בדיון הזה: דברים מעניינים שראיתי היום

(Wildman) #2072

היה לי בערך דקה של goosebumps, בלי להגזים.

(San Sunny) #2073

מרגש גם בצפייה חוזרת. והשיר ברקע, Nuvole Bianche, תמיד עושה את העבודה כמו שצריך.

(DoctorGonzo) #2075

CHEESE EXPLAINED

תקליקו על הלינק הזה בשביל להגדיל יותר.

(Bliss) #2076

וואו. פשוט וואו.

[YT]06olHmcJjS0[/YT]

(gass12) #2078

איזה מזל שהפרעונים פיסלו את מלכיהם ונשותיהם. ככה לפחות אנחנו יודעים שגם פרעה וגם אשתו דומים דמיון מפתיע לזוג .:rollmyeyes:

(gass12) #2079

[B]שר הביטחון שלנו הצליח לעבוד במשך עשרות שנים על מרבית הישראלים ועל רבים בעולם הוא שכנע את כולם שהוא ‘חייל מספר 1’, ‘מר ביטחון’ ו’מצביא מהולל’ למרות שנכשל בכל פעולותיו הצבאיות פרק ראשון מספרו/מחקרו הסנסציוני החדש של ההיסטוריון הצבאי ד"ר אורי מילשטיין על ראש הממשלה לשעבר ושר הביטחון, רב-אלוף בדימוס אהוד ברק. קראתי בעיון,הספר לוקח את הקורא הרבה הרבה אחורה אל ילדותו של אהוד

[/B]http://www.news1.co.il/Archive/002-D-81439-00.html?v=18062015161459

(#4) #2080

כחובב צילום, ולמרות שצילומי טבע זה לא התחום המועדף עלי, אני חושב שהתמונה שזכתה במקום הראשון היא אחת התמונות הכי יפות והכי עוצמתיות שראיתי אי פעם:

(אגב לחובבי הצילום מביננו - הייתי ממליץ בחום לראות את הסרט Salt of the Earth שיצא לקולנוע לא מזמן)

(gass12) #2081

עולם הרכב בעוד עשור ? מרצדס בנץ בתשובה יפיפיה

(Forza Lazio) #2082

נתפס בחופי אוסטרליה:

איזה גודל הדבר הזה דאםם.

(Shusaku) #2083

(DoctorGonzo) #2084

לחרדים מהפצצה האיראנית וסתם מי שרוצה להשתשע ברעיונות של world destruction:

(SRamos) #2085

//youtu.be/g3Rf5qDuq7M

האמת שאני די לא אוהב ריאליטי ובדרך כלל לא נתקל בדברים האלה, אבל הסיפור הזה ספציפית, יחד עם הגישה שלהם והשיר בסוף היה מיוחד.

(gass12) #2086

[RIGHT] להיסטוריה יש נטיה כזו לחזור על עצמה. לפעמים אנחנו בתוך תוכו של התהליך אך לא יודעים לזהותו . בימים אלה של הכחשת השואה, של ישראלים שמעדיפים להתעלם מעברם או שרויים בשנאה עצמית, ושל בריחה מחודשת של היהודים מאוקראינה, מפרסם הדיילי-מייל הבריטי תמונות מזעזעות, כיצד התייחסו האוקראינים ליהודים ברחוב בשנת 1941, עד להשמדתם הסופית. חיי הכלבים ברחוב נחשבו יותר מחייהם. לעולם אל תהיו חלשים, או תשדרו תחושה כזו.

(DoctorGonzo) #2087

סוג של שימושי

(Shusaku) #2088

//youtu.be/3aSsxnq4Vhw

(Jesé Rodríguez) #2089

פאק

(Lukaku) #2090

וואו. ולטביה השוותה דקה 94.

(Washar1) #2091

//youtu.be/w6WGdDoTVoo

(David_Silva) #2092

מדהים, באמת מדהים.
אבל תמיד לקחתי את הסרטונים האלה בערבון מוגבל כי לך באמת תדע לכמה אנשים הוא פנה ואולי זה רק מה שהוא בוחר להראות לך.

(grande_alex) #2093

[RIGHT]https://vimeo.com/139407849
קצת פרופורציה.
כל התמונות של מערכת השמש שאנחנו רואים בדר"כ הן לא בפרופורציה הנכונה (מכיוון שאי אפשר בתמונה אחת להציג את הפלטנות בגודל סביר ובמרחקים הנכונים. אם המרחקים נכונים, הפלנטות לא יראו).
כמה חבר’ה החליטו לייצר דגם עם פרופורציות נכונות של מערכת השמש. עם כדה"א בגודל של גולה, הם היו צריכים שטח של כ-11 ק"מ. אז הם הלכו למדבר בנבדה…
הרעיון פשוט ויפה, והביצוע מעולה.
ואם כבר בנושא הזה, אז כדי להשלים את התמונה, הנה אתר שממחיש את המרחקים במערכת השמש בצורה יפה:
http://joshworth.com/…/pixelspa…/pixelspace_solarsystem.html
לגלול בהתחלה ואז אפשר “לטייל” במהירות האור או לקפוץ לפלנטות.
[/RIGHT]