ליאו מסי: לא רע הילד הזה

ברצלונה

(josepe) #4590

ההנהלה מושחתת, פתיחת העונה שלנו (בעצם, זה יקרה רק הערב, לא?) צולעת, הסגל קצר בשחקנים חזקים ומוצף בזבל. אני לא חושב שנשארו עוד מילים למחזר על מנת להאדיר אפילו בקצת את הנבואות האפוקליפטיות שרצות אצלנו מאז המשחק הראשון של הסופר קופה (כן כן, אני יודע שחלקכם מנבאים אותן כבר 3 שנים ויותר). נראה שאף אחד לא מצפה שבארסה תיקח העונה איזה תואר, אפילו אם יגיעו לפה עוד שחקנים לפני תום מועד ההעברות.

עם זאת, זו ראייה קצרת טווח ותבוסתנית. המשחק הראשון עוד לא שוחק, הסיבוב הראשון רק נפתח, ובמספיק עונות אחורה שחקנים שחגגו עליהם בשלב הזה של העונה יצאו אלופים בסופה. ניסיון העבר מלמד אותנו שהכל יכול לקרות, ובכל זאת כמות הקולות פה שיוצאים ברחמים על מסי כבר מחליאה. מרוב ההגזמות שרצות כאן אפילו חשבתי שאולי כדאי לערוך מגבית לילד המסכן שאתם מתארים ולהציל אותו מגורלו האכזר שכפו עליו פאקו וגומש…

יאללה יאללה, צאו מהסרט שאתם חיים בו ותנו למשחק \ לעונה להתחיל.
לשמחתי, הפרעוש הראה והכיח יותר מפעם אחת שתבוסתנות היא לא חלק מהאופי שלו. יש לו 38 מחזורים להאכיל אתכם בהרבה כובעים…

(Shusaku) #4591

אתה מגיב לתגובות שאומרות שמסי משחק בנאפולי הבלאוגרנית, ומגיע לו טוב יותר ב"מסי הכי טוב ויפתיע את כולם".

אתה רק מוכיח את הטענה שלנו :joy:. אין על מי לסמוך חוץ ממסי, ומגיע לו טוב יותר.

(boris163) #4592

תגידו היה פעם ראיון עם מסי ששאלו אותו מדוע הוא לא עושה תרגילים, ואז הוא ענה שזה יותר מידי אנרגיה, והדגים שהוא יכול לעשות פדלאדה בקלות, יש למישהו את זה?

(RDT) #4593

בהנחה ומסי באמת מעכב את חתימת החוזה החדש בגלל הצבעת אי האמון יש משהו אחד שאני לא מבין.
אם מסי מצהיר פומבית שהוא לא מחדש את החוזה וחותר לעזוב אם ההנהלה הנוכחית לא נופלת בהצבעת אי האמון היא תיפול.
אם יש אמת כלשהי בשמועה הזו אני ממש מקווה שמסי יעשה את הצעד הנוסף.

(agalma) #4594

או ש…
מסי עושה את מה שכולנו מפנטזים שיקרה, להפיל ראש ממשלה מכהן, סליחה, נשיא מושחת. האם יש מישהו שיכול לסייע טוב יותר ובאופן יעחל ללאפורטה ושות’ מלבדיוס?

(ganjo) #4595

כן אבל זה חתיכת מלכוד בשביל מסי… אם הוא יוצא נגד נשיא מכהן ומצליח להדיח אותו, כל השמועות על היותו הקובע בבארסה מתאמתות וכל האימג’ שהוא בנה לעצמו מתפורר… אם הוא לא מצליח הוא בעצם מאלץ את עצמו לעזוב.

הקטע הוא שאם מסי יצא נגד ברתומיאו זה יגדיל את הסיכויים שהוא יודח.

(RDT) #4596

קשה לי לראות לראות את ברטומאו שורד אם מסי ייצא בהצהרה כזו. אני בטוח שבשלב הזה כל ענייני האימג’ כבור פחות דחופים למסי. הוא כבר לא שחקן צעיר, הוא לקראת סוף הקריירה ולגיטימי שישתמש בהשפעה שלו לטובת הקבוצה ולטובת סוף הקריירה שלו. אז כן, זה אולי יאלץ אותו לעזוב אבל גם אם הוא יממש את האיום, בהנחה והנחש נשאר, זה לא כזה רעיון רע עבורו.

הלוואי ויהיה לו את האומץ ומספיק אכפתיות כלפיי ברצלונה כדי להבין שזה מה שהוא חייב לעשות.

(agalma) #4597

בנתיים אין מלבדיוס בארוחת הצהריים:
“חברים, יש לי חדשות טובות וחדשות רעות לספר לכם:”.

(Aimarito) #4598

הוא לא מפסיק להפתיע אותי. אותו “ילד” מרוסאריו, עליו מדברים שכל מה שמיוחד בו נמצא אך ורק ברגליים, מוכיח בפעם המי יודע כמה מה המקום של הקבוצה אצלו בלב, במגרש ומחוצה לו. הוא לוקח חלק במשהו שהוא מעבר לכדורגל. מעבר ללנצח משחקים (בזה כמובן הוא הוכיח את עצמו לא פעם), הוא לא עוצר בלהיות שחקן גדול, אלא מנסה לעשות את המעבר להיותו סמל.

אני לא יודע אם בסופו של דבר הוא יעזוב את הקבוצה או לא, וברור שלמפגן הדומיננטיות שהוא מנסה להציג יש השלכות שקשה להבין מנקודת המבט שלנו, אבל הוא נותן לנו כל מה שיש לו בשביל לשמור את ברצלונה בטופ בעבר, בהווה ובעתיד. נראה אם גם הפעם הוא יכריע לנו כמה עונות קדימה בדקה ה-90.

(X@vi) #4599

בזמן שילד ברזילאי מפונק עוזב גבר ארגנטינאי מראה איפה הלב שלו נמצא…

(DoctorGonzo) #4600

אל תשכח שהגבר הארגנטיני הזה התחיל בבארסה בתור ילד צעיר במיוחד, וזו הסביבה שבנתה, הרימה וקידשה אותו בעשר השנים האחרונות בחייו. הילד המפונק, אם שהוא ברזילאי, צריך לאפסן את האגו הענק הזה שמפומפם מבוקר ועד ערב ולשחק כינור שני בקבוצה שהיא לא באמת ביתו. לא יודע מי חשב או ציפה שאותו מפונק יהפוך ליורשו העקרוני/מהותי של אותו ארגנטיני, לי היה ברור מההתחלה שזה ייגמר בדיוק באותה צורה שזה נגמר - בוחטה של כסף והרבה דם רע.

(oded23) #4601

אני חושב שאצל מסי המצב הנפשי מאד משפיע, וזה חלק מהסיבה שהוא “לא מצליח” בנבחרת- הלחץ והביקורת האדירים. במפגש השני של הסופר קאפ ראו שהוא היה מתוסכל, במפגש הראשון הוא גם לא היה בעניינים כל-כך במונחים שלו עד שכבש את הפנדל ואז הפעיל את מוד סופרמן לכמה מהלכים.

תמיד אומרים, על כל שחקן גדול, ש"הוא לא יכול לבד". אז האמת שמסי עד כדי כך טוב, שמבחינה טכנית הוא יכול גם לבד לפעמים.מבחינתי מסי הוא אנדררייטד- ואני לא מגזים. כולם יודעים על הדריבל שלו, אבל אנשים אשכרה לא מדברים על המסירות שלו (ללא שום ספק מהמוסרים הגדולים שראיתי, אם לא הגדול שבהם), ואיזה אתלט אדיר הוא. בשנה-שנתיים האחרונות הוא אמנם איבד מהזריזות הבלתי אנושית שלו, אבל הוא ממשיך להמציא את עצמו מחדש. כשהוא מרוכז ומפעיל את עצמו, ומוכן להשקיע את האנרגיה, הוא יכול לקחת כדור בחצי, להשכיב את כל הקבוצה היריבה ולכבוש, או לתת מסירה שרק הוא רואה ששמה שחקן במצב הבקעה. אני בתור אוהד כדורגל שאינו אוהד ברצלונה, רוצה שמסי ירגיש הכי בבית ויעשה כמה שיותר קסמים שאני אוכל להנות מהם. הייתי מעדיף שזה יקרה בבארסה, כדי שתשאר לו תדמית הנאמן, ולא יוכלו להצמיד לו איזה תווית חדשה מקנאה, אבל אם זה לא אפשרי בברצלונה, הייתי רוצה שיהיה במקום שיאפשר לו לפרוח.

(moshe34) #4603

תזכורת קטנה, עוד 123 ימים ליאו מסי יכול לחתום בכל קבוצה שהוא רוצה ולעזוב בחינם

(agalma) #4604

העניין הוא שגם כיום הוא יכול להתנהל בתוך המועדון ללא חוזה חתום, זה שווה ערך לחלוטין לעובדה שבעוד 123 ימים הוא יכול לקום וללכת. כלומר המסר הוא פעיל כבר כעת. הוא לא צריך לחכות לעזיבה ממשית בכדי שהלחץ יופעל. מה הוא מנסה להשיג בזה? עד שלא יעלה מול העיתונות ויאמר באופן גלוי, נוכל רק להמשיך ולפנטז.

(agalma) #4605

לראות את מסי נגד אורוגואי ולהבין שהוא לא משחק כדורגל, אלא פשוט מנסה להזיז את שחקני היריבה מהמקומות שלהם בשביל לפנות שחקן בקבוצה שלו לקבלת כדור. זו התכלית שלו.
האיש אלוהי הכדורגל.

(dmitrys) #4606

אסטבן גראנרו (אספניול) על הפעם הראשונה כשהוא פגש את מסי בן ה 15

(Shusaku) #4607

(Yoavne) #4608

אני מסתובב בחודשיים האחרונים בתחושה שזה אכן יקרה. אני מודה- כל משחק של ברצלונה השנה נצפה בעיניים של “תהנה ממסי, כי בשנה הבאה הוא לא פה”. אז כן, לדעתי האישית, בעונה הבאה נראה את מסי ואינייסטה בקבוצות אחרות, וברתומאו מגיש תביעה גם נגד מסי על “הפרת חוזה”.
חברים, תהנו כל עוד הוא אצלנו. ברתומאו ייתן לזה לקרות.

(moshe34) #4609

ארגנטינה 0-0 נגד פרו . המשחק הזה מסמל את קרירת הנבחרת של מסי באופן הכי סימלי, מוביל את החמור לשתות מים עד הבאר, אבל החמור מתעקש לבעוט בדלי. גם אם מסי יעמיד אותו מטר מול השער הוא עדיין יצליח ליירט במקום זה ציפור ביציע… (למי שלא מבין שימו לב למצב שהוא יצר בדקה ה60)

חוץ ממסצה מסי ורומארו שהציל לארגנטינה את התחת בזמן פציעות, את רוב הנבחרת הזו צריך לזרוק לפח. (כמובן שאני כולל את מי שפתח בהרכב,)

משפט אחרון לכיון של סאמפולי, לא אסתיר את זה, הוא היה אחד המועמדים החזקים שרציתי שיגיע לברצלונה. אבל המשחק הזה הוא נכשל כישלון חרוץ עם הרכב הזוי (ללא דיבאלה) וניהול לקוי לא פחות…

(DoctorGonzo) #4610

תגובה אוחדה לנושא קיים: שחקנינו בנבחרות ::