מכבי 'פוקס' תל אביב ::

(Rude) #401

חבל עליו, הילד כישרוני ברמות. לא ברור לי למה הוא בחר דווקא במכבי ת"א - מה הסיכוי שמכבי יתנו לשלושה שחקנים מהנוער זלמנסון, שגב והררי לשחק בליגה העונה?

[B]נ.ב - למה אין פה אשכול של הפועל ירושלים? :angry:[/B]

(RBarca17) #402

יוגב אוחיון נשאר במכבי, כנראה עם חוזה חדש ל3 שנים ושדרוג בשכר.

אין חדשות טובות יותר מאלו. יוגב חייב להיות השחקן שיוביל את מכבי העונה, ולפחות עבורי זה משנה לחלוטין את התחושות והציפיות לקראת העונה הקרובה.

עם אליהו, אוחיון וסמית’, שלושה שחקני מפתח מאשתקד, בתוספת פניני כאס מהספסל, וכמובן כל הרכש… ודיוויד בלאט האחד והיחיד. הקבוצה הזו יכולה לרוץ גבוה.

אגב, בהנחה שיביאו גם סנטר, זה יוצר מצב של 12 שחקני סגל בכירים ועוד 3 צעירים… צר לי אבל אני בספק עד כמה איתי שגב יקבל הזדמנויות.

(Blu) #403

יוגב יוגב יוגב. לא האמנתי שזה יקרה ועכשיו זה מה שקורה. הרכז הישראלי הבכיר צריך לשחק בקבוצת הכדורסל הבכירה שלנו. ת-ע-נ-ו-ג.

(Raging Bull) #404

נהדר. אבל גם הבנתי שיש דם רע בין יוגב לבלאט, ואני מאוד מקווה שזאת לא החלטה מאולצת וששתי הצדדים יוכלו לשים את הסאגה הזאת מאחוריהם ולהתרכז אך ורק בטובת הקבוצה.

(k_700) #405

[QUOTE=Rude Boy;1333140]חבל עליו, הילד כישרוני ברמות. לא ברור לי למה הוא בחר דווקא במכבי ת"א - מה הסיכוי שמכבי יתנו לשלושה שחקנים מהנוער זלמנסון, שגב והררי לשחק בליגה העונה?

[B]נ.ב - למה אין פה אשכול של הפועל ירושלים? :angry:[/B][/QUOTE]
הסיכויים של שגב הכי גבוהים לשחק.
הוא שחקן ישראלי אתלטי, יכול לשחק 2,3, יכול לשמור 2,3, רגליים זריזות, עובד קשה, יש לו רפרטואר גם אצל סקאוטים בכל אירופה(הוא כבר הוזמן לשני מחנות אימונים גדולים, אחד של נייק לפני שנה ועכשיו הוזמן גם כן למחנה של כשרונות מכל העולם בגיל שלו ברוסיה לפני חודש). גם באימונים אומרים שהוא עובד מאוד קשה.

אני מאמין שבליגה הוא יוכל לקבל צ’אנסים, בטח כשסמית’ פצוע.

עריכה: כמובן שכל מה שכתבתי נכון לליגה הישראלית בלבד.

(Rude) #406

K, אני יודע מי זה איתי שגב, ומה היכולות שלו. הוא כישרון נדיר. אבל, אני חושב שמכבי החתימה אותו בעיקר בשביל לשחק בנוער - ופה ושם יזרקו לו דקות בבוגרים. ואין מה לשחקן ברמה שלו לחפש בנוער, זה סתם יתקע אותו.

ואני מאמין שבקבוצה אחרת בליגת העל (אמצע טבלה/תחתית), הוא יכול לקבל בשקט 10 דקות בכל משחק.

(k_700) #407

לדעתי ממכבי תל אביב הוא יוכל להגיע למקומות הרבה יותר גבוהים משהיה יכול להגיע מקבוצות ליגה לאומית או קבוצות תחתית בליגה הלא מעניינת בארץ.
שוב, אני מאמין שאם באמת יהיה טוב, ממושמע ויעיל(שזה בדיוק מה שהוא) אז בלאט ישתמש בו. כרגע ההתקפה של מכבי לא מתואמת, חסרת סדר וארגון ולכן אי אפשר למדוד אף שחקן. נכון שהסגל גדול מאוד אבל לא נשכח את החוק הרוסי לישראל ואת העובדה שהוא סווינגמן שיכול לשחק 3 בישראל.

הלוואי שיצליח, אני לא זוכר שחקן ישראלי בגילאים האלה עם כאלה יכולות אתלטיות ומצחיק כי ראיתי אותו מגיל 8 בערך כשעוד התאמן בקבוצת ילדים של כפר תבור עם בן דוד אחר שלי(שהיה קלעי נדיר).

(Blu) #408

לא יודע ידידי. יש לי גם חבר טוב שבחר בקבוצה מהליגה הלאומית על פני מכבי, וזוהי כמובן הפועל ת״א עם אדלשטיין המצוין. עכשיו הם בליגת העל והכישרון העצום שלו יבוא לידי ביטוי בדקות רבות בליגה. לא הייתי מהמר כל כך מהר על דקות משחק בליגה במכבי תל אביב.

(k_700) #409

יכול להיות שההחלטה שלא תתברר כלא נכונה אבל לו יקבל הזדמנות במכבי אז אין ספק שזה יזניק את הקריירה שלו קדימה. כי כמה ילדים בני 17 קיבלו הזדמנות במכבי??? אפשר לספור אותם על יד אחת(והזדמנות אני לא מתכוון לשלשה מהפינה שהבן של פנאן קיבל ל-10 שניות בגרבאג’ טיים).

אני לא יודע מה עם חבר שלך, יכול להיות שמדובר בשחקן מאוד מוכשר אבל איתי שגב הוא שנתיים שחקן נבחרת ישראל והישראלי שעוקבים אחריו הכי הרבה גם מעבר לים(נכון להיום). הוא מוזמן למחנות אימונים וטורנירים שמוצפים שסקאוטים מהNBA, אולי פניו מכוונות לשם והוא חושב שאין נכון יותר ממכבי כדי להראות שהוא יכול להגיע לשם.

אגב, הפרויקט הזה של וינגייט הוא פרויקט מצוין. ילדים בני 15-16 כמו איתי שגב גרים בפנימיה, לומדים שם, אוכלים שם, מתאמנים כל יום רק שם ומשחקים שם.
הלוואי ויהיו במדינתנו הזניחה עוד פרויקטים כאלה.

(RBarca17) #410

[B]Raging Bull,
[/B]לא יודע איפה שמעת על זה, אבל זה ממש לא נשמע לי אמין. הדם הרע היה בין אוחיון להנהלה. בלאט דיבר תמיד בעד השארותו ותמך בו לחלוטין. אולי קרה שם משהו מאז(בלאט לא אהב למרות הכל את ההתנהלות של אוחיון, ואמר בפומבי שלדעתו הוא נפל בידיו של סוכן נוכל), אבל אם היחסים של אוחיון וההנהלה הסתדרו, אני בטוח שגם הכל בין דיוויד ליוגב יבוא על מקומו. אין שום סיבה שלא.

[B]k_700,
[/B]אני מאד מקווה ואישית אני אשמח לראות ישראלי צעיר מקבל הזדמנויות. אבל אל תשכח שהחוק שונה ולמכבי מותר לרשום 6 זרים גם בליגה הישראלית. בתוספת העובדה שזלמנסון קיבל קצת קרדיט אשתקד ולכן גם יהיה בעניינים, אני פשוט לא יודע כמה הזדמנויות שגב יקבל כדי להוכיח מה יש לו בידיים. הלוואי, אבל כל עוד אין פציעות סביר להניח שבלאט יעדיף להריץ את סגל היורוליג גם בליגה(מה שאשתקד לא יכל לעשות וזה הפריע לו). על כן הסיכויים, עם השארותו הנוכחית של אוחיון(שזה שחקן משמעותי נוסף בסגל, ועוד ישראלי!) פוחתים ביותר.

(Raging Bull) #411

[QUOTE=RBarca17;1333390][B]Raging Bull,
[/B]לא יודע איפה שמעת על זה, אבל זה ממש לא נשמע לי אמין. הדם הרע היה בין אוחיון להנהלה. בלאט דיבר תמיד בעד השארותו ותמך בו לחלוטין. אולי קרה שם משהו מאז(בלאט לא אהב למרות הכל את ההתנהלות של אוחיון, ואמר בפומבי שלדעתו הוא נפל בידיו של סוכן נוכל), אבל אם היחסים של אוחיון וההנהלה הסתדרו, אני בטוח שגם הכל בין דיוויד ליוגב יבוא על מקומו. אין שום סיבה שלא.
[/QUOTE]

http://www.nrg.co.il/online/3/ART2/404/509.html?hp=3&cat=620
__

מהקבוצה של מכבי בפייסבוק:

יוגב אוחיון פונה אליכם: "אני רוצה לנצל את המעמד להתחרט על כל מה שנעשה, ההחלטות שלי נבעו ממידע כזה או אחר, רובם לא נאמרו ואני חושב שזה גרם לי להתנהלות שפגעה בשם שלי ובכל מה שבניתי במהלך הקריירה.

חשוב לי להגיד זאת כי זה מתחבר לצד של האוהדים, איתם כבר ישבנו ודיברנו. אני יודע שיצאתם הנפגעים העיקריים ואני מתנצל על כל פגיעה בכם.

אני יודע שלא יהיה לכם קל לקבל אותי בחזרה, אני יכול להבטיח שאני אתן את כל כולי ואהיה מחויב לסמל כמו שעשיתי בשנה שעברה. החלטתי שאני רוצה להישאר במכבי לשנים רבות, לא סתם חתמנו על חוזה לארוך טווח.

אני רוצה להודות להנהלה שנתנו לי את ההזמדנות לבוא ולקבל עוד צ’אנס למרות כל המשקעים ומה שעברנו בקיץ האחרון, לשים את כל הדברים בצד ולחשוב על טובת הקבוצה. אני מתחייב שאתן את כל כולי ואני אהיה ראשון על כל כדור ומחויב במקסימום למכבי אלקטרה ת"א".

מברוק ילד :slight_smile:

(Assou-Ekotto) #412

[QUOTE=RBarca17;1333390][B]Raging Bull,
[/B]
[B]k_700,
[/B]אני מאד מקווה ואישית אני אשמח לראות ישראלי צעיר מקבל הזדמנויות. אבל אל תשכח שהחוק שונה ולמכבי מותר לרשום 6 זרים גם בליגה הישראלית. בתוספת העובדה שזלמנסון קיבל קצת קרדיט אשתקד ולכן גם יהיה בעניינים, אני פשוט לא יודע כמה הזדמנויות שגב יקבל כדי להוכיח מה יש לו בידיים. הלוואי, אבל כל עוד אין פציעות סביר להניח שבלאט יעדיף להריץ את סגל היורוליג גם בליגה(מה שאשתקד לא יכל לעשות וזה הפריע לו). על כן הסיכויים, עם השארותו הנוכחית של אוחיון(שזה שחקן משמעותי נוסף בסגל, ועוד ישראלי!) פוחתים ביותר.[/QUOTE]

אם אני לא טועה במכבי משחקים עם החוק הרוסי שבו חייבים להיות לפחות 2 או 3 שחקנים ישראלים על הפרקט.
דקות הוא יקבל בליגה,וזה בטוח

(k_700) #413

מה ילד?? פאקינג בן 26, כבר מזמן לא הילד מעמק החולה.

יוגב טוב וחשוב למכבי בטח בשביל שמורן רוט לא ישחק את הדקות האלה כי מורן רוט לא קשור לרמות האלה ואתם תראו את זה העונה יפה מאוד. יוגב ריבאונדר טוב מאוד לשחקן בתפקיד שלו, שומר טוב והשתפר מאוד בניהול המשחק ובקליעות.
שחקן חשוב לסגנון של בלאט ולכדורסל הישראלי, לא מבין מה הוא חיפש ברוסיה חוץ מקור, שלג, ממשל דיקטטורי, בתי כלא מזוויעים, וודקה מגעילה ורוסיות במיני אבל מה זה שווה כשבחוץ מינוס 50 והזין לא יעמוד גם אם תקחו 5 ויאגרות.

[B]Assou-Ekotto[/B],
אתה יודע מה בטוח ? המוות ושאתם תמשיכו להשאיר אצלנו 3 נקודות כל עונה. מעבר לזה… שום דבר לא בטוח.

(Assou-Ekotto) #414

הוא יקבל הרבה דקות בעיקר בגארבז טיים של הליגה.
אם הוא פוחד שהוא לא יקבל דקות למה הוא חתם במכבי?

אל תדאג מתישהו אנחנו ננצח אני לא יודע מתי זה יקרה ואם אני יהיה חי עד אז אבל זה יקרה.

(k_700) #415

כי לפי מה שהבנתי מהמשפחה אז הם ממש בונים עליו לעתיד. זו הכוונה פה.

(RBarca17) #416

[QUOTE=Assou-Ekotto;1333507]
אם הוא פוחד שהוא לא יקבל דקות למה הוא חתם במכבי?
[/QUOTE]

איזה טיעון מטומטם. יש מספיק דוגמאות לשחקנים שחתמו בקבוצות והיו צריכים להתמודד על המקום שלהם, וממש לא הגיעו בסיטואציה שבה הם היו בטוחים שיקבלו דקות. אלישי כדיר ממש קיבל דקות במכבי, הא? שחקנים מגיעים כי ההזדמנות חד-פעמית וקורצת, ממש לא מתוך מקום של בטחון לדקות. אם זה מה שהוא היה רוצה הוא היה הולך לקבוצה אחרת בליגת העל.

כולי תקווה שהוא יקבל את הצ’אנסים, אבל אני לא מבין את ההתעקשות שלך. למכבי יש סגל של 12 שחקנים. כל עוד כולם כשירים נדירות יהיו ההזדמנויות ששגב יסתנן בכלל לספסל, זה די ברור. בלאט התלונן על הבעיה של שינוי בסגלים וייבוש זרים במשחקי ליגת העל, ועכשיו כשהחוק שונה ההנחה הברורה היא שהוא ינצל את זה כדי לרוץ בסגל זהה הן ביורוליג והן בליגה. מה גם שעם אוחיון, רוט, פניני, אליהו ולנדסברג אין ממש בעיה של ישראליים, והיא פחותה בהרבה ממה שחששו בתחילת הקיץ אז בלו ובורשטיין פרשו ואוחיון היה עם רגל וחצי בחוץ.

וזו בסה"כ התבוננות ריאלית. התקווה שלי היא כן לראות ישראליים צעירים מקבלים יותר דקות במשחקי ליגת העל, ודאי שכן. אבל פקח עיניים. או שאתה לא מכיר את ההתנהלות במכבי ת"א או שאתה נאיבי מדי.

(RBarca17) #418

סמית’ מפסיד רק אימונים והפציעה שלו לא קשה במיוחד או ארוכת טווח. קשה לי לראות את זה משחק תפקיד.
יחד איתו, עם פניני ועם מיידלי(שע"פ ההבנה שלי דווקא 3 לפני הכל) זה אמור להספיק.

בכל מקרה אין לי בעיה עם אופטימיות, אבל המצב הוא שכל עוד יש 12 שחקנים הם אלו שגם יהיו בסגל הקבוע, הן ליורוליג והן לליגה. זה מה שבלאט רצה, ולא לשווא החוק החדש של 6 הזרים יצא. זה היה פועל יוצא ברור של הלחץ של מכבי אך ורק כדי לשמור על סגל זהה בכל המסגרות. קשה לי להאמין שעכשיו בלאט יוותר על זה בשביל צעיר ישראלי…
כשייחתכו/ייפצעו שחקנים, אולי נוכל לדבר. בכל מקרה אני דווקא בספק כמה שחקנים ייחתכו בהתחשב בכך שבלאט בחר אותם בקפידה ושהכסף לא נמצא בשפע בשביל תחליפים. שים לב כמה נזהרו עם בונסו רק מהסיבה הזו…

הזמן יפתור את כל השאלות. אבל סיבות לפסימיות יש הרבה יותר מסיבות לאופטימיות, ובעיקר מקרי עבר שמוכיחים שהתייבשות וחוסר קבלת הזדמנויות הם לרוב התסריט הקבוע… כך או כך מאחל רק הצלחה.

(k_700) #419

אומנם לא הייתי בארץ אבל הבנתי מאבא שלי שבתוכנית האחרונה של יציע העיתונות, הקדישו 8 דקות תמימות אייטם על הדבר הבא בכדורסל הישראלי- איתי שגב.

לא רע לילד בן 17 שעוד לא קרע זוג נעליים.

(Manchester_utd) #420

בתור אחד שעוקב אחרי מכבי תל אביב הרבה, אני מרגיש תחושה אמביוולנטית, מצד אחד סגל ארוך זה טוב, גם בתחום הכדורגל שכולנו מכירים וגם בכל ענף כדור, כול כדורסל, מצד שני, סגל ארוך כמו של מכבי, שאני לפחות לא יכול להצביע על חמישייה ספציפית שאפשר לעלות, אני יודע שזה דברים שרואים באימונים, אבל חסר משהו, כוכבים, “באנקרים”, זה דבר מבאס במכבי בפרט וככל בכדורסל כל שנתיים מחליפים פחות או יותר סגל שלם, אני אחד שאוהב סדר, גם ב2K שאימנתי, וגם בFM.
[U]הייתי רוצה לראות רכז כמו פארמר שנה שעברה,[/U] מי זה השנה?, היקמן, לנדבסברג, לוגן או בכלל אוחיון? מי הפוורוד? מי 3?

טוב, בוא נסתייג במעבד חד, בתור אחד מGATE 11, שהאמנה שלנו זה שתומכים בקבוצה בכל החלטה ובכל מקרה, אני סומך על בלאט,
אז בהצלחה בעונה החדשה, שמכבי יראו כמו בטורניר פריז וליורוליג בע"ה.

(RBarca17) #423

רוט יראה דקות בליגה הישראלית בלבד(אולי במשחקים קלים ביורוליג). זה היה די ברור מאז שאוחיון חזר. רק פציעה או קפיצה מפתיעה יגרמו לנו לראות משהו אחר.

אישית אני לא מבין. ההיררכיה על פניה מאד ברורה. אוחיון כ1, סמית’ כ3 ואליהו כ4 ימשיכו משנה שעברה ויהיו פותחים בלי צל של ספק. על שתי העמדות האחרות תהיה תחרות מסויימת עד שתיווצר היררכיה, בסה"כ אני מעריך שלוגאן יהיה שחקן הרכב כל עוד לא יאכזב משמעותית כ2, ובצבע תהיה תחרות מסויימת אך שרמדיני נראה הפייבוריט. כך או כך אלו דברים שנבנים עם העונה, אבל עם החזרה של אוחיון זה כבר נראה הרבה יותר טוב מהבחינה שיש שלד מסויים שיאפשר ליצור גם איזושהי המשכיות ולא להתחיל מאפס.