מכבי 'פוקס' תל אביב ::

(Blu) #315

מזלנו שסביר מאוד להניח שהשביתה תיגמר עד ינואר. זה טוב למכבי.

(Shlomix) #316

סופסוף מכבי התחברה ונתנה תצוגה כבירה בהיכל.
פארמר עם תצוגת חדירות, סופו עם משחק לחימה מדהים ותצוגת שלשות.
אחד מהמשחקים הטובים ביותר שראיתי בתקופה האחרונה, עוד קלאסיקה למפגשים בין מכבי לריאל.

(Blu) #317

בלה בלה בלה. המשחק הזה לא שווה דיבור בכלל. הדבר היחידי שעלה לי לראש זה שפנטסטי שבלאט, למרות משחק לא טוב גם מהצד שלו עם ניהול משחק חלש, הוציא את פארמר לכל הרבע הרביעי. גם פארמר לא חסין והוא הציג היום כדורסל מחפיר. אני דווקא מאמין בקבוצה הזאת, אבל יש עוד דרך ארוכה. אולי כספי כן יעזור בסוף.

(Fernando Martin) #318

אני מסכים איתך שאתם לא צריכים להתרגש אבל לא מהסיבות האלה, שחורציאניטיס, השחקן הטוב ביותר שלכם ביי פר, שיחק פחות והיה חולה.

שון ג’יימס בקושי הצליח להתמודד עם השומרים של קבוצה כמו שרלרואה, תאר לך שהוא היה משחק נגד טומיץ’ או באראץ?

(Fernando Martin) #319

והנה התחיל הקרקס, האיש לא שיחק חמישה חודשים, הוא בקושי משחק במכבי אבל הוא החוליה החלשה, למה לא לזרוק את טל בורנשטיין האפס למשל?

(Blu) #320

טל היה מצוין בשבוע האחרון. לא צריך לזרוק אף אחד, צריך לחכות.

(Fernando Martin) #321

מצויין? למה הוא מצויין? כי עופר שלח, צהוב גדול, אומר את זה?

האיש כמעט ולא קולע והאמת שהוא אף פעם לא היה שחקן משמעותי במכבי ובנבחרת ישראל, סתם עוד שחקן במכבי שהפך לאוברייטד עצום בגלל שהוא ישראלי.

(Shlomix) #322

וואו, עוד משחק יורוליג אדיר בהיכל.
סופו עם משחק מדהים, רק חבל שבמחצית השנייה לא נשאר לו מספיק כוח להמשיך.
מכבי עדיין לא נראית מספיק טוב לשלבים המאוחרים יותר, אבל לא הפסיקה להלחם וזה מה שחשוב בינתיים.

(West) #323

אני בעיקר התאכזבתי ממילאנו ונזכרתי למה אני לא אוהב את הכדורסל האירופאי.

קבוצה עם כ"כ הרבה כישרון, עם גבוה נהדר כמו בורוסיס וכל מה שהם עושים זה להפציץ משלוש. לכו לסל כבר!

(Shearer) #325

אז השביתה בNBA כנראה נגמרת מה שאומר שפארמר יעזוב וכספי לא יגיע.
האמת - אני ממש לא מתרגש כמו התשקורת בנוגע לזה, לדעתי יש קבוצות אחרות שיפגעו הרבה יותר ממכבי. הבולטת שבהן היא צסק"א כשגם קבוצות כמו ריאל מדריד למשל יפגעו יותר ממכבי. הקטע הוא שמכבי חייבת עכשיו להביא חיזוק ואולי אפילו יותר משחקן אחד, ואני חושב שהם צריכים לעקוב אחרי פרקינס ברצינות רבה נכון לעכשיו על מנת לנסות להחזיר אותו עוד העונה תוך מספר חודשים לקבוצה.

(Blu) #326

העניין הוא שהעמדה הכי רגישה בכדורסל - רכז, היא הנפגעת מהמהלך הזה. בשאר הקבוצות זה אולי שחקנים אדירים, אבל ריאל למשל עמוקה יותר וגם צסק"א. הנהנת ? בארסה. מי תעצור אותה השנה ?

(West) #327

אף אחת מהקבוצות לא תלוייה בשחקן הנבא שלה כמו מכבי בפארמר.
למילאנו יש את היירסטון הנהדר ואת מנצ’ינלי ופוטסיס במקום גלינארי, לריאל יש את יול, סוארז וקרול במקום רודי ואת ערמת הגבוהים שלהם במקום איבקה (שגם ככה לא היה משמעותי).

קירילנקו שחקן חופשי ואם הוא רוצה הוא יכול להישאר בצסק"א. נכון שכמעט כל קבוצה בנבא תרצה אותו, אבל אף אחת לא תשפוך עליו סכומי כסף שצסק"א לא תוכל לעמוד בהם וגם אם הוא יעזוב, קרסטיץ’ עדיין ישאר שם, ביחד עם תואדוסיץ’ ומחייה (שהיה אדיר בעונה שעברה ביורוליג) שסוף סוף יקבל דקות עדיין תהיה להם קבוצה אדירה.

במכבי זה סיפור אחר לגמרי. פארמר הוא ביי פאר השחקן הטוב והחשוב ביותר בקבוצה הזאת ובלעדיו היא נראית רע מאוד. ראינו את זה רק בשבוע שעבר.
עכשיו גם יהיה קשה מאוד להביא מחליף ברמה גבוהה ולהכניס אותו לשיטת המשחק ולרוטציה.

(Shearer) #328

מכבי בבית עם ברצלונה, קאנטו וז’לגיריס.
נכון, ברצלונה הקבוצה הטובה באירופה כנראה אך עדיין, אני מאוד אתפלא אם מכבי לא תעפיל לפחות מהמקום השני כאן.

אגב, ההגרלה הייתה הזויה מאוד. יצא מצב של 3 ספרדיות בבית ב ושתי טורקיות בבית א, בעוד שההתפלאות של רסקין ושרף על המצב ההזוי שנוצר בהחלט שיעשעה אותי. זה באמת מצב הזוי שבבית אחד יש 3 ספרדיות.

(Washar1) #330

אחלה משחק מול פנאתינאייקוס. עכשיו הארכה. מישהו יודע האם הסיבה שאליהו פניני ובורשטיין לא משחקים היא מקצועית?

(Shearer) #331

אחד הניצחונות הכי גדולים של מכבי בעשורים האחרונים. אני בהלם אז אני לא יכול להרחיב אפילו.

(Stoopa) #332

מכבי גונבת את הביתיות בשיניים, אפשר לעשות את זה! מכבי היום עם משחק מצויין במגרש קשה ואחרי ההשפלה הוכיחה שיש לה מה למכור.

(Raging Bull) #333

וואו איזה ניצחון גדול! אוחיון נהדר ולנגפורד טמבל.

(Shlomix) #334

וואו, וואו, וואו!
אחד המשחקים הגדולים שראיתי, וראיתי הרבה.
בלו הציל לנו את המשחק עם השלשות המדהימות שלו, בלתי נתפס.
אוחיון היה אדיר!
עכשיו צריך לסגור את הסיפור עם 2 ניצחונות בנוקיה, זה לא יהיה קל, אבל אני מאמין שזה אפשרי.

(cityblues) #335

לראות את אוברדוביץ’ אחרי השלשה האחרונה של בלו היה שווה את כל המתח של המשחק.
אבל חבל לי לקלקל לכם…פאו תנצח משחק אחד בנוקיה ותסגור באתונה את הסיפור.

(Glory Man United) #336

ממש מזכיר לי את הסדרה משנה שעברה נגד קאחה לבוראל. כמו השנה, גם בשנה שעברה הבאסקים צלפו שלשות על ימין ועל שמאל בספרד, כמו השנה, גם בשנה שעברה הצלחנו לגנוב את הביתיות עם ניצחון דרמטי.
הקלות שפאו הגיעו לשלשות קלות כבר הפכה להיות מצחיקה, אבל אני מאמין ומקווה שבלאט יעבוד עם השחקנים על זה, ושבישראל גם הקהל הביתי יעשה את שלו. אני משוכנע שהיוונים לא יצלפו בישראל כפי שצלפו כאן.

לגבי המשחק, שון ג’יימס חתיכת דחליל מעצבן גם במשחק יחסית טוב שלו. חוסר היכולת שלו לקחת ריבאונדים (כאלה שאני כמעט בטוח שסנטרים אחרים היו לוקחים) ממש מעצבנת.
דיוויד בלו ענק, היה צריך לשחק עליו יותר, וגם המהלך בסיום הרבע האחרון היה צריך להיות מבוסס עליו ולא על דווין סמית’.
אוחיון במשחק חייו, לנגפורד כל כך אגואיסט, זה תרם לנו כמה נקודות אבל לרוב ה"ראש בקיר" שלו הזיק לנו.

מכבי יכולים לעשות את זה.

ובובה של לילה חייבים להרים את הכפפה ולעשות חיקוי של ניב רסקין.