ליאו מסי: לא רע הילד הזה

ברצלונה

(Shusaku) #4632

גם אני חשבתי על זה אתמול. הליגה פחות או יותר בכיס, וגם ככה סביליה בעונה לא יציבה מגיעה אלינו הביתה.

להרכיב את מסי מול סביליה יהיה מיותר לחלוטין, בטח כשיש לנו רומא ברביעי ואנחנו חייבים לצאת לשם עם תוצאה טובה.

(t-rix) #4633

מסי סוחב פציעה וזה כבר מדאיג.
הבוקר הוא ערך אימון חלקי בלבד.
מבחינתי הוא צריך לנוח מול סביליה ואפילו לא למהר להעלות אותו נגד רומא.
הקבוצה יכולה וצריכה להסתדר גם בלעדיו בשני המשחקים הקרובים…

(agalma) #4634

אני חושב שזה לפה. מסי בתום המשחק תבוסה נגד ספרד אומר לחבריו לנבחרת- נצא מהמשבר יחד.

יותר משהם זקוקים לו על המגרש כשחקן הטוב בהיסטוריה, הם זקוקים למסי כמנהיג, כקפטן. ייתכן וזה השינוי לו כולנו ציפינו.

(momi) #4635

עד ליפני שנה כולם אמרו רונאלדו זכר אלפא ומנהיג ומסי לא.
אני לא נכנס להשוואות, זה דבר שאני לא אוהב לעשות. אבל ככל שמסי מתבגר, הוא הופך למנהיג כריזמתי יותר ויותר. וזה לא רק בארגנטינה, אלא גם בבארסה הוא הפך הלכה למעשה מתחילת העונה וגם בעונה שעברה, לקפטן.

(khen10) #4636

בארגנטינה למסי אין ברירה כי הוא מוקף בחדלי אישים ואוכלי נבלות למיניהם. אם הוא לא יוציא את נשמתו וינסה להרים אותם לרמה שלו הוא יצלול לרמה העלובה שלהם ולא יהיה לארגנטינה מה לחפש גם נגד איזו פרו או בוליביה.
בבארסה מסי היה רגיל להיות מוקף באגדות ובפיגורות אחד אחד. לא אתחיל להזכיר את הרשימה הארוכה. מה שהיה נשאר לו זה רק לשחק. היום הוא מוצא את עצמו עם “תלמידים” סביבו שנושאים אליו עיניים (לא רק מטאפורית) כדי שיציל אותם.
כלומר הסביבה השתנתה, מסי נשאר אותו מסי שרוצה רק לשחק וזהו. אם הוא רוצה לזכות בתארים הוא חייב להעביר לשאר שואבי המים את המסר שהם חייבים להעלות את הרמה. לכן כיום אנחנו רואים אותו יותר “מנהיג” ומנווט, בעל כורחו.

(Shusaku) #4637

(shum22) #4638

שווה אולי לציין שלרונאלדו יש גם 25 שערים נגד סביליה, 21 נגד אתלטיקו ו17 נגד ברצלונה

(Shusaku) #4639

היום לפני 11 שנה:

מי היה מאמין שהילד הזה שמשווים למראדונה, ישאיר לו אבק…

(YUVAL) #4640

אני חושב שטיפה הגזמת עם השאיר לו אבק…

(GoD iS a Dj) #4641

במה בדיוק הגזים? מוכיח כל פעם מחדש איזה שחקן שלם הוא, משפר כמעט כל אספקט בצורת המשחק שלו.

במה מארדונה טוב ממסי ? חוץ ממונדיאל(גם זה היה נפתר אם לא היגואין אחד).

(אוריין יפה) #4642

מסי התראיין ל- TyC Sports והתבטא בצורה שאנחנו פחות רגילים לשמוע:

על מעבר אפשרי של ניימאר לריאל מדריד:

“זה יהיה נורא לראות את ניימאר בריאל מדריד, בגלל כל מה שהוא היה עבור ברצלונה. זו תהיה מכה קשה עבור כל האוהדים. ברמה המקצועית, הוא יהפוך את ריאל לטובה יותר. האם אמרתי לו משהו בנושא? הוא כבר יודע מה אני חושב, כבר אמרתי לו.”

על תואר השחקן הטוב בהיסטוריה:

“לא מעניין אותי להיות הטוב בהיסטוריה, מעולם לא הצבתי את זה לעצמי: לא להיות הראשון, השני, השלישי או הרביעי. כל תחילת עונה אני מנסה להתעלות על עצמי, לנצח הכל, לתת הכל בכל פעם שאני עולה למגרש, לתת את המקסימום עבור חבריי ועבורי. להיות הטוב בהיסטוריה לא משנה שום דבר. אני רוצה להתעלות על עצמי תמיד ואני לא מתחרה עם אף אחד, כי אני לא משחק כדי להיות הטוב בהיסטוריה, אלא כדי להתעלות על עצמי שנה אחרי שנה ולהמשיך לנצח. ככל שאזכה ביותר תארים בסוף הקריירה, טוב יותר. וכמובן, לנצח עם הנבחרת כי זה מה משהו שעדיין לא הצלחנו להשיג. עם כריסטיאנו? לא ממריץ אותי להתחרות מולו, אבל כן עם ההישגים של מדריד.”

“אני לא צריך לעבור לקבוצה אחרת כדי להוכיח משהו למישהו, אתה כן מסתכל על ליגות אחרות, אבל ברגע שצריך לקבל החלטה, מאוד קשה לעזוב את ברצלונה.”

“ארגנטינה וברצלונה הן שתי האהבות הגדולות שלי. אני לא יודע במה אעסוק כשאפרוש מהכדורגל, זה משהו שכנראה אגלה עם הזמן. אני חי את היום יום ונהנה מהמשפחה שלי וממה שאלוהים נותן לי.”

כשדיבר על לואיס סוארס:

“הוא לא רק מבקיע, הוא נותן לך עוד המון דברים. הוא סוחף, רץ, לוחץ. לפעמים אנחנו במשחק אינטנסיבי ואני רואה שהוא בא לצד שלי ואחרי זה רץ לצד השני. זה מדבק! אתה רואה אותו רץ ואתה חושב ‘אני חייב לרוץ’”.

על ההדחה מול רומא:

“מה שעשינו היה שטות. בגלל היתרון שהיה לנו היינו באשליה שאנחנו כבר בחצי הגמר. היינו כל כך קרובים, ואחר כך בחצי גמר הכל היה אחרת.”

“למדריד יש משהו יש רק להם: גם כשהם משחקים רע הם מנצחים. לנו זה הרבה יותר קשה, אנחנו צריכים להיות ברמה ממש גבוהה כדי לנצח”.

על ארגנטינה:

“רק בארגנטינה יתעללו בך ויקללו אותך על כך שהגעת ל-3 גמרים ברציפות.”

“ההזדמנות שלי במונדיאל האחרון? הייתי פוגע טוב יותר עם פנים הרגל. אני רוצה לחזור ולחוות את המצב הזה שוב.”

“אנחנו צריכים לשחק ממש טוב כדי לנצח במונדיאל. האמת היא שזה הרבה יותר קשה עכשיו. כל קבוצה יכולה להיות מאורגנת ולנצח אותך 1-0 בימים האלו.”

“אלוהים יחליט אם נזכה במונדיאל או לא, אבל אנחנו ננסה לתת את הכל על המגרש, מה שצריך לקרות יקרה.”

“הייתי רוצה שנהיה כמו גרמניה.”

מקורות: ספורט ומונדו דפורטיבו.

הראיון עצמו למי שמעוניין:

(אוריין יפה) #4643

מסי התראיין לפני כמה ימים למונדו דפורטיבו. הראיון המלא והמתורגם:

כמה חשבת על גמר המונדיאל האחרון, שבו ארגנטינה הפסידה מול גרמניה?

“האמת שהרבה כי זה היה מצב מאוד קשה עבורנו. להיות כל כך קרובים להנפת הגביע. היינו ראויים לנצח את המשחק הזה אחרי כל הטורניר ההוא.”

קיימת ההרגשה שארגנטינה תתקדם ממשחק למשחק במונדיאל הזה.

“אנחנו מציאותיים. עברנו תהליך מסובך, שינוי של מאמנים, שינוי של נשיא ההתאחדות גם… היו המון בעיות. היה לנו קשה מאוד להעפיל למונדיאל וסבלנו עד המשחק האחרון, לכן זה טוב שנגיע רגועים ונחשוב על התקדמות ממשחק למשחק. המכה מול ספרד גם הייתה קשה מאוד כי הגענו למשחק לאחר ששיחקנו טוב מול איטליה. העובדה שהפסדנו בדרך הזו גרמה לנו לחזור אחורה ולחשוב מחדש.”

זו לא הייתה ארגנטינה האמיתית ששיחקה מול ספרד.

“השערים של ספרד לא היו ממהלכים מפורטים כמו שספרד רגילה לעשות. הם קרו כתוצאה מטעויות שלנו.
בסופו של דבר, הוצאנו דברים חיוביים מהמשחק הזה והיה לנו מספיק זמן כדי להגיע לפה בסדר.”

מפת המונדיאל מיקמה את ארגנטינה בצד הקשה. ניתחת אילו נבחרות יותר קשות מתוך אלו שאתם יכולים להתמודד מולן?

“ברור שאתה מנתח איך דברים יכולים להתפתח, אבל בסופו של דבר יכולות להיות תוצאות שלא ציפית ולא חשבת שיקרו. המונדיאל קשה מאוד, ושני הצדדים מסובכים. ברזיל יכולה לשחק מול אנגליה, בלגיה. בגלל זה מונדיאל כל כך מסובך, כל הקבוצות הכי טובות נמצאות ולכן קשה מאוד לנצח.”

לדעתך, איזה שחקן יפרח במונדיאל?

“אם אתה מתבונן בכל נבחרת, בכל אחת יש שחקנים טובים מאוד. לברזיל יש את ניימאר וקוטיניו, לספרד יש את אינייסטה וסילבה, לגרמניה אין כוכב בולט אבל הם חזקים מאוד כקבוצה, לבלגיה יש את הזארד ודה בריינה, לצרפת יש את גריזמן ואמבפה… אני חושב שהמונדיאל הזה מלא בשחקנים מוכשרים.”

לקחת את ארגנטינה על הכתפיים זה מכביד עליך מאוד?

“הדרך שבה חווים את הכדורגל בארגנטינה היא די מסובכת. הייתה לנו את הזכות להגיע לשלושה גמרים, ליהנות מהמונדיאל האחרון, הצורה שבה אנשים חוו את המונדיאל ברחוב, במדינה, התקווה של האנשים. והיה לנו גם ביש מזל ולא זכינו באף אחד משלושת הגמרים. זה גרם להכל להתקלקל קצת.”

כמות הארגנטינאים שנסעו למונדיאל האחרון בברזיל הייתה מדהימה. גם למשחקים וגם באופן כללי.

“זה היה מרשים. מדהים איך שאנשים חוו את זה בברזיל ובארגנטינה. כיום, גם בלי שנהיה פייבוריטים, לאנשים יש המון תקווה ובגלל זה מדברים על המון ארגנטינאים ברוסיה.”

מול איזה נבחרת הייתם רוצים להתמודד בגמר המונדיאל?

“לא אכפת לי מי תהיה היריבה, כל עוד אנחנו נוכל להגיע לשם. זה לא משנה כלום.”

בהקשר של בארסה, מדברים המון על גריזמן. אתה חושב שתסתדר איתו במגרש?

“תמיד אני אומר את זה. עם השחקנים הטובים קל למצוא מי מבין אותך, כיום גריזמן הוא אחד מהשחקנים הגדולים והוא עובר תקופה יוצאת מן הכלל בקריירה שלו. המאמן יחליט איך לסדר אותנו על המגרש אבל כמובן שהוא שחקן ענק.”

מסי, סוארס, דמבלה, גריזמן, קוטיניו. יותר מדי איכות?

“זה כבר תלוי בצוות המקצועי אם גריזמן יגיע, זה לא סגור ב-100%. אנחנו רוצים להיות הקבוצה הטובה ביותר ובשביל זה אנחנו צריכים את השחקנים הטובים ביותר. מעבר לזה, זה כבר תלוי במאמן.”

מה ההסבר להדחה מול רומא?

“אין לזה הסבר. היה לנו עודף ביטחון, נרדמנו, שער מקרי והם כבר ביתרון 1-0. הם קיבלו ביטחון ואנחנו נכנסנו למצב שהרגשנו שאין ממנו דרך יציאה, מצב בו לא מצאנו אחד את השני על המגרש. הם, ביחד עם העידוד של הקהל, וההרגשה שהם באמת יכולים לעשות זאת, התעלו על עצמם ואנחנו נפלנו למטה. זה היה לנו קשה מאוד ולא הצלחנו להתרומם.”

נשאר בך זעם כי בארסה הייתה טובה בדיוק או אפילו יותר מאלו שעלו לחצי הגמר?

“הרבה זעם על הדרך שבה נשארנו בחוץ, על ההבדל שהיה מהמשחק הראשון. לאחר מכן ראינו שזה לא היה מקרי כי לליברפול כמעט קרה אותו דבר. אבל נשאר בנו זעם על העובדה ששוב הודחנו ברבע הגמר, אחרי שעברנו עונה מרשימה. הפסדנו רק 3 משחקים. ב-2 לא קרה כלום. ובמשחק הזה הפסדנו והודחנו מהאלופות.”

אתם צריכים להתרכז יותר בליגת האלופות בעונה הבאה?

“ליגת האלופות היא השאיפה של כולם. שלנו, של הקהל. אבל כמו שאנחנו תמיד אומרים, אנחנו צריכים להילחם עבור כל התארים. כשאנחנו מתחילים עונה אנחנו רוצים לזכות בהכל, וזה מה שעושה את המועדון הזה לכל כך גדול. השנה מדריד הימרה על ליגת האלופות והקדישה שם הכל. הם נשארו רחוקים מאוד מהפסגה בליגה ובגביע. זה יכל להיגמר טוב או רע. אם הם לא היו זוכים הם היו נשארים בלי כלום. היה להם את המזל לזכות בליגת האלופות וזה הפך את השנה למדהימה עבורם. אבל אנחנו לא יכולים לחשוב על לשחק בתחרות אחת ולהקדיש הכל לאלופות. אנחנו רוצים גם את הליגה וגם את הגביע שחשובים עבורנו.”

אז, למנן את הופעות השחקנים הקבועים בליגה ובגביע לפני משחקי ליגת אלופות, מה אתה חושב על זה?

“זה עניין של המאמן. אם הוא רוצה לבצע רוטציה או לא. אנחנו מוכנים לשחק בכל המשחקים לא משנה באיזו תחרות, ואחר כך המאמן והצוות המקצועי ינהלו את זה. הופתעו לראות אותי נח במשחק בליגת האלופות. אמרתי את זה אז, יש המון משחקים בשנה ואנחנו רוצים להגיע במצב טוב לגמר, שזה הכי חשוב, וכל פעם יותר קשה להתאושש ממשחק למשחק. לקחתי את זה טוב מאוד.”

בארסה מנצחת בברנבאו בליגה במשך 3 שנים ולריאל יש 3 גביעי ליגת אלופות רצופים. איך זה קורה?

“אנחנו כבר 3 פעמים מודחים ברבע הגמר וזה לא יכול לקרות לנו יותר. בגלל כל מיני דברים נשארנו בחוץ לפני קבוצות שהן לא בהכרח יותר טובות מאיתנו. וזה ממשיך לקרות לנו. ננסה שזה לא יקרה יותר. אנחנו הראשונים שרוצים לשבור את המחסום הזה של הדחה ברבע הגמר כי אנחנו לא יכולים להמשיך עוד שנה ללא ליגת האלופות בגלל החשיבות של המועדון הזה.”

נראה שאתה בקשר טוב עם ואלוורדה. מה הכי טוב אצלו?

“שהוא מאוד כן כשהוא מדבר איתנו. אין לו בעיה להעיר לנו. הוא בן אדם טוב וכן. הוא מבין טוב מאוד בכדורגל, ומכין אותנו טוב. כשהוא צריך להעביר משהו שהכין הוא מדבר הרבה עם השחקן.”

אתה תהיה הקפטן הראשון בעונה הבאה. מה הכי מדאיג אותך במצב הזה?

“לא מדאיג אותי. זו תהיה גאווה עבורי להיות קפטן של המועדון הזה אחרי כל השנים האלו. להפוך לקפטן זה תענוג עבורי. היו לי דוגמאות נפלאות כמו פויול, צ’אבי, אנדרס ואני חושב שאני יודע איך להתמודד עם זה.”

כריסטיאנו גרם להבין שהוא אולי יעזוב את ריאל מדריד, מה אתה חושב?

“אני לא יודע מה עובר לו בראש, מה הוא חושב, ואת הסיבות שלו לומר את מה שאמר. בטח יש לו את הסיבות שלו, בכל מקרה, אלו החלטות אישיות שעליהן אני לא יכול להביע דעה. אני לא יכול להגיד לך יותר מדי.”

זידאן עזב אחרי שזכה ב-3 גביעי ליגת אלופות. אתה מבין אותו?

“זה הפתיע מאוד. אף אחד לא ציפה לזה, אבל גם לו יש את הסיבות שלו, אף אחד לא יכול להגיד לו כלום. הדרך שבה הוא עזב היא טובה, אחרי כל מה שהוא זכה, אף אחד לא יכול להגיד עליו שום דבר רע.”

היית רוצה שניימאר יחזור לברצלונה?

“ברמה האישית הייתי שמח שזה יקרה. הוא שחקן יוצא מן הכלל, זה יעשה לנו טוב אם הוא יחזור אבל אני לא חושב שזה יקרה. זה יהיה פנטסטי אם הוא יהיה שוב איתנו. אם זה תלוי בי, אני אמשיך להתעקש על כך שאשמח שזה יקרה.”

ואם הוא יילך לריאל?

“האמת שאני לא ארצה לראות אותו בריאל מדריד.”

אתה רואה את עצמך מחדש חוזה בברצלונה בעוד 3 שנים?

“אני בסדר במצב הנוכחי. אני לא מקדיש לנושא מחשבה כרגע. כבר נראה כשיגיע הרגע, כשייגמר החוזה שלי. נראה איך אני אהיה ומה יהיו הצרכים של המועדון. זה לא משהו שאני מודאג ממנו כי תמיד התנהלתי בסדר בנושאים האלו מול המועדון. אף פעם לא היו בעיות.”

באיזו עמדה אתה רואה את עצמך משחק בעתיד?

"לא תהיה לי בעיה לשחק כ-‘10’, עשיתי את זה כבר כמה פעמים השנה בבארסה ובנבחרת. הבעיה היא שהמשחק שלי הוא לא כל כך סטטי כדי להישאר בעמדה הזו. אני אוהב להגיע לשער. למרות זאת, אני יכול להסתגל היטב. אני אוהב למסור מהעמדה הזו. היתרון כששיחקתי שם היה שקיבלתי עזרה רבה מסוארס, קוטיניו וג’ורדי אלבה, שחקנים מאוד זריזים שמנצלים היטב את המרחב. הם מגיעים בהפתעה, ועושים את הכל קל יותר.

דיברת עם פיקה, אינייסטה, סוארס, ג’ורדי אלבה, טר שטגן, קוטיניו או פאוליניו על ההגרלות האפשריות ביניכם במונדיאל?

“כן דיברנו והתבדחנו על זה, אבל הכי טוב להתקדם ממשחק למשחק. יכולים לקרות המון דברים, ולכן צריך לחשוב על היום הנוכחי ולא על מחר. צריך לחשוב קודם כל על איסלנד, משחק בכורה חשוב מאוד, צריך להתחיל עם ניצחון.”

מה אתה חושב על איסלנד?

“קבוצה מסובכת, שמגינה היטב על איך שהיא נראתה ביורו 2016. הם משחקים מאוד מסודר, זה יהיה קשה מאוד לפרוץ אותם. יהיה משחק קשה, במיוחד בשל העובדה שזה המשחק הראשון.”

צ’אבי עבר לקטאר, אינייסטה ליפן. אתה חושב לעשות אותו דבר בעתיד?

“עדיין לא חשבתי על זה. האפשרות לשחק במקום אחר תלויה בהמון דברים, בצרכי המשפחה, ובאיך הכל מתגלגל. לא מחליטים לעבור לסין ביום אחד ובטח שלא מחליטים לבד. למרות זאת, לא תהיה לי בעיה לשחק בארה"ב או מקום אחר.”

תסיים את הקריירה שלך בנויאל’ס?

“כמו שתמיד אמרתי שבאירופה אשחק רק בבארסה, אמרתי גם שארצה לסיים את הקריירה בניואל’ס. אבל אני לא יודע אם זה יקרה, או אם משהו יצוץ באמצע. אני לא חושב על זה, בזמן המתאים נדבר על זה עם המשפחה ונחליט מה נעשה.”

מה אתה חושב כשאתה רואה שהמון אנשים רוצים שתזכה במונדיאל מאשר שהנבחרת שלהם תנצח?

“זה ממלא אותי בגאווה שאנשים רבים מכל העולם רוצים לראות אותי מניף את הגביע במונדיאל הזה, שמשדרים לי מכל המקומות את התקוות והעידוד. זה מדהים. העובדה שהם רוצים לראות את ההצלחה שלי במונדיאל מעל להצלחה של הנבחרת שלהם, זה יפה כל כך והלוואי שאוכל להשיג זאת ולגמול להם על כל החיבה והאהבה הזו.”

איזה מסר אתה רוצה להעביר לאוהדים הארגנטינאים?

“אותו הדבר שאני אומר תמיד. אותו דבר שאמרנו לפני שבאנו לכאן, מארגנטינה לברצלונה. אנחנו הולכים עם המון חשק ותקווה למונדיאל. גם אם אנחנו לא פייבוריטים, עבדנו קשה, התכוננו היטב ואנחנו מגיעים בצורה הטובה ביותר. יש לנו שחקנים עם איכות מעל ומעבר שיכולים להתמודד מול כל אחד ולנצח, אנחנו ניתן את הכל.”

(agalma) #4644

זה לא מדהים שהעילוי הפרעושי, שבאמת אין שני לו בהיסטוריה של הכדורגל, ממש מחונן היי טקי, דה וינצ’י ושאר סופרלטיבים, כל זה מוקף בכזו בינוניות דמיקולואית. ממש שכונה בארגנטינה.

(agalma) #4645

האמת נמאס לי, נמאס לי להגן על מסי ברשתות החברתיות, בעבודה, במשפחה. מי שלא מזהה כמעט בכל נגיעה של מסי יצירת אומנות מוגמרת (או לפחות ניסיון לאחת כזו), שימשיך בדרכו.
אני בדרכי. תודה לדיוס שבחר בבארסה, ותודה על כל רגע של הנאה צרופה וחד פעמית, שלא תחזור לעולם. שעון חול, תוקירו כל רגע של הפרעוש על המסך.

צא לחופשה גאון.

(Eido Eliyahu) #4646

בול!
עם כמה שזה נשמע קלישאה, רק אחרי שיפרוש אנשים (אולי) יבינו את הגדולה שלו.

אנשים שלא רואים כדורגל באופן קבוע מושפעים מיחצ ושטויות שנאמרות בתקשורת על ידי אנשים שבאים לאולפן כדי לזרוק כמה קלישאות שיצדיקו את המשכורת שלהם וללכת הביתה.

אין מה להתווכח עם אנשים כאלה, הם לא חיים ונושמים כדורגל הם סתם מנסים להשתלב בשיח פופולארי שהם לא באמת מבינים בו.

שאר האנשים פשוט שןנאים אותו כי הוא התעלל בקבוצה שלהם בצורה כזאת או אחרת או שהם פשוט מעריצים של רונאלדו.

(titi camara) #4648

רוצים שמסי יהיה מראדונה, אבל מסי לא מראדונה לטוב ולרע, היו צריכים לבנות קבוצה שתעזור למסי ותרים אותו שיעשה את הקסמים שלו(ברצלונה) במקום זההביאו קבוצה שמסי לבד אמור לשאת על הכתפיים, וזה כפי שהתברר(שוב) לא הולך, הם היו יכולים לעשות הרבה דברים אחרת וזה היה מצליח הרבה יותר.

אבל אני בכלל אוהד ברזיל, אז אני לא כ"כ מתלונן…

(GoD iS a Dj) #4649

מסי יותר טוב ממראדונה…
ואם מראדונה היה במקום מסי על המגרש (עם השחקנים שמסי שיחק איתם) הם בכלל לא היו מגיעים למונדיאל.

(titi camara) #4650

מראדונה לקח גביע עולם והגיע עוד פעם לגמר עם נבחרת הרבה פחות טובה מזאת הנוכחית. הוא גם לקח אליפויות עם נאפולי שזה כמו שסביליה תיקח היום אליפויות בספרד.

(aldrrian) #4651

תקופה שונה, לא יודע עד כמה זה בר השוואה. באופן כללי השוואות בין שחקני עבר לשחקנים היום מאוד בעייתיות, הרמה רק הולכת ועולה.