איטליה, הסקוואדרה אזורה :: נאבקים מול שוודיה על ההעפלה למונדיאל

איטליה

(muhomor) #1924

משחק טוב של איטליה, אבל יחסי הכשרון ועוצמה לא לטובתינו. משחק מזעזע של בופון - הגול של נאיימר 100% אשמתו ועוד שני גולים של ריבאונד מהדיפות סוג ב’.

זו אמנם חוכמה בדיעבד, אבל מרקטי היה צריך לקבל הזדמנות, הרי איטליה גם כך כבר עלתה ובופון כבר לא ילד לשחק כל שלושה ימים.

לא נראה לי שאיטליה לוקחת את הטורניר הזה ברצינות רבה. אפשר לראות את זה לפי ההרכבים שמעלה פראנדלי, השינויים (במערך ובשחקנים שנמצאים ב-11) והזילות שמפגינים השחקנים. אמנם הסקוואדרה אזורה כן נלחמת ועשתה הכל כדי להעפיל לחצי הגמר, אבל איטליה האמיתית לא הייתה נותנת ליריבות שלה לכבוש מולה ולנצח אותה בכזו קלות (מדובר בהפסד השני של הנבחרת במשחק רשמי, בעידן פראנדלי. אני חושב שזו הוכחה מצוינת). אני מניח שגם הדחה בחצי הגמר, לא תגרום לפראנדלי ולשחקנים להתאבדל. מוטב שנחכה לגביע העולם.

(BannedT) #1927

אתה צודק חלקית, אין בושה בהפסד לברזיל בבית, אבל בכל זאת, בארצלי, ג’יאקריני ואל-שערוואי (הוא היה כשיר בסוף?) על הספסל, קאנדרבה על המגרש ועם פירלו הפצוע ודה רוסי הנעדר אני מופתע שאיטליה הצליחה לעשות משהו במשחק.

(shimi) #1928

משחק חלש של בופון בשער ושל ההגנה כולה, איטליה ללא דה רוסי ופירלו כשאל שערוואי לא כשיר ב100%. לא ראיתי את המשחק אבל הבנתי שהשער הראשון של ברזיל היה מנבדל, הרביעי שלהם שנוי במחלוקת ולא נשרק פנדל על באלוטלי. לקראת הסוף איטליה לחצה להשגת שיוויון אבל כדור מקרי שהגיע לברזיל קבע את התוצאה. שוב איטליה תשחק מול ספרד ושוב אני חושש מכך, ספרד נבחרת מגובשת מברזיל וזה הולך להיות משחק קשה מאוד לאיטליה, נקווה לטוב.

(acmilan3) #1929

מישהו מוכן להסביר לי מה פראנדלי כל כך מוצא בדי שיליו?? מגן כל כך מוגבל חסר כל יכולת התקפית.
הגול הרביעי באשמתו בגלל ששבר את הנבדל בקיצור לא מבין מה פראנדלי הפך אותו לבאנקר בהרכב אני בטוח שיש באיטליה מגנים שמאליים שעדיפים עליו בהרבה.

(אוהד_יובה_משנת_85) #1930

מחצית ראשונה זוועתית, בעיקר בגלל פחדנות של פראנדלי.
פראנדלי בחר לשחק עם חלוץ אחד ובאלוטלי נראה מסכן כשהוא מוקף בכל רגע נתון בשלושה-ארבעה שחקני הגנה. איטליה בחרה להסתגר, לא ללחוץ ופשוט לבעוט כל כדור קדימה לבאלוטלי, שהיה פשוט חסר סיכוי לבד מול כל הגנת ברזיל. מיותר לציין שברזיל פשוט חגגה על המגרש ועשתה ככל העולה על רוחה במחצית הזו.
במחצית השניה איטליה התחילו לשחק כדורגל, הוספת אל שעראווי תרמה רבות ואיטליה נראתה שקולה לברזיל ואף עדיפה במשך לא מעט דקות.
אני פשוט מתקשה להבין את המאמנים האיטלקיים שהינם כה חסרי ביטחון בקבוצות שלהם במשחקים כאלה ובוחרים בטקטיקות פחדניות שמביאות לתבוסות קשות. גם פראנדלי, למרות שאני מחבב אותו כמאמן בד"כ, בוחר לפעמים לשחק כך מסיבה לא ברורה. ברגע שאיטליה בוחרת לשחק כדורגל היא נבחרת מצויינת, אבל במחצית הראשונה היא אפילו לא ניסתה…
ומה אני אגיד על נאיימר, אלוף הצלילות?
הילד כשרוני - כנראה לא שווה 50 מליון יורו אבל בהחלט שחקן מצויין. הבעיה היא שהוא מכסה על כך בטונות של צלילות דרמטיות ליד הרחבה בכל פעם שהכדור אצלו והשופטים נותנים לו כבוד כאילו היה מינימום פלה… חצי משערי ברזיל בטורניר היו מבעיטות חופשיות בעקבות צלילות של ניימאר.
זה מה שנראה בשנים הקרובות בליגת האלופות??

(La leggenda Alex) #1931

פראנדלי מתחיל ממש לעצבן אותי.
כשהגיע אמרתי סופסןף יש לנבחרת מאמן שהוא לא בונקריסט מגעיל שעושה שם רע לכדורגל האיטלקי.
ומה פראנדלי עושה? עולה עם חבורת בינוניים שמזכירים לי קבוצה בליגת העל שלא מסוגלים לעצור כדור או לתת פס מדוייק.
מוטליבו ובעיקר אקוולני הם פשוט שחקנים מיותרים. אין בהם שום דבר טוב. נראים כמו פרימדונות, לא יודעים להגן, לא יודעים לתקוף אין להם בעיטה מרחוק והם לא גרזנים פשוט כאילו איטליה עלו עם 9 שחקנים.
איטליה נראת כלכך גרוע כשפרנדלי עולה עם בינוניים, ותראו איזה פוטנציאל אדיר יש - מספיק חילוף התקפי אחד -להכניס את גובינקו או גקריני או אל שראאוי ותראו פתאום איטליה לא נראת כמו קבוצת נוער מביכה.
אז מר פראדלי למה לא לעלות עם 3 שחנים התקפיים במקום אחד? ממה אתה מפחד?! שאיטליה תהיה טובה ודורסנית?

אני לא מסכים עם הביקורת לגבי גיגי
קודם כל היו לו (כרגיל) כמה עצירות מופלאות לאורך כל הטורניר וגם מול ברזיל.
לגבי היותר מידי שערים שנכבשים מולו אחרי הדיפה ראשונה כביכול לא טובה… אני אומר שהוא שבכל הבעיטות השחקן היה כלכך קרוב לשער ובעט./נגח כלכך חזק ומדוייק שגיגי בכלל לא אמור להציל את זה. האשמה היא על ההגנה שנתנה למצב הזה לקרות.
שוער נורמלי היה מקבל את הגול כבר בבעיטה הראשונה. אז זה שבופון הדף זה רק בונוס

(amos12) #1932

מצד אחד אתה טוען שפראנדלי מאמן התקפי, מצד שני אתה מבקר אותו שהוא לא מפחד? הפכת את מונטליבו(המנהיג הבא של הקישור האיטלקי אחרי פירלו- וגאון כדורגל, לא פחות), ואוווקליני שרחוק מלהיות פח כמו שאתה מתאר לשחקני נוער, מה שרחוק מהמציאות, הם לא הבעיה של איטליה. פרנאדלי לא ידיח את מונטליבו, הוא זוכר לו חסד נעורים מויולה, ובלי קשר מדובר בשחקן מצויין שצריך לפתוח בהרכב.

על ג’י ג’י בופון כבר שברת שיאים של סוביקטיביות, הגול הראשון של ברזיל הוא השמיט בצורה רעה, בטח לשוער בקליבר של בופון, גם בבעיטה חופשית של ניימאר שאומנם הייתה טובה וחזקה הוא יכל לעשות הרבה יותר, והגול הרביעי של פרד היא טעות פאטלית שלו, הבעיטה של מרסלו הייתה חלשה והוא השמיט כדור לאמצע, כל שוער נוער יודע שאסור להשמיט כדורים כאלה בטח שהבעיטה לא חזקה- אוליקשה לאוהדי יובה לבקר את אלילם, אבל גם הוא טועה לפעמיים, ובמשחק הזה רשומים 2 וחצי שערים על שמו.

(ricardokaka22) #1933

[B]חדשות רעות:[/B] בנוסף לאיגנציו אבאטה, גם מריו באלוטלי וריקרדו מונטוליבו פצועים, והם בספק למשחק מול ספרד.

(JUVE-MAN) #1934

אמנם זה יספיק ליופי של תירוצים להדחה המסתמנת מול ספרד, אבל בלי קשר אני אשמח מאוד אם האזורי יסיימו את דרכם כבר בטורניר המיותר הזה והשחקנים יתפנו כבר לנוח ולהגיע טריים לתחילת האימונים לעונה הבאה.

זה כבר סופי: מריו יחמיץ את המשחק מול ספרד, ואבאטה, בינתיים, כבר חזר לאיטליה. מצבים של מונטוליבו, דה רוסי ופירלו טוב יותר והם עשויים להיות בהרכב.

עם כל הכבוד לשחקנים המצוינים בנבחרת, איטליה ללא מריו באלוטלי היא לא איטליה. בטרם הפך באלו לבאנקר בהרכב, רוסי וקסאנו שיתפו פעולה בצורה יוצאת מן הכלל (פאנטאנטוניו גם עשה זאת עם באלוטלי), אבל שניהם כבר לא בסגל ואין מישהו שאני יכול לסמוך עליו כרגע. גם לא על אל שעראווי, מוכשר ככל שיהיה, היות והוא לא בשל להוביל את חוליית ההתקפה. אני מניח שהסקוואדרה אזורה תסיים את דרכה בטורניר ביום חמישי, אלא אם כן תהיה הפתעה. מקווה שההפסד לא יהיה כואב מדי.

אחר כך, השחקנים יוכלו להתרכז בהכנות לעונה הבאה ובמוקדמות המונדיאל, שם אני בטוח שאיטליה תהיה טובה יותר.

[B]רוסי: “מקווה לקבל זימון לנבחרת איטליה”.[/B]

ג’וזפה רוסי, שהיה אחד משחקני המפתח של הסקוואדרה אזורה לפני שנפצע, מקווה לחזור ללבוש את מדי האזורי: “אני רוצה מאוד להתחיל מחדש בעונה הבאה. אני מקווה שאוכל לחזור לנבחרת איטליה ולהשתתף במונדיאל”.

(muhomor) #1937

לא משנה מי ינצח במפגש הזה, ברזיל הולכת לזכות בגמר בהילוך שלישי. ספרד ואיטליה התישו אחת את השניה לגמרי, נראה כאילו הם צריכים שבוע להתאושש.

(m.p.w) #1938

[QUOTE=muhomor;1434882]לא משנה מי ינצח במפגש הזה, ברזיל הולכת לזכות בגמר בהילוך שלישי. ספרד ואיטליה התישו אחת את השניה לגמרי, נראה כאילו הם צריכים שבוע להתאושש.[/QUOTE]
שתי הנבחרות יותר איכותיות מברזיל. לדעתי ברזיל תפסיד לשתיהן.

[B]מרחק נגיעה: איטליה הפסידה לספרד בפנדלים והודחה בשלב חצי הגמר.[/B]

ללא מריו באלוטלי, הסקוואדרה אזורה הציגה יכולת לא רעה מול אלופת העולם ו-90 הדקות הראשונות הסתיימו בתוצאה 0-0. גם בהארכה לא נכבשו שערים והנבחרות ניגשו לדו קרב מהנקודה הלבנה. במצב של 6-6, בונוצ’י החטיא, נאבאס כבש לאחר מכן ושלח את הספרדים לגמר.

(JUVE-MAN) #1941

השופטים נותנים יותר מדי כבוד לניימאר בשביל שברזיל תפסיד עכשיו בגמר :slight_smile:

בכל מקרה, טורניר מיותר וטוב שנגמר. עצם העובדה שגמר היורו לא שוחזר זה כבר דבר טוב בפני עצמו, על אחת כמה וכמה שהרכב חסר של איטליה סחב 120 דקות מול הדאבליסטית מבלי לספוג.
הפלוס הכי גדול הוא שאף שחקן יובה לא נפצע ברמה שיחמיץ את פתיחת העונה. הטורניר הזה גם ככה יותר למארגנים של פיפ״א מאשר לנבחרות.

(Forza Lazio) #1942

טוב שבונוצ’י לא בעט יותר גבוה… אוי לאונרדו לאונרדו.

(NESTA13) #1943

באסה קשה! יופי של טורניר וחצי גמר ברמה של מונדיאל עם 4 מהנבחרות החזקות ביותר בעולם היום. איטליה נבחרת מוכשרת ביותר וכנראה היחידה שמסוגלת לשחק מול ספרד ולזכות באחזקת כדור דומה לזו של הספרדים (במחצית השניה 46-54 לספרד). גם בגמר היורו עם כל התבוסה איטליה הגיעה למצבים לא מעטים ואחוזי האחזקה בכדור היו דומים רק שאז היא הגיעה סחוטה וגמורה למשחק וכמובן חסרת מזל עם הפציעה של טיאגו מוטה וההישארות ב10 שחקנים.

נהניתי מהטורניר שהפיג את השעמום ותמיד כיף לראות את הנבחרת האהובה שלנו במיוחד בתקופת פרנדלי משחקת בטורניר תחרותי ובכלל מקבלת כל כך הרבה אהבה גם מהקהל בבית וגם ביציעים בברזיל. איטליה הופכת להיות נבחרת אהובה והתקפית ואני מקווה שהרוח הזו תדבק בה ולא נחזור אחורה. סך הכל בין הנבחרת הבוגרת והצעירה לגביעים משמעותיים עומדת נבחרות ספרד שהן עילוי שלא היה כדוגמתו ב20 השנה האחרונות.

(תלמיד חכם גדול) #1944

עם כל ה"חגיגות" כאן, שווה לזכור כי בניגוד לשאר הנבחרות, נבחרת איטליה לא הגיעה לטורניר הזה על המגרש הירוק.

(Azzurro) #1945

[QUOTE=תלמיד חכם גדול;1434959]עם כל ה"חגיגות" כאן, שווה לזכור כי בניגוד לשאר הנבחרות, נבחרת איטליה לא הגיעה לטורניר הזה על המגרש הירוק.[/QUOTE]
ומה בדיוק התרומה של ההודעה הזו לדיון מלבד לעקוץ?