סנוקר :: אליפות העולם בשפילד 2016

(רוני) #347

יש לנו גמר סוף סוף!
סישן ראשון קטסטרופלי של דינג. הוא איבד שני משחקונים שהיו בכיס שלו בשלושת המשחקונים הראשונים אחה"צ… סלבי כמובן לא מוותר אף פעם והצליח בשיטה שלו לגנוב אותם.

הערב דינג מתעורר וכבר מתחיל לנצח משחקוני סלבי טיפוסיים בשילוב עם כמה שבירות טובות.
יש לנו עוד 5 משחקונים הערב… אני מקווה שדינג ימשיך במומינטום של שלושת המשחקונים האחרונים לפני המיד-סישן.

והסלבי הזה אפילו המזל איכשהו תמיד איתו בחבטות הקטנות האלה…

(DoctorGonzo) #348

#עדמתיסלבי2016

מעולם לא הייתה לי כזאת שנאה לשחקן סנוקר באשר הוא.

(אמיר) #349

עד מתי סלבי? לפי השעון בהודעה שלך, עד 01:39 בלילה. וזה עוד בחצי הראשון של הגמר. :lol:

(רוני) #350

מה שהורג אותי זה ששני השחקנים לא יודעים לגמור משחקונים, ואז היריב צריך סנוקר אחת או שתיים בכדי לחזור למשחק ומשם הם משחקים לנצח. זה הולך כך בכל פריים כמעט (להנאתו של סלבי).

7-10 לטובת המאוס זו התוצאה בסיום הסישן השני הלילה (או הבוקר בעצם). דינג חייב להתחיל בשבירות גדולות ולגמור משחקונים כי אם לא סלבי ימשיך במשחק האונס שלו עד לאליפות עולם שניה בקריירה…

(DoctorGonzo) #351

זה בדיוק מה שהנדרי צייץ בטוויטר. נראה שהגבול של סלבי כשהוא מאחור בסנוקרים זה 4, או 5 רק בשביל לוודא. אם דינג לא מסיים את הברייקים שלו בפער כזה, המאוס לא יעזוב אותו (וזה הצליח לו בפריים ה-2, וב-15). שני הפריימים האחרונים שסלבי לקח הם רק תוצאה של ההתשה שעשה לדינג באותו פריים 15, ונראה לי שאם זה יימשך גם ביום הזה של הגמר, ההתאחדות תאלץ להתחיל לחשוב על שינוי חוקים. מזל גדול שהפוץ הזה לא התעקש להמשיך לשחק כשהוא צריך שני סנוקרים ורק השחור על השולחן והוא מחפש את צידי הכיס בשביל סנוקר.

שחקן שלילי ביותר, שגם זוכה להרבה מאוד מזל במכות הלא טובות שלו.

(רוני) #352

וזה רק זמן שולחן נטו… בלי הפסקות בין משחקונים ומיד-סישנים…

(DoctorGonzo) #353

אפשר לסגור את הבאסטה ולברך את המאוס על אליפות בזויה מאין כמוה. אבל גם כאלו יש. דינג הפראייר הכי גדול שראיתי בשנים האחרונות.

(אמיר) #354

איך שהדיון הזה גווע. :grin: