אין אלוהים

(שגיא) #1

כתבה מעניינת:

מה דעתכם?

(Interista) #2

[quote=שגיא;656066]
מה דעתכם?[/quote]
שיש אלוהים.

(Glory Man United) #3

[quote=שגיא;656066]
מה דעתכם?[/quote]
לא!!! רק לא עוד דיון דת!

(NANI -17) #4

איזה זלזול זה לא יאומן, איך הוא מעז קורא לזה מותג? זה כבר על הדת בכללי (כל דת) , ובמיוחד על הדת שלנו, עם כל ההיסטוריה וכו’ אם הוא אומר שכל ההיסטוריה של הדת זה רק מותג, אז מה הוא מבין מהחיים שלו? דורות על גבי דורות, וזה בניגוד למותג לא חולף.

(שי) #6

HERE WE AGAIN

(Caesar Adriano) #7

Religion is what keeps the poor from murdering the rich

edit:
כתבה חביבה

(Hristo Stoixkov) #8

Religion KEEPS people from murdering?
Religion DRIVES poeple to murder!

(Madridista#1) #9

הדת זו לא המצאה של מישהו.
התורה ניתנה לעם ישראל ע"י משה, וכתוב בה מידע על מחלות ועובדות שהמדע גילה רק היום.
מה גם שרוב אנשי המדע בעבר ובהווה, מאמינים בבורא עולם, ורבים מהם גם מאמינים בתורת ישראל.
למשל פרופסור דוד וייס(רופא וחוקר סרטן),
פרופסור מ.זולה, פרופ’ אלברט איינשטיין, גוסטאב תיאודור פכנר(מיסד הפסיכו פיסיקה),פרופ’ עמונאל קאנט, פרופ’ סמרט(אסטרונום ממלכתי בגלסקו) וכו’ וכו’
למה להתעסק עם מידע שהמדע בעצמו כבר פסל אותה?
הקדוש ברוך הוא חיי וקיים, ובלעדיו אם שום דבר, ויש מלא הוכחות שהבורא אכן קיים.

(Caesar Adriano) #10

[quote=Hristo Stoixkov;656338]Religion KEEPS people from murdering?
Religion DRIVES poeple to murder![/quote]
שיעור ראשון בתקשורת. לקחת ציטוט, חתכת את החלק הכי חשוב שלו, ואז העברת עליו ביקורת.
(מיותר לציין שזה אחד המשפטים הצינים של בונאפרטה)

הקדוש ברוך הוא חיי וקיים, ובלעדיו אם שום דבר, ויש מלא הוכחות שהבורא אכן קיים.
god damn right
והנה אחת ההוכחות.(מהר!!)

(שגיא) #11

אמן!

:lipsrsealed:

(Pinturicchio) #12

למה שהאתאיסטים לא יעלמו מהעולם הזה?
מה מפריע לך שלאנשים יש במה להאמין ובשביל מה לחיות? רוב האנשים בעולם הזה מאמינים, ככה שכל דבר שתגיד בעד הכחדת הדת הוא טיפשי. תחיה את חייך ותן לחיות את חיי.

(FCBen) #13

מה מפריע לנו בדת? אני מאוד מקווה בשבילך שאתה יודע מה, אחרת הראש שלך קצת חלול…

(cfe) #14

[quote=Carmelo Anthony;656379]הדת זו לא המצאה של מישהו.
התורה ניתנה לעם ישראל ע"י משה, וכתוב בה מידע על מחלות ועובדות שהמדע גילה רק היום.
מה גם שרוב אנשי המדע בעבר ובהווה, מאמינים בבורא עולם, ורבים מהם גם מאמינים בתורת ישראל.
למשל פרופסור דוד וייס(רופא וחוקר סרטן),
פרופסור מ.זולה, פרופ’ אלברט איינשטיין, גוסטאב תיאודור פכנר(מיסד הפסיכו פיסיקה),פרופ’ עמונאל קאנט, פרופ’ סמרט(אסטרונום ממלכתי בגלסקו) וכו’ וכו’
למה להתעסק עם מידע שהמדע בעצמו כבר פסל אותה?
הקדוש ברוך הוא חיי וקיים, ובלעדיו אם שום דבר, ויש מלא הוכחות שהבורא אכן קיים.[/quote]
תביא לי הוכחה אחת. אחת. על כל מדען אחד שכן האמין באלוהים, יש עשרות ומאות מדענים שלא האמינו.

ואני מוחה על השימוש בשמו של איינשטיין כאדם דתי שהאמין בתורת משה. זה בולשיט. איינשטיין האמין באלוהים שלא מעניין אותו מה בני האדם עושים, לא באיזו ישות שיושבת שמה למעלה ורושמת לכל אדם שנולד לאם יהודייה, אם הוא הדליק את האור, רחמנא ליצלן, או לא.

תחיה את חייך ותן לחיות את חיי.

אני מאמין בזה, הצרה היא שאנשים דוגמת הרב עובדיה ושאר המטורפים שמנהיגים את הדתות, לא ממש מאמינים בזה.

(Mendieta) #15

[quote=Pinturicchio;656403]למה שהאתאיסטים לא יעלמו מהעולם הזה?
מה מפריע לך שלאנשים יש במה להאמין ובשביל מה לחיות? רוב האנשים בעולם הזה מאמינים, ככה שכל דבר שתגיד בעד הכחדת הדת הוא טיפשי. תחיה את חייך ותן לחיות את חיי.[/quote]

מפריע לי שאנשים דתיים כופים עלי דברים, הדתיים האלה עכשיו מנסים להפוך את פ"ת כזאת והנה מופיעים להם שלטים “עוד נעשה את פ"ת לבני ברק2” וסמסאות כאלה בסגנון שעוברות מפה לפה. הדתיים האלה מתחילים לסגור שכונות בשבתות כאילו שזאת השכונה של אבא שלהם ועוד מאיימים על חברי שאם ניסע בשכונה בשבת הם ידפקו בהם לינץ’. אז כן, זה מפריע לי, מפריע לי שהם מנסים להכריח אותי לא לאכול בשבת ואם כן זה בתוך מקלט ושחייבים לכבד את האמונה שלהם, אבל מצד שני אני צריך להתבייש באמונה שלי ולהחביא אותה, ומפריע לי שהם סוגרים שכונות ששיכות לציבור ומפריע לי שהם מנסים להפוך את העיר שלי לעיר דתית, ולצערי מצליח להם.

כן נו, הרי כולם יודעים שנחשים יודעים לדבר, ושיש עצים שבהם התפוח מוסיף ידע וחוכמה.

(שגיא) #16

[quote=Pinturicchio;656403]למה שהאתאיסטים לא יעלמו מהעולם הזה?
מה מפריע לך שלאנשים יש במה להאמין ובשביל מה לחיות? רוב האנשים בעולם הזה מאמינים, ככה שכל דבר שתגיד בעד הכחדת הדת הוא טיפשי. תחיה את חייך ותן לחיות את חיי.[/quote]

אתה אומר “תחיה ותן לחיות” ואומר “למה שהאתאיסטים לא יעלמו מהעולם הזה?” בדיוק שאני פתחתי על כתבה בנושא אתאיסטים שאני פתחתי, אז מי פה לא נותן למי לחיות? אתה לי או אני לך?

בעולם של כפייה דתית, ראו את הדיון הזה ככפייה חילונית.

(prongs69) #17

god damn right
והנה אחת ההוכחות.(מהר!!)

אפשר הסבר לאיך לדעתך זה קשור לאלוהים?

(Caesar Adriano) #18

אפשר הסבר לאיך לדעתך זה קשור לאלוהים?

זה לא קשור לאלוהים. זה אלוהים.

(prongs69) #19

בוב דילן אכן מלך העולם, אבל אלוהים? אני לא יודע.:grin:
פשוט ניסיתי להבין באיזה צד של הדיון אתה. עכשיו אני יודע.

(Mufasa) #20

אני לא מבין איך אנשים חושבים שהם באו מאבולוציה וכו’ , הרי ידוע לכולם שהגוף שלנו זה מעטפת לנשמה הקדושה שהיא חלק אלוהי מבורא עולם. ואם יש יהודי שבתוך תוכו באמת באמת לא מאמין שיש בורא לעולם ואין לו אמונה, בודאי לא זרע ישראל הוא.

אגב, למישהו יש ספק שאין לו נשמה והוא חי בצורה אחרת ? אם כן שיסביר בבקשה.
הרי גם לגופה יש עיניים והיא לא רואה , אוזניים ולא שומעת . חסר לה משהו… זו היא הנשמה שחזרה לבעליה.

(כריסטיאנו) #21

המוח של הגופה לא מתפקד.