אינטרנט ומחשבים :: עזרה ותמיכה

(Lukaku) #7592

עוד לא השתדרגתי, אבל אני מחפש התקנה לווינדוס.
אני יודע שמייקרוסופט נתנה לאורך תקופה לשדרג לווינדוס 10 בחינם והיום כבר צריך לשלם, אבל הגעתי ללינק הבא באתר שלהם. נראה כאילו מדובר פה עדיין בשדרוג בחינם. ולעומת זאת הנה הם מוכרים את המוצר (איך דרך האתר שלהם זה יקר כמעט פי 1.5 מחנות).

מה פספסתי?

והנה עוד לינק שמצאתי באתר שלהם תוך כדי שאני כותב.

(Eduardo) #7593

האם קיימת אפשרות כלשהי להמשיך הורדה של טורנט שתקועה על 99.9%? זה ממש ממש מבאס העניין הזה.

(Colombian Cowboy) #7594

כמה זמן תקוע הטורנט? בס"ה זה יתקע לשניה אחת אם זה סרט לדוגמה. כלומר החלק החסר הוא מינורי מאוד עד לא חשוב.

(Shusaku) #7595

תנסה לעשות הפעלה מאולצת, תבדוק פורטים לקבלת מידע מטראקרים אחרים. כמו שקולומביאני אמר, אפשר לבדוק מאיזה קובץ חסר לך החלק, ואולי הוא לא קריטי. חסר עוד מידע.

(Merengue) #7596

יש למישהו מושג איזה מחשב יכול להתאים לי כגרפיקאי (פוטושופ/אילוסטרייטור וכדומה…) ?
המחשב שלי מסתבר לא מספיק חזק.
ידוע שאפל הכי טובים לזה אבל אני לא מצליח למצוא את שם הדגם הספציפי שצריך ובמחיר יחסית סביר.

(Eduardo) #7597

הוא תקוע משהו כמו 4 שעות. בדקתי ובאמת אפשר להפעיל את הסרט. יש לך מושג באיזה שלב הוא ייתקע? אפשר לדעת את זה?

(Colombian Cowboy) #7598

יאפ.

יש לך בחלק התחתון של התוכנה סימניה בשם “קבצים”. לחץ עליה ותראה היכן ה’פאק’ בקובץ.

ואם זה 4 שעות - תן לו עוד יום. היה סופרבולים שהורדתי שלקח לי שבוע. תהיה סבלני, כי יש מצב שזה זורע אחד שחא תמיד הטורנט שלו פתוח וכו’

(Eduardo) #7599

וללחוץ על הפעלה מאולצת או לתת לו לעבוד רגיל?

מה זה אומר?

(Colombian Cowboy) #7600

לא יודע מה זה אומר, מה זו ההורדה הזו? נמצא לך אחרת וחלאסתק…

:sunglasses:

(Eduardo) #7601

התכוונתי אם החלק הפגום זה הפס האדום. האם חסר ההפרש בין 160 ל-416 KB?

(Colombian Cowboy) #7602

איזה דפוק אני… לא שמתי לב.

אכן, החלק האדום הוא הבעיתי. הוא שייך לקובץ הנוסף שהטורנט הוריד יחד עם הקובץ העיקרי. אפשר לראות בחלק השלישי מימין כמה אחוזים סיים כל קובץ, ובכן, הקובץהעיקרי השלים 100%…

תמחק מהטורנט ותעיף לסל המיחזור את הקובץ הקטן והשבור.

תהנה!

(Viva la Vidic) #7603

היי, יש לי בעיה במחשב לאחרונה שכאשר המסך נכבה או שאני סוגר את מכה המחשב הנייד, המסך נהפך לשחור ועל מנת שיחזור לתפקודו הקודם, אני חייב לכבות אותו ואז להדליק מחדש בלחיצה ממושכת על כפתור ההפעלה.
לפעמים זה מעלים לי את כל הקבצים הפתוחים ולפעמים לא.

ניסיתי הכל, החל מהגדרות ושינויים ועד לכל מיני דברים אחרים שכתבו בפורומים…האם מישהו פה יודע מה עליי לעשות על מנת לתקן את הבעיה הזאת?

תודה!

(Colombian Cowboy) #7604

אני מודיע מראש - אין לי מושג.

מציע אופציה אחת שעולה לי. אם המסך לא IPS כלומר, הוא TN שזה אומר שתזוזות במסך פוגעות בו והוא צריך להתפקס ייתכן והוא פשוט נדפק. אין לי משהו אחר להציע… תבדוק איזו חברה ואיזה דגם ואוכל לראות איזה סוג המסך…

(Viva la Vidic) #7605

תודה על התגובה, אני לא חושב שזה המסך… הוא פועל כמו שצריך, הבעיה היא רק כאשר אני סוגר את המחשב ומוריד את המסך למטה.

(Eduardo) #7606

תגידו, תוכנת שיתוף הקבצים eMule עדיין עובדת היום?

(Viva la Vidic) #7607

היי, אני מניח שאוכל לכתוב על זה פה.

אני משתתף בתחרות צילום של אנשי אירופה במסגרת האוניברסיטה, וממש אשמח אם תוכלו לעשות לי לייק בתמונה הזאת. אם זה לא מתאים לאשכול הזה אש אשמח אם עבירו לאחד הנכון.

בכל מקרה, בבקשה תעשו לייק ותעזרו לי לזכות בתחרות :slight_smile:

הנה לינק לתמונה-

(Bliss) #7609

http://www.zap.co.il/compmodels.aspx?modelid=933718

מה דעתכם? מחשב טוב? יתאים לי גם ללימודי מדמ"ח? מכירים מחשב עדיף בתקציב 3800 +/-?(בעיקר גלישה, סדרות)

(Yoninori) #7610

נראה טוב. אגיד לך מעבר לכך שלדעתי ללימודים באופן כללי כדאי מחשב עם מסך קטן יותר (=> מחשב פיזית קטן) מטעמי נוחות וניידות.
במדעי המחשב אני יכול להעיד שמהשנה השנייה, את רוב (כל) העבודה התכנותית אני עושה במחשבי בית הספר (נוח. צריך לעבוד עם לינוקס. הם הסטנדרט ויש שפות שתלויות במכונה שהן רצות עליה כך שקוד שיעבוד אצלך לא יעבוד במחשב של בית הספר. עבודה בזוגות וכולי)
כך שהמחשב הנייד שלי משמש אותי לא יותר מאשר מחשב לסטודנט לפסיכולוגיה. ובכל מקרה אין צורך במחשב טוב במיוחד כדי להריץ פייתון/ג’אווה/סי וכולי, אז אפשר לחסוך.