איטליה, הסקוואדרה אזורה :: נאבקים מול שוודיה על ההעפלה למונדיאל

איטליה

איטליה רשמה ניצחון נוסף במוקדמות היורו, אבל עם הרבה מזל. קייליני כבש לזכות שני הצדדים והציל את האזורי מתיקו מביך (מילה טובה מגיעה גם לג’יובינקו, שהיה מעולה כשהוא עלה מהספסל).

איטליה שלטה במשחק ובעטה לשער 20 פעמים, אבל זה הרגיש לי כאילו שמשהו לא עובד. מול נבחרות קצת יותר רציניות לא בטוח שהמזל יהיה בצד שלנו. הייתי שוקל לשנות את המערך בפעם הבאה שהנבחרת תצא לפגרה.

//youtu.be/z9Sj_llpbMg

(JUVE-MAN) #2078

הערב ב-21:45 תתמודד איטליה בוולטה, בירת מלטה מול הנבחרת המקומית בהמשך דרכם של האזורי במוקדמות יורו 2016. לאחר הניצחון הדחוק על אזרבייג’אן, איטליה מעוניינת להמשיך במאזן המושלם, ואין שום סיבה שזה לא יקרה מול הנבחרת החלשה בבית. איטליה הייתה עם מלטה באותו הבית גם במוקדמות המונדיאל האחרון, כאשר איטליה ניצחה 2-0 בשני המפגשים בין הנבחרות. אנטוניו קונטה מתכנן מס’ שינויים בהרכב שניצח את אזרבייג’אן, כאשר השינויים הכי משמעותיים הם שאנדראה פירלו המתקמבק צפוי לחזור את הספסל ובמקומו יעלה מרקו וראטי שחוזר מפציעה, וסימונה זאזה יפתח את המשחק מהספסל, כאשר במקומו גרציאנו פלה צפוי לקבל את הצ’אנס שלו. למרות היריבה החלשה, יהיה מעניין לעקוב אחר הנבחרת הפעם.
[B]
הרכבים משוערים:
[/B][U]מלטה:[/U] הוג; ז. מוסקאט, אגיוס, קאמילרי; גריולי, פ. פנך, ר. מוסקאט, ר. פנך, פאילה; סקמברי, מיפסוד
[U]איטליה:[/U] בופון; ראנוקיה, בונוצ’י, קייליני; קנדרבה, פלורנצי, וראטי, מרקיזיו, פסקוואל; פלה, אימובילה

(אוהד_יובה_משנת_85) #2079

בא לי להקיא…
למעלה משלושים שנה אני אוהד של האזורי ובחיים לא ראיתי משחק כזה של הנבחרת.
אפס כדורגל. תשעים דקות של ביזבוז זמן ונסיון לגנוב גול (מה שקרה בסוף, מקרן) ולהעביר את הזמן עד הסוף. אין גבול לציניות…

1. הדור הכי גרוע שאני ראיתי בנבחרת. אין אפילו שחקן אחד שיכול לעשות משהו יצירתי עם הכדור. אבוי לנו אם זה הדור שאמור לקחת אותנו ליורו…
  2. קשה לתאר כמה התאכזבתי מקונטה. המוטו שלו תמיד היה פוזשן, אבל יובה תמיד ניסתה לתקוף וייצרה המון מהלכים התקפיים. במשחק היום אפילו לא ניסינו לתקוף - כל שחקן שקיבל כדור מייד חיפש איך למסור אותו אחורה או הצידה עד שמגיעים לבופון ומתחילים מההתחלה. אף ניסיון ליצר מהלך התקפי והמקסימום שעשינו בהתקפה היה להרים כדורים חסרי תכלית פעם אחר פעם לרחבה. למלטה היו כמה מהלכים מסוכנים שהיו יכולים להביך אותנו ולעשות צדק במשחק האיום הזה.
    נשבע לכם, כאוהד יובה והאזורי אני למוד סבל אבל בחיים שלי לא סבלתי ככה מול משחק ולא התעצבנתי ככה על השחקנים והמאמן… :rollmyeyes:

(FAVALLI) #2080

גבר, תרגע. כולה (עוד) משחק הכנה נגד נבחרת חובבים. שמור את הסכינים והארס לדבר האמיתי עוד שנתיים (אם יהיה צורך בכלל). עד אז הכל ניסויי כלים שאי אפשר ללמוד מהם הרבה.

אה, והם גם ניצחו. לא דבר של מה בכך כשאני מסתכל מה נבחרות טופ אחרות עושות מול קבוצות דומות פלוס מינוס.

(אוהד_יובה_משנת_85) #2081

אני מבין שאתה לא בזבזת על המשחק הזה שעתיים מהחיים שלך כמוני… :slight_smile:

מסכים (חלקית) עם אוהד יובה. גם היום וגם מול אזרבייג’אן, איטליה עלתה ליתרון והסתפקה בשער אחד. וזה לא ששיחקנו מול אריות אירופה, אזרבייג’אן ומלטה הן שתיים מהנבחרות היותר גרועות באירופה והאחרונה שיחקה ב-10 שחקנים למעלה מ-60 דקות. במקום לחפש את השער השני, איטליה הפסיקה לשחק.

אז האזורי עם 3 מ-3, ואני לא רוצה לצאת מהכלים אחרי שעשינו את העבודה בשבוע האחרון, אבל אחרי שתי ההדחות האחרונות בשלב הבתים - משחקים מהסוג הזה כבר מתחילים להדאיג אותי. קרואטיה לא תעשה לנו הנחות.

(JUVE-MAN) #2083

אני לא יודע אם זה ניסוי כלים, תחושת הנחיתות הקבועה של קונטה או שהג’וב באיטליה עשה אותו אפילו יותר פרנואיד, אבל אני נאלץ להסכים איתכם. קונטה ניהל את המשחק לא טוב. לא אמור להיות שום תסריט בעולם שבו אחרי שער יתרון איטליה תיסוג אחורה ותזמין את אחת מנמושות אירופה ב-10 שחקנים לנסות לתקוף, וזה עוד כשהשופט היה באופן מובהק לטובת האיטלקים (למעט ההרחקה של בונוצ’י, שהייתה מוצדקת). זה משהו שלא אהבתי גם מהעונה האחרונה שלו ביובה, שם זה הכי בלט מבין שלוש העונות שלו בקבוצה.
פלה במשחק טוב עם שער בכורה במשחק הבכורה שלו, מראה שיש לנבחרת מס’ 9 אמיתי. צ’ירו אימובילה, מצד שני, רץ הרבה לשטחים מתים והיווה אופציית מסירה לעיתים קרובות, אך קבלת החלטות לא נכונה, מס’ החמצות ולעיתים דרך על הרגליים של פלה. קונטה צדק כשהוציא אותו ראשון.

משחק הבא מול קרואטיה, שנתנה שישייה לאותה אזרבייג’אן שאיטליה ניצחה בדוחק. לא שזה מהווה אינדיקציה, אבל יהיה קשה מולם, על אחת כמה וכמה בלי בונוצ’י וברזאלי.

(muhomor) #2084

[QUOTE=JUVE-MAN;1580187]אני לא יודע אם זה ניסוי כלים, תחושת הנחיתות הקבועה של קונטה או שהג’וב באיטליה עשה אותו אפילו יותר פרנואיד, אבל אני נאלץ להסכים איתכם. קונטה ניהל את המשחק לא טוב. לא אמור להיות שום תסריט בעולם שבו אחרי שער יתרון איטליה תיסוג אחורה ותזמין את אחת מנמושות אירופה ב-10 שחקנים לנסות לתקוף, וזה עוד כשהשופט היה באופן מובהק לטובת האיטלקים (למעט ההרחקה של בונוצ’י, שהייתה מוצדקת). זה משהו שלא אהבתי גם מהעונה האחרונה שלו ביובה, שם זה הכי בלט מבין שלוש העונות שלו בקבוצה. [/QUOTE]

מה שלא עבד ביובה ברמה האירופית, לא עובד גם בנבחרת. קונטה הוא מאמן domestic מובהק שחושב בצורה טקטית/מבוקרת/הססנית ואני סקפטי מאוד בנוגע לאזורי תחת הנהגתו.

[QUOTE=JUVE-MAN;1580187]צ’ירו אימובילה, מצד שני, רץ הרבה לשטחים מתים והיווה אופציית מסירה לעיתים קרובות, אך קבלת החלטות לא נכונה, מס’ החמצות ולעיתים דרך על הרגליים של פלה. קונטה צדק כשהוציא אותו ראשון. [/QUOTE]

כל דקה שאני רואה אותו משחק מאז מכירתו לדורטמונד (לא עקבתי אחריו בטורינו) אני משתכנע יותר ויותר שמדובר בחלוץ בינוני ולא יותר מזה. יש לו אמביציות, תנועה טובה, זריזות וגם כוח לא חסר, אבל לא משהו יוצא דופן - חלוץ קבוצת מרכז טבלה, לא אחד שיקח קבוצה כמו איטליה או יובה קדימה.

(Totti Son Of Rome) #2085

[QUOTE=muhomor;1580202]מה שלא עבד ביובה ברמה האירופית, לא עובד גם בנבחרת. קונטה הוא מאמן domestic מובהק שחושב בצורה טקטית/מבוקרת/הססנית ואני סקפטי מאוד בנוגע לאזורי תחת הנהגתו.

כל דקה שאני רואה אותו משחק מאז מכירתו לדורטמונד (לא עקבתי אחריו בטורינו) אני משתכנע יותר ויותר שמדובר בחלוץ בינוני ולא יותר מזה. יש לו אמביציות, תנועה טובה, זריזות וגם כוח לא חסר, אבל לא משהו יוצא דופן - חלוץ קבוצת מרכז טבלה, לא אחד שיקח קבוצה כמו איטליה או יובה קדימה.[/QUOTE]
בשלב הזה בקריירה שלו אימובילה הוא חלוץ שצריך שחקן כמו צ’רצי לידו (או במילים אחרות חלוץ שני או ווינגר דומיננטי שיסדר לו מצבים)
אני מאמין שנראה אימובילה שונה כשרוייס יחזור לשחק בהרכב של דורטמונד כי אובאמיינג ואדריאן ראמוס הם לא סוג השחקנים שאימובילה צריך לידו.

(JUVE-MAN) #2086

אנטוניו קונטה הכריז על הסגל שזימן לקראת צמד המשחקים הבאים של נבחרת איטליה:
[B]
שוערים:[/B] בופון (יובנטוס, סיריגו (פ.ס.ז’), פרין (גנואה)
[B]הגנה:[/B] קייליני (יובנטוס), מוראטי (טורינו), אוגבונה (יובנטוס), ראנוקיה (אינטר), רוגאני (אמפולי)
[B]קישור:[/B] ברטולאצ’י (גנואה), בונאוונטורה (מילאן), קנדרבה (לאציו), צ’רצ’י (אתלטיקו מדריד), דרמיאן (טורינו), דה רוסי (רומא), דה שיליו (מילאן), מרקיזיו (יובנטוס), פארולו (לאציו), פסקוואל (פיורנטינה), סוריאנו (סמפדוריה), וראטי (פ.ס.ז’)
[B]התקפה:[/B] אל שעראווי (מילאן), באלוטלי (ליברפול), ג’יובינקו (יובנטוס), אימובילה (דורטמונד), פלה (סאותהמפטון), זאזה (סאסואלו)

קונטה לא מתעלם מהיכולת של הקבוצות מג’נובה ומזמן בנוסף לפרין את ברטולאצ’י מגנואה וסוריאנו מסאמפ. בנוסף, כמובן, גולת הכותרת היא חזרתו של באלוטלי לסגל של האזורי לראשונה מאז המונדיאל בברזיל.

וראטי עזב את מחנה האימונים בגלל פציעה, אבל קונטה לא הולך להביא מחליף.

ההרכב המשוער:

Buffon
Ranocchia, Ogbonna, Chiellini
Darmian, Candreva, Pirlo, Marchisio, De Sciglio
Zaza, Immobile

(JUVE-MAN) #2088

פירלו פצוע ולא זומן לסגל.

באלוטלי ואוגבונה עזבו את מחנה האימונים של איטליה (פצועים).

מה עובר על באלוטלי? אני לא זוכר פעם אחת שבה הוא זומן לסגל הנבחרת ולא סבל מפציעה כזאת או אחרת.

קונטה זימן 14 שחקנים נוספים (הם לא ישחקו מול קרואטיה אלא מול אלבניה):

פרנצ’סקו אצ’רבי, שהתאושש ממחלת הסרטן, חוזר לסגל אחרי למעלה משנתיים.

(JUVE-MAN) #2090

הפרט המעניין הוא שהמשחק מול אלבניה ישוחק בלואיג’י פראריס שבג’נובה, וקונטה מזמן לא פחות משישה שחקנים מג’נובה, שכן שתי הקבוצות מציגות יכולת טובה מאוד מתחילת העונה. שימו לב: אנטונלי, סטורארו ומאטרי מגנואה יחד עם דה סילבסטרי, גביאדיני ואוקאקה מסמפדוריה.
והם מצטרפים לפרין וברטולאצ’י מגנואה ולסוריאנו מסמפדוריה.

מצד שני, זה משחק ידידות שהכנסותיו יילכו לטובת כיסוי הנזקים שספגה ג’נובה מהשטפונות אז זה היגיוני ואף מתבקש.

זה מה שהלך אתמול בסאן סירו:

//youtu.be/Ye87B0NMyzk

וגם זה:

//youtu.be/lGqVB9PFuRs

משחק בינוני משהו של האזורי. חבל שהוא הופסק רק ל-10 דקות.

(JUVE-MAN) #2093

אינסינייה גמר את העונה.

(Forza Lazio) #2094

גם ג’י ג’י בופון מצטרף לרשימת הפצועים באיטליה, לקראת המשחק בשישי נגד קרואטיה במוקדמות, וכרגע הוא לא צפוי לשחק.
בופון סובל מכאבים באיזור המרפק ויעבור צילומים בכדי לגלות את חומרת הפציעה.

גם קייליני, וראטי, ברצאלי וזאזא לא ישחקו, בעוד השוער השלישי פרין פצוע אף הוא. מי שיחליף את בופון, הוא סיריגו.

(קון אגוארו) #2095

איטליה הוגרלה עם ישראל במוק’ המונדיאל… DAMN

(moshe34) #2096

משחק ראשון:
איטליה מול ישראל בארץ.
חמישי לספטמבר 2016

(Forza Lazio) #2097

[B]Italy: [/B]Buffon; Darmian, Bonucci, Chiellini, Pasqual; Verratti, Pirlo, Bertolacci; Gabbiadini, Pelle, Eder
[B]Italy bench: [/B]Sirigu, Padelli, De Sciglio, Barzagli, Florenzi, Candreva, Vazquez, Soriano, De Rossi, Parolo, Zaza, Insigne
[B]
Malta: [/B]Hogg; A Muscat, S Borg, Z Muscat, Agius, Failla; R Muscat, P Fenech, Briffa; Effiong; Schembri