סנוקר :: אליפות העולם בשפילד 2016

(רוני) #172

[quote=זלאטן לברסה;1062179]
מחר אנחנו צפויים לסיים את רבע הגמר,[/quote]

היום זה אמור לקרות ולא מחר. מחר אנחנו כבר עם משחקי החצי.

בנדה, וויליאמס 2003, 2000 או וויליאמס 2011? מי יותר טוב?
וויליאמס משחק סנוקר כל כך מדהים ומושלם שאני מעז להגיד שזה אולי הסנוקר הכי טוב ששיחק בקריירה שלו. הקלילות שבה הוא מסיים משחקונים ובונה שבירות פשוט מדהימה. ליריבים שלו אין סיכוי נגדו כי הוא פשוט לא מחלק להם שום מתנות. הוא כמעט ולא טועה באליפות הזו.

כמו שאמרת, וויליאמס הוא בהחלט הפיבורט לזכות בתואר BY FAR.

ג’אד טרומפ עם יתרון מבטיח לא הצליח לסיים את ההתמודדות כבר אתמול אחרי שכבר הוביל 11-2, מאז הוא הפסיד שלושה ברצף. מדאיג מבחינתו? לא כל כך. הוא יעבור שלב כי מגיע לו.

והסלבי הזה כל כך עקשן שהוא לא מוותר על אף משחקון גם אם הוא זקוק לארבעה-חמישה סנוקר בכדי לנצח. הוא מפגר כעת 9-6 עם משחק אחד שנותר לסישן הזה. הוא לא מצליח לפתח את משחק ההתקפה שלו כמו שעשה מול הנדרי וזה עולה לו ביוקר עד כה.

בקשר לרוני וג’ון, המשחק ביניהם בהחלט מעניין אם כי לא מתעלה לרמה מאוד גבוהה אבל מספיק גבוה בשביל לשעשע אותנו. אני מאמין שהסישן השני שיחל בעוד כשעה יהיה זה שיכריע את ההתמודדות.

(Bundy) #173

[quote=רiני;1062269]היום זה אמור לקרות ולא מחר. מחר אנחנו כבר עם משחקי החצי.

בקשר לרוני וג’ון, המשחק ביניהם בהחלט מעניין אם כי לא מתעלה לרמה מאוד גבוהה אבל מספיק גבוה בשביל לשעשע אותנו. אני מאמין שהסישן השני שיחל בעוד כשעה יהיה זה שיכריע את ההתמודדות.[/quote]

שהגבתי בבוקר זה הרגיש לי כמו אתמול, בעיקר בגלל שלא ישנתי בלילה, ככה שלא טעיתי.
ג’וד טרומפ בקלילות הדיח את דוט 5-13 ויתמודד כנראה מול דינג שמוביל 6-10 על סלבי, לקראת הסשן האחרון בערב. ההימור שלי - סלבי. לא רק בגלל העקשנות, גם בגלל שטרומפ לא פייבוריט שלי, ואני לא רואה את דינג מצליח לעצור אותו, ואיכשהו סלבי כן.
אוסליבן והיגינס לפני הסשן האחרון בשוויון 8-8 לקראת הערב. טעויות מכריעות של השניים, אוסליבן עוד הוביל ב-3 פריימים והיגינס הצליח להשוות. לחלוטין מאכזב, אבל זה יוצר מתח מאסיבי לערב, שכמובן לא אזכה לצפות ברוב המשחק בגלל הסופר קלאסיקו.
מארק וויליאמס. אין מילים, פשוט ענק ומגיע לו להיות אלוף.

(בנדה) #176

אין ספק שוויליאמס מודל 2003 הוא הטוב ביותר לגבי וויליאמס ובכלל רק רוני משתווה ואולי יש שיטענו מאפיל עליו כזוכה באליפות עולם בתצוגת סנוקר.

אולי המשחקים היו פחות מוכרעים בקלות ב2003, אבל דווקא בשלבי ההכרעה חצי הגמר והגמר הוא נתן תצוגות סנוקר מדהימות ומרהיבות, הרבה יותר מהיום. הדאבלים שהוא היה עושה ומטביע בקלות, הזוויות הבלתי אפשריות בהטבעה הכדורים לכיסים היו מדהימים. היום הוא מציג סנוקר מעולה ובקלאסה , אבל הוא היה הרבה יותר מבריק ב2003. פשוט פנומנלי! עדיין יש לנו את חצי הגמר ואולי את הגמר מבחינתו ויתכן והוא מעלה את הרמה מול מי שניצב מולו, אבל זה דורש הוכחה לכך. אם וכאשר זה יתרחש, אולי אשנה את דעתי בנדון. לדידי, וויליאמס מודל 2003 לוקח בגדול כרגע.

אם נחזור לאליפות העולם, הרי שדי פיספסתי את הסיישן של אתמול בערב(אתם יודעים היה איזה משחק זניח בין מדריד ובארסה:wink:), אבל מה שראיתי בקרב בין הייגנס לרוני היה פשוט מביך ברמות. שחקנים כל כך טובים ומנוסים הציגו רמת סנוקר מחפירה ממש ואם הייגינס רוצה לעלות לגמר הוא יצטרך להעלות את רמתו מול וויליאמס באופן קיצוני, משום שברמה שהוא שיחק מול רוני הוא פשוט ינגף בפני וויליאמס. עדיין אני הולך בגדול על וויליאמס לגמר.

הקרב המקביל בין סלבי לדינג הוכרע בסופו של דבר לטובת דינג, על אף העובדה שסלבי העקשן ידע לחזור מפיגור ולהשוות ל10:10 ודווקא אז הוא לא עמד בלחץ והפסיד. דינג העלה באופן דרסטי את רמתו משלב שמינית הגמר והמשיך את המומנטום בסיישן האחרון מול בינגהם בשמינית.

חצי הגמר מול טרומפ אמור להיות מרתק ומעניין יהיה אם טרומפ, שעד כה לא נתקל בקושי במשחקיו מעצם היותו אדיר ומבריק כאחד, יתקל במשחק צמוד שהוא לא חווה עד כה וכיצד יתפקד. בסין הוא הראה אופי, אלא ששם הסיישנים קצרים ואינם דומים כלל להללו שבאליפות העולם(הטוב מ33 משחקים ובגמר הטוב מ35 ). אני עדיין הולך עמו וממשיך להמר שבסופו של יום הגמר יהיה בין וויליאמס לטרומפ. אני מודע לעובדה שברמות הללו יתכן מאוד גם גמר בין הייגינס לדינג , אבל אני נוטה לקוות שהיגינס המשעמם ועם סנוקר מחורבן לא יהיה שם.

(בנדה) #177

אחרי הסיישנים של הבוקר והערב התוצאות זהות בשני המשחקים:

דינג מוליך מול טרומפ 9:7
וויליאמס מולי מול היגינס 9:7

מי שמפתיע לרעה וכנראה הלחץ מתחיל לדבר אצלו הוא טרומפ. טרומפ עושה טעויות קשות לרמה הזו ומעניק לדינג פעם אחר פעם מתנות. המעמד אליו הגיע ככל הנראה מתחיל לחלחל אצלו וזה כנראה עושה את שלו. הוא כבר פחות משוחרר וזורם עם המשחק ויותר ויותר מכניס את עצמו למצבים שלא אמור להיכנס אליהם ומחטיא משחק אחר משחק כדורים די פשוטים. העובדה שמשחק ההגנה בעוכריו , גורמת לו לתקוף כל הזמן, אבל היום זה לא עבד ויצא מהסיישן של הבוקר בפיגור של שני משחקונים, לאור העובדה שהיה ביתרון שכזה, הרי שהוא איבד הרבה מומנטום. אני מקווה בשבילו שהוא יצא מהלחץ ויראה מה שהוא הראה עד כה ואולי אין מה לעשות צריך את ההתנסות סמעמדים הללו ולהפסיד בהם, בכדי להצליח בפעמים הבאות.

המשחק המקביל מתנהל כמעט כצפוי. וויליאמס שולט, אבל מחזיר את היגינס פעם אחר פעם בשל חוסר ריכוז רגעי ודי שומר על הפער ומגדיל אותו ושוב חוזר לפער קטן. משחק של חתול ועכבר.

(#4Gidi) #178

טרומפ בגמר!

אחרי שפתח את הסיישן האחרון (שהתחיל בשיוויון 12) בצורה מצויינת עם שני משחקים ראשונים אגרסיביים ועם מבחר מכות איכותיות בהחלט, נראה היה שהילד הולך ומאבד את זה ונכנע ללחץ (+התעוררות ו"זון" של דינג), שלקח שלושה משחקים בזה אחר זה, הצליח לתת פוש אחרון ולנצח גם הוא שלושה משחקים ברצף ולהבטיח מקום בגמר. שם יפגוש את וויליאמס או היגינס המנוסים (שם מוביל היגינס 13-11 לקראת הסיישן האחרון).

אני נהנה לראות אותו משחק, ומאחל לו בהצלחה בגמר.

(Bundy) #179

סוג של אכזבה גדולה עבורי. טרומפ יתמודד נגד היגינס בגמר. מעבר לכך שאני אוהד של אוסליבן, מאוד רציתי לראות וויליאמס בגמר, ולדעתי הגיע לו. הטעויות שביצע היו קריטיות ולא איפיינו את המשחק שלו בשבועיים האחרונים. חבל אבל אנחנו מקבלים גמר אדיר. מקום ראשון בעולם מול ההבטחה הגדולה ביותר של עולם הסנוקר, אני בעד טרומפ.

(בנדה) #180

אכזבה רבתי לכל חובבי הסנוקר. היגינס הצליח להעפיל לגמר וזאת “הרבה” בזכותו של וויליאמס ששוב ושוב נתן משחקים להיגינס ולא סיים אותם בעצמו. היגינס הוא הסנוקריסט הבונקריסט ומאמנו כנראה דמוי מוריניו בכדורגל:wink:. הוא לא יוזם כלל ובדרך כלל לא לוקח סיכונים מיותרים וממתין בסבלנות אין קץ לטעויות יריביו והם מגיעות אף אם מדובר בעילוי כמו וויליאמס. למען האמת, הטעויות של וויליאמס היו כה מביכות שקשה היה להאמין שעד לשלב הזה דילג בקלילות ובקלאס.

מכל מקום, היגינס בגמר ושם הוא פוגש את ילד הפלא מבריסטול. כפי שכתבתי לא אחת כאן, הילד משחק באופן מבריק ולעתיק שכמותי הוא מזכיר מאוד את ג’ימי וויאט ה"רוח" במשחקו המרהיב וההתקפי. יש לקוות שהוא יגלה בגרות וקור רוח בזמן האמת ולא יקרוס כמוהו. עד כה מול דינג הוא הראה אופי אדיר במשחקונים החשובים והצליח להעפיל לגמר.

בגמר ממתין לו היגינס הוותיק והמנוסה, אבל לא מתקרב אפילו לרמה המבריקה של הילד. הבעיה של הילד מול אחד כמו היגינס, שאם הוא לא יסיים משחקים כמו שצריך, היגינס יתיש אותו וימתין בפינה לטעויות.
הסיישן הראשון היה אחר הצהריים והטקטיקה הזו של היגינס עובדת. טרומפ מבריק, אבל במשחקים שהוא לא גומר , על אף צבירת סקור גבוה , היגינס ממתין בפינה. הסיישן הסתיים אחר הצהריים בשיוויון 4 , אבל יאמר מיד שאם היה פער של 2 עד 3 משחקונים לטובת טרומפ זה היה משקף נאמנה את שהתרחש שם. אני מקווה בשביל הילד שמאמנו או הצוות המקצועי המלווה אותו יסביר לו שהנצחון חשוב מצבירת שבירות עם סקור גבוה. הוא עושה את כל העבודה הקשה והיגינס קוטף את הפרי בשל טעויות והתלהבות יתר של הילד.

אני הולך עם הילד עד הסוף , על אף כל מה שכתבתי ונסיונו הדל במעמדים כאלו. הוא רעב, הוא מוכשר בטירוף ויש לו את קור הרוח לו זקוקים לנצחון. מקווה שלא אתאכזב, משום שנצחון של היגינס , אני מרשה לעצמי לומר, יהיה אסון לסנוקר . עולם הסנוקר ראוי לאלוף ראוי ולא אחד שניזון אך ורקטעויות של אחרים ומציג רמת סנוקר בינונית במקרה הטוב.

אני אמשיך באותה הודעה של הצהריים. הסיישן של הערב הסתיים זה עתה והילד מבריסטול נוגע בחלום. הערב הוא הגיע מפוקס יותר ועם הרבה יותר סבלנות וכנראה שהצוות המקצועי שלו, אכן זיהה את חוסר הסובלנות והכמיהה להטביע בכל מחיר כל כדור אף אם הוא בזווית קשה. בסיישן של הערב/לילה הוא כבר היה הרבה יותר סבלני וניסה ולעיתים רבות הצליח לשחק קטעים מסוימים הגנתי בכדי להכריח את היגינס לייזום וכידוע היגינס של היום, כל יוזמה מלווה בדרך כלל במפח נפש.

טרומפ שיחק כהרגלו מבריק בהתקפה ועדיין הוא מנסה להטביע ממצבים קשים והערב בדרך כלל זה עבד לו ודווקא הכדורים היותר פשוטים בעבורו אותם הוא דווקא פיספס בשל חוסר תשומת לב ומחשבה קדימה. באופן כללי בסיישן של הערב היגינס נראה אומלל פעמים רבות והבעות פניו אמרו זאת שוב ושוב. בתום הסיישן של הערב טרומפ יצר פער סביר של 3 משחקונים, אם כי הם לא מכריעים. לאור העובדה שהוא זורח בדרך כלל בסיישנים של הערב/לילה והרבה פחות באלו של הצהריים, הרי שמעניין יהיה אם יצליח לשמור לפחות על היתרון.

(בנדה) #181

ליבי, ליבי על הילד. בסיישן של אחר הצהריים הוא התחיל באופן כה מבריק וניקה שולחן אחר שולחן כשהיתה לו ההזדמנות ושמר על פער מבטיח של 3 משחקונים עד להפסקה בסיישן(כידוע יש כזו של רבע שעה לערך, בכדי לשתות, לאכול דבר מה ובמיוחד לעשן לסנוקריסטים הזקוקים לכך, אחרי 4 משחקונים מתוך 8 שיש בסיישן). החזרה , אף היא לוותה מצידו בסנוקר מדהים שגרם לי שוב ושוב להתמוגג ולומר לעצמיף יש יורש ראוי לוויליאמס ורוני ובעיקר לג’ימי וואיט האגדי, אבל הלוזר הגדול בתבל. עד להטבעה של כחול מאוד מסובך. כשהוא מוליך 12:9 במשחקונים וזקוק להטבעת הכחול בכדי להוסיף לעצמו עוד משחקון ולשבור כמעט סופית את הפקיד היגינס, הוא ניסה בכח להטביע אותו ולא ללכת על מכת הגנה די פשוטה, בכדי לאלץ את היגינס שהיה בפיגור למצא פתרונות. הוא כמובן פיספס והגיש את הנצחון להיגינס על טס של זהב ומשם והלאה הדם החם והצעיר, לא שלט בעצמו וניסה בכח להחזיר אליו את היתרון של המשחקונים ומה שקרה בפועל וזה היה כל כך צפוי מבבחינתי ולבטח לצופים בתחרות ספורט כלשהיא הוא איבד לגמרי את היתרון והמפולת נעצרה על שיוויון 12 ואולי זה יעזור לו להירגע עם מקלחת קרה ושיחה עם הצוות המקצועי.

מיותר לציין את חשיבות הסיישן של הערב. זה הסיישן הקובע וכאן מונח הכסף הגדול והקופה הראויה. כאן הוא חייב לשמור על קור רוח ולהפסיק לחלק מתנות להיגינס, שכפי שציינתי לא אחת, ממתין ואורב בדיוק לחוסר הנסיון ולרוח הנעורים ולעובדה שהוא טרם מעכל שאליפות העולם על כף המאזניים. הוא חייב להבין שמשחק התקפי מרהיב ככל שיהיה, מחוייב במשחק הגנה לפעמים, כשאתה יוצא לא טוב לכדור, אין הכרח להטביע ויש הכרח לגרום ליריב שלך להתאמץ וליזום, בעיקר לאור העובדה שהיגינס לא מתקרב אפילו לרמת הסנוקר שמציג הילד וכשהוא הכריח אותו לייזום , בדרך כלל היגינס כשל ובגדול. לא ברורה לי לגמרי ההתלהבות וחוסר המודעות של הנצחון המונח על הכף.

בסיישן של ליל אמש, דווקא ההפסקה עזרה לו והוא שיחק מבריק כהרגלו, אבל גם ידע לשחק אחראי ובוגר וזה מה שנתן לו את היתרון של 3 משחקונים. אני תולה תקווה סמויה, שבלילה הוא משחק טוב יותר ומפוקס יותר ועד כה בטורניר הוא הבטיח את נצחונותיו בסיישן של הלילה. אולי זו תקוות שווא ובגמר, זה לא דומה, אבל אני חייב להיאחז במשהו הלא כן?! אני פשוט כמהה לראות אותו אלוף, בעיקר למען עתיד הסנוקר והדור החדש שלו. די נמאס לי לראות את הפקיד ביכולת כל כך רעה לוקח עוד אליפות, שממש לא מגיעה לו. הסטטיסטיקה בין השניים כל כך נוטה לכיוונו של טרומפ בכל פרמטר, פרט למכות ההגנה, שהן לא קיימות אצל טרומפ לצערי כלל.

טוב חפרתי והוצאתי את תיסכולי ואת הסיישן הקובע לא אראה(הולך לצפות באהבה אחרת שלי: הפועל ת"א כדורסל). אקווה שההקלטה תעבוד ולא יהיו תקלות ונקווה לערב משמח בשתי החזיתות לדידי.

(בנדה) #183

קשה לי עם מה שראיתי וצפיתי וחבל לי מאוד שטרומפ לא השכיל להביא את כשרונו לידי מיצוי של אליפות, שלה היה ראוי בהחלט והמשחקון האחרון היה רק דוגמה לכל הגמר הזה. צר לי שהפקיד היגינס הצליח לנצל עד תום את הטעויות הקריטיות של טרומפ והלוואי וזה יחשל את טרומפ בעתיד.

(רוני) #184

עוד לא החלה העונה והרוקט פורש מטורניר אוסטרליה החדש עקב פציעות בגב ובצואר.

הטורניר החדיש יצא לדרך היום.

(רוני) #185

שני הפיינליסטים מגמר אליפות העולם, טרומפ והיגנס, עפו כבר מהסיבוב הראשון באוסטרליה.

(Shearer) #186

[QUOTE=רiני;1112649]שני הפיינליסטים מגמר אליפות העולם, טרומפ והיגנס, עפו כבר מהסיבוב הראשון באוסטרליה.[/QUOTE]
מה? מילא היגינס אבל מה קרה לטרומפ???

(רוני) #187

מארק וויליאמס יפגוש את סטיווארט בינגהאם בגמר טורניר אוסטרליה היום. שני השחקנים ניצחו די בקלות את דוקרטי ומרפי בהתאמה כאשר שניהם ממשיכים את הכושר המצויין שלהם מהעונה שעברה.

(בנדה) #188

מארק וויליאמס היה בכושר נהדר גם באליפות העולם והוא הודח בשל חוסר ריכוז מצידו ודי מפתיע אותי, שהוא עדיין בכושר טוב.

טרומפ, משחק בהתאם לגילו. חוסר היציבות היא ממנו והלאה ולא בפעם הראשונה ולכן כשהוא מודח בשלבים הראשונים, קשורים איכשהו ליציבות שהוא מפגין.

ראיתי פה ושם משחקים ביורוספורט, אבל זו תחרות מאסטרס שלא בוודאות שמים את כל יהבם בה.

(רוני) #190

בנדה, אתה מסכים איתי שוויליאמס ואוסוליבן הם שני השחקנים הכשרוניים ביותר של הדור שלהם. מבחינת כישרון אין שחקן שמתקרב אליהם. הבעיה שלהם היא מנטאלית. כמה מקרים כבר אמרנו שהם הולכים לפרק את היריב שלהם וכאשר הם מובילים בבטחה פתאום הם משתעממים ומתחילים לחבוט בלי שום ריכוז? זה מה שקרה לוויליאמס גם אתמול (בדיוק כמו באליפות העולם האחרונה שהזכרת).

מגיע קרדיט גדול לסטיוארט בנגהאם שממשיך את היכולת הטובה שלו מהעונה שעברה.

(רוני) #191

בנדה ידידי, תגיד לי בבקשה מה יהיה עם מארק וויליאמס?

אני לא מאמין שהוא זורק עוד אליפות לפח אחרי שהיא הייתה בהישג יד. הפעם זה היה בשנחאי והפעם זה היה מארק סלבי.
הבחור משחק נהדר, מנפנף די בקלות את יריביו, ופתאום בגמר/חצי גמר כשהוא במרחק משחקון אחד לזכות בתואר הכל נעצר שם. זה כבר הפעם ה- 45774324 שזה קורה לו. זה כל כך מתסכל!

את התוצאות של טורניר שנחאי אתם יכולים לראות כאן.

הטורניר הבא שמארק וויליאמס יתעקש להפסיד בכוח יהיה המאסטרס בברזיל בעוד שלושה ימים!

(רוני) #192

“Snooker chiefs are to investigate an incident involving Mark Selby and Mark Williams in the [COLOR=black]Shanghai Open final.[/COLOR]
The World Professional Billiards and Snooker Association has launched an inquiry into a snooker that Williams laid in the 17th frame.
Williams, who lost 10-9, was convinced Selby fouled, insisting he struck the pink, but referee Eirian Williams said Selby hit a red first.
“I was robbed. The referee made such an appalling decision,” said Williams.”

נו באמת, גם כאן?

(בנדה) #195

[quote=רiני;1144810]

הטורניר הבא שמארק וויליאמס יתעקש להפסיד בכוח יהיה המאסטרס בברזיל בעוד שלושה ימים![/quote]

אני חוזה בטורניר הזה והוא לא בין אלו שראיתיו משחק כלל. היה שם דינזואר כמו סטפן הנדרי ופתאום מרפי צץ לי מהאוב כמו גרהם דוט, אבל את מרק ואף רוני לא ראיתי ואולי היו וישר “חיפפו” ונפלו. את סלבי ראיתי גם ראיתי, אם כי כנראה אף הוא הגיע בכדי להראות נוכחות ותו לא, משום שהוא הפסיד בשלבים הראשונים ומה שהפתיע ויתר על משחקונים מבלי ל"טרטר" ולהתעקש לשחק עד הכדור האחרון.

טורניר ברמה ירודה וניכר שהם מגיעים בכדי לדפוק נוכחות וכנראה את התשלום עבור כך, אבל לא מעבר לזה. הגמר יהיה היום בין מרפי לדוט. סה"כ שחקנים טובים ומהצמרת העליונה של הסנוקר(אני מעריך יותר את דוט הסקוטי ) ולצופים מברזיל מצפה חוויה מהנה של סנוקר.

(רוני) #196

[quote=בנדה;1148747]אני חוזה בטורניר הזה והוא לא בין אלו שראיתיו משחק כלל. היה שם דינזואר כמו סטפן הנדרי ופתאום מרפי צץ לי מהאוב כמו גרהם דוט, אבל את מרק ואף רוני לא ראיתי ואולי היו וישר “חיפפו” ונפלו. את סלבי ראיתי גם ראיתי, אם כי כנראה אף הוא הגיע בכדי להראות נוכחות ותו לא, משום שהוא הפסיד בשלבים הראשונים ומה שהפתיע ויתר על משחקונים מבלי ל"טרטר" ולהתעקש לשחק עד הכדור האחרון.

טורניר ברמה ירודה וניכר שהם מגיעים בכדי לדפוק נוכחות וכנראה את התשלום עבור כך, אבל לא מעבר לזה. הגמר יהיה היום בין מרפי לדוט. סה"כ שחקנים טובים ומהצמרת העליונה של הסנוקר(אני מעריך יותר את דוט הסקוטי ) ולצופים מברזיל מצפה חוויה מהנה של סנוקר.[/quote]

טוב, אז גם הגמר לא היה באמת “חוויה מהנה של סנוקר” אלא אם קוראים לך שון מרפי.

מחוסר זמן לא עקבתי אחרי הטורניר, אך לפי הניתוח הקצר שלך, בנדה, עולה שהרבה לא החמצתי פה וזה לא מפתיע האמת. זה טורניר שמוגדר כ"חסר משמעות" עבור לא מעט שחקנים בסבב. הרבה שחקנים מהטופ לא השתתפו בטורניר הזה, וביניהם רוני ומארק, ועל כן קיבלנו טורניר חלש ואפילו משעמם אם אני מבין נכון את דבריך.

אז שון מרפי זוכה במאסטרס הברזילאי אחרי שהביס את דוט 5-0 בגמר. טוב שתם ונגמר לו הפרק הזה.

הטורניר הגדול הבא בתור יערך רק בעוד חודשיים וחצי, אליפות בריטניה בתחילת דצמבר.

(#4Gidi) #197

הסיבוב השני שלך אליפות בריטניה (שמשום מה לא עלתה לשיח עדיין) הפגיש את רוני אוסליבן וטרומפ. משחק מלא ברגעים בלתי צפויים ורמת מתח בלתי רגילה. טרומפ ניצח בסופו של דבר 6-5 במשחק מלא דרמה ותהפוכות, קצת פחות יכולת אך זה לא מנע (ממני לפחות) להינות. חבל שזה הגיע מוקדם כ"כ. דינג גם הוא ניצח באותה תוצאה את סטיבנס.

פהניתן לראות את לוח המשחקים.