בדיון הזה: דברים מעניינים שראיתי היום

(Mendieta) #2117

בלבן-

היו שם שלבים שלא הבנתי מה לעזאזל. כמו היפנית ההיא שמוצצת משהו לבן מוזר, לא הבנתי מה זה. זה כאילו זרע מקולקל או משהו?

ולא המקסיקני הם רצו להתעלל בו. מעניין מה הם אמרו לפני, הוא ממש ניסה להילחם, זה מה שמוזר מכל ההוצאות להורג בסגנון האלה. לרוב הקורבן מבין שזה הסוף והוא פשוט מאוד אדיש כנראה מפחד כנראה מיאוש ושותק כשחותכים לו תגרון עד לעריפת ראש. הוא ממש לא ציפה לזה, הוא לא האמין שהם יעשו משהו בסגנון וממש שם ידיים על הגרון, ועוד חשב לנשום! תזכיר לי מה היה בשלב האחרון?

(Mendieta) #2119

[QUOTE=c.h.e.l.s.e.a;1651617]בלבן -

היפנית הזאת בלעה כמות זרע ואז הקיאה את זה חחח קטע דפוק אבל לא קשה לצפייה.
אם אני לא טועה הקטע האחרון זה עם הבחור שמרסק את הפנים של מישהו עם פטיש (או משהו אחר בצבע צהוב כזה)[/QUOTE]

בלבן-
הסרטון עם הפטיס נקרא “שלושה בחורים האמר אחד” זה מקרה ידוע וישן, 3 נערים רוסים מדנייפרו נראה לי שעשו שטויות, דברים ,קטנים" כמו התעללות בחיות וכאלה, החליטו להעביר הילוך. הם חיכו לזקןהזה בדרך ביער, וכשהוא בא הם “חטפו” אותו, גררו אותו פנימה והתחילו לתת לו פצצות כמו שאתה רואה עם פטיש. המקרה נהפך לויראלי, הם נתפסו. יש תמונות שלהם כשהם יוצאים מהמשטרה כשכל הפנים שלהם כחולות, פשוט פירקו להם את הפנים…הם נשלחו לכלא להמון המון זמן.

האיש מת כמובן מהצעים שלךו, אם לא היו מפקירים אותו לגסוס שם יכול להיות שהוא היה שורד, אבל האכזריות בללתי נתפסת. איש מבוגר שעבר מלחמות צריך ככה למות…

(Shusaku) #2120

סתם מעניין אותי, אתם יודעים שיש כפתור של ספויילר?
[HIDE]ספויילר:
הוא מסומן בצורה H והוא בין הפייסבוק לאינסטגרם.[/HIDE]

(Bliss) #2121

לגבי היפנית -
[HIDE]כן! זה היה שפיך רקוב! מישהו גמר ופשוט נתן לזרע שלו להתייבש בתוך העורלה שלו והיא נאלצה ‘לנקות’ לו את הפין. ממש ריחמתי עליה, רגש שלא חשתי כלפי אף סרטון אחר. [/HIDE]

(Mendieta) #2122

[HIDE]בנינו, לא מבין למה ריחמת עליה. לא כזה הגעיל אותי. יותר הגעיל התולעים אצל הזקנה…
יש את הסרטון של האידיוט שיושב על הצנצנת, זה אחד הישנים!
מה שגם עשה לי ממש רע לראות את זאת שניסתה לעשות תעלול השתחררות ואשכרה טבעה, זה כזה עצוב. מרגיש לך מוות מיותר ושאתה רואה את השניות האחרונות שלה אז בכלל אתה מתעצבן ומרחם עליה[/HIDE]

(SRamos) #2123

http://www.lifehacking.co.il/
מכיר את הכנס מקרוב מאוד, אם מישהו מעוניין לבוא אני יכול לספק הנחה של 50% לחברי הפורום !
מוזמנים לדבר איתי בפרטי, מאוד מאוד ממליץ לכולם.

• חשוב לציין שאין לי שום רווח מהעניין, אני פשוט מאוד ממליץ על התוכן הזה ומקושר קצת למפיקים אז אני יכול לעזור אם מישהו מעוניין.

(Wildman) #2124

http://www.ch10.co.il/news/159503/#.VkxIbnarSUl

יקרה בפועל? =-O מה שדתיים קיצוניים עושים לעולם הזה אלוהים…

(Dovi) #2125

כדתי, אני חייב להגיד לך שהרבה פעמים כתבים מסלפים (מחוסר הבנה ולא בכוונת מכווין) את האמת.
אם הדבר נכון הוא הזוי לחלוטין אבל יכול להיות שלא.

(דניאל.) #2126

כמה צ’ארלי שין הוא בן זונה ?

(Mendieta) #2127

הוא מסכן.

(דניאל.) #2128

הוא מסכן? הוא כנראה דפק להרבה נשים שהיה איתן את החיים. מה מסכן בו?

(Mendieta) #2129

הוא בנאדם בודד שאין לו שום דבר בחיים מלבד זונות וסמים. בנאדם נורמלי שמאושר לא מגיע למצב כזה. ואתה יודע מה הכי עצוב? שיש לו כל מה שהוא צריך להיות מאושר. יש לך מושג כמה אומלל צריך להיות בשביל להגיע למצב הזה?

(דניאל.) #2130

עם זה אני מסכים , אבל מה עם הנשים?

(Mendieta) #2131

עזוב אותי עד שהצלחתי לסיים את הדיון עם ניתאי. בוא נגיד שגם להן יש אחריות :lol:

(Lukaku) #2132

עוד מעט גם תספר לנו איך כל הנשים שאתה פגשת ביקשו ממך לערוך בדיקות איידס לפני (מיד אחרי שהן נתנו לך סטירה).

(Shusaku) #2133

לוקאקו הרגת אותי.

בגדול, אני לא יודע יותר מדי מה הולך שם. אבל אם הוא קיים יחסי מן עם נשים כשהוא יודע שהוא נשא, צריך להעלות אותו על המוקד ולשרוף אותו בחיים. כל עוד הוא לא ידע, כן יש אחריות מסויימת לנשים, שהיו צריכות להגיד לו להיבדק.

(Mendieta) #2134

[QUOTE=Lukaku;1653300]עוד מעט גם תספר לנו איך כל הנשים שאתה פגשת ביקשו ממך לערוך בדיקות איידס לפני (מיד אחרי שהן נתנו לך סטירה).[/QUOTE]

לא…למה שמישהי תעשה את זה אם אין לי שם של זיין על שהזדיין עם 334972037 נשים ביניהם שחקניות פורנו ואני לא ידוע כאלכוהולוסיט מסומם? אבל אם יש לי שם כזה, אז הגיוני שכן…

(DoctorGonzo) #2135

סלבים עם/ללא מייקאפ:

(Oleguer 23) #2136

אני אישית פחות אוהב בחורות עם איפור בכמויות כמו ככה. קצת מראה טבעי, אין יותר טוב מזה.

(Mendieta) #2137

אפילו פה ג’ניפר לורנס מושלמת גם ללא איפור…