בדיון הזה: דברים מעניינים שראיתי היום

(דניאל.) #2001

אין מצב שהכלב הזה אמיתי =-O=-O :

(BannedT) #2002

גיגלתי “למה שדות גולדברג”, למי שלא מכיר את השיר של מאיר אריאל "שדות גולדברג של מאיר אריאל: “ילדתי שלי, אל תלכי לבדך, אל תלכי לבדך בשדה המוזהב”.נתקלתי בכתבה שמנסה להסביר למה, אני ממש נדהם עכשיו, לא רק מעומקו הלירי של מאיר אריאל, אלא גם ממשמעויותיו הנסתרות. http://www.kibbutz.org.il/shavim/articles/yomyom/090720_haitner.htm

(Goalkeeper) #2003

ראיתי כבר את הסרטון הזה בעבר, ואתמול חבר טוב שלי ראה אותו ונזכרתי בו, אחד הסרטונים שגרמו לי להתאהב בטופאק, אומר כל כך הרבה דברים נכונים. שווה צפיה, ואפילו עם תרגום כי קשה להבין את האנגלית שלו.

//youtu.be/hIBN2UAgKFg

(HJKL) #2005

סרט דוקומנטרי של סדרת המשחקים של football manager, אני מניח שזה ייעלם מיוטיוב בשעות הקרובות אבל כדאי לחפש מקורות אחרים. למי שמכור למשחק זו צפיית חובה.

//youtu.be/MOfGuGjxYzg

(Parliament) #2006

קצת על החיים שלנו בהשפעת הטכנולוגיה ובעיקר הרשתות החברתיות… כמו להציב מול הפרצוף שלנו מראה שאנחנו לא רוצים, או פשוט לא מצליחים, לראות לפעמים.

[YT]dRl8EIhrQjQ[/YT]

(OreoCookieh) #2007

[QUOTE=Goalkeeper;1578348]ראיתי כבר את הסרטון הזה בעבר, ואתמול חבר טוב שלי ראה אותו ונזכרתי בו, אחד הסרטונים שגרמו לי להתאהב בטופאק, אומר כל כך הרבה דברים נכונים. שווה צפיה, ואפילו עם תרגום כי קשה להבין את האנגלית שלו.

//youtu.be/hIBN2UAgKFg
[/QUOTE]

הנ"ל והסרטון שמעל התגובה שלי היו מדהימים, תודה לכם על השיתוף.

(Goalkeeper) #2008

פרלמנט אתמול ראיתי את הסרטון הזה בפייסבוק. פשוט מדהים! הבן אדם כריזמטי בצורה משוגעת

(דניאל.) #2009

Holy-S-H-I-T=-Ohttps://www.facebook.com/video.php?v=10152363529952984

(Forza Lazio) #2010

(Parliament) #2011

[YT]ammanyLM_ko[/YT]

זה יכול להיות מדהים!

(Bliss) #2012

שמעתם על Serial? זו בעצם תכנית רדיו (פודקאסט) שחוקרת רצח שהתרחש בשנת 1999. מתברר שהדבר הזה עושה רעש עצום וההתמכרות אליו היא ברמה של סדרת טלוויזיה ומדובר בכלל בתכנית רדיו! ללא ויזואליה בכלל. עוד לא האזנתי לאף פרק אבל אני מתכוון לעשות זאת ברגע שתהיה לי שעה רגועה להאזין לאנגלית ולנסות להבין כל מילה.

האתר של הסדרה(כל הפרקים להאזנה)

ערוץ היוטיוב של הסדרה(כל הפרקים להאזנה)

transcript (כן, כן, לא ‘תרגום’, transcript) של הפרק הראשון

עמוד ה-reddit של הסדרה(תוכלו למצוא בו הסברים, ספקולציות ואת כל הטרנסקריפט של הפרקים)

אשמח אם מי שמאזין לסדרה יחווה את דעתו עליה. תיהנו!

(Bob Sacamano) #2013

לפחות לפי הפרק הראשון עושה רושם שהרעש מוצדק.

(Halla_Madrid) #2014

ובחדשות אחרות:

היום בנפאל נערך “פסטיבל גדימהיי”, על שם האלה גדימהיי, אותו גודשים מיליוני מאמינים הינדים. הפסטיבל נערך כל 5 שנים. הפסטיבל אורכו כחודש, אבל עיקר התשומת לב מופנית אל יומיים אינטנסיביים בהם הפסטיבל כולל שחיטות המוניות של חיות, שמוקדשות לאלה, שע"פ הדת ההינדית, היא אלת הכוח והשחיטות ההמוניות מביאות למזל ושגשוג שהיא מעניקה למאמינים. בפסטיבל שוחטים בהמות בעיקר, אבל גם ציפורים ועכברים. ע"פ ההערכות, 250,000 חיות נשחטו ב-2009. החיות מובלות אל השדות ומרוכזות בין גדרות, כשהן “מחכות” להמוני המאמינים. המאמינים מגיעים, חלקם לא מנוסים, דבר העלול לגרום לסבל מיותר של החיות, ועורפים ראשים. הראשים נקברים וחלקי הגופות נמכרים לסוחרים. המוני אקטביסטים- טבעונים, דתיים מזרמים אחרים בהינדו וסתם אנשים שמתנגדים לטקס, מגיעים למקום, אך הם לא יכולים אל מול התמיכה הממשלית שלה זוכים המאמינים, בגלל ש-“הפרעה לטקס עלולה לפגוע ברגשות המאמינים”, ע"פ בכיר בממשל.

(Carles) #2015

עצוב… כל כך הרבה שווארמות טובות נזרקו פה

(sus) #2016

מוזר… ההינדים לא מטיפים לצמחונות?

(Parliament) #2017

DO[STRIKE]N’T[/STRIKE] TRY THIS AT HOME

[FBV]897698646942018[/FBV]

(Raul Gonzalez Blanco) #2020

[QUOTE=Oleguer 23;1595512]איך מתפרנסים אומני יוטיוב?[/QUOTE]

חוץ מפרסומות, יוטיוב בעצמה משלמת להם הרבה כסף כדי שימשיכו להעלות סרטונים.

(Bliss) #2021

[YT]xn7ZaT3AgoU[/YT]

Vsauce. אני משוכנע שהערוץ הזה הוא אחד הדברים המרתקים ביותר שיש לאינטרנט להציע. תענוג.

(Ricardo) #2022

הערוץ הזה כ"כ טוב שאמרתי לחברים שחיכו לי שאני יבוא יותר מאוחר.

לא יצאתי בסוף.

(SRamos) #2023

הפוסט הראשון על ארגנטינה מדהים, איזה עולם מרתק יש לנו…

עוד שנה לדרום אמריקה :grin: