הודעה חשובה

(Koeman) #1

שלום לכל באי לפורום הוידאו! אל תשכחו שביום שישי הבא, בכדורסל בשכונה, כולנו חמישייה ביחד.

לצערי, יש לי הודעה חשובה ולא טובה לגבי המשך קיומו של הפורום. חשבתי לשלוח לכל גולשי הפורום הזה הודעה פרטית, אבל אין לי כח לכתוב ארבע הודעות נפרדות.

עקב הפעילות המועטה בפורום הוידאו הוחלט שלא מן הנמנע שהפורום ייסגר בקרוב. לכל פורום יהיה מדור מולטימדיה משלו.

לאחר כניסתי לתפקיד מנהל הפורום לפני כחודשיים, ניסיתי ליצור דברים חדשים שיעניינו וימשכו לפה משתמשים חדשים. למעט “שער השבוע” שקצת הצליח, שאר הדברים נכשלו לחלוטין. מעבר לזה, לא היו לי עוד רעיונות גדולים. עכשיו אנחנו במצב של standstill, מצב שכנראה לא ישתפר.

זה ברור לי ולשאר המנהלים שעם מגוון אתרי הוידאו בעולם, הפורום הזה תמיד יהיה נחות מבחינת התוכן שלו למתחרים. אתרי וידאו יש אינספור בעולם, אתרים עם דיוני כדורגל מקצועיים, ברמה גבוהה ובשפה שלך, אין יותר מידי וזה מה שעושה את ההבדל בין שאר הפורומים בספורטאנטר לפורום הזה.

אני עוד לא יודע מתי הפורום ייסגר, אבל אני מניח שזה יהיה בשבוע - שלושה שבועות הקרובים.

אז זהו. אני רוצה להגיד תודה מיוחדת לאסף (de_la_red) שהשקיע המון בפורום הזה וגם לשאר המשתמשים שהשתדלו ועזרו בשבועות האחרונים. תודה לכולם.

(Ori) #2

אני בעד לסגור… פורום וידאו הוא באמת לא דבר נחוץ כלכך, את הדיון “מחפשים בשבילך בקשות לגולים נדירים” אפשר להזיז לקפיטריה, ובמילא לשלושת הליגות הגדולות יש פורום משלהם שמה אפשר לפרסם את שערי השבוע במדור המולטימדיה. ואת הגרמנית צרפתית אפשר לשים גם בדיונים שלהם. שער השבוע היה פרויקט נחמד אבל הוא לא הלך מי יודע מה כך שלא יהיה נורא לאבד גם אותו. אני רוצה להודות לעידו אסף דודי שי סאם ול fcbarcelona10 על ההשקעה שעשיתם פה.

(נאור מ) #3

חורה לי העניין אבל אין ספק שכל עוד אין התעניינות רבה אין טעם להשאיר אותו פתוח.

עידו, עשית עבודה נהדרת. כל הכבוד.

(chelsea777) #5

אם יש פורום פתוח כמו כדורגל נשים שיש בו הודעה פעם בכמה ימים בקושי והוא עדיין נשאר פתוח, אז למה לסגור את פורום הוידאו שהוא פי 10 יותר פעיל מפורום הנשים?

(chelsea777) #7

[quote=Big-Cule;719341]מכיוון שפורום הוידאו דורש עבודה רבה שתגמולה לא ראוי למאמץ.[/quote] ביאזה תגמול מדובר? אני יכול לעזור בכל מה שאני יכול ושיבקשו. במה כבר אפשר לתגמל? בתגובות? אז זו באמת בעייה.

(pazzo patzini) #10

שאפו על ההשקעה!