כריסטיאנו רונאלדו: 300 שערים בלה ליגה

ריאל-מדריד

(Efm89) #4656

תאמין או לא, גם את זה יש דרך למדוד.
אני לא אעשה פה פרסומת לחברה שאני עובד בה, אני אשלח לך לינק.

(Mr.Maestro) #4657

באמת מעניין, חבל שאנחנו לא חשופים לסטטיסטיקות האלה.

(t-rix) #4658

טיטי העלה נק’ מעניינת וזה לגבי הסטטיסטיקה של רונאלדו לעומת מסי מאז שכריס נחת במדריד… אז עשיתי קצת בדק בית והגעתי לזה :
רונאלדו עם : 364 שערים ו99 בישולים ב 348 הופעות. יחס של 1.04 שע’/מש’ או 1.33 שע’+ביש’/מש’
מסי עם : 373 שערים ו 142 בישולים ב 370 משחקים. יחס של 1.01 שע’/מש’ או 1.39 שע’+ביש’/משח’.

יש לציין אגב שעונת השיא של מסי הכילה 73 שע’ + 29 בישולים ב 60 משחקים. יחס כולל של 1.7 למשחק(!!)
ועונת השיא של רונאלדו הכילה 61 שערים ועוד 21 בישולים ב 54 משחקים. יחס כולל של 1.52 למשחק(!!).

עריכה : מבדיקה נוספת שביצעתי לגבי כמו דק’ המשחק של שניהם בליגה, מתברר שלרונאלדו יש 21206 דק’ לעומת 21218 דק’ של מסי.
שניהם כבשו בדיוק 270 שערים, רק למסי יש 104 בישולים לעומת 78 בישולים של רונאלדו.
כמעט זהים לחלוטין בדק’ משחק ובשערים, רק הבישולים שם באור אחר לגמרי כל הסטטיסטיקה של השניים ומטה אותה בבירור לגבי הארגנטנאי.

(Mr.Maestro) #4659

אני חושב שהמספרים שהצגת פה שגויים, ולא נכונים. אם נתייחס רגע רק לליגה וליגת האלופות (לא כולל גביע, נבחרת, אליפות עולם לקבוצות) תוכל שרק בשתי המפעלים האלה לרונאלדו יש [B]101[/B] בישולים ו-350 שערים. לעומתו מסי עם 122 בישולים ו-345 שערים. לא בדקתי את שאר הנתונים, אך עדיין ממליץ לך לבדוק שנית את המספרים שציינת.
https://www.whoscored.com/Players/5583/History/Cristiano-Ronaldo
https://www.whoscored.com/Players/11119/History/Lionel-Messi

(Sir Ryan) #4660

אם נעזוב לרגע את המספרים המדהימים של השני חייזרים האלה בצד בעיניי השורה החשובה ביותר היא שורת האליפויות ושמה אני לא חושב שיש ויכוח מי נתן נוקאוט למי.
אומנם זה תואר קבוצתי אבל מאז שרונאלדו הגיע למדריד לשניהם בכול שנה יש סגל מבין ה3 הטובים בעולם שהם אמורים לסחוב מהיותם הכוכבים הכי גדולים לתואר הזה.

אני אומנם לא אוהב להציג את העמדה שלי בלי עובדות מוצקות אבל את האקסטרה של מסי לעומתו של רונאלדו אי אפשר לספר במספרים אלא זה דברים שנראים רק לעין.
רונאלדו הוא מכונת שערים והשחקן עם התשוקה הכי גדולה לניצחון בהיסטוריה של הכדורגל אבל לעומת זאת מסי אולי שחקן ההתקפה הכי וירסטלי שהיה בהיסטוריה של הכדורגל הבחור התחיל כקיצוני עבר לשחקן מאחורי החלוץ ולבסוף שיחק גם כחלוץ ובכול העמדות האלו תמיד ידע לנהל משחק ולתת בישולים שרונאלדו בחלומות הכי ורודים שלו לא היה מסוגל לתת ופה נמדדת הגדולה לדעתי. רונאלדו הקיצוני שמאלי הכי טוב בהיסטוריה של המשחק לעומת זאת מסי השחקן הכי טוב שידע המשחק בעיניי לפחות.

(t-rix) #4661

מייסטרו,
ידוע שתמיד תהיה סטייה קלה בין אתרים וזאת בגלל בישולים שחלק יחשיבו כבישול חלק לא או שערים שנכבשו אחרי שפגעו במישהו בדרך וכל אחד מחשיב זאת אחרת.
אבל גם אם נלך לפי האתרים שהבאת, שהם בעצם למפעלים הכי חשובים (ליגה, צ’מפיונז, ותחרות רשמית עם הנבחרת) מתבררת התמונה הבאה :
רונאלדו 29813 דק’, בהם כבש 357 שערים ובישל 104. יחס של שע’+ביש’ כל 65 דקות.
מסי עם 29164 דק’, בהם כבש 350 שערים ובישל 126. יחס של שע’+ביש’ כל 61 דקות.

אז בסטטיסטיקה מסי עוקף אותו (קלות אומנם), ולגבי הערך המוסף בניהול משחק אין לדעתי עירורין, ושום מילה על התארים.
מה נשאר לטיטי להגיד על זה?

עכשיו הוא יכניס את בוסקטס למשוואה, את הפציעות, הסמים…כל מה שתרצה :lol:.

(Mr.Maestro) #4663

לאלו שקראו את התגובות שלי, כבר יכלו להבין מזמן, שגם לדעתי מסי כשחקן כדורגל טוב יותר מרונאלדו. NB22 חאלס לדבר שטויות ולהלהיט את היצרים, טיטי צודק במה שהוא אומר, מסי היה חלק מקבוצה שהיא דור הזהב, ואולי גם הקבוצה הטובה ביותר שידע המשחק.

(Talsho) #4664

אני חייב לציין שאני מאוד נהנה לקרוא את הדיון הזה אם נשים בצד את ההקנטות.

לראות אוהדי קבוצה כלשהי מציינים בפורום הביתי שהנמסיסים הגדולים שלהם - ברצלונה ומסי, הם ככל הנראה הגדולים ביותר שראו במשחק, מצריך הרבה אומץ והסתכלות אובייקטיבית.

תחזרו אחורה חמש שנים לתקופת המוריניו וכל מה שהיה בפורומים של ריאל ובארסה זה עצבים, קללות ו&%$#!@#% כשזה נגע לקבוצה היריבה.

הרבה יותר כיף לבקר בפורום.

(chaplan) #4665

מסי הוא הראשון בהיררכיה שאחראי על דור הזהב הזה. בשביל לרוץ אל בוסקטס כדי שיעזוב לו את הכדור בחצי גמר ליגת האלופות,ולרוץ חצי מגרש ולשים גול מול קסיאס לא היה צריך אף שחקן מדור הזהב. כדי לקחת כדור מהחצי בחצי גמר גביע המלך מול חטאפה לא היה צריך אף אחד מטור הזהב, כדי לקחת כדור בגמר נגד בילבאו מהחצי ולקבור אותו ברשת לא היה צריך אף אחד מטור הזהב, כדי לנצח את באיירן של פפ 3-0,כדי לפרק את ארסנל ברביעייה וכו’ וכו’. לא תמיד מסי הספיק, ולא תמיד הוא היה בשיא כושרו, אבל כשהוא היה שם הוא היה האחראי העיקרי לברצלונה הגדולה שלקחה שני טריפלים.

אני בספק אם ברצלונה הייתה באותו המקום מבחינת כמות התארים שלה ב-8 שנים האחרונות עם כריסטיאנו רונאלדו במקום מסי.

(Mr.Maestro) #4666

אני מקווה שכל מה שרשמת היה בצחוק, כי אם לא, הבנת המשחק שלך ברמה הנמוכה והרדודה ביותר. “כדי לנצח את באיירן 3-0 לא היה צריף אף אחד מדור הזהב”. אם הבנת המשחק שלך מסתכמת בדריבלים של מסי, ואינך רואה ומבין קצת יותר מזה, אין טעם להמשיך בדיון.

“[RIGHT]אני בספק אם ברצלונה הייתה באותו המקום מבחינת כמות התארים שלה ב-8 שנים האחרונות עם כריסטיאנו רונאלדו במקום מסי”, ואני אענה לך על זה בצורה הבאה: [/RIGHT]
[RIGHT]“אני בספק אם ברצלונה הייתה באותו המקום מבחינת כמות התארים שלה ב-8 שנים האחרונות אם לא היה את בוסקטס”![/RIGHT]

(chaplan) #4667

אם נדמה לך שברצלונה הייתה עוברת אז את מילאן ברבע הגמר או בשמינית הגמר(לא זכור לי) אחרי שמילאן ניצחה 2-0 בסן סירו ללא התצוגה הפנומנלית של מסי בגומלין בקאמפ נואו, שנתן מקדמה מאוד מהירה של 2-0 על מילאן, ועוד מסירת מפתח שהביאה לגול הרביעי, וכמובן תצוגה פנומנלית שלו בכל המשחק, אז אתה קצת משלה את עצמך. אף שחקן, גם לא צ’אבי ואינייסטה,או בוסקטס,כמה שהם היו דומיננטיים לא התקרב לרמת הדומיננטיות של מסי. בעונות בהן לא נאלץ לשחק במשחקים כשהוא לא בכושר וסוחב פציעה. לעיתים הם היו עוזרים לו לעשות ככל העולה על רוחו ולפעמים הוא בעצמו היה עושה ככל העולה על רוחו. אני בכלל לא דן איתך באופן אישי אז אתה מוזמן לעשות מה שבא לך.

(Mr.Maestro) #4668

לא צריך לדון איתי על מסי, נראה לי שזה לא האשכול המתאים ולא הפורום המתאים, בכדי להראות שמסי הוא שחקן גדול. יש בפורום השכן נושא מיוחד לזה!

(t-rix) #4669

חבר’ה אל תהפכו את זה לדיון מסי ומשחקים שניצח לבד.
אני העלתי את נתון ההשוואה הסטטיסטית כי טיטי טען שרק הסטטיסטיקה של חלוץ היא מה שקובעת. ולשם כך אין שחקן טוב מרונאלדו או כובש יותר ממנו מאז נחת במדריד. דבר שכאמור מוכח כלא נכון.

אז טיטי, מה אתה חושב על הסטטיסטיקה הזו, האם אתה חושב כעת שמסי טוב מרונאלדו, האם יש לך פרמטרים אחרים להכניס אותם למשוואה…?

(Mr.Maestro) #4670

[QUOTE=t-rix;1705242]חבר’ה אל תהפכו את זה לדיון מסי ומשחקים שניצח לבד.
אני העלתי את נתון ההשוואה הסטטיסטית כי טיטי טען שרק הסטטיסטיקה של חלוץ היא מה שקובעת. ולשם כך אין שחקן טוב מרונאלדו או כובש יותר ממנו מאז נחת במדריד. דבר שכאמור מוכח כלא נכון.

אז טיטי, מה אתה חושב על הסטטיסטיקה הזו, האם אתה חושב כעת שמסי טוב מרונאלדו, האם יש לך פרמטרים אחרים להכניס אותם למשוואה…?[/QUOTE]
דרך אגב, אם להסתכל על המספרים היבשים, אכן רונאלדו כבש יותר, אם להסתכל פר דקה אז הם באותו מצב.

(titi camara) #4671

[RIGHT]אז טיטי, מה אתה חושב על הסטטיסטיקה הזו, האם אתה חושב כעת שמסי טוב מרונאלדו, האם יש לך פרמטרים אחרים להכניס אותם למשוואה…?[/RIGHT]

את מה שיש לי לכתוב כתבתי יותר מפעמיים…את התשובה שלי לשאלה הזאת כתבתי יותר מפעמיים רק נשאר לחזור לאחורה ולקרוא, בכל מקרה בקצרה -

הדיון התחיל עם המעמד שרונאלדו מקבל, אז מישהו טען שרק לשחקן אחד מגיע את אותו מעמד וזה לא רונאלדו אלא מסי, נטען שזה מגיע למסי כי מסי הוא גאון כדורגל וקוסם ואילו רונאלדו לא, אני עניתי אז שמה שמגיע למסי מגיע גם לרונאלדו כי רונאלדו משיג את אותם המספרים פחות או יותר(והבאתי את הסטטיסטיקה הזאת שהבאת בדיוק ואתה יכול לחזור לאחורה ולבדוק), כתבתי לא משנה איך רונאלדו משיג את השערים שלו אם זה במהלכים גאוניים או סתם דחיקות וכי שער הוא שער ומביא בדיוק את אותן הנקודות, כך גם לגבי הבישולים, משם הדיון התגלגל וחזר והתגלגל.

כן גם הנקודה שלמסי יש יותר אליפויות הועלתה, התשובה היא ברורה, מסי שיחק בברצלונה הכי טובה היסטורית ואילו רונאלדו שיחק עם קבוצה מצויינת אבל פחות טובה, סמי ח’דירה, אוזיל ודי-מריה זה לא צ’אבי אינייסטה, בנוסף רונאלדו הגיע לקבוצה שנבנתה מחדש באותה שנה, מסי שיחק מתחילת הקריירה עם שחקנים ושיטה שהוא מכיר מהנוער של ברצלונה, והוספתי שבשלוש השנים האחרונות איכות הסגל של ריאל השתפר מאוד ואף עקף את זה של ברצלונה ולכן גם חלוקת התארים היא הרבה יותר שיוויונית.

NB.22 ,

הנה גם אתה קיבלת פיסקה ממני, כל הכבוד.

(F.Redondo) #4673

כריסטיאנו רונאלדו נבחר לספורטאי השנה ב-2016, הכדורגלן הראשון שזוכה לכבוד הזה.

כריסטיאנו רונאלדו נבחר לספורטאי השנה לשנת 2016 ע"י חברות החדשות המשפיעות ביותר באירופה.
הוא הכדורגלן הראשון שזוכה לכבוד הזה! זהו פרס יוקרתי שמוענק מ-1958 ובוחר את ספורטאי/ת השנה באירופה.
הזכייה הוכרזה ע"י חברת התקשורת הפולנית PPA שמעניקה את הפרס אחרי הצבעה בה השתתפו עיתונאים מ-27 חברות חדשות החשובות ביותר באירופה.

בשנה שעברה ג’וקוביץ זכה בספורטאי השנה עם 199 הצבעות, פדרר זכה בתואר הזה בעבר 5 פעמים וגם נדאל זכה בו פעמיים.
כריסטיאנו זכה בפרס המכובד שמוענק בפעם ה-59 מדי שנה כשהוא מקדים את אנדי מארי ב-24 הצבעות.

הפודיום :

[B]1. כריסטיאנו רונאלדו - 204 הצבעות.
2. אנדי מארי - 180 הצבעות.
3. קטינקה הוסו - 136 הצבעות(שחיינית הונגרית).

[/B]הזכייה הזאת היא בהחלט יוצאת דופן ועוד בשנה של אולימפיאדה. כבוד לקבל פרס ששום כדורגלן לא קיבל לפנייך ולהיות ברשימה עם כ"כ הרבה ספורטאים גדולים.

(F.Redondo) #4674

[B]כריסטיאנו רונאלדו נבחר לספורטאי השנה בעולם לשנת 2016 ע"י Eurosport.[/B]

[B]ולרגע המרגש של שנת 2016 ע"י Eurosport.[/B]

(chaplan) #4675

אני כמובן מפרגן לו והכל אבל חייבים להודות שזה לא אמין כל כך. מה גם שזה עושה עוול לאליפות ההיסטורית והבלתי נתפסת של לסטר בליגה האנגלית שכולם כל הזמן מפארים אותה. אין לי שום חיבור לליגה האנגלית ועדיין זה מבחינתי המאורע הכי מרגש ביי פאר מעוד זכייה 9000 של ריאל מדריד בליגת האלופות, או זכייה ביורו, שאם כל הכבוד לא התעלה לרמות גבוהות כמו כל טורניר נבחרות בשנים האחרונות. תאגיד ענק כמו נייק חותם עם רונאלדו הסכם לכל החיים וחודשיים אחרי הוא זוכה בכל טייטל אפשרי.

(האחיין של קרלס) #4677

יש לציין שמדובר בתוצאות הצבעה אינטרנטית כמובן.