, קודם כל זה להמעיט בערך של קבוצה אדירה כמו ברצלונה של השנים האחרונות ומעבר לכך זה להתעלם מבעיות שורשיות ומשמעותיות בהרבה מאשר מה שנלווה להצבעת הקפטן שלך לשחקן אחר בהצבעה על כדור הזהב.

(madridista25) #4748

בשבילי קפטן שלא הולך עם הכוכב שלו זאת בעיה רצינית מאוד ועמוקה מאוד. זה לא משנה אם הכוכב שלך הוא רונאלדו זידאן או ראול. בשביל מה יש קפטן אם לא לאחד את כולם למטרה הנכונה? האחדות סביב מסי(מה שבעצם עשה את בארסה כ"כ חזקה) זה מה שמנע מאיתנו תארים. אני בעצם טוען משהו מאוד פשוט: לך אחורה 10 שנים. שים את רונאלדו בבארסה עם האחדות ואת מסי בריאל עם כל הברדק שתמיד יש אצלנו ואני לא בטוח בכלל שהתוצאות היו שונות בהרבה.(מבחינת תארים)

השנה ניראה שיש שינוי משמעותי מאוד בקבוצה.כולם “בזון”, כולם שמחים ומפרגנים אחד לשני וכמו שאתה אמרת זה מעל טקטיקה ואיכות הסגל: אז רונאלדו לא בשיאו כבר ולא יחזור להיות בשיאו. אבל כל עוד הוא כאן הולכים אחריו עם כל מה שיש. לפעמים זה יעבוד ולפעמים לא. דעתי לא תשתנה בעניין הזה. רונאלדו גם היום הגולר הטוב ביותר שיש ואין שום שחקן שיכול למלא את החלל הזה. ד"א גם real madrid tv מסכימים עם זה שהקבוצה לא הייתה מאוחדת ככה ושלזיזו יש מנדט שלשום מאמן לא היה כאן. אז בואו נהנה מזה כל עוד אפשר.

התוצאות לא יהיו שונות לא בגלל איזו אחדות מדומיינת.
גם אם נשים אותך, או אותי, או כל בן אדם אחר במקום מסי בברצלונה של 2009, הם ייקחו את הטראבל.
האחדות שם היא לא סביב מסי, אלא סביב ברצלונה.

בריאל דווקא יש אחדות סביב רונאלדו, תמיד הייתה אחדות סביב רונאלדו. האחדות הזאת היא סיבה(אחת מני רבות) לכך שאנחנו עם אליפות אחת ב-7 שנים.

אני לחלוטין לא מבין על מה אתה מדבר. אז קסיאס לא הצביע לו בשביל כדור הזהב. זאת הסיבה שאנחנו לא לוקחים תארים? כי קסיאס לא הצביע לרונאלדו?

הקטע הזה שכולם שמחים ומפרגנים, לא קשור לרונאלדו. בקבוצה הנוכחית יש הרבה ספרדים, רובם גדלו ביחד(בין אם בנוער ובין אם בנבחרות הצעירות), מן הסתם שהם יסתדרו ביחד, זה מקרין על כל הקבוצה.
בתקופה של מוריניו חדר ההלבשה התחלק להמון קבוצות(הפורטוגלים, ספרדים, גרמנים וכו’), כולם היו בתוך עצמם, מה שגרם לחדר ההלבשה להתפרק בקלות. היום אין את זה.
שום קשר ל"אחדות סביב רונאלדו".
להגיד שאין לנו הרבה תארים בשנים האחרונות בגלל שלא הייתה אחדות סביב רונאלדו, זו שטות.

(madridista25) #4750

אחרי שרשמת הודעה כזאת מלפני כמה שבועות: אין לך מושג מהחיים אתה לא שווה את התגובה שלי.

תגובתך:

אפשר אפילו לפרק את הסגל של ריאל ולעבור שחקן שחקן, השוערים שלנו בינוניים(עוד יותר בולט אחרי שכולנו ראינו את נוייר בצמד המפגשים נגד באיירן). בעמדת המגנים יש את קרבחאל(הטוב בעולם לדעתי) ואת מרסלו(כשהוא תופס את עצמו בידיים הוא מדהים, אם כי אני חושב שאלכס סנדרו מיובנטוס עדיף, אבל על זה ניתן להתווכח), על קואנטראו ודנילו לא ארחיב. במרכז ההגנה יש בעיה, פפה מעבר לשיא, ראמוס מזעזע מבחינה הגנתית(מזעזע אולי קצת הקצנה, אבל אין לי מילה אחרת לתאר שחקן שגורם לי לרצות לחתוך ורידים כשהוא עושה את השטויות שראמוס עושה), ואראן בינתיים לא מממש את הפוטנציאל האדיר שלו, ונאצ’ו זה נאצ’ו.

בקישור יש את טוני קרוס(שעליו רבות דובר), לוקה מודריץ’(לדעתי מעבר לשיא, ניתן להתווכח) וקאסמירו שבעיני לפחות הוא קשר אחורי מאוד בינוני שמרוויח מזה שהוא היחיד בסגל ולא ראינו אלטרנטיבה אמיתית, על הספסל יש את חאמס. חאמס הוא שם גדול, אבל בפועל אני בספק אם הוא ימשיך בעונה הבאה, וכמו שהוא נראה במשחקים האחרונים הוא גם לא רוצה להמשיך, והוא לא באמת תורם. איסקו הוא כשרון ענק, אבל הוא נעלם המון בזמן המשחקים(אם רק היה יודע לשחרר כדור, היה הגרסא החדשה של אינייסטה) ואני מתחיל לאבד תקווה, קובאצ’יץ’ הוא כשרון גדול שלא זוכה לדקות לצערי, אבל הוא גם עדיין לא נמצא ברמה של הרכב.

ועכשיו הגענו להתקפה, בהתקפה יש לנו את רונאלדו(מעבר לשיא, אני בעד עזיבה), בייל(בכנות אני לא יודע מה הבעיה שלו, אבל שחקן טוב הוא לא), בנזמה(לא הסכמתי אף פעם עם הביקורות נגדו, אבל העונה הוא אכן גרוע), מוראטה(צר לי, אבל אני לא מחזיק ממנו בכלל, יכולת הסיום שלו מוטלת בספק ואוי, לכמה נבדלים הוא נכנס), לוקאס ואסקס(ברצינות, יש פה מישהו שחושב שהוא שחקן סגל לגיטימי בריאל מדריד?), אסנסיו(כישרון גדול, גם כן לא ברמה של הקבוצה הראשונה כרגע למרות הניצוצות).

בסגל של ריאל יש שמות גדולים, רונאלדו, ראמוס, בייל, קרוס, חאמס וכו’, אבל לצערנו כדורגל משחקים עם שחקני כדורגל ולא עם שמות (בכנות מבין 5 השחקנים שמניתי הרגע, כמה מכם יכולים להגיד שכולם מעולים?).

זידאן לטעמי לא מאמן טוב, אבל מה שכן, הוא מקבל כבוד מהשחקנים ונראה שהוא אכן משפיע עליהם, לצערנו זו חבורה של כפויי טובה שעושים טובה שהם רצים בכלל.

מי שכפוי טובה פה זה אתה ועוד כמה ילדים מפונקים.
רונאלדו אשם.

מה הקשר לכפיות טובה?
אני חושב שהקבוצה שלי לא טובה כמו שעושים ממנה, הכדורגל שאנחנו משחקים העונה, לא טוב(מלבד כמה הבלחות).

תפתח את העיניים.
לקבוצה הטובה בעולם יש אליפות אחת בשבע שנים.
ואתה ברצינות חושב שהסיבה היא בגלל שאין אחדות סביב רונאלדו?

תפסיק לטמון את הראש בחול.
מאזן התארים שלנו מדבר בעצמו. הקבוצה הטובה בעולם לא לוקחת אליפות אחת בשבע שנים, גם לא 2 אליפויות.
הסגל אוברייטד, מה לעשות?

הזוי ואבסורד שיש אנשים שחושבים שאי אחדות סביב רונאלדו היא הגורם.

לדעתי, אתה לא חושב ככה בעצמך(זה פשוט הזוי), יצא לך בטעות ואתה מנסה להתחמק מזה.
עצם זה שאתה פוסל את מה שכתבתי על סמך הודעה אחרת(שלא קשורה בכלל לנושא) גורמת לי לחשוב שאני צודק.

אני גם לא מבין מאיפה הסקת שרונאלדו הוא האשם? אתה הוא זה שהגיע עם המשפט הכי הזוי בכל הזמנים על האחדות.

אז בוא אני אתן לך דוגמא, אני אודה בטעות.

כתבתי שאני מאבד תקווה מאיסקו, לחלוטין הייתי נחרץ מדי, ואני מתנצל אם פגעתי.
הודיתי בטעותי, ולא קרה כלום. עכשיו תורך.

(madridista25) #4752

אם אני השקעתי 2-3 דקות להיכנס ליוזר שלך ולהבין עם מי אני מדבר. אז עכשיו תורך!

למה אתה מכניס לי מילים לפה?
מתי ואיפה אמרתי שאנחנו הכי טובים בעולם? אמרתי שהיינו תמיד הכי טובים?
מתי ואיפה אמרתי שאנחנו משחקים כדורגל טוב השנה?

וכן אני חושב ככה באמת. ראיתי מספיק כדורגל וכוכבים בחיים שלי בשביל לדעת שקבוצה זה הדבר החשוב ביותר. וכרגע יש לך קבוצה שרונאלדו הוא המוציא לפועל שלה.

דווקא בגלל שלקחנו אליפות אחת ב 7 שנים כרגע המבחן היחידי של הקבוצה הוא מבחן התוצאה. לגבי הדרך אני ממש לא חושב שהכדורגל השנה הוא גדול אבל הוא ממש לא רע כמו שמציירים את זה פה. וגם זה במגמת שיפור בדיוק בזמן הנכון(תמיד התלוננו שבאפריל/מאי אנחנו קורסים). אז מה לעזזל אתה/אתם עוד רוצים?

ואם לא הבנת את הציניות בזה שרשמתי שרונאלדו אשם אז תנסה להבין טוב יותר.

אתה אומר שתמיד הייתה אחדות סביב רונאלדו? באמת שהצחקת אותי. וזה אחרי שכתבת המון שטויות.
אתה צריך עוד כמה שנים טובות בצפיה בכדורגל בשביל להבין משהו.

(t-rix) #4753

המשפט שלך על להוציא את מסי ועדיין ברצלונה יקחו טרבל זה אחד הדברים הכי מטומטמים ששמעתי בחיים. ושמעתי הרבה.

ב-2009? לטעמי לפחות, ניתן היה להחליף אותו.
בארסה ההיא הייתה הקבוצה של צ’אבי.
אין ספק שהגזמתי בניסיון לגרום לחבר פה למעלה להבין את הנקודה.

מסי של השנים האחרונות זה כבר סיפור אחר, ב-2009 הוא לא היה מה שהוא היום.
שים את רונאלדו/רובן/ריברי, כל שחקן טופ מהתקופה, יכול היה למלא את התפקיד של מסי, אולי לא באותה יעילות/איכות, אבל לא על מסי ברצלונה של 2009 קמה ונפלה.

(whykds) #4755

הוא הבקיע 49 שערים ב- 2009, אתה לא באמת משווה את זה לרובן וריברי

גם אני מסכים שזה טמטום מוחלט(צר לי, אין מילה אחרת) לומר שבארסה בלי מסי הייתה זוכה בטרבל. מסי היה בורג משמעותי אם לא ה- עם כל הכבוד לשאר השחקנים.

(Rock'N'Raul) #4758

מה אתה מדבר שטויות? ב-2008/09 הוא כבש 38 שערים, שזה המון לכל הדעות אבל באותה עונה ברצלונה הייתה קבוצה עם שלישיה התקפית מטורפת עם אטו והנרי שחווה רנסאנס באותה עונה, שלא לדבר על צ’אבי שהציג את אחת העונות הטובות בקריירה שלו (והכי טובה עד אותה עת) ועל אינייסטה. מאותה עונה הגיעה האמונה הטיפשית ש-“קח ממסי את צ’אבי ואינייסטה והוא לא שווה כלום”, עד כדי כך הם היו אדירים, שהיה אפשר לקחת מהשחקן הטוב בעולם את הקרדיט ולא להשמע הזוי לחלוטין.

מסי תמיד היה סקורר, בניגוד לרובן וריברי. פאק, כשהוא היה בן 19 הוא כבר כבש 17 שערים ב-36 משחקים. כבר ב2007/08 הוא היה השחקן הכי טוב של ברצלונה (לדעתי). הבן זונה הזה תמיד היה רמה מעל כל מי שמסביבו, אבל כמו שאמר הבחור, ואולי זכרוני מטעני, אבל ברצלונה של אותה עונה לא קמה ונפלה על מסי… מסי היה קבלן ביצוע אחד מבין רבים, והמנצח היה פפ גווארדיולה ששינה את הכדורגל כנראה לנצח.

(whykds) #4759

אתה צודק, לא זכרתי נכון. 49 זה עונה אחת אחרי. ועדיין, כבר אז דיברו עליו כהכי טוב בעולם

(Rock'N'Raul) #4760

פייר? אני חושב שכבר ב-07/08 הוא היה הטוב בעולם. מה שהוא היה עושה על הקו… הוא היה כמו רובן, רק שהוא היה חותך אפילו יותר לעומק והיה כובש כל פעם שהוא עשה את המהלך הזה.