בדיון הזה: דברים מעניינים שראיתי היום

(דניאל.) #2094

אחלה סרטון, חשבתי שיהיה המשך, משהו עם הצילום, אבל מרשים.

(DoctorGonzo) #2096

(boris163) #2097

[QUOTE=grande_alex;1643766][RIGHT]https://vimeo.com/139407849
קצת פרופורציה.
כל התמונות של מערכת השמש שאנחנו רואים בדר"כ הן לא בפרופורציה הנכונה (מכיוון שאי אפשר בתמונה אחת להציג את הפלטנות בגודל סביר ובמרחקים הנכונים. אם המרחקים נכונים, הפלנטות לא יראו).
כמה חבר’ה החליטו לייצר דגם עם פרופורציות נכונות של מערכת השמש. עם כדה"א בגודל של גולה, הם היו צריכים שטח של כ-11 ק"מ. אז הם הלכו למדבר בנבדה…
הרעיון פשוט ויפה, והביצוע מעולה.
ואם כבר בנושא הזה, אז כדי להשלים את התמונה, הנה אתר שממחיש את המרחקים במערכת השמש בצורה יפה:
http://joshworth.com/…/pixelspa…/pixelspace_solarsystem.html
לגלול בהתחלה ואז אפשר “לטייל” במהירות האור או לקפוץ לפלנטות.
[/RIGHT]
[/QUOTE]
מדהים, תודה על השיתוף

הפרוייקט שכולם עושים בכיתה ד’,ה’…

(steve_g) #2098

//youtu.be/vdj7jBT9tu0

סיקור מעניין של הדרבי בין פרטיזן לכוכב האדום, בערוץ של המשתמש יש סיקורים מרתקים נוספים.

10:16 ניתן לראות את פאביצ’ביץ’ אקס הפועל ומכבי ת"א

(Nitai) #2099

:sad:

(DoctorGonzo) #2100

יוקו אונו “שרה אמנות”:

//youtu.be/HdZ9weP5i68

(Oleguer 23) #2101

לאאאא למה הזכרת לי את זה…היו לי סיוטים בימים שראיתי את זה.

לכי לישון יוקו את שיכורה. מהכסף שהשאיר לך האלמן…

(imblue) #2102

מגניבבבבבבבבבבבבבבבבבבבבב בבבבבב :slight_smile:

//youtu.be/hyCIpKAIFyo

(imblue) #2103

וזה לא פחות …

//youtu.be/PCIkbr9HCcw

(Forza Lazio) #2104

//youtu.be/tnWJxxFbcac

(דניאל.) #2105

מטורף לחלוטיייןןןן

[FBV]10153405558679303[/FBV]

(Mendieta) #2106

http://runthegauntlet.org/

זה מטורף.

תמיד היה לי רצון לראות דברים מזעזעים, לא יודע להסביר למה. יצא שבגיל 12 ראיתי סרטונים של אנשים שחותכים ל2, גופות שמוצאים בתוך אגם כשהם מנופחות וכדומה. עם השנים המשכתי מידי פעם עם החטא הזה ועכשיו עם כל האתרים של דאע"ש ועוד משוגעים באפריקה יש מלא דברים מזעזעים ברשת. מישהו החליט להרים את הכפפה, ולעשות מזה משחק אתגר. אני הגעתי עד לשלב 15, אני חושב עכשיו אם לנסות לעבור אותו.

עריכה: טוב סיימתי. סה"כ יש 20 שלבים. את ה5 שלבים האחרונים חוץ מ1 שהוא מבחינתי הכי מזעזע, מקום19 או 18, ראיתי כבר לפני. לא לבעלי לב חלש.

(דניאל.) #2107

שמע אתה חולה, לא היה לי אומץ להתחיל את שלב 1 בגלל הפירוט :grin:

(Mendieta) #2108

שלב אחד הכי בקליל, סתם מפגרת ששוברת את היד בהורדת ידיים. אפילו משעשע :lol:

(Bliss) #2109

תודה! :slight_smile:

(c.h.e.l.s.e.a) #2110

הצלחתי לשרוד את זה עד הסןף (יש 20 סהכ).
טוב זה היה נוראי.

(Lukaku) #2113

[RIGHT]מצד אחד תמיד דברים כאלה מסקרנים אותי, מצד שני אני תמיד מאבד רצון לחיות אחר כך.

אשאר בינתיים עם סרטונים של דאע"ש של אנשים מתפוצצים באוטו.[/RIGHT]

(Mendieta) #2114

לא האמת שלא הכל ממש ממש מזעזע. יש שם כמה מגניבים דווקא. תנסה תראה לאיזה שלב תגיע…אל תפחד מאמי :rollmyeyes:

(דניאל.) #2115

עוד מישהו ניסה? אני סקרן אבל פחדן קצת

(c.h.e.l.s.e.a) #2116

[QUOTE=Mendieta;1651434]תכתוב בלבן מה היה השלבים הכי נוראיים שלך. שלי היה אחד ממש נוראי-

שחותכים תגרון למקסיקני אחד. שלא תבין לא נכון, ראיתי מלא סרטונים של כריתת ראשים וכאלה, אבל מה שהיה ממש מזעזע הוא העובדה שהם נתנו לו להיאבק ולנסות לנשום! זאת התעללות וחולניות שעוד לא ראיתי, זה הדבר הכי אכזרי שראיתי עד כה, כי הם ממש שיחקו בו. לרוב דברים אכזריים נגמרים מהר, פה זה היה איטי ופשוט רע. עשה לי רע לאיזה 15 דקות חחחח…כל שאר השלבים היו בסדר, חלק רעים וחלק פחו ת…

אותי מעניין מה קרה עם הילד ההוא שקפץ למים וסיים בלי פרצוף ועם ראש פשוט חצוי ל2. הכי הזוי שהוא היה עוד חי!!! מעניין אם הוא שרד הכל ואיך הוא נראה היום.[/QUOTE]

בלבן-

אוייי המקסיקניי !! לדעתי אחרי ששיחקו בו קצת הם רצו לסיים את זה ולא ידעו! אז פשוט נתנו לו מכות עם הסכין לעצם כדי לחתוך ולא הצליחו, זה היה ברור כשהשני התערב , פשוט נורא.
מה שעוד גרם לי לבחילה זה הזקנה עם העין המלאת תולעים… זה היא גועל נפש!
וכמובן הבחור שקפץ ופתח את הפרצוף, האמת שאמרתי לעצמי שזה לא הכי נורא עד שראיתי איך הרופא מנסה לסדר לו את הפרצוף.