ליאו מסי: לא רע הילד הזה

ברצלונה

(moshe34) #4549

שנה הבאה אמור להסתיים החוזה.
אני לא בטוח שהפעם זה סתם רק איזה משחק תקשורתי. גם אם איניסטה יש סיפור דומה.
יש הרבה שמועות ודיוחים סותרים.
אין מישהו שבאמת יודע,

(Paul Heyman) #4550

אתם באמת חושבים ששניהם לא יחדשו חוזה?

דרושה רעידת אדמה בקנה מידה עולמי כדי שזה יקרה,
אל תיסחפו עם העננה שהתקשורת מנסה לצייר.
סתם מנסים לייצר סיפור איפה שהוא לא קיים.

שניהם יחתמו על הארכת חוזה.

(האחיין של קרלס) #4551

אני לא חושב שיקרה דבר כזה, רק תיקנתי את מה שכתבת.

אתה גם לא יכול לצייר כאילו הכל ורוד וברור כהיה בעבר, עם ההנהלה שלנו כל תרחיש אפשרי והם כבר עשו כמה טעויות בהתנהלות בנושא.

(Paul Heyman) #4552

נכון לחלוטין,

ועדיין במקרה הזה…
מצב שבו אינייסטה או מסי לא מחדשים חוזה זה תסריט הזוי לחלוטין.

אני יכול להאמין שהם ינחיתו לי חלוץ ב-80 מיליון שנה הבאה וישאירו את רוברטו לעוד עונה במגן ימני פותח…

אבל מסי ואינייסטה יחדשו חוזה :slight_smile:

(סארי) #4553

מגיע לשאלה השנייה שלי, האם הדיווחים שהוא דחה הצעה של 35 מיליון נכונה או לא? זה ברוטו או נטו?

(dolevkikos) #4554

לא יודע אם זה נכון או לא אבל זה נשמע כמו המצאה, בכללי כל נושא השכר של השחקנים הוא לא כלכך ידוע, הכל זה השערות מלבד הליגה הסינית שלדעתי הם מתאמצים לפרסם את השכר של השחקנים שלהם.

אין שום תסריט בעולם שמסי יעזוב את בארסה ללא תמורה. זה יקרה אם וכאשר הוא יחליט שהספיק לו, אבל הדינמיקה בינו למועדון היא ממש לא כזאת שבה הוא ינצל סיום חוזה להשתחרר ללא תמורה. או במילים אחרות: גם אם מסי החליט שהוא רוצה לעזוב בקיץ '18 (ואני ממש לא מאמין שזה המצב), הוא יחדש חוזה הקיץ.

אינייסטה הוא מקרה שונה בעיקר בגלל הגיל, אבל גם פה הכל תלוי החלטה שלו אני מאמין. הוא לא מסוג השחקנים שאפשר לראות את המאמן הבא (יהיה מי שיהיה) ‘זורק’ בכוח סטייל רונאלדיניו/דקו.

(Mendieta) #4556

אל תהיו בטוחים שכולם בהנהלה של ברסה רוצים את מסי. ישנו לובי בהנהלה של ברסה שמעוניין למכור את מסי ולהעביר את השרביט לניימאר. אם אני לא טועה שי פרסם שפעם הייתה ישיבה על הנושא. ביום שזה יקרה ללא ספק ההנהלה הזאת תוכתר למטומטמת איי פעם.

לגבי איניסטה המצב לא כזה מורכב. איניסטה בסוף שלו. כואב להגיד את זה, כואב לשמוע את זה, כואב להבין את זה. אבל הסוף פה, והוא פשוט מחכה לראות את המאמן הבא, לשבת איתו ולשמוע “אתה שחקן ספסל, אתה תהיה בכפפות משי ותשחק רק שנצטרך”. איניסטה לדעתי שחוק פיזית ובעיקר מנטאלית. הבחור הניף 4 גביעי אירופה ו8 אליפויות, הוא משחק בממוצע 50 משחקים בשנה. הוא עייף.

(moshe34) #4557

רדיו קאטלוניה מדווח שמסי יחתום על חוזה חדש, ירויח 30 מיליון אירו לעונה.

(Shusaku) #4558

והזוכה בכדור הזהב הוא… היא… הם… לא הבחור הזה:

(Ender) #4559

לוינטל עם כתבה מרגשת על מסי. אין פה איזה חידוש, אבל כתוב יפה, כיף לקרוא.
אשרינו שזכינו. אשרי הולדתך לאו מסי.

(moshe34) #4560

גביריאל היידו 8 דקות קסומות על מסי:

(moshe34) #4561

הילד בן 30…
מזל טוב מסי, GOAT!

(agalma) #4562
Happy 30th Birthday Lionel Messi! (June 24, 1987)

רוצים לדעת כצה אנחנו אוהבים את מסי?
עונה שחונה מתארים, ואנחנו ממשיכים להצדיע על כיתות האומן שהפרעוש מעביר/משחיל בכל משחק.

מסי, יותר ממועדון.

(moshe34) #4563

עשה את טעות חייו… אם הבינוניות של הקבוצה הזו הוא לא יגיע רחוק. רונאלדו יהנה משחקנים כמו קרוס, מודריץ ואיסקו.
והוא “יהנה” מגומש, וארדה.

אני מאוד מקוה שהוא לא יתחרט על זה…

(Talsho) #4564

מעבר לזה שהתייחסת לארדה וטוראן כשני שחקנים, אתה כל כך מגזים שזה כואב.

ממש סובל לשחק עם ניימאר סווארז איניסטה ובוסקטס, וזאת בהנחה שאף שחקן על לא מגיע הקיץ (לדעתי אחד בוודאות יגיע).

“טעות חייו” - קצת פרופורציה.

(moshe34) #4565

לא אמרתי לו ללכת לשחק בבני שמשון.
יש מספיק קבוצות שיאפשרו לו לשחק אם שחקנים טובים ברמה מתאימה לו. את הבינוניות של ברצלונה הוא סבל מספיק השנה.
ואם הנהלה שזוממת להנחית את החברים של ניימאר בתור חיזוק. אני לא מגזים בכלום…
דרך אגב, אתה צודק. את “טעות חייו” הוא עשה שהוא בחר בארגנטינה ולא בספרד. שום דבר לא ישווה את הטעות ההיא…

(josepe) #4566

כן, אבל האופן שבו אתה מקטין את ברצלונה זה דיבור של אוהד הצלחות - מה שאתה לא.
ברצלונה יותר גדולה מההנהלה שלה. וכמה נמוך שההנהלה המחורבנת הזו תוריד אותנו, יש לנו את הכוח לעלות בחזרה.
אני מעדיף את מסי ה"מסכן" אצלי בקבוצה כשזה יקרה.
לשמחתנו, מסי לא מרגיש כה מסכן כמו שאתה עושה ממנו ונראה שהוא שמח במועדון שבו הוא הגיע לגדולה ששמורה ליחידי סגולה.
דיבור מטריל וריק מתוכן. חבל.

(moshe34) #4567

פשוט מנסה לומר את האמת.
מבחינתי כאוהד של ברצלונה . זה חדשות שמחות מאוד. מבחינת מסי עצמו זה רע.
ברצלונה ברגע זה, העתק של ארגנטינה . זה לא ישתנה אם עוד עונה של גומש ופאקו.
אי אפשר לעלות חזרה לגדולה על הגב של שחקן בודד לא משנה כמה גדול הוא .

אני לא מקטין את ברצלונה, אני פשוט אומר את האמת:
ברצלונה כקבוצה כבר לא בין השלושה בארופה, אין לה סגל חזק, והספסל שלה הוא חלש באופן נוראי.
אני יכול לחשוב על לפחות ארבעה מועדונים יותר טובים מברצלונה. ושנה הבאה אם ההתחזקות של קבוצות בארופה זה יהיה יותר רע.

אני יודע, שהדעה שלי לא פופלארית ואני יספוג עלבונות. אבל מה לעשות זה האמת שלי.
המשפט האחרון שלך עלוב ומאוד צבוע ממשתמש שרק לפני שבוע “התלונן” שלא נותנים לו להביע את דעתו שהיא לא פופלארית.

שוב כאוהד של הקבוצה אני מאושר מהחדשות האלו. עשה לי את היום.
אני אוהב את ברצלונה יותר ממסי לכן אני שמח. אבל מבחינת האינטרס הצר של מסי, הוא צריך לעזוב.

(Talsho) #4568

זה פשוט לא מדויק אבל משה.

במקרה הסופר אופטימי - ווראטי מגיע ושנה הבא יגיע עוד שחקן על מהרשימה שאתה תסכים שיהיו שחקנים שמסי יהנה מהם, מה בדיוק הופך את ברצלונה לקבוצה בינונית?

בנוגע לריאל - אין סגלים בעולם כמו של ריאל מדריד, זה פשוט לא סביר שיהיו כאלה סגלים לכל קבוצות העל.
מעבר לריאל, שאר הקבוצות הם בסך הכל עם סגלים באותה רמה (במידה ויגיעו הרכשים האופטימיים).