ליאו מסי: לא רע הילד הזה

ברצלונה

(Shusaku) #4408

ליאו מסי בקופה אמריקה:

[U]2007[/U]
שערים: 2
בישולים: 1 וסחיטת פנדל
הנבחרת: הפסד בגמר
דו-קרב פנדלים: -
תארים אישיים: שער הטורניר, השחקן הצעיר הטוב ביותר ובשלישייה הסופית של שחקן הטורניר.

[U]2011
[/U]שערים: 0
בישולים: 3
הנבחרת: הפסד בפנדלים ברבע הגמר
דו-קרב פנדלים: הבקיע 1/1
תארים אישיים: מלך הבישולים ופעמיים איש המשחק בשלב הבתים.

[U]2015
[/U]שערים: 1
בישולים: 3
הנבחרת: הפסד בפנדלים בגמר
דו-קרב פנדלים: הבקיע 2/2
תארים אישיים: מלך הבישולים, שחקן הטורניר וארבע פעמים איש המשחק.
[U]
2016[/U]
שערים: 5
בישולים: 4
הנבחרת: הפסד בפנדלים בגמר
דו-קרב פנדלים: 0/1
תארים אישיים: מלך הבישולים ושלוש פעמים איש המשחק.

(Shusaku) #4410

אז כן, מסי הפך היום לגדול כובשי נבחרת ארגנטינה בכל הזמנים, אבל הוא גם קבע כמה שיאי קופה!

מסי הוא גדול מבשלי הקופה בכל הזמנים עם 11 בישולים.
בישול וסחיטת פנדל בטורניר של 2007 עוד 3 בישולים בטורנירים 2011 ו2015 ו4 בטורניר הנוכחי.

מסי הוא גם השחקן שזכה הכי הרבה פעמים בפרס שחקן המשחק של הקופה, עם 9 כאלו.
פעמיים ב2011, 4 פעמים אשתקד ושלוש פעמיים בטורניר הנוכחי.

(agalma) #4411

לפעמים אני עורך תרגיל קטן שכולו רמייה אחת גדולה, אני אומר לעצמי- בואנה המסי הזה הוא בסופו של יום בן אדם, עם שרירים, זעה ועייפות החומר, כזה שמתרגש על אמת לפני שהוא עולה על המגרש, כזה שבאמת שואף לתארים, לגביעים וואללה איזה מזל בכלל שאין לו מונדיאל כי ככה יהיה לו מה לשאוף, הרי כל בן אדם צריך משהו לשאוף אליו. אז לפעמים אני עורך את התרגיל הקטן הזה, וממש מנסה לחשוב איך מסי בסה"כ בן אדם כמוני, כמוך.
ואז הוא מוסר להיגואין משל היה האחרון כדור סנוקר לבן שפוגע בכדור אדום ומשם לכיס השמאלי.

לעזאזל הדיוס הזה.

(Ender) #4412

יש לו בעיטה ומסירה מושלמות אז אסור לתת לו לשחרר כדור.
יש לו דריבל מושלם אז הדרך היחידה למנוע ממנו לשחרר כדור היא בעבירה.
אבל… יש לו גם בעיטות חופשיות מושלמות, אז אסור לעשות עליו עבירות!

[TW]745431534438514688[/TW]

לאו פאקינג מסי… הילד ענק! [I]רק תביא גביע, כל כך מגיע לך גביע.[/I]

(Paul Heyman) #4413

וכל מה שעולה לי לראש זה שאני ממש ממש מקווה שמסי למד מהקופה הזאתי, מה קורה כשאתה אשכרה נח בצד לכמה משחקים ומגיע למאני טיים רענן…

(Shusaku) #4415

הוא כר מזמן שובר בעיקר את השיאים של עצמו והופך אותם לבלתי שבירים:

הוא כבר שיאן הבישולים בקופה כל הזמנים, ושיאן “איש המשחק” עם הכי הרבה זכיות לאורך ההיסטוריה. אתמול הגיעו הבישולים ה10 ו11 שלו, ואיש המשחק התשיעי!

בקרוב הוא כנראה ישווה את שיא הMVP של הקופה עם שתי זכיות ויהפוך לראשון בהיסטוריה שעושה את זה בשני טורנירים רצופים.

(tom01) #4416

או בקיצור (אם אתם זוכרים…)-

“יא סלאם יא מסי…”

:rollmyeyes:

(agalma) #4417

לא יודע, משהו בזקן הג’ינג’י הזה, משהו במראה הסטייל פירלו הזה, ועוד לפני המראה המכובד והמיושב עם הזקן, בואו נדבר על [B]ההחלטה [/B]להופיע עם חזות אחרת לקראת יום ההולדת שלו ה-29 לקראת הטורניר החשוב כלכך בשבילו, משהו בהחלטה הזו רומז לנו בסתר, ברמיזה, על המשאלה של הפרעוש שנכנה אותו בשם אחר.
הוא כבר לא הילד, ולא הפרעוש, רואים את זה בכל נגיעה, בכל התמקמות על המגרש, עכשו גם עם הזקן, הוא הופך להיות המבוגר האחראי. עונה הבאה תיהיה מרגשת. אני מרגיש.

אגב
בהצלחה ילד.

(etelsh9) #4419

[STRIKE]החייזר[/STRIKE] הבנאדם היחיד שהיום הולדת שלו הוא עצוב.

מזל טוב פרעוש ושלא תיגמר לעולם!

(Ehud) #4420

[RIGHT]Feliz Cumpleaños leo, el dios de fútbol ya tiene 29 carajo

בדיוק חשבתי על זה עכשיו שללאו כבר יש 29 והילדים העתידיים שלי כבר לא יזכו לראות אותו משחק כדורגל בלייב, זה יהיה בסרטונים, תמונות וסיפורים, עצוב לי בשבילם.

[/RIGHT]

(t-rix) #4421

האמת, מבאס ת’תחת. שנה הבאה בכלל יעשה לי דיכאון.
מזל טוב גאון :\

(shoogi96) #4422

רגליו קצרות אבל ראשו חכם.

הילד הנצחי הגיע לגיל 29, ואיכשהו בתוך כל אבק הכוכבים שהוא משאיר אחריו, שבוע אחר שבוע, עונה אחר עונה, אנחנו קצת מדחיקים שהוא מתבגר לנו מול העיניים. פתאום הוא כבר אבא. והוא מגדל זקן לתפארת… אבל לא, בשבילנו הוא עדיין ילד. אי אפשר לעכל בהווה עד כמה הילד הזה כופף (ועדיין) את ההיסטוריה של הענף הזה שנקרא כדורגל מאז אותה מפית היסטורית. ניפץ שיאים, קטף תארים והביא מיליונים ברחבי העולם לתפוס את הראש מהקסמים שהוא עושה על הדשא.

אני לא יודעת מה אני כבר יכולה לחדש על האיש שעולם הכדורגל מתחלק ללפני ואחרי שהוא הגיע, ואין לי גם מספיק תודות למאמא סיליה על כך שהיא הביאה לעולם פנומן שאין שני לו… אבל אני כן מרגישה צורך להודות שהוא חי, שהוא בריא ושהוא שבוע אחרי שבוע מראה לנו ארסנל יכולות בלתי נגמר. שכל עונה הוא לוקח אספקט אחר במשחק שלו ומשדרג אותו לרמה הגבוהה ביותר. שהוא לא רק סקורר עם קור רוח של רוצח סדרתי, הוא גם מבשל בחסד עליון. שהוא לא רק מסובב כדורים בחופשיות בדיוק של פיקאסו עם מכחול, הוא גם כל כך טוב שהוא "can nutmeg a mermaid". שהוא לא רק מקשית וסלינות ומקפיץ כדור מעל מנופים בגובה של זלאטן אלא גם ישלו ראיית משחק על-אנושית. שהוא לא רק מבקיע שערי סולו לא הגיוניים ומודה לסבתא, הוא מדי פעם גם מפנק באיזה גליץ’ בהגנה וגם אותו הוא איכשהו עושה מושלם. שהוא כאילו הילד הטוב ירושלים של השכנים, אבל כשצריך אין לו בעיה להיכנס כמו שור בכאלה שבאו להרוס לו את המשחק שהוא כל כך אוהב.

בקיצור, מסי תמיד יהיה ילד- גם כשהוא יהיה בן 30 וגם כשהוא יהיה בן 62. הרגליים שלו תמיד יהיו קצרות, הראש שלו תמיד יהיה חכם. זה הייחוד של החוצן ליאונל שהצליח לקחת את כל החסרונות שלו ולהפוך אותם ליתרונות על הבמות הכי גדולות שעולם הכדורגל יכול להציע. חיצונית הוא אולי האנטיתזה לספורטאי, אבל בפועל הוא תמיד מקדים את כולם- גם בראש וגם ברגל.

ביום שני לפנות בוקר יש לו הזדמנות לקחת גביע עבור ארגנטינה, ונראה לי שכרגע אין מתנה בעולם שהוא יותר רוצה מאשר הגביע הזה. מסי הוא אולי הבן אדם היחידי שיכול לגרום לי לקום משינה בשעות לא שעות ולהחזיק אותי ערה. כי כל זמן שהוא משחק כדורגל ואני לא צופה בו אני מרגישה שאני חוטאת. חוטאת בלפספס את השחקן הכי קטן, ובו בזמן הכי גדול שיש, משאיר עוד חותמת של שלמות בעולם הזה.

GRACIAS DIOS.

(Oleguer 23) #4423

התיק הזה. איתי מאז כיתה ט, המספר 19 שמחזיק בכדור יחגוג שער מול אתלטיקו באותו משחק (גם דקו וצ׳אבי) וירקוד עם רונאלדיניו.

הימים עברו ומספר 19 שהפך ל10 בגלל המותג, הפך למספר 1 בלי עוררין. גדלתי איתו ועם הקבוצה ביחד, זכיתי מהילד הזה להמון רגעי אושר.

הפרעוש (אולי על שם הכינה שבזקן שצמח) הפך למשיח. אין לי חולצה עם השם שלו. תהיה חולצה בעונת הפרישה שלו. היא תהיה מספר 19. אין לי חולצה שלו, אבל יש לי את התיק שלו.

הילד מספר 30 בן 29, בשנה הבאה זה יהיה עגול וכואב מדי.

(agalma) #4424

במילותיו של הבן שלי: מסי לא מבקיע שער עצמי.

במילותיי: בניגוד לשחקנים אחרים בעולם, הוא לוקח את הבעיטה הראשונה, ולא מחכה שיעשו בשבילו את העבודה.

יאללה, לגלח הזקן…

(Mendieta) #4425

השאלה מתי הוא כבר יעשה את העבודה בנבחרת. בואו נודה בזה-גמר רביעי בנבחרת שמסי לא עושה מה שבברצלונה הוא עושה בקלות. עצם הפצצה שהוא בעט בפנדל רק מעידה-מסי של הנבחרת פשוט לא מסי, הוא שחקן שונה לגמריי. והוא חרבנה בגמרים. ראש בריצפה ופשוט רץ.

(Shusaku) #4426

אם היגוואין שם ברשת את 3 המצבים הסופר קריטיים שלו ב3 הגמרים האחרונים, ומסי מניף גביע עולם, ושני גביעי דרום אמריקה?

מסי היה השחקן הכי טוב בכל אחד מ3 טורנירי הנבחרות האחרונים.

הבעיה היא שהיחידים שמתפקדים חוץ ממנו הם מסצ’ראנו ורומרו, ועובדה שארגנטינה ספגה 2 שערים (זניחים בתוצאות 4-1 ו-6-1) בכל משחקים הנוקאאוט בטורנירים הללו. אבל מהם לא תבוא הישועה בהתקפה.

מה שכן, מהרגע שההארכה התקרבה, מסי התחיל להיות לחוץ. הוא כנראה ידע את מה שכולם יודעים.

הפנדל של מסי לא היה קריטי בשום שלב. וידאל החמיץ לפניו, ולאחר מכן הפנדלים התחילו ב0-0. נכון שהוא יכל לתת לנבחרת שלו יתרון, אבל ההחמצה שהעניקה לצ’יליאנים את הגביע היא בכלל של ביגליה. גם אם מסי היה מבקיע את הפנדל, ככל הנראה הצ’יליאנים היו מסיימים כאלופי דרום אמריקה.

(sus) #4427

הדעה האישי שלי:
רציתי לכתוב שאני חסר מילים מההפסד בגמר הקופה, אבל עכשיו מגיעה ההודעה המטורפת הזאת… ארגנטינה בלי מסי זה כמו ברצלונה בלי הבלאוגרנה.

זה הדבר הכי נאחס וכואב להפסיד ב4 גמרים רצופים. אני יודע את זה כבר כמה שנים מדוד שלי, אוהד של קבוצת הפוטבול הבפאלו בילס שהפסידו גם הם 4 גמרים ברצף. מעטים הם הקבוצות בכל ענף ספורט שאאחל להם דבר כזה.

אני חושב שזאת תגובה ראשונה שלי אי בדיון על מסי. אני לרוב בעד לשים את הפוקוס והאהדה האישית בצד (למעט סמלים בודדים במועדון כמו צאבי ופויול) וחושב על המועדון כמכלול. אבל הבוקר, גם אם לא לנצח אני מעריץ באופן אישי את מסי.

אני לא רוצה לדבר ולהגיב על העתיד, אין לי שליטה בזה, אבל ההערכה שלי אליו, שתמיד הייתה גדולה עלתה בצורה מטורפת.

ברכות לנבחרת צילה על הזכייה, אבל תנחומים עוד יותר גדולים לארגנטינה

Sent from my ASUS_Z00AD using Tapatalk

(מגן ימני) #4428

[QUOTE=Mendieta;1685269]השאלה מתי הוא כבר יעשה את העבודה בנבחרת. בואו נודה בזה-גמר רביעי בנבחרת שמסי לא עושה מה שבברצלונה הוא עושה בקלות. עצם הפצצה שהוא בעט בפנדל רק מעידה-מסי של הנבחרת פשוט לא מסי, הוא שחקן שונה לגמריי. והוא חרבנה בגמרים. ראש בריצפה ופשוט רץ.[/QUOTE]

אתה עושה מהפנדל הרבה יותר ממה שהוא. מסי השתתף בדו קרב פנדלים עם ארגנטינה בקופה ב2011, בחצי הגמר מול הולנד, ובגמר שנה שעברה והוא מעולם לא החמיץ. וזה לא שהוא לא מחמיץ בברצלונה לאחרונה. אגב, תחזית אישית. מסי יחזור בו מהפרישה הזאת

(boris163) #4429

העצב הספורטיבי הכי גדול שחוויתי
נפש הקטנה של האיש הגדול הזה לא יכולה לעמוד בעול הזה יותר.
לא משנה באיזה מעמד(או שמה בגלל המעמד) נמצא האדם אפשר לרסק את הנפש שלו לרסיסים!

(אסף-בארסה) #4430

כמה קיטצ׳ שזה נשמע, אני פשוט אוהב אותו. שהוא עצוב, אני עצוב.

כמה רציתי את זה בשבילו. אני לא צריך שום חותמת לכך שהוא הכדורגלן הגדול בהיסטוריה, כל הכדורגל נבחרות הזה הוא שקר אחד גדול, אבל ברמה האישית, רק בשביל שיזכה לשמח את העם שלו שהוא כל כך אוהב והם כל כך בזים לו, רציתי כל כך שיזכה בגביע.

לדעתי אין שום מקום לניתוח מקצועי, החוסר מזל שיש לארגנטינה בגמרים הוא כבר מעבר לכל דימיון. זה בלתי נתפס.

בוא הביתה ליאו, אנחנו לא נפנה לך עורף. לעולם.