מכבי 'פוקס' תל אביב ::

(moshe34) #512

כתור אחד שממש לא אכפת לו מהכדורסל הישראלי,לא שונא מכבי ולא אוהב אותם.
הדעה שלי שמי שאשם פה זה לא גודס.
אלא רק מי שמעליו,זה התחיל שנה שעברה במרורים שהם האכילו את דיויד בלאט (ממש גירשו אותו). בהצנחה המוזרה והשערורותית של גרשון על גודס,בבן של פדרמן שהסיבה היחידה שהוא שם זה שאבא שלו זה פדרמן.
בבחירת זרים תמוהה.ניהול של חובבנים.
אבל כמובן שמי שישלם את המחיר זה השעיר לעזאזל גודס.
איפה מאיה רונן שתסביר לנו איזה מהלך נהדר זה להביא את גרשון…
ערוץ הספורט באבל כמעט כמו שבארסה מפסידה תואר :guns2:

(LIOROM12) #513

בנקודות:

1- גודס אשם לא פחות מאף אחד במערכת. נכון היו לא מעט פציעות לאורך העונה וב"מאני טיים"(פלייאוף ליגת העל בחייאת), אבל מכבי לא יכולה להיראות כמו שהיא נראתה אתמול ובחלקים רבים בעונה. אני כן חושב שמגיע לו צ’אנס נוסף כי בניית הסגל העונה הייתה גרועה להחריד(אפשר להגיד בדיעבד, אבל ראו את החסרונות כבר בתחילת העונה).
2- השילוב עם פיני דווקא עבד לא רע לדעתי. זה בטח לא הגורם לנפילה העונה.

(Uriah) #514

לא קשור ישירות למכבי תל-אביב, אבל זו פשוט ידיעה מקוממת

היכן הספורטיביות בכל המפעל הרקוב הזה? לפני שנתיים טענו (ובצדק מסוים) שמכבי חיפה מתקמצנת ושלא מגיע לה בגלל שהיא ויתרה על מסגרת אירופאית אחרת, ניחא. אבל עכשיו הקבוצה שלקחה את האליפות, עם תקציב רציני, קהל משמעותי והיכל מתאים לא תיקח חלק במסגרת היוקרתית באירופה - על מה ולמה?

(לפרוטוקול - אני שונא את הפועל ירושלים)

(Dovi) #515

א. בלי קשר למכבי תל אביב, היורוליג זה לא צ׳מפיונס של הכדורגל ויש בהחלט מועדון סגור מה שמשאיר לשאר הקבוצות פירורים…

ב. (למרות האמור בא׳ גם אם נגיד שזה כן על סמך יכולת) על סמך מה מגיע לירושלים כרטיס?! אליפות ראשונה? הגעה למעמד גמר גביע אחרי ששנים היא לא במעמד של שום גמר בליגת פח הישראלית?
סה״כ מדובר בקבוצה שלא עברה סיבוב ראשון העונה ביורוקאפ וכללית מציגה יכולת די מחורבנת באירופה המשנית.
אם היא תציג 2-3 יכולת מרשימה ביורוקאפ והגעה לשלבים הגבוהים אולי יהיה לה קייס.

רוב הקבוצות שקיבלו כרטיס הם עם תקציב וקהל לא פחות מירושלים.

(Uriah) #516

דובי - התלונה העקרונית שלי היא על כך שהיורוליג לא מתנהל כמו הצ’מפיונס ליג, קליקה מפגרת של קבוצות עילית זה הדבר הכי לא ספורטיבי שיש.
למי אכפת מה היא עשתה לפני שנתיים-שלוש? אנחנו מתדיינים על ספורט ולא על מועמד למשרה באינטל.

אם היא פישלה ביורוקאפ אז ש"תיענש" בדירוג בהתאמה או שתעבור שלב מוקדמות כזה או אחר, אבל לא לשתף אותה בכלל זה פשוט לא הגיוני.

(Dovi) #518

הכל טוב ויפה רק שאין השנה מוקדמות…

(Shusaku) #519

וואו, זה באמת על הפנים. מעניין אם הפועל ירושלים תלך ליורוקאפ או לחלופה של FIBA אירופה, לה היא סירבה לא מזמן.

(Dovi) #520

פארמר חתם רישמית.

מכביסטים לפני כולם: גבירותיי ורבותיי הוא חזר! http://bit.ly/1IEBlJ1

החתמה מרשימה מאוד של מכבי.

(LIOROM12) #521

רק אותי ממש מרגיז מה שקורה במכבי עם נסיונות האזרוח של כל מה שזז? גועל נפש.

(Dovi) #522

זה החוקים המטופשים של הליגה בישראלית מכריחים.
אין ישראלים ברמה גבוהה (מה שלא מאפשר להחתים בסכום של זר ולתת להם לשחק באירופה) ואלה שיש דורשים מחירים אסטרונומיים בגלל החוק הרוסי.
זו הדרך היחידה לעקוף את החוק.

(Shusaku) #523

חוץ מזה, שלפי חוק השבות של מדינת ישראל - הבן אדם זכאי לאזרחות ישראלית אם הוא רוצה בכך.

(moshe34) #524

עצוב מאוד.
נייט האפמן נמצא במצב סופני עקב מחלת הסרטן הארורה ולי דבריו מצבו אנוש ואין אפשרות להציל את חייו יותר.
באמת עצוב.
לא אוהד מכבי אבל את החיוך שלו לא ישכח.

//youtu.be/Db-FVX_MPMM

(moshe34) #525

נייט האפמן נפטר בגיל 40 ממחלת הסרטן.יהי זכרו ברוך!
בתקופה ההיא היתי אוהד של מכבי (היום אני כבר לא אוהד) והוא היה אחד השחקנים שהכי נקשרתי אליהם.גם אם הוא היה לתקופה קצרה בארץ.
שמור על החיוך גם למעלה נייט!

מילה לכל האוהדים המפונקים של מכבי בפורום פה, עצוב שאתם אפילו לא טורחים לכתוב מילה עליו.

(Forza Lazio) #526

[QUOTE=mos34;1648257]נייט האפמן נפטר בגיל 40 ממחלת הסרטן.יהי זכרו ברוך!
בתקופה ההיא היתי אוהד של מכבי (היום אני כבר לא אוהד) והוא היה אחד השחקנים שהכי נקשרתי אליהם.גם אם הוא היה לתקופה קצרה בארץ.
שמור על החיוך גם למעלה נייט!

מילה לכל האוהדים המפונקים של מכבי בפורום פה, עצוב שאתם אפילו לא טורחים לכתוב מילה עליו.[/QUOTE]

פשוט לקחת לי את המילים מהפה.
בימים של האפמן, מקדונלד ופארקר הייתי חולה על מכבי. היום גם אחרי הזכיה האחרונה שלהם ביורוליג לא התלהבתי. משהו בילדות ובתמימות כנראה.
אני כ"כ עצוב, האפמן היה השחקן הכי אהוב עליי! שוק, פאקינג שוק.

(moshe34) #527

לא יודע למה, אבל אין צדק בחיים.לא היה מגיע לו למות כך.

//youtu.be/6wQvqYpfeA8

עצוב