מכבי 'פוקס' תל אביב ::

(Shlomix) #288

לכל אלה שתוהים איך עומדת להיות חלוקת הדקות:
פאפאלוקאס בן 34, הוא בטוח לא יהיה הרכז הפותח, אלא אחד כזה שעולה מהספסל ל15-20 דקות ומשנה את המשחק. ככה הוא שיחק ברוב העונות האחרונות.
מן הסתם, פארמר לא צפוי להישאר לכל העונה. (והוא נחשב יהודי)

למכבי עומדים להיות לפחות 80 משחקים בעונה, לא כולל פלייאופים באדריאטית ובליגת קופלוטו.
תאמינו לי שמבחינת דקות משחק לא תהיה בעיה מלבד לאוחיון, עד העזיבה של פארמר.

(GVDW) #289

אחרי שפארגו הבין שאין לו באמת מה לחפש במכבי והחליט לעזוב איזה גורם במכבי אמר: ‘‘פארגו מתנהג כמו שכיר חרב’’.
מה בדיוק הוא ציפה, שהוא יתנהג כמו סמל? למה בדיוק? כי הוא צהוב בנשמה ולא עוד כושי שמשלמים לו פול כסף ואז הוא בורח?

(GVDW) #291

זה לא גנאי, זה צבע עור.
זה לא קבוצות, זו קבוצה, קוראים לה מכבי תל אביב, אני לא באמת שם זין על זה שירושלים זכתה באיזה גביע עלוב.
חוץ מזה, אם תשים לב בקבוצות המובילות באירופה יש שחקנים מקומיים טובים (ברצלונה- נבארו, ואסקס, רוביו, ריאל- יול, סוארז, רייס, פאו- דיאמנטידיס, צרצריס, פוטסיס, קאלטס) למכבי יש שחקן מקומי אחד טוב, קוראים לו גיא פניני וגם הוא לא נתן עונה שלמה טובה ובאמת שאני לא חושב ששחקנים כמו הנדריקס או מצ’באן עדיפים על שחקנים ישראלים.

עוד נזק שהאמריקאים עשו:
לשחקנים כמו אלישי כדיר ותומר שטיינהאר לא היה סיכוי קלוש להשתלב הסגל של מכבי בגלל סוללת הזרים שעמדה לפניהם, בני השרון התפרקה בגלל שלראש עריית רעננה נמאס לתקצב את המשכורת של ניילון, ירושלים נפלה עשרות פעמים בגלל זרים אפסים.

(Shearer) #292

השחקנים הישראלים של היום מלבד כספי, רחוקים שנות אור מהשחקנים היוונים והספרדים שאתה מדבר עליהם. עובדה שנבחרת ישראל רחוקה שנות אור מנבחרות כמו ספרד ויוון גבר.

אגב - אליהו, פניני ובלו (ובקרוב גם כספי) שחקנים מאוד חשובים במכבי - ישראליים.

(GVDW) #293

אליהו יכול להיות מצויין אבל הוא קורס במאני טיים ובלו הוא לא ישראלי הוא יהודי-אמריקאי. אני לא שם זין שיש לו תעודה כחולה, הוא לא גדל בארץ והוא לא יודע עברית אז בשבילי הוא לא שונה מכל האמריקאים האחרים.
ולא רק זה, בולת’נטאל אמר בראיון ל-ONE שאחרי שהוא יפרוש הוא מתכוון לחזור לארה’'ב, את כל זה הוא אומר ומייצג את המדינה שלנו, ושוב בשבילי הוא לא ישראלי.
אמרתי כבר שפניני שחקן טוב לא?

אני לא מדבר רק על מכבי, יש בליגה שלנו כ’'כ הרבה זרים שלא עולים על הישראלים. אני יכול לרשום לך את רשימת הזרים שמשחקים בליגה שלדעתי הם זבל מוחלט, רובם משחקים בחיפה ובאשקלון אגב.

(F. Hierro) #294

אבל בחיפה ובאשקלון אין ישראלים יותר טובים מהזרים האלו.

(GVDW) #295

אבל הזרים כל כך גרועים עד שאתה חושב, למה ישראלים לא משחקים שם? לפחות היית נהנה לראות את הקבוצה משחקת.

(GVDW) #296

האמירות האחרונות של עמרי כספי הוכיחו שהמכביזם עדיין חי, לפחות בכדורסל.
אדון כספי מתנהג כמו כוכב שבעצם חוץ מעצם ההגעה ל-NBA הוא לא עשה שום דבר מיוחד בקריירה שלו, הוא היה שחקן שולי בשתי עונותיו בסקרמנטו אבל התקשורת הצהובה עשתה ממנו כוכב וככה הוא מתנהג, במקום להפנים את זה שהוא עשה עונה לא טובה בסקרמנטו ולנסות להשתפר בפגרה הארוכה שהוא זכה לה, הוא עושה קייטנות לילדים וממשיך להתנהג כסטאר.

(Blu) #297

עזוב את מכבי. מה היא קשורה לעניין ? כולם הפכו אותו לכוכב. הוא כוכב, לא כזה שלדעתי יכול לסחוב נבחרת או קבוצה, אבל כוכב בקנה מידה שלנו ואפשר להבין את ההייפ סביבו, מוצדק או לא מוצדק. אני באמת לא מבין איך כל זה קשור למכבי.

(GVDW) #298

בטח שאפשר להבין את ההייפ, אבל האופי שלו שמזוהה כל כך עם המכביזם שאפיין שחקנים כמו מוטי ארואסטי, ליאור אליהו, אלי דריקס ואבי נמני וגם שחקנים מקבוצות מכבי אחרות כמו עומר גולן ויניב קטן, להתנהג כמו כוכב כשאתה משחק כמו זבל.

(Blu) #299

מאיך שעומרי שיחק השנה עד לזבל הדרך ארוכה. ארוכה מאוד. באמת שאני לא רוצה להיכנס פה לדברים מעבר לניתוח מקצועי, אבל יש סיכוי שאתה קצת מסוונר משנאתך למכבי ? אני באמת מחפש ואני ממש לא רואה שום קשר למכבי. הדוגמאות שנתת לא מועילות ולא קשורות כלל וכלל. עזוב את מכבי, אפשר להאשים אותם בהרבה דברים, זה לא אחד מהם.

לגבי עומרי עצמו, כל אחד ודעתו שלו.

(Blu) #301

למה הוא עושה אותם ? האמת שלא חשבתי על זה לרגע. תשובתי הכנה היא שאין לי מושג. אני לא נכנס למניעים האישיים שלו או של האגו שלו. אולי הוא כן שחצן, אולי הוא מכביסט. אין זה מקרין על כל מכבי תל אביב בדיוק כמו שאין כריסטיאנו מקרין על כל ריאל מדריד. אין לי בעיה שתבקר אותו, אבל עזוב במקרה הספציפי הזה את מכבי.

אגב, בתור אחד ששיחק כדורסל מילדותו עד השנה כשאני מחכה לגיוס, אני רוצה להגיד שהייתי נותן הכל כדי להיות גם שחקן תשיעי ב-NBA. וכספי לא כזה.

(A.Shugaley) #302

[QUOTE=GVDW;1140828]
אבל תסביר למה הוא עושה את הקייטנות האלה, הוא לא מביא שום דוגמא ללדים האלה, אף אחד מהם לא היה רוצה להיות שחקן תשיעי ב-NBA.[/QUOTE]

הוא עושה את זה בשביל הכסף, הפירסום הכותרות בעיתון והפוסטרים באיילון. אם זה שחצנות, אז 90% מהספורטאים שחצנים.

מעבר לזה, כל אחד ואחד מהילדים האילו היה נותן הכל כדי להיות כספי, פשוט כי הם רואים בו כוכב. מבחינת הילדים, זה לא משנה אם כספי מנצח את לברון או שהוא קולע 0.8 נקודות למשחק. [B]מבחינתם הוא שחקו גדול ומושא לדוגמא[/B]. אז כן, הוא מהווה דוגמא לילדים האילו.

(Shlomix) #305

כסף, כסף וכסף.

(פלוס רצון להראות למנהלת הליגה בראשות קופל האידיוט, שיש למכבי לאן ללכת גם בלי הליגה הישראלית)

(Fernando Martin) #306

קופל לא אדיוט, קופל מסכן.
אני לא מוצא שום יושב ראש או בכלל מנהל בעולם כולו שיכול להתמודד עם גוף שיוצר סוג של מונופול כמו שמכבי יצרה בכדורסל הישראלי.
אם זה היה תלוי בקופל אני מניח שהוא היה מצמצם את מספר הזרים בצורה דרסטית אבל זה יגרום להגעת זרים עוד פחות טובים ולא נרצה לאזרח אותם וזה עלול לגרום לנבחרת שלנו לרדת לדרג ב’.

(Fernando Martin) #310

בעונה הבודדת שלו בניו ג’רזי הוא לא הגיע לפלייאוף אז כנארה שלא.
אני בכלל לא חושב שאפשר להשוות אותו לגלינארי, גלינארי הצליח לשמור את דנבר בחיים ולהגיע איתה לפלייאוף אחרי שכרמלו עזב.

(Blu) #311

אין שום קשר ידידי. הם ממש לא באותו תפקיד וגם כמובן שסגל הקבוצות שלהן ב-NBA שונה בתכלית. בעוד שלדנבר יש סגל מוכשר ניו ג’רזי קצת תקועה ורק עם הגעת דרון וויליאמס אולי תצליח לצאת מהבוץ.

בכל מקרה, משחק אחד רע לא אומר כלום. אני מאמין בו כל עוד הוא מבין את התפקיד שלו וזה פשוט יום רע בעבודה.

(Fernando Martin) #312

כרמלו אנתוני הוא שחקן שבקושי יורד הפרקט וכל דנבר הייתה בנויה עליו, לעשות סוויץ’ תוך כמה משחקים זה ממש לא קל.

המשחק הרע הזה דווקא כן אומר משהו, יש שחקנים שיודעים לעשות לחץ כמו פארגו ופרקינס ושיש לכם בעיה קשה עם רכז מחליף.

(משה שרגא) #313

הסגל של הקבוצה פשוט זועק לגארד יותר נוסף, האופציה הטובה ביותר הוא כמובן קית’ לאנגפורד שיכול להשלים מצוין את הקו האחורי של הקבוצה, מקווה שזה אכן יתממש.

(Fernando Martin) #314

כוכב הנ.ב.א הבלתי מעורער, לפחות בפני עצמו הולך לחתום על חוזה במכבי עד סוף השביתה.
http://www.one.co.il/Article/189629.html