אינטרנט ומחשבים :: עזרה ותמיכה

(Milanista) #1

אני רוצה לבנות אתר בעברית ואין לי מושג ב HTML. מישהו יכול לעזור לי?

(system) #2

אני אוליי יכול לעזור קצת

(GREEN 4 ever) #3

איזה אתר אתה רוצה לבנות???

(Milanista) #4

אני רוצה לבנות אתר קטן לאחים שלי (הבטחתי להם…) ואני רוצה להעלות לשם תמונות וסרטונים . הכי חשוב שיהיה בעברית

(micha_ram) #5

אני יכול לנסות לעזור.

(Luis Figo) #6

אני מבין בזה !
תשאל שאלות ואני אענה לך.

(Milanista) #7

פיגו צור איתי קשר באייסי

(D-Seg) #8

גם אני פה אם מישהו צריך עזרה :wink:

(Luis Figo) #9

מצטער אחי אבל אני לא יכול להוסיף אנשים לאייסיקיו!!

תשאל פה ואני אענה

(Alessandro Del Piero) #10

גם לי יש ידע לא גדול בhtml אבל גם זה משהו…
אם תצטרך עזרה תפנה אליי

(Milanista) #11

קודם כל תודה רבה לכולכם.

הצלחתי לבנות אתר דרך התוכנה Front Page שבאה בחבילה עם האופיס (וורד אקסל וכו…)
את האתר שבניתי העלתי לשרת של AngelFire .
אך הבעייה היא שהתמונות שהעלתי לא עובדות ! ואני לא מבין למה מכיוון שהעלתי את כל הקבצים (היו בסביבות 400 בגלל העיצוב )

מישהו יודע אולי למה?

(Milanista) #12

יש לי בעייה קטנה :
התקנתי רשת ביתית בין 2 מחשבים ומאז אני לא יכול לקבל קבצים באייסיקיו (2000b) המותקן במחשב הראשי
יש לציין שבשאר התוכנות (מסנג’ר, נטמיטינג ועוד…) אני יכול לקבל קבצים.
מה הבעיה ?

(igas) #13

איסיקיו לא יודע להעביר קבצים מאחורי פייוול. צריך לעשות הפנית פורטים דרך הרוטר/המחשב השני אבל לא בטוח שהוא מסוגל לזה וזה תלוי בחומרה שלך.

אני מניח שדרך מסנג’ר אתה מצליח לשלוח קבצים רק לאנשים שאינם מאחורי פיירוול כך שהמחשב שלך מתקשר למחשב שלהם ולא ההפך.

(Milanista) #14

דרך מסנג’ר אני מצליח לקבל ולשלוח קבצים. וגם את הפיירוול ניתקתי בכדי לנסות …

מה שמוזר הוא שהתקנתי אייסיקיו לייט ושם אני מצליח לקבל קבצים , שלא כמו האייסיקיו הרגיל שעושה לי בעיות…

(igas) #15

אם אתה מחובר ממחשב שמחובר למחשב אחר ולא ישירות - זה פיירוול מבחינת ההסבר ולכן אתה לא יכול לשלוח קבצים מהמחשב האחורי.

לא ברור לי כיצד הצלחת לשלוח קבצים דרך ICQ Lite, לפי מיטב ידיעתי הוא זהה בכל הקשור לשליחת קבצים לרגיל, אבל אולי תוכל למצוא יותר פרטים בקבצי העזרה שלהם.

(BullsDude) #16

אני כמעט בטוח שהאסק והאמ אס אן לא פועלים על אותם פורטים. גם לי יש ראוטר, ואני לא מצליח לקבל קבצים, כי אין לי מושג איך פותחים פורטים, או באיזה פורט משתמש האסק.

האמ אס אן בטח משתמש בפורט שפתוח אוטומטית - אולי דרך הפורט של האקספלורר? ולכן אפשר לקבל דרכו קבצים.

(igas) #17

לא מדוייק - אני כמעט בטוח שגם ב MSN שני משתמשים מאחורי פיירוול לא יכולים לשתף קבצים בניהם.

אז מה שהוא עושה זה לפתוח את הפורט על המחשב שאין עליו פוורוול גם אם ליוזם יש פיירוול וכך הוא עובר את המגבלה הזו. אין לתוכנות האלה פורט אחד, הם פותחות פורט לכל קובץ בנפרד אבל בחלקם ישנה אפשרות להגדיר את טווח הפורטים בהם תשתמש התוכנה ולהפנות אותם.

(kiler) #18

שאלה למומחים שבינכם:

יש לי מדיה פלייר 9.1. עכשיו אני לא יכול לראות סרטים בכלל. חבר שלי אמר לי שאני צריך להוריד איזה משהו כדי שזה יפעל.

למישהו יש מושג מה זה? לינק יתקבל בברכה.

(Milanista) #19

אתה צריך codec כדי שזה יעבוד
תוריד מהלינק הזה:

http://downloads.zdnet.co.uk/downloads/detail/1002-2139-10223828.html

(kiler) #20

מילאניסטה, תבורך!

Forza Milan!