אינטרנט ומחשבים :: עזרה ותמיכה

(Eduardo) #7486

במהלך הסופ"ש התקדם לי ל-99.8%. אני עדיין ממתין.

אגב, למישהו יש מושג בטורנט ליץ’? מאיפה ניתן להשיג הזמנה ואיך בדיוק הדברים מתנהלים שם?

(DoctorGonzo) #7487

כמה דברים שאתה יכול לעשות בנוגע לטורנט התקוע:

1. תלחץ עליו ואז על סטופ, תעשה אקזיט מלא מיוטרנט, תפעיל שוב אחרי כמה דקות (שישתחרר מהזיכרון) ותפעיל שוב את הטורנט הבעייתי.
  2. תלחץ על הטורנט הבעייתי, קליק ימני ותלחץ על remove - [B]לא[/B] על remove and delete data, ואני מדגיש - לא, בשביל שהדאטא שהורדת עד כה לא תימחק. תפעיל שוב את קובץ ה-torrent. שהורדת במצב pause, ואחרי זה- קליק ימני עליו בתוך יוטורנט ו-force recheck, עקרונית הוא אמור לבדוק עד לאחוז שבאמת הורדת, ואח"כ תלחץ שוב על פליי ותוריד את השאר.

לגבי טורנטליץ’, חפש פה בפורום פוסטים שלי בתרד הזה - הסברתי די טוב איך להתנהל שם. לגבי הזמנות, אולי מישהו פה יוכל להזמין אותך, או שתחכה שיפתחו שוב הרשמה לכולם (קורה פעמיים שלוש בשנה).

(רמי.א) #7488

מי שרוצה ומכיר, אתר torrentleech פתוח להרשמה, עם הזמנה: HAPPY2016

(Eduardo) #7489

אחרי שמקלידים את קוד ההזמנה, כשהוא מבקש אימייל וסיסמא - הכוונה לאימייל והסיסמא שלך או שלי?

עריכה:

הסתדרתי, תודה.

(Eduardo) #7490

אני יודע שאפשר להעביר כל קובץ מהטלפון אל המחשב. יש לי כמה קבצים שנמצאים בתוך אפליקציה מוסתרת בטלפון ואני רוצה להעביר אותם אל המחשב. הבעיה היא שאני לא מוצא אותם בטלפון ולכן לא יכול להעביר. איפה אפשר למצוא את הקבצים?

נ.ב

האפליקציה היא Gallery Vault למי שמכיר.

(Michael Scofield) #7491

נסה להעביר אותם זמנית (בסיום התהליך להחזיר אל האפליקציה)\להעתיק אותם אל מקום גלוי אחר (=מחוץ לאפליקציה, ואז למחוק בסיום התהליך) ואז להעביר אל המחשב.

(orelh94) #7492

מעוניין לקנות מחשב שולחני בתקציב של כ3-4 אלף ש"ח. משחקים, סרטים ותוכנות. ללא מסך.

עזרה במפרט מישהו?

(R_E_M) #7493

http://www.tms.co.il/product/15022

המחשב הזה יענה על כל הצרכים שלך בצורה מעולה (מעבד i5 לעומת הi7 אומנם חלש יותר אבל המעבד החזק יותר הוא באמת לאנשים שמחפשים את האקסטרה מייל, אין צורך)
מבחינת כרטיס מסך תוכל להריץ כל משחק שיש בשוק כמעט, מבחינת נפח יש במחשב 1000 gb מה שכמעט בוודאות יתן לך הרבה שקט בנוסף לזיכרון פנימי גדול (ומהיר יחסית).

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

(orelh94) #7494

תודה.
השאלה אם זה מחשב שאני אוכל להסתכל עליו עוד שנתיים ולהגיד שהוא יחסית בסדר ויתאים לדרישות כאלו ואחרות. אין לי בעיה להשקיע עד 4,000 אם זה מה שנדרש כדי לתת לי את השקט שאני מחפש, כמו כן לאט לאט אתה תמיד יכול לשדרג חלקים כאלו ואחרים.

(R_E_M) #7495

כמובן, אני יכול להגיד לך שזה מחשב שדומה כמעט לחלוטין למחשב הנייח שקניתי לפני שנה. מחשב שנקנה בכוונת תחילה להחזיק אותי לכל ה4 שנים של התואר שלי ובעצת טכנאי מחשבים מוסמך שאני מכיר.

(orelh94) #7496

וזו בדיוק הנקודה שלי. קנית אותו לפני שנה, זאת אומרת שעוד שנה-שנה וחצי הוא כבר יהיה די מאחור מבחינת שוק המשחקים, התוכנות וכו’. אז לא עדיף לתת קצת אקסטרה ושיחזיק טוב יותר?

(R_E_M) #7497

תראה, אני יודע שמחשב שקנינו לפני 5 שנים היום נראה כמו פח אשפה מרובע. אבל ההתקדמות הטכנולוגית בכל הנוגע למחשב הואטה עד לקצב עצירה בשנתיים האחרונות. המשחקים שיוצאים למחשב לא דורשים התקדמות פסיכית כמו ב20 שנים האחרונות מהסיבה הפשוטה שקונסולות המשחק השתלטו כמעט לחלוטין על נתח השוק הזה.
מבחינת תוכנות/סרטים עם מחשב כזה לא תהיה לך בעיה גם עוד 5 שנים. אתה מוזמן להשקיע עוד 500 או 1000 שקל כדי לקנות זיכרון ראם גדול יותר (ישפיע על מהירות המשחקים, למרות ש8gb מספיק היום לכל משחק בשוק בהתחייבות) או כרטיס מסך חזק יותר או מעבד חזק יותר. לפי מה שאני יודע ומבין בתחום אין צורך.
במקרה הגרוע ביותר תקנה עוד שנה או שנתיים כרטיס מסך חזק יותר או תוספת זיכרון לראם, זה בסך הכל משהו שאפשר להוציא ולהכניס בלי בעיה.

(orelh94) #7498

תודה, אני אתייעץ עוד טיפה ונראה איך אני יכול למקסם את המפרט בתקציב שיש לי, אני חושב שעדיף לי לקחת מעבד טיפה יותר חזק וSSD ואולי לוח אם שיתאים לצרכים שלי.

(Interista) #7499

מישהו יודע איך אני מבטל את זה שבאופן אוטומטי אני עושה לייק לפוסטים של עמודי ספאם בפייסבוק כמו “מבצעים שווים בין חברים”?

(Caesar Adriano) #7500

שלום לכולם.
חזרתי מן האוב.

אשמח לקבל עזרה. שכן אני אובד עצות.

שדרגתי לווינדאוז 10, ונכון לעכשיו יש לי בעיות סאונד.
אמרו לי שאני צריך להוריד דרייבר מ-“לנובו”, עשיתי את זה.
אך הבעיה טרם נפתרה.

למישהו יש מושג מה אני צריך לעשות כדי פאקינג לקיים את האזכרה לדייוויד בואי כמו שצריך?

(Yoavne) #7501

[QUOTE=Caesar Adriano;1660858]שלום לכולם.
חזרתי מן האוב.

אשמח לקבל עזרה. שכן אני אובד עצות.

שדרגתי לווינדאוז 10, ונכון לעכשיו יש לי בעיות סאונד.
אמרו לי שאני צריך להוריד דרייבר מ-“לנובו”, עשיתי את זה.
אך הבעיה טרם נפתרה.

למישהו יש מושג מה אני צריך לעשות כדי פאקינג לקיים את האזכרה לדייוויד בואי כמו שצריך?[/QUOTE]

http://windows.microsoft.com/en-us/windows-10/fix-sound-problems#v1h=tab01

או שתעשה את מה שאני עשיתי- תעיף את ווינדוס 10 לכל הרוחות ותחזור לווינדוס 7!

(orelh94) #7502

מישהו יכול לתת לי המלצה לאוזניות טובות במחיר סביר? רצוי שישמשו לגיימינג ומוזיקה בעיקר, לא להקלטות וכאלה. אה, ושיהיו על האוזן ורצוי מיקרופון.

(Eduardo) #7504

אני רוצה להוריד סרט בחלקים מאתרים בסגנון rapidshare, despotfiles וכד’. בין חלק לחלק צריך להמתין יותר משעה אם לא רוכשים פרימיום. האם יש דרך לעקוף את זה?

(sh4rky) #7505

למה לא בטורנט?

(Eduardo) #7506

אני מוריד גם בטורנט (קבצים חדשים). הבעיה בטורנט היא שאם הקובץ ישן, אז או שהמהירות שואפת לאפס או שהקובץ תקוע ולא יירד לעולם. באתרים שציינתי אין בעיית התיישנות. הבעיה היא אחרת - זו שציינתי. יש לך מושג איך מתגברים עליה חוץ מלנתק בין קובץ לקובץ את האינטרנט בשביל שיחליף IP?