מכבי 'פוקס' תל אביב ::

(F. Hierro) #266

אוחיון צהוב.

(Murad) #267

[B]דיווח : ג’ורדן פארמר סיכם לעונה אחת במכבי תל אביב.[/B]

יש כאן ציטוטים ממנו והוא מדבר על העסקה כאילו היא סגורה, אף אחד מהאתרים הישראלים לא עלה על זה עדיין אבל אני משער שזה לא מפוברק ואכן הסיכום קיים כי זה לא אתר שמועות אלא אחד רציני שמחלקת הספורט שלו מסקרת את הנטס במהלך כל השנה באופן צמוד ככה שהציטוטים מפארמר הם אמיתיים.

יש לו סיעוף חזרה לNBA, ככה שאני לא יודע איך לאכול את זה. מה אתם חושבים? נדמה שמכבי סגרו את כל העניין בשושו וחטפה אותו מהידיים של מכבי חיפה כשראו את ההזדמנות… העובדה שהוא כנראה יקבל אזרחות ישראלית משמעותית, אבל עדיין אני משער שהוא ישחק לא מעט - אם נצטרך לשחרר אותו באמצע העונה כשחקן מרכזי זה יכול להיות נזק אדיר, זר או לא.

(Shlomix) #268

החתמה מטורפת שתחזק מאוד את עמדות הגארדים שגם ככה היו חזקות.

מקווה שבסופו של דבר פארמר יגיש בקשה לאזרחות ואולי אפילו ישחק בנבחרת.

(Blu) #269

מאוד לא מובנת לי ההחתמה הזאת. איפה ההמשכיות שבלאט דיבר עליה?

(Shearer) #270

[QUOTE=David.;1121110]מאוד לא מובנת לי ההחתמה הזאת. איפה ההמשכיות שבלאט דיבר עליה?[/QUOTE]
בעונה כזאת כשרוב שאר הגדולות באירופה מתחזקות בשחקני NBA ההחתמה הזו בהחלט מובנת והגיונית. כמובן שזהו הימור מסויים אבל אתה חייב להודות שגם שאר המועדונים הגדולים לקחו או יקחו איזה שהם הימורים כאלה, והעובדה שפארמר הוא יהודי שקשור מאוד למקום ואפילו אביו החורג גר כאן רק מקרבות אותו למכבי באופן טבעי. תוסיף לכך את השמועות שהשביתה רחוקה מלהסתיים ויש לנו פה שחקן גדול במדינה הקטנה שלנו, שבוא נודה באמת - לא מושכת לרוב שחקנים גדולים כמו שספרד או איטליה מושכות. גם מבחינת כספים למועדונים כמו ריאל ובארסה יותר קל להחתים שחקנים גדולים ממעבר לים מאשר למכבי (אם כי מכבי כן בצמרת האירופאית מבחינת כסף, אז זו בעיה פחות גדולה מאשר ה"משיכה" הטבעית למקומות יותר מפוארים מישראל).

אני מברך על כך ששחקן טוב כל כך בא למכבי. מבחינת יכולת כדורסל והיכולת להנהיג הוא סוג של שילוב בין שאראס ופארקר. אחד השחקנים הכי טובים שאי פעם באו לכאן כנראה. אני יותר ממקווה שנוכל להינות ממנו הרבה העונה ושהוא ישתלב בקבוצה בצורה הכי טובה שיש. יש לי תחושה טובה בקשר לעונה הזו של מכבי.

מחכה לראות מי השחקן הבא שמכבי תביא לקו האחורי. העונה הזו הולכת להיות ארוכה ומעייפת מאוד וסגל רחב זה חובה, נכון לכרגע ולפי העונה שעברה הסגל נראה מצויין אבל לא יזיק חיזוק לשלושת המפעלים שמכבי תשתתף בהם ולעונה שעשויה להיות יותר ארוכה מעונת NBA.

(Shlomix) #271

וכמובן שלא הזיקה העובדה שהשכר שלו נמוך מאוד.
לפי הדיווחים הוא בסביבות 50 אלף דולר לחודש.
זה כלום עבור שחקן כזה.

(F. Hierro) #273

כנראה שבלאט שכח שבליגה אפשר לרשום רק 4 זרים, כי יש לו בסגל 7 כאלה.

(Shearer) #274

[QUOTE=F. Hierro;1125943]כנראה שבלאט שכח שבליגה אפשר לרשום רק 4 זרים, כי יש לו בסגל 7 כאלה.[/QUOTE]
כנראה שאתה שכחת שהעונה יהיו שתי ליגות יותר חשובות מליגת העלאק.

(רובאניניו) #275

שאייר, פארגו, פארמר (למרות שיתופקד כשוטינג גארד כנראה) ופאפאלוקס… יותר מדי רכזים בכירים בקבוצה אחת, איך בדיוק בלאט מתכוון לחלק את הדקות?
ואם מישהו חושב שפאפאלוקאס בא על תקן דרק שארפ כמבוגר אחראי- טועה, הבנאדם צפוי לדקות רבות.

(Scouser) #276

הוא כמובן ישחק עם שני רכזים באותו הזמן בגלל שאין לו באמת שוטינג גארד טבעי. פארמר יפתח בטוח והעמדה לצידו תהיה של שאייר/פארגו כאשר פאפאלוקאס יעלה מהספסל (אפילו בלאט אמר את זה). יש גם שמועות על חזרה של עמרי כספי, אם זה יקרה למכבי יהיה אחת אחד מהקווים האחוריים הטובים באירופה.

(רובאניניו) #277

אם זה הקו האחורי שלך אז אתה מייבש את פרקינס במידה ויישאר ומוותר לגמרי על בציוויון הישראלי בדמות בורשטיין ויוגב אוחיון, שלאור האירועים האחרונים מעכב את חתימתו בקבוצה.
עריכה: בקיצור, תסכים איתי שנוצרת אינפלציה בקו האחורי? (אני מניח שהיא קשורה להתמודדות ב-3 מסגרות אך עדיין).

(Shearer) #278

פרקינס לא בתוכניות לפי מה שידוע לי, למרות שאישית אני אשמח אם ישאר.
ואתה צודק שיש המון שחקנים על העמדה, מצד שני שלוש מסגרות, עונה סופר ארוכה עם שניים/שלושה משחקים בשבוע והשחקן הכי גדול בקבוצה עלול לעזוב אותה כל רגע לNBA. רק בשביל הרגע שפארמר עלול לעזוב במכבי היו חייבים להביא עוד שחקן שיתמוך בקבוצה.

(Blu) #279

מישהו אמר פייבורטית על הנייר ? לזכייה בכל התארים.

(Scouser) #280

אל תגזים. ברצלונה הייתה ונשארה הקבוצה החזקה באירופה.

(GVDW) #281

אוחיון רוצה לברוח למכבי כי הוא הבין שבלאט סופר אותו, כמו שהוא לא סופר הרבה ישראלים אחרים כי מי צריך ישראלים שיש לך שחקנים אדירים כמו ריצ’ארד הנדריקס ומילאן מצ’באן.
לדעתי צריך לעשות מחאה נגד זה, שיגבילו את הליגה לשני זרים כי באמת אני לא מרגיש שהכושים של מכבי עושים לי כבוד באירופה.

(Blu) #282

אל תגזים. ברצלונה הייתה ונשארה הקבוצה החזקה באירופה.

אני לא משוכנע שאתה צודק, אבל כל עוד הם הקבוצה שצריך לנצח, ניתן להם את התואר מחמת הספק. מה שכן, אם יגיעו אליהם גאסול או כל שחקן NBA אחר ברמה דומה, זה יהיה סרט רע לדגדג אותם.

כספי סגר תנאים כספיים. עכשיו זה תלוי רק בו.

(GVDW) #283

מה גורם לך לחשוב שברצלונה יכולה לשלם את המשכורת של גאסול?

(GVDW) #285

אתה בכלל משווה את גאסול, אלוף ה-NBA פעמיים ואלוף אירופה לאיזה גמד לבן ששיחק בקבוצה כמו ניו ג’רזי?

מחלקת הכדורסל של ברצלונה נמצאת בקיצוצים, אין להם איך לשלם את המשוכרת שלו.

(Shearer) #286

אתה קצת מזלזל בפארמר חבר. הבחור שחקן מעולה, בטח שליורוליג, הוא יכול לפרק פה קבוצות עם חוכמת המשחק שלו.
וגם גאסול כבר אחרי השיא שלו - הוא עדיין שחקן גדול אבל בוא רק נגיד שהיו לו שנים יותר טובות וקשה לי להאמין שהוא יחזור להיות מה שהיה. המשכורת שלו היא עדיין גבוהה מאוד ואני לא בטוח שיש קבוצה שיכולה לשלם לו את מה שהוא ידרוש. אולי בשיקטאש המטורפים (אלא אם הוא ירד עכשיו בדרישותיו).

בכל מקרה, אוחיון צריך לעשות מה שהוא רואה לנכון. אני חשבתי שזה ברור לו שהוא מגיע לקבוצה אבל שמכבי מתכננים לקנות עוד יותר מגארד אחד לעונה הקרובה. אני חושב שהחוויה של ללמוד מאגדה כמו פאפאלוקס ולשחק לצד גאון כמו פארמר יכולה בהחלט לשדרג אותו כשחקן - מצד שני השאלה היא האם הוא יקבל דקות מבלאט או יתייבש על הספסל, אני חושב שבליגת העל ובאדריאטית לפחות הוא כן עשוי לקבל לא מעט דקות אבל זה כבר עניין שלו והחלטה שלו.

(GVDW) #287

אני לא מזלזל בו, אני אומר שההשוואה בינו לבין גאסול מפגרת.
ומה גורם לך לחשוב שאחרי שפארמר יחזור לNBA ופפלוקס יעזוב בלאט לא יביא זרים חדשים שיועדפו על פני אוחיון והישראלים האחרים? אולי כי בלאט אוהב ישראלים מפני שהוא כזה בעצמו?